Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (160 összesen)
  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    A Masters szabályok szerint egyértelműen érvénytelen kör. Példaként mutogatni is hiba.
    Persze én nem tudok a közelébe sem érni, meg hát Ő már élőben is bizonyított. De ezek nem változtatnak a fenti tényeken.
    Egyértelműen szabálytalan kör, viszont arra kiváló, hogy az alapvető íveket megmutassa, hogy kell menni ezen a pályán, illetve hogy segítsen azoknak, akik nem találják a tizedeket.
    Hozzáteszem, szerintem Norbi a szabályzatot sem olvasta és csak feljött szerverre nyomni pár kört, ahogy Ő jónak látta.

    Természetesen ha majd úgy látom, hogy komoly a dolog és futamra is jönne, akkor majd fogok szólni neki, illetve adott esetben büntetést is kaphat ezért.

    Mondjuk jól rávilágít arra, hogy nem éri meg a széllel szembe hugyozni.
    És ez utóbbi mondat érvényes erre a hozzászólásra, és a Masters vágáskezelési szabályokra egyaránt
    Hidd el, ha azt mondanánk, hogy "amit a pálya enged", abból is bőven lenne botrányunk, mert sok helyen olyanokat enged, ami egyeseknél már leveri a biztosítékot, illetve ráadásul teljesen random az egész, hogy mit lehet és mit nem, minden logikát nélkülöz.

    Azzal kapcsolatban, hogy hány fokozatot használ, meg mikor fékez: neki talán van összehasonlítási alapja a valósággal - amennyiben ment ilyen autóval ezen a pályán Egyéb esetben kb ugyan azt csinálja mint Te is: maximálisan kihasználja a JÁTÉK adta lehetőségeket.
    Szerintem Norbi még sem Brands Hatch-ben nem ment, se GT3-as géppel. Abban se vagyok biztos, hogy végigpróbálta, hogy 4, 5, vagy 6 érdemben használt fokozattal gyorsabb az autó. Mivel a váltás is "idő", adott motorkarakterisztika mellett nyilván van egy optimális arány e tekintetben és szerintem a valóságban sem feltétlenül erőltetik mindig az összes fokozatot... de a helyes ívek és a jó tempó talán ennél sokkal fontosabb...


    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor neked szóltak, akkor emlékeim szerint te 1től 5ig használtad, miközben a többiek 2től 6ig
    A rajt szempontjából valóban a 2-től 6-ig a praktikusabb, mert úgy az 1-es megmarad csak az elindulásra, de ez persze a pályától is függ, főleg a leglassabb kanyar jellegétől.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 30. 22:32.

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Na, most nézem Toga bácsi odapörkölt!

  3. #53
    Závoczky Sándor Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 08. 13.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    26
    Szevasztok!
    Tudna nekem valak küldeni jó beállítás a McLarenhez (MP412c)?!

    köszi

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Alex982 írta Hozzászólás megtekintése
    Tudna nekem valak küldeni jó beállítás a McLarenhez (MP412c)?!
    Nem hiszem, hogy lesz ilyen, jelenleg nálunk mindenki az újabb Mekit hajtja...

    Viszont tényleg jól jönnének az v1.11-es setup-ok, szeretnénk kérni néhány megosztást bármilyen autóval!

  5. #55
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    sziasztok!

    Nem enged fel egyik szerverre se pedig nekem csak a redpack hiányzik a csomagból. :O

    (Múltkor amikor csináltam szervert haverral, akkor baloldalt bepipálva maradt a DLCs autó és azért őt nem engedte fel a szerverre, hiába nem állítottam be slotként, mint választható autó.)
    Utoljára módosította: sinka; 2016. 12. 31. 11:51.

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem enged fel egyik szerverre se pedig nekem csak a redpack hiányzik a csomagból. :O

    (Múltkor amikor csináltam szervert haverral, akkor baloldalt bepipálva maradt a DLCs autó és azért őt nem engedte fel a szerverre, hiába nem állítottam be slotként, mint választható autó.)
    Most próbáld meg az első szervert!

  7. #57
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy lesz ilyen, jelenleg nálunk mindenki az újabb Mekit hajtja...

    Viszont tényleg jól jönnének az v1.11-es setup-ok, szeretnénk kérni néhány megosztást bármilyen autóval!
    Nem vagyok a leggyorsabb (enyhén fogalmazva), így a setupom biztos egész jó lehet. (bár csak a 2. legjobb, Horváth Márk-é jobb lehet)

    Az 1:24:8as körömnek csak az első két kanyarjában bent maradt 2,5 tized még az én szintemen is, de a 4 - 5 - 6 ban is bent van 1-1 tized. Kiautóznom remélem nem kell, mert ez inkább már szenvedés mint szórakozás

    https://drive.google.com/file/d/0B0m...ew?usp=sharing
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 01. 01. 04:28.

  8. #58
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most próbáld meg az első szervert!
    Működik! köszi!

  9. #59

  10. #60
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, most nézem Toga bácsi odapörkölt!
    Azért megy az adok-kapok rendesen

  11. #61
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Norbi még sem Brands Hatch-ben nem ment, se GT3-as géppel.
    Dehogynem pont ezen a pályán robbant be az élvonalba (talán 2009-ben), amikor a Seat Leon Kupa egyik futamának megnyeréséért cserébe kapott egy lehetőséget a WTCC-ben. Ha jól rémlik, a hetedik helyre kvalifikálta magát, a versenyen meg azt hiszem nem alkozott maradandót.

    Más:

    Mit lehet csinálni a Ferrarival, hogy nem legyen alulkormányzott? Mert most marhára az gázelvételkor, gázadás alatt, lassú és gyors kanyarban egyaránt... Próbáltam állítani, a difit, a rugókat, a stablizátort, a guminyomást... de semmi se segített.

  12. #62
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogynem pont ezen a pályán robbant be az élvonalba (talán 2009-ben), amikor a Seat Leon Kupa egyik futamának megnyeréséért cserébe kapott egy lehetőséget a WTCC-ben. Ha jól rémlik, a hetedik helyre kvalifikálta magát, a versenyen meg azt hiszem nem alkozott maradandót.

    Más:

    Mit lehet csinálni a Ferrarival, hogy nem legyen alulkormányzott? Mert most marhára az gázelvételkor, gázadás alatt, lassú és gyors kanyarban egyaránt... Próbáltam állítani, a difit, a rugókat, a stablizátort, a guminyomást... de semmi se segített.
    Hát, alulkormányzottságot a difivel meg az ARB-vel tudod csökkenteni, esetleg a nyomás értéket vedd még lejjebb (ugye a régi setupok nyomás értékei most már használhatatlanok)

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogynem pont ezen a pályán robbant be az élvonalba (talán 2009-ben), amikor a Seat Leon Kupa egyik futamának megnyeréséért cserébe kapott egy lehetőséget a WTCC-ben.
    Jogos, 2010-ben pedig legjobb újonc is lett itt...

  14. #64
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Mit lehet csinálni a Ferrarival, hogy nem legyen alulkormányzott? Mert most marhára az gázelvételkor, gázadás alatt, lassú és gyors kanyarban egyaránt... Próbáltam állítani, a difit, a rugókat, a stablizátort, a guminyomást... de semmi se segített.
    Most én is nagyon küzdök a ferkóval. Eddig mindig megtaláltam a számomra helyes beállítást, de most pont ugyanez a gondom, pedig már sokmindent kipróbáltam.
    Kanyarbejáraton iszonyat alulkormányzott, nem akar fordulni, fékezéskor csúszik, sodródik. Kigyorsitás egyedül ahol nagyjából rendben van.
    Valahogy nagyon nem fekszik neki ez a pálya vagy nem tudom. Én is tanácstalan vagyok. Ha valaki megtalálja helyes utat annak én is megköszönném, ha segítene. (Bár ahogy néztem a prekit, a ferrarisokra itt nem sok jó vár)

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont tényleg jól jönnének az v1.11-es setup-ok, szeretnénk kérni néhány megosztást bármilyen autóval!
    Kérünk szépen még setup megosztást, köszönjük!

  16. #66
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kérünk szépen még setup megosztást, köszönjük!
    Rajtam ne múljon: Nissan GTR3 set: https://drive.google.com/file/d/0Bxm...ew?usp=sharing
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #67

  18. #68
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Koszonjuk, most mar csak egy Ferraris, egy BMW-s es egy Mclarenes hianyzik!

  19. #69
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Koszonjuk, most mar csak egy Ferraris, egy BMW-s es egy Mclarenes hianyzik!
    Nekem a Ferraris hiányzik, de nagyon!

  20. #70
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    És Audi-s is kellene

  21. #71
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Koszonjuk, most mar csak egy Ferraris, egy BMW-s es egy Mclarenes hianyzik!
    Hát igen, mondjuk egy Toga set-et szívesen megnéznék és kipróbálnék
    Persze csapatbajnokság meg sima bajnokság miatt megértem ha nem lesz megosztva

    Ahogy nézem nagyon bmw-s az eleje a prequalnak, pedig ez a pálya elvileg a mclarennek kellene feküdjön. Úgy érzem, hogy az 1.11-es patch és a kicsit megváltozott gumi a bmw-nek kedvezett. Legalábbis anno a 2 perc 6 másodperces Paul Ricard-on még fél másodpercre voltam Togától időmérőn, most meg az 1:24-es pályán több mint 1 másodpercet kapok

    Persze ebben benne van a Norbi - Toga csata miatti idő hajszolás, de ez még azt figyelembe véve is hatalmas különbség

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy nézem nagyon bmw-s az eleje a prequalnak, pedig ez a pálya elvileg a mclarennek kellene feküdjön.
    Sztem meg ha egy Mekibe ült volna bele Norbi, akkor most azzal lenne tele az eleje... a Bömbi lett most rendesen kihajtva, ennyi, ez semmi többet nem jelent...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 04. 16:44.

  23. #73
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58

  24. #74
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Persze ebben benne van a Norbi - Toga csata miatti idő hajszolás, de ez még azt figyelembe véve is hatalmas különbség
    egeszen biztosan nem mentem volna 23-at ha nincs Norbi. legalabb annyit koroztem most, mint 3 masik kombora felkeszuleskor szoktam, mindezt azert a 3 tizedert.
    Norbival beszeltem, 5x-re lenne szektorunk, ugy hogy totalisan szethajtottuk szerintem, szetelesileg is.
    jo hir: Norbi azt igerte, tavasszal benez par futamra, erre most sajna nem tud jonni.
    Any Given Sunday!

  25. #75
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    egeszen biztosan nem mentem volna 23-at ha nincs Norbi. legalabb annyit koroztem most, mint 3 masik kombora felkeszuleskor szoktam, mindezt azert a 3 tizedert.
    Norbival beszeltem, 5x-re lenne szektorunk, ugy hogy totalisan szethajtottuk szerintem, szetelesileg is.
    jo hir: Norbi azt igerte, tavasszal benez par futamra, erre most sajna nem tud jonni.
    Koszonjuk a jo hirt! A setedet feldobnad ide, kerlek?

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •