Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (87 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem hosszú 1,5 óra, többek között emiatt nem indulok gtrben.
    Én inkább úgy látom, hogy inkább a rövidebbekért kell küzdeni lassan (a fő bajnokságok tekintetében).
    GTRben megvan a hosszútáv, így nem látom a lecsó effektet
    GTR? Mármint GT3? Tudsz olyan helyet, ahol többet mennek 1,5 óránál(, akár bajnokság szinten)? Mond a „címet” és más itt sem vagyok. Vagy milyen GTR-re gondolsz?
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  2. #52
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    GTR? Mármint GT3? Tudsz olyan helyet, ahol többet mennek 1,5 óránál(, akár bajnokság szinten)? Mond a „címet” és más itt sem vagyok. Vagy milyen GTR-re gondolsz?
    Természetesen GT3 Ja, hogy te még 1,5 óránál is többre vágysz Iracing?
    De ha a wtcc is ilyen hosszú lenne, akkor nem maradna sprintesebb jellegű fő bajnokság ITT.
    Illetve nem vagyok meggyőződve, hogy a létszámra ez jótékony hatással lenne, egyrészt az R3E korlátozott multiplayer létszáma miatt, másrészt meg nem hiszem, hogy a hosszabb távos rwd-sek tömegével jelentkeznének akkor a wtcc bajnokságba, viszont, lehet, hogy több embert veszítene wtcc bajnokság...
    Ez meg ugye a wtcc tavaszi bajnokság ötletelő

  3. #53
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    ...Ja, hogy te még 1,5 óránál is többre vágysz ... Ez meg ugye a wtcc tavaszi bajnokság ötletelő
    Igen, ezért is kezdtem ezzel, meg, hogy off
    És mivel nem nagyon kapcsolódik, be is rekesztem ezt a vonalat.

    pacsi.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    De ha a wtcc is ilyen hosszú lenne, akkor nem maradna sprintesebb jellegű fő bajnokság ITT.
    Illetve nem vagyok meggyőződve, hogy a létszámra ez jótékony hatással lenne, egyrészt az R3E korlátozott multiplayer létszáma miatt, másrészt meg nem hiszem, hogy a hosszabb távos rwd-sek tömegével jelentkeznének akkor a wtcc bajnokságba, viszont, lehet, hogy több embert veszítene wtcc bajnokság...
    Én nem hiszem, hogy bárki is azt írta volna, hogy 1 és 1,5 órásak legyenek a WTCC futamok, annyi volt felvetés mindössze, hogy ne csak 1 db hosszabb futam legyen, hanem kicsit több.

    Illetve ott a Porsche 911 RSR bajnokságunk, abban is sprint futamból van a legtöbb.

  5. #55
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    (Zelfi írta, hogy ő 1,5 órás futamokat is szeretne, erre reagáltam, aztán egy kicsit elkanyarodtunk off-ba )

  6. #56
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Tegnap ts-en is felmerült a téma, hogy ez a figyelmeztetéses, BUÁs büntetési rendszer nem kelégítő olyan tekintetben, hogy így az adott futamon elkövetett szabálytalansággal akár sok plusz pont is szerezhető.
    Én ezt a rendszert a következővel javasolnám kiegészíteni (akár a figyelmeztetések számának enyhítésével): az adott futamon elért pontszámokból is történjen pontlevonás, azt is figyelembe véve, hogy mekkora előnyt szerzett ezzel a delikvens, viszont értékelve, ha mondjuk bevárta a másikat szabálytalanság után (ekkor akár nem is levonva pontot, max kap 1 figyelmeztetést). Ezeket a pontlevonásokat pedig úgy lehetne gyűjteni, mint a figyelmeztetéseket, és a bajnokság végén levonni az össz pontszámból.
    (ha mondjuk nem szerzett pontot, de súlyos szabálytalanságot követett el, akkor több figyelmeztetést kapjon...)
    Tavasszal ki lehetne próbálni akár egy ilyen rendszert, hogy beválik-e...
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 12. 29. 09:40.

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    az adott futamon elért pontszámokból is történjen pontlevonás... ...ezeket a pontlevonásokat pedig úgy lehetne gyűjteni, mint a figyelmeztetéseket, és a bajnokság végén levonni az össz pontszámból.
    Az összegyűlt BUÁ-t letöltve is lényegében megtörténik a pontlevonás, viszont előnye, hogy nem kell utólag pluszban szétmatekozni az eredményt és a bajnokság végét sem kell megvárni, mindig "up to date" a bajnokság állása.

  8. #58
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az összegyűlt BUÁ-t letöltve is lényegében megtörténik a pontlevonás, viszont előnye, hogy nem kell utólag pluszban szétmatekozni az eredményt és a bajnokság végét sem kell megvárni, mindig "up to date" a bajnokság állása.
    Szerintem nem ugyanaz a hatása, főleg nem szenvedő fél szempontjából, visszatartó erő, és bevárás preferálása tekintetében sem...
    Nagyon nagy matek levonni x pontszámot a végén. A 2 (vagy 4?) leggyengébb futam pontlevonása 100x bonyolultabb szerintem, emiatt egyébként sem uptodate a bajnokság állása
    És ha nem lenne csípőből elutasítva, hanem ki lenne próbálva? (főleg, ha mások is támogatnák, persze ha senkit nem érdekel, akkor én is elengedem a témát )

    Akár a pontverseny táblázatnak lehetne egy plusz oszlopa az össz előtt, ahol ezek a pontok lennének vezetve (összesítve) és levonva az össz pontszámból, így uptodate lehetne
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 12. 29. 10:32.

  9. #59
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    azt is figyelembe véve, hogy mekkora előnyt szerzett ezzel a delikvens,
    Jelenleg is figyelembe vesszük. Egy lökés esetén a legkisebb veszteség az idő, a legdurvább meg a többszörös pozícióvesztés.

    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    viszont értékelve, ha mondjuk bevárta a másikat szabálytalanság után (ekkor akár nem is levonva pontot, max kap 1 figyelmeztetést).
    Na ez az amit mindenképp el kellene kerülni. Képzeld el mi lenne, ha egy egy ütközés után mindenki bevárná a másikat. Lassulási verseny? Pistikét el akarom engedni, de Jancsikát nem, de ő meg az előttem lévő Lacikát akarja elengedni? És ha hátulról miközben te várod a másikat beléd rongyolnak? Akkor ott utána ki vár be kicsodát? Ha valaki gentlemen driver akar lenni ilyen esetben, akkor óvja meg saját magát és akkor megkapja az általad is írt büntetés enyhítést (méltányoljuk, ha magát óvja)

  10. #60
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Voltam olyan bajnokságban, ahol a bevárás értékelve volt, és nem lett belőle lassulási verseny, ez túl van gondolva. Viszont pozitív hatása volt a morálra...
    A jelenlegi arra ösztönöz, ha már megtörtént, akkor majd megóvom magam (tudatosan enyhítve a büntetésem, és ehhez gentlemennek sem kell lenni, csak gondolkodni), de tolom neki, aztán majd igyekszem elkerülni a későbbi buát. Így szereztem + sok pontot adott esetben tényleges pontlevonás következmény nélkül...
    És ez nagyobb kockázatvállalásra ösztönöz szerintem, persze a másik fél rovására...
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 12. 29. 11:05.

  11. #61
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Voltam olyan bajnokságban, ahol a bevárás értékelve volt, és nem lett belőle lassulási verseny, ez túl van gondolva. Viszont pozitív hatása volt a morálra...
    A jelenlegi arra ösztönöz, ha már megtörtént, akkor majd megóvom magam (tudatosan enyhítve a büntetésem, és ehhez gentlemennek sem kell lenni, csak gondolkodni), de tolom neki, aztán majd igyekszem elkerülni a későbbi buát. Így szereztem + sok pontot adott esetben tényleges pontlevonás következmény nélkül...
    És ez nagyobb kockázatvállalásra ösztönöz szerintem, persze a másik fél rovására...
    Amit írsz, akkor az is túl van gondolva, nem sok önóvás volt a szezon során. Mi van akkor, ha úgy gondolkodom mint Te és gyorsan megóvom magam, hogy húúú megússzak egy figyelmeztetést (mert az önóvás csak akkor számít, ha te óvsz előbb, ha téged óvnak már nem vesszük figyelembe), közben akit kilöktem nem óvott volna? Ilyenkor megúszol egy figyut vagy szerzel kettőt?

  12. #62
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Amit írsz, akkor az is túl van gondolva, nem sok önóvás volt a szezon során. Mi van akkor, ha úgy gondolkodom mint Te és gyorsan megóvom magam, hogy húúú megússzak egy figyelmeztetést (mert az önóvás csak akkor számít, ha te óvsz előbb, ha téged óvnak már nem vesszük figyelembe), közben akit kilöktem nem óvott volna? Ilyenkor megúszol egy figyut vagy szerzel kettőt?
    Ez független a büntetés jellegétől, és nem az volt a javaslat lényege, hogy önóvásra ösztönözzön...

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    bevárás preferálása tekintetében sem...
    Egyáltalán nincs preferálva nálunk a bevárás, sőt kifejezetten megkérünk mindenkit hogy ne csinálja!
    Egyrészt mert balesetveszélyes, másrészt mert minimális az azon esetek száma, amikor az eredeti állapot a bevárás által visszaállítható.

    Nagyon nagy matek levonni x pontszámot a végén. A 2 (vagy 4?) leggyengébb futam pontlevonása 100x bonyolultabb szerintem, emiatt egyébként sem uptodate a bajnokság állása
    És ha nem lenne csípőből elutasítva, hanem ki lenne próbálva?
    Fel van már rá készítve a rendszerünk, mivel már próbáltuk és pont azért lett elvetve, mert nem sokat ér. A szezon legvégén levont néhány bajnoki pont a résztvevők viszonylag kis százalékát érdekli csak, kicsi a visszatartó ereje. Illetve mint mondtam, a BUÁ-ban eleve benne van a pontlevonás, mivel a letöltésével garantál a pozícióveszteség.

    Ha érdekel bővebben a Masters büntetési rendszerének evolúciója, akkor itt elolvashatod: LINK
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 29. 11:41.

  14. #64
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Megint nagyon sok az ellen hang, de amit Imi mond, az egyáltalán nem hülyeség. Maximum nagyon keresztbe kasul fogalmazta meg a gondolatait.
    Én a számításokat, és egyéb más matekot rátok bíznám.
    Az a baj a büntetési rendszerrel(szerintem), hogy egy 9 fordulós bajnokságba, ahol csak 7 számít bele a végeredménybe. A BUÁ könnyű szerrel kijátszható. Főleg egy olyan szerveren, ahol max 15-en vannak.
    Letöltesz egy BUÁT és mi történik? Legrosszabb esetben is max 15. leszel. és? Vagy szarul sikerült a verseny? És mit számít? max ez lesz az egyik ami nem számít bele a végeredménybe.

    De nyugodtan vehetjük az én példámat. Nordschlife-en kellett Buát letöltenem. 61 pontot szereztem. Számít? Semmit... A bajnokság végén ez a futam esik ki...
    Vagy ha most a hungaroringen végig szélesítem a pályát.. Könnyű szerrel szerzek 240 pontot. köv versenyen meg ha összejön, akkor töltök egy BUÁt. (ami valószínűleg úgy sem fog össze jönni szélesítésből) És mi történik? semmi. Max az a hétvége kiesik a számításból.

    De, hogy valami ötlettel is szolgáljak. Lehet érdemesebb lenne, ha a végső pontszámításba mindenképpen bekerülne az a verseny, amin BUÁt kell letölteni.
    Utoljára módosította: Kresp; 2016. 12. 29. 13:32.

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Ezzel csak az a gond, hogy ti vmiért mindig az feltételezitek, hogy a BUÁ-s verseny lesz a legrosszabb mind közül. Ez távolról sem így van, ha az első körökben bekerülsz egy csetepatéba, kilöknek, a mezőny végére kerülsz azzal már bőven rosszabbul jársz mint egy BUÁ-val, arról nem is beszélve, hogy ha megsérül az autód, vagy ha esetleg kiesel vmi miatt.

    Szerintem az szezon végén csináljunk erről majd vmi statisztikát és a számok fényében nézzük meg mi is valós helyzet ez ügyben.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 29. 13:19.

  16. #66
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel csak az a gond, hogy ti vmiért mindig az feltételezitek, hogy a BUÁ-s verseny lesz a legrosszabb mind közül. Ez távolról sem így van, ha az első körökben bekerülsz egy csetepatéba, kilöknek, a mezőny végére kerülsz azzal már bőven rosszabbul jársz mint egy BUÁ-val, arról nem is beszélve, hogy ha megsérül az autód, vagy ha esetleg kiesel vmi miatt.

    Szerintem az szezon végén csináljunk erről majd vmi statisztikát és a számok fényében nézzük meg mi is valós helyzet ez ügyben.
    Én csak azt mondom, hogy elég nehéz összeszedni egy BUÁT(ami alapvetően nem is probléma), de ha össze is jön, akkor is nagyon csekély az esélye, hogy jelentős pontoktól esel el. Miközben meg összegyűlik a BUÁ, addig más versenyzők értékes pontoktól esnek el.

    Vegyük megint egy példát. Ákos szerencsétlenül kiforgatott Mid Ohioban. Én buktam 10 helyezést. Ákos kapott 2 figyelmeztetést. Aztán nagy nehezen csak össze szedett még 2 büntető pontot, ennek következtében mások megint értékes pontoktól estek el. És ha Ákos Buázik a köv futamon, valószínűleg csak egy olyan futam fog kiesni neki, ami nem is számít, vagy egyébként is hasonló helyen szokott végezni.
    konkrétabban...

    Egy 15 fős mezőnyben!!!
    Vegyünk egy versenyzőt, aki általában dobogós hely közelében végez, és átlagosan 200 pont körül gyűjt egy versenynap, akkor ha neki buázni kell egy versenyen, szinte 100%, hogy az lesz a legrosszabb pontszerző versenynapja. (ami nagy valószínűség szerint ki is esik)
    És akkor vegyünk egy versenyzőt, aki 8-10. helyezés körül végez, és átlagosan 150 pont körül gyűjt egy versenynap. annak meg tök mindegy hogy melyik versenynap esik ki, mert egy buával együtt is hasonló pontokat fog hozni egy versenynap. (hiszen 15 helynél lejjebb nem fog tudni esni)

    Kíváncsi leszek a statisztikára. Végre mondtam valamit amit érdemesnek találsz megvizsgálni

  17. #67
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak azt mondom, hogy elég nehéz összeszedni egy BUÁT(ami alapvetően nem is probléma), de ha össze is jön, akkor is nagyon csekély az esélye, hogy jelentős pontoktól esel el. Miközben meg összegyűlik a BUÁ, addig más versenyzők értékes pontoktól esnek el.

    Vegyük megint egy példát. Ákos szerencsétlenül kiforgatott Mid Ohioban. Én buktam 10 helyezést. Ákos kapott 2 figyelmeztetést. Aztán nagy nehezen csak össze szedett még 2 büntető pontot, ennek következtében mások megint értékes pontoktól estek el. És ha Ákos Buázik a köv futamon, valószínűleg csak egy olyan futam fog kiesni neki, ami nem is számít, vagy egyébként is hasonló helyen szokott végezni.
    konkrétabban...

    Egy 15 fős mezőnyben!!!
    Vegyünk egy versenyzőt, aki általában dobogós hely közelében végez, és átlagosan 200 pont körül gyűjt egy versenynap, akkor ha neki buázni kell egy versenyen, szinte 100%, hogy az lesz a legrosszabb pontszerző versenynapja. (ami nagy valószínűség szerint ki is esik)
    És akkor vegyünk egy versenyzőt, aki 8-10. helyezés körül végez, és átlagosan 150 pont körül gyűjt egy versenynap. annak meg tök mindegy hogy melyik versenynap esik ki, mert egy buával együtt is hasonló pontokat fog hozni egy versenynap. (hiszen 15 helynél lejjebb nem fog tudni esni)

    Kíváncsi leszek a statisztikára. Végre mondtam valamit amit érdemesnek találsz megvizsgálni
    Ne én legyek már a példa, 4 ütközésem volt 16 futam alatt. Sajnos mindegyik szerencsétlen volt, de nem megyek ész nélkül, illetve sajnos ebből 2 a fantasztikusan jó ütközés modell miatt volt! Vannak sokkal felelőtlenebbül versenyző emberkék nálam. Meg lehet nézni, kinek mennyi figyelmeztetése volt!
    A másik! Nem feltétlenül a BUÁ-s versenyek a legrosszabbak!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  18. #68
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Ne én legyek már a példa, 4 ütközésem volt 16 futam alatt. Sajnos mindegyik szerencsétlen volt, de nem megyek ész nélkül, illetve sajnos ebből 2 a fantasztikusan jó ütközés modell miatt volt! Vannak sokkal felelőtlenebbül versenyző emberkék nálam. Meg lehet nézni, kinek mennyi figyelmeztetése volt!
    A másik! Nem feltétlenül a BUÁ-s versenyek a legrosszabbak!
    Nem te voltál a példa. És igazából teljesen lényegtelen. A saját történetemből ragadtam ki egy részletet, amit kiegészítettem a további történésekkel. Fogalmam sincs, hogy mennyi büntető pontot szedtél össze azóta, és hogy mikor Buáztál. Ha egyáltalán volt ilyen.

  19. #69
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Szerintem annak van visszatartó ereje, ha az ember többet veszíthet a büntetéssel, mint amit nyerhet a szabálytalansággal. Na a jelenlegi buás rendszer nem ilyen szerintem...
    Csaba igen jól kifejezte a dolgokat, köszi

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Vegyük megint egy példát. Ákos szerencsétlenül kiforgatott Mid Ohioban. Én buktam 10 helyezést. És ha Ákos Buázik a köv futamon, valószínűleg csak egy olyan futam fog kiesni neki, ami nem is számít, vagy egyébként is hasonló helyen szokott végezni.
    Viszont ezen az analógián neked sem számít semmit a dolog, mert neked is ez lesz a legrosszabb futamod, tehát nem vesztettél vele semmit, vagy nem?
    Vagy illetve aki adott esetben kilök másokat, azzal biztos nem fordulhat elő, hogy Őt meg máskor szintén mások intézik el... tehát borítékolva van, hogy a BUÁ-s lesz a legrosszabb futama.

    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi leszek a statisztikára. Végre mondtam valamit amit érdemesnek találsz megvizsgálni
    Igen, erre én is, jelenleg lényegében mindketten csak fikciózunk, de majd a számok mindent elárulnak.

  21. #71
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Szerintem a büntetőpont mellé kell honorálni arról a futamról +5 +10 +15 +20mp +30mp büntetést súlyosságtól függően amivel helyezést veszít az adott futamon és mellette maradna a büntetőpont is. Ez már büntetés lenne, és azonnali, tanító jellegű és visszatartó erejű. Vagy pozició vissza sorolás 3-5-7 rajthelynyi, amennyit a szituációval okozott. Ezzel a helyzet revansa meg is lenne a szenvedő fél részére is.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    kell honorálni arról a futamról +5 +10 +15 +20mp +30mp büntetést súlyosságtól függően amivel helyezést veszít az adott futamon és mellette maradna a büntetőpont is. Ez már büntetés lenne, és azonnali, tanító jellegű és visszatartó erejű. Vagy pozició vissza sorolás 3-5-7 rajthelynyi, amennyit a szituációval okozott. Ezzel a helyzet revansa meg is lenne a szenvedő fél részére is.
    Ez pont ugyan az minta BUÁ, csak még letölteni sem kell.

  23. #73
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Vissza kanyarodva erre a témára, így az utolsó versenyre kanyarodva... Azok akik az utolsó versenyen hibáznak és szednek össze büntető pontokat, azokkal mi a helyzet?

  24. #74
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Vissza kanyarodva erre a témára, így az utolsó versenyre kanyarodva... Azok akik az utolsó versenyen hibáznak és szednek össze büntető pontokat, azokkal mi a helyzet?
    Ebben az esetben, mivel nincs következő futam íg az eddigi éveknek megszokottan pontlevonás lesz.

  25. #75
    Nekem nincs különösebb problémám a jelenlegi futamtávokkal sem, de érdeklődtem egy keveset és a béta teszterek szerint a 2014-15-ös WTCC abroncsok eleve úgy lettek készítve a játékban, hogy egy valóságnak megfelelő 60 km-es távon teljesen elfogyjanak "átlagos felhasználás" mellett (most abba inkább nem megyek bele, hogy erről mi a véleményem ). Ennek tükrében egyrészt megsüvegelendő azok teljesítménye, akik tetszőleges pályán képesek majdnem 30 percen keresztül különösebb gond nélkül körözni, ugyanakkor viszont ezt a tényt figyelembe lehetne venni egy forduló kialakításakor, mert annyira viszont nem hosszúak így az egyes versenyek, hogy megérje egy kiállást betervezni, mikor már előre érzi az ember, hogy gondban lesz. (Gondolok itt ilyesmire, hogy 30-35 perces futam kötelező kiállással, vagy egy pár perccel rövidebb 2. verseny).

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •