Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (77 összesen)
  1. #51
    Hát ez behányós volt Életem leginkább embert próbálóbb, legnehezebb, legizgalmasabb futama volt. Viszonylag jó kvali. 4. hely. Arra már nem is emlékszem, hogy hogyan kerültem a 2. helyre. Megkaptam magam mögé Szőcs Attilát, aki egy idő után érezhetően gyorsabb volt, mint én. Valószínűleg a különböző boxtaktikánk miatt. Kipréselte belőlem az összes szuszt, de valahogy sikerült egy darabig magam mögött tartanom. Majd jött az Eau Rouge-os eset. Visszanéztem és én vagyok a hibás. Egyáltalán nem szándékos volt. Nagyon határon autóztunk egymás mellett és rosszul érzékeltem az autóm jobb első sarkát. Sajnálom. Épp, hogy csak kibillentettelek az egyensúlyból és mentünk mind a ketten a falba.. Sebestyén Csabi-t nagyon sajnálom, ő próbálta kikerülni az esetet és meghintáztatta a kocsit, majd ő is ment a falba. Boxutca... A nagy izgalomban nem pipáltam be a tankolást... Így 2x kellett begurulnom. 12.-13. hely... Aztán valami elpattant az agyamban: Én most utolérem a mezőnyt (gondoltam magamban) és fel sem bírtam fogni, hogy miért nem fogy el alattam a gumi. Annyira kinyomtam a szemét az autónak, hogy azt magam sem hittem el. Sikerült egészen az 5. helyig feljönnöm. Mondanom sem kell, hogy a végére már kevesebb volt az a pont a testemen, ami nem fáj, mint az ami sajog

    Tartottam a boxtól megint. Hát be is szívtam vele újra. Remélem jövőre már sikerül összehoznom egy ép boxkiállást 3. alkalommal már illene összehozni.

  2. #52
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Aránylag jó qvalifikációs helyet sikerült autóznom, majd Zelfi beragadós rajtja után sikerült kiforgatnia -> utolsó előtti hely Szerencsére sikerült felzárkóznom, nem utolsó sorban más balesetek miatt, Ősz Balázzsal jót meccseltünk. A boxkiállást sikerült jól kikalkulálnom, így a 3. helyen találtam utána maga, majd Dezső Tomi boxkiállása után a 2. helyen, amit sikerült megőriznem, mert Zelfi egyre inkább leszakadt. Végre nem izgultam el az elején autózást, mint laguna secában, juhúúúú
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 12. 15. 00:17.

  3. #53
    Minden jól ment a rajtig. A qualin simán meglett a pole, jól éreztem a pályát, magabiztosan vártam a rajtot. Csakhogy a rajt pillanatában feljött az "Nvidia Driver frissítése elérhető" ablak amely szerencsétlenül kitakarta az összes infot a jobb alsó sarokban. Elég rendesen kizökkentett, vissza is estem 4-5. helyre amikor félkézzel az egérrel machinálva probáltam eltüntetni és közben bevenni egy kanyart.
    Erre rá meg Szőcs Attila is megtorpedózott az utolsó sikánban. Eltelt pár kör mire összeszedtem magam. De akkor jött Eau rougeban a tömegbaleset amiből nekem is jutott.
    Elevickéltem a feléig, pitelés alatt ki ugrottam, lecsuktam a figyelmeztetést és gyorsan elindítottam a Crewchief-t is amit ugyancsak elfelejtettem a rajtnál. Hogy innentől se legyen sima ügy, a Crewchief valamiért bődületes hangerővel szólt. (pedig használtam elötte). Vagy nem halottam a motorhangot, vagy leestem a székről amikor jöttek az infók.... Keményet csatáztam még a végén Szőccsel. Bár gyorsabb voltam nála, csak keservesen verekedtem át rajta magam.

    Kb. egy sima 2. hely helyett lett belőle a egy keserves 4.
    Utoljára módosította: Szarka András; 2016. 12. 15. 00:54.

  4. #54
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Ez a futam mindem várakozásomat felülmulta.Gondoltam buá ide vagy oda legalább a top 10 meglehet.Haha.7.-ről rajtoltam ,de ez nem is lényeg.Az elsó kanyar előtt már a gumifalba lökött valaki ,talán Illés Imi,bár nem néztem vissza még.Az autó összetört minden sérült rajta.Tolatás ,aztán irány volt buázni,ami persze nem sikerült megfelelően ,szóval pár kör után kizárt a játék,talán gyorsan mentem a boxban nem is tudom.Ezért kár volt ennyit készülni.
    A buá megvolt ,ennyi pozitívom maradt a futamból.
    Grat azoknak akik végig mentek!

  5. #55
    Egy kicsit alaposabb felkészülés után újra A-szerveren indultam, ahol csak 1 tizedre voltam a prekvalos időmtől és ez a 9. pozícióra volt jó. Ennek örültem, nem rossz ez... T1 előtt sikeresen kikerültem Illés Imi pályáról leeső autóját, aztán a kanyar után már rendeződtünk egymás mellé Varga Ákossal, de Miklós Attila is ott volt nagyon a nyakunkon. Eau Rouge-ra szépen rá is fordultunk, tudtam, hogy Ákos mellettem van, hagytam helyet, aztán csak annyit éreztem, hogy kapok egy pofont és a kocsi hátulja megúszik, én meg szemből a falban álltam meg. Motor és váltó eléggé rotty, tiszta piros minden, de még brummogott a vas, hát uccu neki a többiek után. Hamar beláttam, hogy ebből nem lesz sok minden, mert kb. 5 másodperccel voltam lassabb körönként, a Kemmel végén max. 235-öt értem el. Feladni azért nem akartam, lévén dupla pont, meg ki tudja mi történik a többiekkel, így poroszkáltam tovább. Vízner Gabit elengedtem, aztán a boxutcás kalandjai során először ő esett ki előlem, majd Szabó Petinek voltak üzemanyag problémái, így máris a 13. helyen voltam
    Végül egy izgalom maradt, hogy kapok kört vagy sem? Ha nem csináltam volna nagy unalmamban pár hülye hibát, megúszom, de így Gerőcs Tomi az utolsó előtti körben a Kemmel elején szépen el is ment mellettem.

    Kár volt érte, mert a gumikopásom nagyon jó volt, a középmezőnyben is küzdhettem volna. Visszanézve a replay-t láttam, hogy Ákos húzódott kicsit túlzottan jobbra az Eau Rouge-ban, de az ütközés elég szerencsétlenül jött ki számomra. Kis szerencsével megúszom egy lesodródással, nem pedig megorrolok a falra

  6. #56
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos ki volt zöldítve?
    Persze, hogy nem volt kizöldítve

  7. #57
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: R3E WTCC Result

    Pontverseny állása: R3E WTCC Standing

  8. #58
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a futam mindem várakozásomat felülmulta.Gondoltam buá ide vagy oda legalább a top 10 meglehet.Haha.7.-ről rajtoltam ,de ez nem is lényeg.Az elsó kanyar előtt már a gumifalba lökött valaki ,talán Illés Imi,bár nem néztem vissza még.Az autó összetört minden sérült rajta.Tolatás ,aztán irány volt buázni,ami persze nem sikerült megfelelően ,szóval pár kör után kizárt a játék,talán gyorsan mentem a boxban nem is tudom.Ezért kár volt ennyit készülni.
    A buá megvolt ,ennyi pozitívom maradt a futamból.
    Grat azoknak akik végig mentek!
    Te már "csak" a kiforg(at)ott autómat találtad telibe, és a gumifallal sajna rosszabbul jártál, mint én

  9. #59
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futam eredmények: R3E WTCC Result

    Pontverseny állása: R3E WTCC Standing
    De szoros!Azt a betyár úristenit!
    Ez tetszik! Egy a lényeg: több pontot szereztünk mint a Mugen!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #60
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Igaz hátra van még 2 verseny, de mindentől függetlenül ez volt a legélvezetesebb verseny a naptárban. Bitang élvezetes volt vezetni az autót, jó volt ez a hosszú táv. Mindenki kicsit nyugodtabb volt, és nem akarta az első körben megnyerni a versenyt. Külön fűszer volt a box kiállás.

    Ami a versenyt illeti, nem voltam túl szerencsés, másrészt meg az is volt. Nagyon meglepődtem a kvalin, mert csak 1 tizeddel futottam rosszabbat a prequalon, mégis csak a 6. helyre volt elég. A rajt jól sikerült, és az élbollyal együtt nagyon szorosan autóztunk. Egy élmény volt, amíg előttünk nem történt a Szőcs-Gombos féle affér. Nagy nehezen Attilát még ki tudtam kerülni, de annyira csúszott a pálya széle, hogy kiforogtam. Nem számoltam hányat pördültem, de sikerült gumifüstbe borítani a pályát. Nagyon nagy mákom volt, hogy a pálya közepén forogva, nem nyársalt fel a mezőny és tovább tudtam menni.
    Sikerült egy bolyt aztán beérni. Aztán a hosszú egyenes végi féktávon 3-an érkeztünk be egymás mellett. Én húztam a rövidebbet a külső íven, mert Ősz Balázs sajna féktávon egy nagyon picit oldalba taszajtott. (nem irigylem Balázst, mert ő volt a szendvics közepén) De ez pont elég is volt ahhoz, hogy tapadást veszítsek és megint mehettem a falba. Ismételten mázlim volt, mert ismét nem sérült az autóm és tudtam folytatni a versenyt.
    A 8. helyig sikerült magam fel egerészni és hát az utolsó kör legutolsó kanyarjában ismét szerencsém volt. Ladányi és Szőcs értek össze, aminek tempo vesztés lett a vége. Illetve Szőcs bevárta Ladányit és vissza adta a pozíciót. Lendületből azonban sikerült mindkettő mellett elmenni, így sikerült felérnem a 6. helyre. Hát tulajdon képpen innen is indultam, így reálisnak mondható az eredmény. Prequal miatt kicsit jobb helyezésre számítottam, de még így is partiban vagyok az összesített dobogóért.
    Nagyon szoros a mezőny és nagy élvezet volt ezt végig tolni.
    Grat a dobogósoknak!
    Szép volt Masters Team!
    Utoljára módosította: Kresp; 2016. 12. 15. 13:14.

  11. #61
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Te már "csak" a kiforg(at)ott autómat találtad telibe, és a gumifallal sajna rosszabbul jártál, mint én
    Akkor már megint Zelfel Tomi rakott ki a versenyből!?A szemembe meg mindíg barátságos.

  12. #62
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor már megint Zelfel Tomi rakott ki a versenyből!?A szemembe meg mindíg barátságos.
    Én is paráztam a futamon, nehogy utolérjen

  13. #63
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Köszi a Tegnapi napot!Tudtam hogy az egyig legizgalmasabb verseny lesz ez.Sajnos egy új bug miatt nem maradt sebességben az autó a rajtrácson.Csabi el is talált hátulról mert nem tudott kikerülni .Az autó meg elindult balra és ezt kihasználva Illés Imi be is jött közénk amit én nem vettem észre.A fantasztikus törésmodellnek köszönhetően Imi kiforgott rajtam.
    Ezúton is Bocsánatot kérek,nem volt szándékos a dolog! Talán 6. helyen mentem Szabó Peti mögött.BUÁ első körben meg volt és Dezső Tomi mögött autóztam de nem tudtam utol érni.Én kb egy körrel előbb álltam ki kerékcserére és tankolásra mint a többiek és ez bejött mert a harmadik helyen találtam magam Imre mögött.Sajnos az üzemanyag kicsit megtréfált mert azt hittem kevés lesz ezert elvettem az utolsó négy körben.Végül a harmadik helyen sikerült befutni 1 liter benzinnel.
    Minden futamot egyórásra!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #64
    Eredménytől függetlenül ez egy nagyszerű verseny volt!
    Keményen ment az adok-kapok, egymás kilincsén, lökhárítóján, sokan, sokat hibázgattunk, de azért mégis igyekeztünk vigyázni egymásra, én nagyon élveztem.
    Ahhoz képest, hogy 2 hete futottam a prekvalis időmet és nem tudtam indulni a shakedownon sem, meglepődtem a kvalin futott időmön és a 3. rajtpozíción. Meglepett, hogy 21 alá be tudtam menni.
    Verseny: 3. körben a buszmegállónál sikerült Szarka Andrást eltalálni, benéztem a féktávot, éreztem, hogy nem áll meg, de már elkerülni nem tudtam, bocsánat érte! Óvtam magam miatta, megérdemlem! Egyébként elég gyakran előfordul ilyen féktáv benézés nálam, próbáltam keresni az okát, arra jutottam, persze a bénaságon túl, hogy nagyon zavaró nekem a napszakváltás, prekvalin látottakhoz képest, versenyen már nem azok a fényviszonyok vannak és bizony sokszor emiatt veszek vagy túl korán (pl. most a Les Combes, T7-nél) vagy túl későn féktávot. Kell pár kör mire újra hozzáigazodom.
    Gombos Gergővel csatáztam nagyot, jól megkergettem, volt is kontakt, szépen védekezett, mígnem a 12. körben az Eau Rouge-nál picit összeértünk és ekkora tempónál elég volt egy kis egyensúlyvesztés és már csúsztunk is a falba. Én egyértelműen versenybalesetnek érzem, ez sajnos benne van. Sajnáltam, mert jó helyen voltunk mindketten, végére is meglehetett volna a dobogó. A mögöttünk érkező bolynak sikerült izgalmat varázsolni.
    Innen már se gumim, se végsebességem nem volt, végig nagy küzdés volt tartani a lépést, nagyon elfáradtam a koncentrálásban. Korábban mentem ki a boxba a tervezettnél, hogy legalább a gumijaim frissüljenek. Egy fokkal jobb lett, de a sebességgel továbbra sem voltam elégedett.
    15. körben egymásra találtunk Szarka Andrással és körökön keresztül ment a csata, volt pity-puty, minden ami kell, 22. körben meglökött, Ladányi is el tudott menni, de mégis nagyon élveztem végig, jó kis csata volt!
    Végére már szó szerint sodródtam le az ívekről, annyira nem volt oldaltartása a gumiknak, borzasztó nehéz volt tartani a 6. helyet. Aztán az utolsó kör utolsó buszmegállójában picit löktem Ladányin, nem éreztem hibásnak magam, szerintem jobban fogta a kelleténél, de a lényegen nem változtat, kifordult és a célegyenesben visszalassítottam, hogy visszaengedjem. Ekkor még gyorsan Gombos és Sebestyén is el tudott menni Ladányival, így visszacsúsztam a 8. helyre.
    Igazából nem is érdekel a helyezés, a versenyzés, a jó versenyzés, amiért jövünk ide kéthetente, azt most megkaptam. Nagyon jó pálya és ez az egy órás futam is jó ötlet volt.
    Gratulálok a dobogósoknak!

  15. #65
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Megkaptam magam mögé Szőcs Attilát, aki egy idő után érezhetően gyorsabb volt, mint én. Valószínűleg a különböző boxtaktikánk miatt. Kipréselte belőlem az összes szuszt, de valahogy sikerült egy darabig magam mögött tartanom. Majd jött az Eau Rouge-os eset. Visszanéztem és én vagyok a hibás. Egyáltalán nem szándékos volt. Nagyon határon autóztunk egymás mellett és rosszul érzékeltem az autóm jobb első sarkát. Sajnálom. Épp, hogy csak kibillentettelek az egyensúlyból és mentünk mind a ketten a falba..
    Nem érzem, hogy hibás lennél, tiszta verseny baleset! Szerintem! Nem húzod rám, nem csinálsz semmi olyan manővert ami ellenem szólna. Összeértünk, ennyi, kisebb sebességnél ezt meg se éreztük volna, csak itt 6. telin voltunk.

  16. #66
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Erre rá meg Szőcs Attila is megtorpedózott az utolsó sikánban. Eltelt pár kör mire összeszedtem magam. De akkor jött Eau rougeban a tömegbaleset amiből nekem is jutott.
    Tisztelettel bocsánat, nem volt szándékos! Béna voltam!

  17. #67
    Zelfel Tomi, azt hogy sikerült, hogy előtted mentem a boxba és mégis mögötted jöttem ki?
    Emlékszel? Gyakorlatilag a boxban megelőztél!
    Kevesebbet tankolhattál, de ennyivel?

  18. #68
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor már megint Zelfel Tomi rakott ki a versenyből!?A szemembe meg mindíg barátságos.
    Szerintem igazából utálja a Minyonokat!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  19. #69
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Zelfel Tomi, azt hogy sikerült, hogy előtted mentem a boxba és mégis mögötted jöttem ki?
    Emlékszel? Gyakorlatilag a boxban megelőztél!
    Kevesebbet tankolhattál, de ennyivel?
    Igen ez érdekes volt számomra is!20 litert tankoltam pluszz a kerékcserék.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #70
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Zelfel Tomi, azt hogy sikerült, hogy előtted mentem a boxba és mégis mögötted jöttem ki?
    Emlékszel? Gyakorlatilag a boxban megelőztél!
    Kevesebbet tankolhattál, de ennyivel?
    Előfordulhat, mert a tankolás eléggé időigényes folyamat. Ezt lepróbáltam én is offline-ban és a versenyre 50 literrel indultam neki, hogy minél kevesebbet kelljen tankolni. +10-15 liter benzin simán lehetett 5 mp hátrány a boxban.

  21. #71
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Előfordulhat, mert a tankolás eléggé időigényes folyamat. Ezt lepróbáltam én is offline-ban és a versenyre 50 literrel indultam neki, hogy minél kevesebbet kelljen tankolni. +10-15 liter benzin simán lehetett 5 mp hátrány a boxban.
    Én is ugyan erre jutottam a tesztek után. Ha sikerült volna bepipálni a tankolást is, akkor még jól is jártam volna

  22. #72
    Én teszt nélkül is gondoltam, hogy időt lehet nyerni, de engem meglepett, hogy ennyit.

  23. #73
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Hát ez nem az én futamom volt.

    Qvali.: sehogy nem sikerült bemennem 21alá így a 11 vagy 12. helyről indultam. Mivel annyira nagy különbségek nem voltak így úgy voltam vele ebből még bármi lehet.

    Race.: egyáltalán nem sikerült jól a rajtom, de annak köszönhetően hogy sokan mentek BÚÁ-ra meg páran hibáztak a 7.-8. helyen találtam magam. Nagyon jót meccseltünk Illés Imivel egy pár körön keresztül sikerült tartanom, de azt tudtam hogy el fog menni előbb utóbb. A csatározásunkkal sikeresen 1 másodpercre érkeztek mögém, de a kiállás előtti körökben kezdtem kicsit stabilabb lenni és egész közel maradtam az előttem lévő 3-ashoz és az autó sem csúszkált már annyira alattam. Pitelés után már fogtam a fejem - mert ahogy sejtettem már előre a boxtaktikám mondhatni erősen nem a legjobb volt és valószínűleg a gumikopásom is ezért volt durvább.- Box kiállás után szép lassan megérkezett rám Ladányi Peti és Sebestyén Csaba is és mivel előttem nagy csatát vívott a Szőcs-Szarka páros, az Eau Rougeban meglassult előttem Atilla és ez elég volt ahhoz, hogy a mögöttem lévők közre fogjanak és az egyenes végén Csabával sajnos összeértünk és megforgott - nem is volt nagy kontakt de pont elég - én csak annyit vettem észre hogy féktávon megcsúsztam és a tükörből láttam hogy kicsúszott. Sajnálom az esetet. Később megérkezett Gombos Gergő és Csaba is küzdöttem, de azt tudtam hogy sok esélyem nem lesz egyet értem el ezzel, hogy magamra húztam két hondást Varga Ákost és Dezső Tamást 4 kör volt hátra mondom ez nehéz lesz szépen el voltunk egymással aztán az uccsó körbe Ákos sajnos kiforgatott nincs harag, de meg fogom óvni. Így a 11. helyen intettek le.

    Ez nagyon kemény verseny volt, ha jobb a taktikám nem szenvedtem volna ennyit. De legalább a következő 1 óráson már másképp fogom csinálni.

    Gratula mindenkinek
    Utoljára módosította: yeti95; 2016. 12. 15. 22:09.

  24. #74
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Az a baj a tankolással, hogy én már nem tudok mihez tartani. Nyomtam 1 órás próba futamot, ahol az jött ki, hogy kb 70 liter kell. 50 literrel indultam, és 25-öt tankoltam rá, a biztonság kedvéért. Erre mikor célba értem, kb 15 liter volt a tankban.

  25. #75
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj a tankolással, hogy én már nem tudok mihez tartani. Nyomtam 1 órás próba futamot, ahol az jött ki, hogy kb 70 liter kell. 50 literrel indultam, és 25-öt tankoltam rá, a biztonság kedvéért. Erre mikor célba értem, kb 15 liter volt a tankban.
    Ugyanezt számoltam én is. Aztán persze a sérült motornak tudtam be, hogy nem fogyott el a nafta, de ezek szerint nálad is így volt.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •