Találatok: 1 - 21 (21 összesen)
  1. #1
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255

    R3E FunCup: Formula RR2 - Spa

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik Nyílt FunCupSeries sorozatunk! A hatodik fordulóban Belgiumba utazunk és az F1 által is egyik legjobban várt helyszín Spa Francorchamps a cél, főszerepben ezúttal a Formula RR2!



    Szimulátor: RaceRoom (INGYENES)

    Pálya: Spa-Francorchamps
    Autók: Formula RR2


    Időpont: 2016.12.07.
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Futamtáv:
    14 perc (első 2 futamot értékeljük!)


    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    Szerver1: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: Formula RR2
    • Pálya: Spa-Francorchamps (Pálya csomag: European-Tracks)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  2. #2
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Szerver: GTR-MASTERS FUN

    Köridők
    (nevezni nem kell)
    : R3E_FUNCUP Prequal

    Pontverseny állása: R3E_FUNCUP Standing
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 12. 01. 10:53.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  3. #3
    Sajnos nagy eséllyel még ez is kimarad, de hogy ne vesszen kárba, setup és egy kör a Thrustmaster competitionben
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  4. #4
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Nagy köszönet!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  5. #5
    Köszönjük a videót és a setup-ot!

    Ajánlom mindenkinek a Thrustmaster competition-t, mert értékes nyeremények várnak a szerencsésekre! Ehhez csak egy tiszta kört kell megtennetek és részt vesztek a sorsoláson! A nyeremény pedig ( Thrustmaster TS-PC Racer + Pedals + Shifter + 2500 VRP) vagy ( 5 x 1500 VRP )

  6. #6
    Ha nem vagyok túl tolakodó.....mikor indul a prequal szerver?
    A LEGIZGALMASABB EGYENES ÚT A KANYAR

  7. #7
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Majorostomy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem vagyok túl tolakodó.....mikor indul a prequal szerver?
    Már megy, és kösz hogy szóltál!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  8. #8
    Igazán nincs mit
    A LEGIZGALMASABB EGYENES ÚT A KANYAR

  9. #9
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    UP az esti futamnak!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  10. #10
    Sziasztok! Megy a szerver, lehet csatlakozni! Jó szórakozást!

  11. #11
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Kár hogy dolgoztam, nagyon bánom hogy nem tudtam indulni. Spa is a kedvencem és ez a FR2 autó is iszonyat.
    A Leaderboards Competition is nagyon jó ezzel. Már csak az vigasztalt volna ha streamelve valakit lehetett volna
    nézni, vagy spectatorba csatlakozni melóhelyről a szerverre. Vagy valaki csatlakozott volna és azt youtube-on
    vagy Steam-en elérhetővé tette volna.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  12. #12
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Én meg azt sajnálom, hogy az 1. futamról kidobott a szerver!

    A 2. viszont jól sikerült, főleg a Pole idővel, ami az eddigi legjobb köröm volt.

    Attila köszi a fair versenyt, nagyon jó volt! Bár egyszer kicsit hozzád értem, de utána el is vettem. Remélem nem volt nagy gond!

    Üdv,

  13. #13
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Szalai Tibi, olyan vagy mint macska az egérrel. Neked ragasztós a gumid? Meg kellene tanulnom setupolni is. Úgy döcögtem mellettetek mintha 1 hengerrel kevesebbem lett volna. Biztos jó verseny volt elől, gratulálok nektek.
    Utoljára módosította: tothjampi; 2016. 12. 07. 22:34.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Köszi a mai estét! Jó kis futamok voltak. Gratulálok az elejének, nagyon jól mentetek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Jó szórakozás volt. Nekem a gyors részre volt beállítva a kocsim, vicces volt hogy úgy mentem el az egyenesbe más mellett mintha más kategóriában indultunk volna. Sajnos a kanyargós részre viszont nem volt se reszorítóeröm se kigyorsításom így, összességében rosszul jártam evvel.

  16. #16
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg azt sajnálom, hogy az 1. futamról kidobott a szerver!

    A 2. viszont jól sikerült, főleg a Pole idővel, ami az eddigi legjobb köröm volt.

    Attila köszi a fair versenyt, nagyon jó volt! Bár egyszer kicsit hozzád értem, de utána el is vettem. Remélem nem volt nagy gond!

    Üdv,
    Teljesen rendben volt a dolog, jó futam volt

  17. #17
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó szórakozás volt. Nekem a gyors részre volt beállítva a kocsim, vicces volt hogy úgy mentem el az egyenesbe más mellett mintha más kategóriában indultunk volna. Sajnos a kanyargós részre viszont nem volt se leszorítóeröm se kigyorsításom így, összességében rosszul jártam evvel.
    Igen, például nekem is, aztán a Rivage utáni balosban úgy estem rád a nagyobb szárnyaimmal, hogy meg is löktelek, én meg beforogtam. Mindhárom futamon történt valami hasonló, az elsőn meg elindultam kvalifikációra tankolva én hülye.
    Egyébként, ami a Facebook-on is téma volt, látszott az autód mozgásán, hogy nem 900 fokkal nyomod. Sokkal darabosabban kanyarodtál és nem csak a leszorítóerő miatt volt sok a hiba. Ez tipikusan abból is adódik, amikor nem tudsz elég finoman irányítani, korrigálni. Ha kipróbálod ugyanezt az autó-pálya kombót egy jól beállított 900 fokos cuccal, meg fogsz lepődni

  18. #18
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Szalai Tibi, olyan vagy mint macska az egérrel. Neked ragasztós a gumid? Meg kellene tanulnom setupolni is. Úgy döcögtem mellettetek mintha 1 hengerrel kevesebbem lett volna. Biztos jó verseny volt elől, gratulálok nektek.
    Ez azért van, mert nagyon szeretem ezt a pályát, meg a kocsit is és így elég sok kört sikerült beletenni a felkészülésbe. De jó volt bohóckodni a 3. futamon!
    Édekes, hogy nekem sokkal könnyebb kezelni ezeket a FR2-es vasakat, mint a DTM92-es gépeket, pedig azokat is bírom nagyon.

  19. #19
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, például nekem is, aztán a Rivage utáni balosban úgy estem rád a nagyobb szárnyaimmal, hogy meg is löktelek, én meg beforogtam. Mindhárom futamon történt valami hasonló, az elsőn meg elindultam kvalifikációra tankolva én hülye.
    Egyébként, ami a Facebook-on is téma volt, látszott az autód mozgásán, hogy nem 900 fokkal nyomod. Sokkal darabosabban kanyarodtál és nem csak a leszorítóerő miatt volt sok a hiba. Ez tipikusan abból is adódik, amikor nem tudsz elég finoman irányítani, korrigálni. Ha kipróbálod ugyanezt az autó-pálya kombót egy jól beállított 900 fokos cuccal, meg fogsz lepődni
    Mentem már a Racecenterben ugyanevvel a kocsival csak másik pályán még a nyári Fun részt.Ott nagyon drága Fanateck szett van ami több mint 1000 euro. Lemegyek és kipróbálom ugyanezt a competitionben mennyit tudok ott adni magamnak. Lehet akkor a következő futamot onnan játszom.

  20. #20
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Mentem már a Racecenterben ugyanevvel a kocsival csak másik pályán még a nyári Fun részt.Ott nagyon drága Fanateck szett van ami több mint 1000 euro. Lemegyek és kipróbálom ugyanezt a competitionben mennyit tudok ott adni magamnak. Lehet akkor a következő futamot onnan játszom.
    Nem is feltétlenül köridőben jön ki a különbség, hanem a necces helyzetek esetén, amikor nem mindegy, hogy mennyire tudod finoman korrigálni a megcsúszást, kikerülést, akármit... Hosszabb távon inkább kijönnek az előnyei, szerintem. Itt az FR2-nél nem, de például a WTCC-s autóknál a gumikopás is jelentősen nőhet az érzéketlenebb kormányzás miatt.

  21. #21
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    A futamról valakinek screenshot/replay nincs esetleg?

    ...vagy milyen festéssel indultatok (elég a rajtszám is!)

    Miklós Attila: ?
    Szalai Tibor: ?
    Zelfel Tamás: 9
    Zombori Ádám: ?
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 12. 27. 13:25.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •