Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 63 (63 összesen)
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt ajánlanám:
    https://www.alza.hu/hyperx-cloud-ii-...304470.htm?o=6

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szimpatikusnak tűnik, nézek majd róla teszteket. Neked ilyen van?

Szimpatikusnak tűnik, nézek majd róla teszteket. Neked ilyen van?
    Igen, ilyet használok egy éve, szerintem a hangzása is remek és nagyon kényelmes is az előző fejhallgatómhoz képest. Ez az egyik gamer headset, ami még audiofil körökben is ajánlott, öcsém is ilyet használ low budget stúdió fejhallgatóként.

Igen, ilyet használok egy éve, szerintem a hangzása is remek és nagyon kényelmes is az előző fejhallgatómhoz képest. Ez az egyik gamer headset, ami még audiofil körökben is ajánlott, öcsém is ilyet használ low budget stúdió fejhallgatóként.
    Néztem, olvastam közben teszteket róla és csak dícsérik. Köszi sz infókat, ez lesz.

Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    133
    Nálam van egy, csak a Ferrari változat, még egy fotópályázaton nyertem. Mire vagy kíváncsi?
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 120GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 2560x1080 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam van egy, csak a Ferrari változat, még egy fotópályázaton nyertem. Mire vagy kíváncsi?
    Az érdekelt volna, hogy ér e annyit amennyit kérnek érte. Kényelmes, szépen szól? Nekem formára nagyon bejön

Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    133
    Az érdekelt volna, hogy ér e annyit amennyit kérnek érte. Kényelmes, szépen szól? Nekem formára nagyon bejön
    Szép... Replika (szerű)... Ezen kívül mást nem tud. A hangja erős közepes, emellett nem is túl hangos. A mikrofon átlagos. Fejen kényelmes, jól szigetel, de a forma és a kívül vezetett vékony madzagok miatt nem túl komfort le-fel venni, vagy nyakon pihentetni. Sérülékeny.

Ha nem ingyen lett volna, akkor már nem lenne meg, így falidísz.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: PicoBp; 2019. 11. 24. 21:05.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 120GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 2560x1080 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Szép... Replika (szerű)... Ezen kívül mást nem tud. A hangja erős közepes, emellett nem is túl hangos. A mikrofon átlagos. Fejen kényelmes, jól szigetel, de a forma és a kívül vezetett vékony madzagok miatt nem túl komfort le-fel venni, vagy nyakon pihentetni. Sérülékeny.

Ha nem ingyen lett volna, akkor már nem lenne meg, így falidísz.
    Oks, köszi!

Szalai Tibor Szervertag 2020
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    153

Razer Kraken hangzás

Sziasztok!

Nekem inkább egy kérdésem lenne. Pár hete vettem egy ilyen Razer Kraken fülest:
    https://www.alza.hu/razer-kraken-tou...ange=1#recenze

Kicsit csalódtam benne, mert többet vártam tőle hangzás ügyileg. Sajnos én csak Raceroommal játszom, így nincs összehasonlítási alapom más játékokkal. Viszont itt azt tapasztalom, hogy bizonyos hangerő alatt mintha nem dolgozna olyan szépen, mint egy hangerő szint felett. Viszont ez a limit néha nekem picit hangos. Korábban a Siberia V2-emmel, aminek szintén 50mm-es hangszórói voltak, nem volt ilyen probléma.
    Lehetséges hogy kis hangerőn nem tudja kihajtani a hangszórót megfelelően? Valaki találkozott már ilyennel? Már próbáltam többféle hangbeállítást de egyik sem oldotta meg a problémát. Vettem egy különálló hangkártyát is, arra is rátettem, de ugyanaz a szitu. Valakinek valami tapasztalat?

Zrubecz László Szervertag 2020
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    932
    Ilyet otthon nem, viszont rendes pilóta füleshez már volt szerencsém. Az (ahogy rácuppan a füledre) egy hangos, zajos repülőgépben igen hasznos, otthon viszont én ennek csak a hátrányait látnám...

Persze ez ennyiért gondolom csak messzről hasonlít egy valódi pilóta fülesre, szóval nem tudom milyen lehet valójában.
    Gyanítom leginkább csak parasztvakítás.

szerintem.

Nekem egyébként ennek:
    https://www.alza.hu/hyperx-cloud-ii-...s-d2304470.htm
    az első generációs verzoiója van, az elég jó, akár egész napos ahsználat esetén is. Ezt használom játékra, zenehallgatásra, és munkára (conf call) is.
    így ~2 év után a fejpántja már málik, de a fül része jól bírja.

Egyébként ha valakinek nem fontos a térhatású hang, még meg lehet fejelni a dolgot ezzel hangzás szempontjából:
    https://www.alza.hu/hyperx-cloud-alpha-d5242408.htm

Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont itt azt tapasztalom, hogy bizonyos hangerő alatt mintha nem dolgozna olyan szépen, mint egy hangerő szint felett. Viszont ez a limit néha nekem picit hangos.
    Nem igazán értek hozzá, szóval csak hasraütésre tudok tippeket mondani:
    - szerintem ez egyébként egy bizonyos fokig normális, alacsony hangerőnél én se hallok ki úgy minden részletet
    - a hangkártya szoftverét érdemes telepíteni és megnézni benne, hogy ha lehet állítani, akkor a fejhallgató impedanciája helyesen van-e beállítva, általában ennek függvényében változtatható az erősítés mértéke is, illetve a legutolsó két hangkártyám esetében alapértelmezetten be volt kapcsolva egy csomó "hangjavító" effekt, amik igazából csak rontanak az összhatáson, ezeket szerintem érdemes kikapcsolni, ha vannak
    - RaceRoomban a hangbeállításoknál van külön fejhallgató profil (bár én nem vettem észre ordító különbséget őszintén szólva)

Szalai Tibor Szervertag 2020
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    153
    Nem igazán értek hozzá, szóval csak hasraütésre tudok tippeket mondani:
    - szerintem ez egyébként egy bizonyos fokig normális, alacsony hangerőnél én se hallok ki úgy minden részletet
    - a hangkártya szoftverét érdemes telepíteni és megnézni benne, hogy ha lehet állítani, akkor a fejhallgató impedanciája helyesen van-e beállítva, általában ennek függvényében változtatható az erősítés mértéke is, illetve a legutolsó két hangkártyám esetében alapértelmezetten be volt kapcsolva egy csomó "hangjavító" effekt, amik igazából csak rontanak az összhatáson, ezeket szerintem érdemes kikapcsolni, ha vannak
    - RaceRoomban a hangbeállításoknál van külön fejhallgató profil (bár én nem vettem észre ordító különbséget őszintén szólva)
    Köszi Balázs! Ezeket majd lecsekkolom. Egyébként ennek a fülesnek usb-vezerloje van, ott már mindent próbáltam. De volt hogy rádugtam hangkártyára de nem volt jobb ott sem.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •