Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Load-cell beállítása

    Szóval, adott a tegnap vásárolt T-LCM pedál, és egy T500RS. Eddig, egy T3PA Pro-m volt. Nagyon régóta dédelgetett álom vált valóra a vásárlással, mert régóta, sok helyről hallottam, hogy a load-cell az igazi. Azt már, az első próbánál éreztem, hogy gyakorlatilag tanulhatom újra az összes hályát, mert teljesen más a fék működése. A legfeltűnőbb, hogy fizikai erő kell a megfelelő fékhatáshoz.


    Azokhoz lenne kérdésem, akik load-cell pedált használnak. Mit érdemes állítani a setup-ban? Egyelőre, az alap beállítás van amit a pc alapban állít. Előre is köszönöm az ötleteket. Ja, RaceRoom-ot használok, főleg TCR kategóriában.

    Előre is köszi a tanácsokat.

  2. #2
    Túl sok mindent nem állítgattam load cell-re átállás után, csak az egyes kocsiknál a maximális fékerőre érdemes odafigyelni, hogy lehetőleg a legerősebb féktávon blokkoláshatáron tartsd (vagy hagyod erősebbre és megtanulod, hogy a tempó csökkenésével kicsit lazítasz a pedáltaposáson, hogy ne csússz). Utána már a lábaddal szabályozod, azt kell "átállítani".

  3. #3
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval, adott a tegnap vásárolt T-LCM pedál, és egy T500RS. Eddig, egy T3PA Pro-m volt. Nagyon régóta dédelgetett álom vált valóra a vásárlással, mert régóta, sok helyről hallottam, hogy a load-cell az igazi. Azt már, az első próbánál éreztem, hogy gyakorlatilag tanulhatom újra az összes hályát, mert teljesen más a fék működése. A legfeltűnőbb, hogy fizikai erő kell a megfelelő fékhatáshoz.


    Azokhoz lenne kérdésem, akik load-cell pedált használnak. Mit érdemes állítani a setup-ban? Egyelőre, az alap beállítás van amit a pc alapban állít. Előre is köszönöm az ötleteket. Ja, RaceRoom-ot használok, főleg TCR kategóriában.

    Előre is köszi a tanácsokat.
    Először a pedál saját szoftverében be kell állítani, hogy mekkora erőhatásnál legyen meg a teljes fékerő. Ezután van értelme a setupban módosítani (ha szükséges).

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •