Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 70 (70 összesen)
  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, 3-an kóvályognak vissza pálya széléről, sárga zászló, lassítok, ne legyen baj...de 3 seggfej csak beszuszaklolja még magát még hátulról...mer első körben kell megnyerni a szájbabaszott versenyt.

    komolyan, hogy süllyedt ez a liga erre a szánlamas szintre???
    publicon jobbat megyek, esküszöm..
    Sziszka!

    Az egy dolog, hogy folyamatosan zsörtölődsz és csinálod itt nekünk az alaphangulatot (olykor jogosan), de amikor már elveszíted a józan ítélőkészségedet a dolgok iránt, akkor érdemes lenne megállni és tükörbe nézni.

    Végignéztem az első körödet, hibát hibára halmoztál és szinte minden helyzetből rosszul jöttél ki a saját hülyeséged miatt, az ég világon senki semmit nem tett ellened, mindent csak magadnak köszönhetsz!
    Ezek után meg fogod magad és feladod a futamot az első körben szimpla dühből teljesen indokolatlanul, amikor innen még simán be lehetett volna hozni TOP10-be a gépet.


    A te hozzáállásoddal van a komoly baj, nem a mezőnnyel, javaslom elmélkedj el ezen. Az általad képviselt attitűd és ez a fajta felelősség áthárítás az, ami nem méltó a ligához!
    Ha nincs már hozzá kedved, akkor inkább ne gyere, de ne másokra fogd, és ne mások kedvét vedd el, ha neked már nincs ebben örömöd.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 07. 00:21.

  2. #52
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Hát ez nagyon kemény menet volt, pláne karcolás elvégezni a feladatot.

    A fing rajt ellenére sikerült szűken fordulva nem nagyon bukni helyet, utána pedig láttam némi verekedést magam előtt egészen a kemmelig, talán pont amiről szó van. Szabit követtem a nevezetes köréig, utána jó darabig 5. helyen jöttem, 15 mp-re az előttem lévőktől, 6-8 mp-ra a mögöttem haladó Soós Krisztiántól, majd Oláh Gergőtől.

    A 11. kör végén boxba hajtás (tankolás a kerékcserén túl 4-5 mp bukta, 40literre 30), elémkerült 3-4 ember. Ők nemigen tervezték a boxot, bíztam abban, hogy szépen lassan elfogynak a gumijaik. Így is volt, közeledtem, illetve Gergő is csukta mögöttem az ollót. A box nélküli skacok közül kettőt sikerült elhagyni mire utolértem Sipos Danit, kb egy időben Gergő meg engem.

    Nem sikerült Danira jó próbálkozást tennem, ezért Gergőt előre engedtem vadászni, ha már úgyis mellém ért, meg gondoltam majd hátha kitekézik egymást. Össze is kaptak kicsit a pozin, végül Gergő csak megelőzte Danit, majd szerencsére én is. Gergő viszont nem verekedett eleget Danival ahhoz, hogy utol tudjam már érni a maradék 3-4 körben.

    Meg kellett elégednem a 6. hellyel, ami végülis egész jó így Mikuláskor!

    Gratulálok a nyertesnek és a többieknek!

    --> Simresult <--
    Utoljára módosította: csumidex; 2016. 12. 07. 00:28.

  3. #53
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Sajnos a verseny elejétől szivatott a program. A rajtnál villogó valamik, háromszögek stb. Csak nem hagyta abba, már vagy öten elmentek mellettem az első pár kanyarban, majd egy saller után tök utolsó lettem, így nem volt jelentősége. Legalább abbahagyta a hülyeséget. Hullott a nép, ahogy vártam, de aztán utolértem Gedő Mikit és gyakorlatilag vége lett a versenyemnek. Azt hittem, hogy már kiheverte ez a program ezt az autó, előre-hátra ugrálósdit, de nem. Annyira ugrált előttem Miki (már mint az autója, nem Miki), hogy nem mertem támadni, mert belecsattanok, sőt pozíciót is vesztettem. Nem nagy mozgások, de az autóra nézve irreálisak, rettentő zavaróak (ahogy a "szögletes" mozgás is) és ahhoz elegek, hogy elbizonytalanodjak. Mire hibázott Miki, már esélyem sem volt, kár érte.
    Jó kis verseny lehetett volna, de így nem éreztem jól magam, tehetetlen voltam. Nem cseréltem kereket, ami, ha nincs ez a nyavalyás ugra-bugra, egész jól kijött volna.

    Szabi! Gyáva vagy!


  4. #54
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Nézem a replayt és látom ketten is az én skinemmel mentek. Nem mintha nagy jelentősége lenne de ha nekem belefért az a kemény 5 perc akkor más is vehette volna a fáradtságot hogy túrjon egyet a neten. Meg gondolom nem is lehetne másét használni. Na mindegy.

    Első kanyar után sajnos pont engem bombázott ki Kristóf a megszakadó nettel és meg valaki mást, jöhettem a végéről. Nem volt nagy ötlet kerékcsere nélkül végigmenni, nem tudtam sokáig tartani a mögöttem lévőket. Utolsó pár körben szinte jégen mentem. Bár kerékcserével szerintem hátrébb végeztem volna.
    Szeretnék elnézést kérni Palotai Zoltántól a kilökésért, nincs mentségem, nagyon elbactam azt a fékezést

  5. #55
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka!....ne gyere....
    Nem fogok....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #56
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Nézem a replayt és látom ketten is az én skinemmel mentek. Nem mintha nagy jelentősége lenne de ha nekem belefért az a kemény 5 perc akkor más is vehette volna a fáradtságot hogy túrjon egyet a neten. Meg gondolom nem is lehetne másét használni. Na mindegy.

    Első kanyar után sajnos pont engem bombázott ki Kristóf a megszakadó nettel és meg valaki mást, jöhettem a végéről. Nem volt nagy ötlet kerékcsere nélkül végigmenni, nem tudtam sokáig tartani a mögöttem lévőket. Utolsó pár körben szinte jégen mentem. Bár kerékcserével szerintem hátrébb végeztem volna.
    Szeretnék elnézést kérni Palotai Zoltántól a kilökésért, nincs mentségem, nagyon elbactam azt a fékezést
    Semmi baj, nem a vilagbajnoki cim a tet, en nagyon elveztem minden percet a futamnak es ha a pillanat heveben rosszul is esik, ha valaki elfekezi, vagy hibazik, velem is ugyanugy megtortenhet ez.
    Meg szeretnek fejlodni es ilyen futamokon, minden megtett meter ezt szolgalja.

  7. #57
    Annak ellenére h lassabb voltam a körülöttem lévőknél mindenki nagyon korrekt volt velem - Bai Laci idegrendszerének külöln taps !

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a verseny elejétől szivatott a program. A rajtnál villogó valamik, háromszögek stb. Csak nem hagyta abba, már vagy öten elmentek mellettem az első pár kanyarban, majd egy saller után tök utolsó lettem, így nem volt jelentősége. Legalább abbahagyta a hülyeséget. Hullott a nép, ahogy vártam, de aztán utolértem Gedő Mikit és gyakorlatilag vége lett a versenyemnek. Azt hittem, hogy már kiheverte ez a program ezt az autó, előre-hátra ugrálósdit, de nem. Annyira ugrált előttem Miki (már mint az autója, nem Miki), hogy nem mertem támadni, mert belecsattanok, sőt pozíciót is vesztettem. Nem nagy mozgások, de az autóra nézve irreálisak, rettentő zavaróak (ahogy a "szögletes" mozgás is) és ahhoz elegek, hogy elbizonytalanodjak. Mire hibázott Miki, már esélyem sem volt,.....
    Sajnálom.
    Semmit sem érzékeltem az ugrálásomból, a replayt is néztem ott sem volt semmi. A falra azért kentem fel magam, mert hátraflé néztem, hogy kell-e neked helyet hagynom a rúzsban ... -így már nem kellett..
    A kocsit tropa lett, de gondoltam már végigmegyek, erre a boxban az ezelőtt sohasem használt és most először a qualin nyomkodott pit app úgy döntöt h. tele tankolja a kocsit, viszont mást meg nem csinál...
    Körbe vánszorogtam még egyszer az kifordult futóművel és megint box -újraépíttettem a kocsit -ezzel kaptam v 3 (?) kört ..

    Ami viszont nagyon nem tetszett, az az hogy a quali alatt volt aki a legelemibb szabályt - azaz: "a boxból épp kijövővel szemben a gyors körön lévőnek mindig elsőbbsége van" -t sem voltak képesek betartani, remélem magára ismer akire tartozik !

  8. #58
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Annak ellenére h lassabb voltam a körülöttem lévőknél mindenki nagyon korrekt volt velem - Bai Laci idegrendszerének külöln taps:
    Jó volt. Ennek a futamnak is élveztem minden percét. Élményben kb 10szer annyi mint egy gt3 verseny! Viszont azért is voltam a kelleténél türelemesebb mert én is láttam hogy mozogsz előre hátra. A pinged pedig rendben volt.

  9. #59
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Első kanyar után sajnos pont engem bombázott ki Kristóf a megszakadó nettel és meg valaki mást, jöhettem a végéről.
    Innen is bocs. Szétspriccelt mindenki. Persze maga a net nembomlott,brózer ment,2 percre rá vissza tudtam menni, de akkormeg pitpenaly-kat kaptam amikor a kocsit állígattam. Ehh.

  10. #60
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, te egy hős vagy



    Egy kicsit sajnálom, hogy sokan egyből feladták. Persze értem oda a jó pozíció, düh meg minden, de akkor is. Engem is falra tessékeltek, ami után picit ferdébben állt a kormány mint ami normális lett volna és egy picit idegesebb lettem, de végig mentem.
    Szerintem ezert jo a csapatverseny. Ha magad miatt nem is, de a tobbiekert vegigynyomod.

  11. #61
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezert jo a csapatverseny. Ha magad miatt nem is, de a tobbiekert vegigynyomod.
    3ból nem csak az első 2 ember kap pontot?
    Amúgy én lehet nem engedtem volna be az asszonyt, csak a kerékcserénél

  12. #62
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy én lehet nem engedtem volna be az asszonyt, csak a kerékcserénél
    A szerelem mindent legyőz!

    Meg az élni akarás!


  13. #63
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A lényeget leírtam már. Elrontottam... a kerékcseréig nem is volt gond, de már abban is hibáztam, hogy tankoltam és nem tele tankkal indultam neki. Ez nem lett volna azonban gond, mert elég gyors voltam és szépen mentem. A pit után Lehelt követően jöttem be. Gondoltam, hogy majd szépen meg is előzöm, faragtam is a hátrányom. A rúzs-ban azonban hogyhogy nem kiment az autó segge és ezzel el is dőlt minden. A gumi pár körös volt, a tankban vagy 30liter... szóval passz. Rommá vertem a 911-t végsebesség nuku, kanyarodás nuku.
    Azért begurultam a 4. helyen.

    Tanulság a rutin megkopik... többet kell gyakorolni.

    Gratulálok a többieknek... jól taktikáztak, szépen vezettek.

  14. #64
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy én lehet nem engedtem volna be az asszonyt, csak a kerékcserénél
    Fiatalság, bolondság...

  15. #65
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó volt. Ennek a futamnak is élveztem minden percét. Élményben kb 10szer annyi mint egy gt3 verseny! Viszont azért is voltam a kelleténél türelemesebb mert én is láttam hogy mozogsz előre hátra. A pinged pedig rendben volt.

    Akkor ennek utána kell néznem, bár jó taktika..

  16. #66
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Főleg a befutónál tud jól jönni... hacsak nem dob épp hátra...

  17. #67
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Főleg a befutónál tud jól jönni... hacsak nem dob épp hátra...
    Hát amilyen lúzer vagyok..

  18. #68
    Csatay Gábor:
    Elnézésed kell kérnem a feltartásért amivel a nem a gyenge köridőt a pokolra küldtem
    Sajnos teljesen igazad van.
    Külön tiszteletem, hogy közvetlenül a verseny után készült bejegyzésben is úriember tudtál maradni.

    Ja, futam; magamhoz képest jó volt.

  19. #69
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Nagyon sajnálom hogy kimaradt a múltheti futam, pedig biztos érdekes volt, csak hát szakdoga leadás határidő közeledés volt folyamatosan
    Na de irány fel a szerverre ha még tudom hogy hol a gázpedál

  20. #70
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Choler írta Hozzászólás megtekintése
    Csatay Gábor:
    Elnézésed kell kérnem a feltartásért amivel a nem a gyenge köridőt a pokolra küldtem
    Sajnos teljesen igazad van.
    Külön tiszteletem, hogy közvetlenül a verseny után készült bejegyzésben is úriember tudtál maradni.

    Ja, futam; magamhoz képest jó volt.
    Már jó párszor szerettem volna válaszolni, csak el vagyok havazva.... De semmi gond!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •