Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)
  1. #26
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Aki hibát talál az eredményekben az szóljon, volt némi komplikáció a log fájlokkal.

  2. #27
    B-szerver: Népes mezőny, heten jutottunk oda. Ez egy szerencsétlen helyzet, hogy a Raceroom 15 fő felett már nem működik normálisan és nincs annyi nevező, amennyi két értelmes mezőnyhöz kellene. Hogy miért marad el a mezőny vége (és inkább a második fele morzsolódik le), az külön téma, de mindenképpen foglalkozni kell vele, mert így egyszerűen nem érdemes versenyezni, nem élmény. Erről természetesen semmilyen mértékben sem tehet Balázs/Tomi/Krisztián, viszont a gond rájuk üt vissza.

    1. verseny - Rajt azt hiszem 3. helyről, amit meg is tartottam, aztán türelmesen követtem Halászi Szilárdot és Kocogh Lacit pár körön át. Nem siettem, mert szemét és számító módon vártam, hogy majd a küzdésük során lesz alkalmam elmenni mellettük, illetve a gumikopásra is számítottam. Mindez be is jött, előbb Laci fordult keresztbe az Andretti előtti féktávon a csata hevében, aztán Szilárdnak egyszerűen elfogytak a gumijai, ahogy nyomás alatt tartottam. Az egyik kis lesodródása után simán el is tudtam menni mellette, aztán irány a cél.

    2. verseny - Rajt az élről, amit meg is tartottam. Szép lassan kiépítettem egy 5 másodperc körüli előnyt a mögöttem ismét Szilárddal küzdő Kocogh Lacival szemben, aztán unalmamban a Rainey után megcsíptem a szélét és megforogtam. Laci persze el is ment és mivel hasonló tempót autóztunk, bekísértem pár másodperc hátrányban. Így kell eldobni egy első helyet

    Nagyon érdekelne azok véleménye, akik lemorzsolódnak a bajnokságból, hogy mi lenne számukra motiváló, miért nem maradnak? Elég jól kettéválik a mezőny a felkészülés szempontjából. Akik sokat gyakorolnak, általában tudnak futni legalább egy olyan kört, amivel bekerülnek az A-ra, és elég szoros a verseny e tekintetben.
    Természetesen vannak az olyan úrvezetők, mint magam is, akik nem feltétlen egy bajnokságra gyúrunk vagy egyszerűen nem tudunk annyit gyakorolni, de azért egész normálisan elbóklászunk a pályán és egymás közt nagyon jó versenyeket nyomunk. Ez így a létszám ennyire lecsökkenésével nem fog működni és egyszerűen nem lesz értelme indulni. Nem a B-szerver miatt, hanem a B-szerver létszáma miatt! Mielőtt valaki javasolná, hogy többet gyakoroljunk, jelzem, hogy attól maximum a hátsó régiók elégedetlenjeinek kiléte változik ugyanazon létszám esetén. Nem erről van szó. A "szomszéd" bajnokságban vígan versenyezgetnek a B-C szervereken a lassabb versenyzők, tehát máshol működik. Azt kellene kideríteni, hogy itt miért nem? Ha érdekel valakit persze.

  3. #28
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon érdekelne azok véleménye, akik lemorzsolódnak a bajnokságból, hogy mi lenne számukra motiváló, miért nem maradnak?
    Jelentem: én igazoltan vagyok távol egy kormány nélkül porosodó cockpit társaságában!

    Az egyik kormányom garis cserére ment, még várom vissza az újat. Az újonnan vásárolt kormányom szintén nem érkezett még meg. Viszont meg kell várnom mindkettőt, hiszem egyiket nem tudom használni a másik pedálja nélkül! A következő futamon már tuti leszek!

  4. #29
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon érdekelne azok véleménye, akik lemorzsolódnak a bajnokságból, hogy mi lenne számukra motiváló, miért nem maradnak? Elég jól kettéválik a mezőny a felkészülés szempontjából. Akik sokat gyakorolnak, általában tudnak futni legalább egy olyan kört, amivel bekerülnek az A-ra, és elég szoros a verseny e tekintetben.
    Természetesen vannak az olyan úrvezetők, mint magam is, akik nem feltétlen egy bajnokságra gyúrunk vagy egyszerűen nem tudunk annyit gyakorolni, de azért egész normálisan elbóklászunk a pályán és egymás közt nagyon jó versenyeket nyomunk. Ez így a létszám ennyire lecsökkenésével nem fog működni és egyszerűen nem lesz értelme indulni. Nem a B-szerver miatt, hanem a B-szerver létszáma miatt! Mielőtt valaki javasolná, hogy többet gyakoroljunk, jelzem, hogy attól maximum a hátsó régiók elégedetlenjeinek kiléte változik ugyanazon létszám esetén. Nem erről van szó. A "szomszéd" bajnokságban vígan versenyezgetnek a B-C szervereken a lassabb versenyzők, tehát máshol működik. Azt kellene kideríteni, hogy itt miért nem? Ha érdekel valakit persze.
    Nem vagyok lemorzsolódó, de talán elég érv lehet a heti 1 verseny. Aztán Raceroomos más bajnokság nincs. Gondolom sokan ezért nyomják az Assettot is párhozamosan. Majdnem 5 hónap mire lemegy egy bajnokság.

  5. #30

    Laguna Seca R1

    R1

    Real Cars Real Racing Hungary (RCRRHU) - Hartge Fox3

  6. #31
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Nekem ez a videó a tableten nem megy a Youtube-on. A többit lejátssza. Most nézhetem a gépen
    Gondolom valami videóbeállítási dolog feltöltésnél vagy közzétételnél.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  7. #32
    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    R1

    Srácok! Jó volt végignézni!
    Azért Szabó Peti előzése (7:40 körül) elvitte ezt a futamot, még ha utána vissza is esett.
    De Ősz Balázs is jót küzdött, Gerőcs meg Sebestyén, ááá, hagyjuk..
    B@szki, én nézni élvezem.
    Kügggyétek neki! )

  8. #33
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok! Jó volt végignézni!
    Azért Szabó Peti előzése (7:40 körül) elvitte ezt a futamot, még ha utána vissza is esett.
    De Ősz Balázs is jót küzdött, Gerőcs meg Sebestyén, ááá, hagyjuk..
    B@szki, én nézni élvezem.
    Kügggyétek neki! )
    Hát azt a Szabó Petis előzést én is megkönnyeztem. 3 kanyaron keresztül egymás mellett. Nagyon szép volt.

  9. #34
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azt a Szabó Petis előzést én is megkönnyeztem. 3 kanyaron keresztül egymás mellett. Nagyon szép volt.
    Én meg az én ütött-kopott Chevy.m (pedig nem volt semmi kontaktom az elején! Hartge szerint egy BUG)

  10. #35
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez a videó a tableten nem megy a Youtube-on. A többit lejátssza. Most nézhetem a gépen
    Gondolom valami videóbeállítási dolog feltöltésnél vagy közzétételnél.
    Elméletileg beágyazástól kezdve minden egyéb fícsör engedélyezve van.
    Néhány ismerős mobilon nézi pl A főnök meg van annyira perverz, hogy kirakja tévére és esténként fánkot eszik és ezen alszik el. ----> Szabolcs

    R2


    Mobilon kipróbáltam YT alkalmazással, ott tuti megy

    "Én meg az én ütött-kopott Chevy.m (pedig nem volt semmi kontaktom az elején! Hartge szerint egy BUG)"

    Nem igaz nem igaz oda vágtad oda vágtad.. :P :P Tudod mit kapsz majd postán a DHL-től következő futamra... XD XD
    Egy szerződés módosítást
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 12. 02. 21:38.
    Real Cars Real Racing Hungary (RCRRHU) - Hartge Fox3

  11. #36
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon érdekelne azok véleménye, akik lemorzsolódnak a bajnokságból, hogy mi lenne számukra motiváló, miért nem maradnak?
    Én csak 1 futamon mentem (Nordschleife), de a többi nem érdekel (ha lenne a GT3-ban, akkor itt ezt is kihagytam volna). Miért? Mert itt trükközni kell ahhoz, hogy futam közbeni adatokat lássak, amihez nincs kedvem. Assetto-ban ez nagyon jó, sok kis app, kinek mi kell, és kirakja oda, ahol neki tetszik. Ez olyanoknak jobban kellhet, akik csak a B-szerver végére jutnak, hamarabb észreveszem, hol tudok magamhoz képest jobbnak lenni, valamint a helyezést is folyamatosan követni tudom.

  12. #37
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon érdekelne azok véleménye, akik lemorzsolódnak a bajnokságból, hogy mi lenne számukra motiváló, miért nem maradnak? Elég jól kettéválik a mezőny a felkészülés szempontjából. Akik sokat gyakorolnak, általában tudnak futni legalább egy olyan kört, amivel bekerülnek az A-ra, és elég szoros a verseny e tekintetben.
    Én a tanulmányaim folytatása miatt most sajnos egyszerűen nem tudok rá időt szakítani, pedig jönnék szívesen. De ha minden jól megy, legalább az utolsó két fordulón el tudok majd indulni.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •