Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 141 (141 összesen)
  1. #126
    Simcube 1 nincsen már,legalábbis én nem találom

    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Igen ez jo mondas hogy nem ugyanaz a kategoria. Arban viszont mar nincsenek messze annyira. Amig csak leobodnar volt addig oriasi volt a szakadek de a simucube elhozta a megfizetheto minoseget es a simu 2 miatt most olcso a simu 1 ami oriasi ugras a fanahoz kepest

  2. #127
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Simcube 1 nincsen már,legalábbis én nem találom
    Vegyel nyugodtan hasznaltat nem lesz semmi baja.

    Amugy az a legolcsobb megoldas ha jo aron veszel egybol egy jobb kormanyt mint 3 nekifutasbol lepcsozetesen cserelgetsz mintdent

  3. #128
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Amugy az a legolcsobb megoldas ha jo aron veszel egybol egy jobb kormanyt mint 3 nekifutasbol lepcsozetesen cserelgetsz mintdent
    Azért ez is elsősorban a szándékaid komolyságától és a tervezett időráfordítástól függ, elég sokan elvannak "mezei consumer" kormányokkal is.

  4. #129
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Vegyel nyugodtan hasznaltat nem lesz semmi baja.

    Amugy az a legolcsobb megoldas ha jo aron veszel egybol egy jobb kormanyt mint 3 nekifutasbol lepcsozetesen cserelgetsz mintdent
    Én is használtan vettem a simucube1-et, nem bántam meg, sőt!
    Ha elvileg lett volna 400k a fana szettre, akkor tényleg érdemesebb egy picit hozzátenni... (Úgyis a DD a "végállomás" )
    Én magam 3D nyomtattam a simucubehoz az adaptert, a kormányt, és a mágneses váltókarokat... (ami pénzt megspóroltam ezzel, abból kijött a 3d nyomtató, amit használhatok másra is )

    (a pedál az nekem is fanatec v3)
    Utoljára módosította: 1m1; 2020. 01. 05. 17:25.

  5. #130
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ez is elsősorban a szándékaid komolyságától és a tervezett időráfordítástól függ, elég sokan elvannak "mezei consumer" kormányokkal is.
    Teljesen igaz. Es van egy csomo srac aki a logitech 20e ft os kormannyal es muanyag pedallal jobb idot megy siman mint valaki a 2 millas cuccal.

    Ugy gondolom hogy a szimulacio elvezhetosegehez hozzaad ha elethubb a kormany es nem fogaskerekek recsegnek, de jot vesenyezni tenyleg lehet olcson is meg dragan is.

    Ez nem komolysag kerdese csupan preferencia hogy ki mibe invesztal es mibe nem. Nem jobb vagy rosszabb attol valaki ha kolt vagy nem kolt valamire.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  6. #131

    Fanatec v3 vs Cls elite Lc

    Sziasztok!
    Szerintetek megéri lecserélni az Elite Loadcellás pedálomat egy v3asra? Régóta agyalok rajta és nem tudom érzetben többet hozna.e mert kinézetben és testre szabhatóságban egyértelmű hogy jobb. Köszi

  7. #132
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Megjelent a Fanatec CSL Elite V2-es pedálsor megannyi javítással, módosítással:



  8. #133
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Megjelent a Fanatec CSL Elite V2-es pedálsor megannyi javítással, módosítással:


    Tetszetős. CSL pedál szett valakinek, esetleg?

  9. #134
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Tetszetős. CSL pedál szett valakinek, esetleg?
    Azért ne dobd ki, privátba küldöm a címemet

  10. #135
    Igyekszem információt gyűjteni a témában, egyelőre egyöntetűen minden forrás a CSL Elite V2-t tartja jobb opciónak a ClubSport V3-nál, több olyan végfelhasználói véleményt is olvastam, hogy ClubSportról Elite V2-re váltva még javult is az érzet fékezéskor. Ez akkor most mennyire marketing BS, van aki meg tudja ezt cáfolni/erősíteni? A másik dolog, ami érdekelne, hogy több, mint két évtized entry level rugós pedál használat után mekkora szívás átszokni loadcellre.

  11. #136
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Igyekszem információt gyűjteni a témában, egyelőre egyöntetűen minden forrás a CSL Elite V2-t tartja jobb opciónak a ClubSport V3-nál, több olyan végfelhasználói véleményt is olvastam, hogy ClubSportról Elite V2-re váltva még javult is az érzet fékezéskor. Ez akkor most mennyire marketing BS, van aki meg tudja ezt cáfolni/erősíteni? A másik dolog, ami érdekelne, hogy több, mint két évtized entry level rugós pedál használat után mekkora szívás átszokni loadcellre.
    Amit nekem nem hangsúlyoztak eléggé, hogy a loadcell mellé kell a 'rig'. Nem viccnek van.
    Ha nincs rig, akkor meg minden egyes elemet (szék, asztal, párna, kormány...) meg kell erősítened, fixálni, lekötni, hogy ne mozogjon, és érdemben tudd nyomkodni az LC-t.

  12. #137
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Igyekszem információt gyűjteni a témában, egyelőre egyöntetűen minden forrás a CSL Elite V2-t tartja jobb opciónak a ClubSport V3-nál, több olyan végfelhasználói véleményt is olvastam, hogy ClubSportról Elite V2-re váltva még javult is az érzet fékezéskor. Ez akkor most mennyire marketing BS, van aki meg tudja ezt cáfolni/erősíteni? A másik dolog, ami érdekelne, hogy több, mint két évtized entry level rugós pedál használat után mekkora szívás átszokni loadcellre.
    Clubsport V3 brake performance kit-el az igazi, legalábbis a fórum és reddit népe szerint.
    Elite V2 viszont tuti választás, szvsz jobban megéri, mint a CSV3 (hacsak nem tudod használtan jó áron beszerezni).

    Hogy mekkora szívás átszokni LC-re? Röviden: Nagy.

    Kezdeném azzal, hogy - habár nem tudom milyen riged van - az emberek nagy része, ahogyan én is kezdtem: asztal + gurulós szék kombó. Ezt LC-vel felejtsd el. Van, aki mégis megpróbálja, aztán még magának se meri bevallani, hogy nagy sz*r az egész. Tehát kelleni fog egy stabilabb rig... Ami hozza magával a többlet költséget, helyet kell találni neki, stb. Azzal, hogy a LC érzékenységét lejjebb veszed pont megölöd az egész lényeget. Nem azt mondom, hogy 80-100 kg-al kell nyomni neki, de én pl a CSL-t (60 kg-os LC) 85-95%-on használom, ráadásul már modoltam is rajta, hogy ne olyan érzés legyen, mintha a falat rugdosnám.
    Miután viszont megszoktad (ez rajtad áll, hogy mennyi idő) nem mennél vissza. Brutálisan jól adagolható a fék, izommemóriából könnyebb dolgozni.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  13. #138
    Rig már van, ezért tűnik ez a következő logikus fejlesztési lépcsőfoknak.

  14. #139
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A másik dolog, ami érdekelne, hogy több, mint két évtized entry level rugós pedál használat után mekkora szívás átszokni loadcellre.
    Aki nem tanult meg fékezni potméteres pedállal, annak a loadcell megváltás.

    Aki megtanult potméteres pedállal fékezni, annak a loadcell szenvedés (az elején). Gyakorlatilag újra kell tanulni fékezni.

    Szerintem a második verzió vonatkozik rád, nyugodtan készülhetsz a legrosszabbra.
    De loadcell-ről nem nagyon szoktak potméteresre váltani, ami azért jelent valamit.

  15. #140

    Pedál probléma

    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, lenne egy Fanatec V3-as pedálom, egy Fanatec WRC kormányom és egy 8 Nm-es Gran Turismo DD Pro egységem ami a múlthéten érkezett meg, és a hétvégére sikerült is mindent összeszerelnem és beállítanom, de sajnálattal tapasztaltam hogy, hiába használtam és játszottam vele teljesen problémamentesen már az összeszerelés utáni néhány órában, a mai nap indítást követően a Playstation nem ismerte fel a pedálok közül egyiket sem és jelenleg sem tudom beállítani. Természetesen semmit nem állítottam el a működő állapothoz képest, emiatt sem értem hogy miért történhetett ez. Ez az első ilyen verseny szimulátorom, így még kezdő vagyok a témában és szinte biztos vagyok benne hogy én nem állítottam be valamit vagy csinálhattam rosszul, de ötletem sincs hogy mit. Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm a segítséget és az ötleteket. További szép estét mindenkinek!

  16. #141
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Imperial1129 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Hali.
    Alap, de nemcsak a compatibility mode-ot sikerűlt félrelöknöd? Milyen színnel világít a bázison a bekapcs gomb?

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •