Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 60 (60 összesen)

Szűcs Tamás Szervertag 2018
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    387
    Akkor ez most kinek a fotója ?
    Komplett loadcell, vagy hall szenzor van a kamrában, de külön csatlakozó az nincs.
    Maximum egy rossz loadcell-ről lecsípjük...

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    20.574
    Kösz, de drive-ról hogy lehet betenni direktbe képként?

Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Komplett loadcell, vagy hall szenzor van a kamrában, de külön csatlakozó az nincs.
    Maximum egy rossz loadcell-ről lecsípjük...
    Ha van rossz load cell, amin van ilyen és nem hiányolod, akkor azt megköszönöm.

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.537
    Vagy nézd meg itt, hátha ugyanolyan: https://www.hestore.hu/prod_10030913.html
    Vagy a többi termék között.

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Üzenetek
    1.545
    Ha csak a kábel kell, azt elektronikai boltban tuti kapsz. én ilyenekért a lomex-be járok.
    De 2 tüskéset én pl. ebayról rendeltem, van 3-as csatis is.

Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.778
    Korábban talán volt Atesz féle cockpitekről szó, most megjött a fordított pedáltartó a CSL Elite-hez. Tökéletesen testre szabható és olcsó is
    Csatolt képek Csatolt képek
    R * 3 + E = 0

Üzenetek
    1.545
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Korábban talán volt Atesz féle cockpitekről szó, most megjött a fordított pedáltartó a CSL Elite-hez. Tökéletesen testre szabható és olcsó is
    Huh ez nagyon babán nez ki! Gondolom ez a cockpithez valo. Esetleg nincs kulon kep a tartorol? Hatha fel tudnam aplikalni en is.
    Igy mar kenyelmesebb a heel n toe? Mert en hiaba rakosgattam jobbra balra közelebb tavolabb, nem tudok.

Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.778
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Huh ez nagyon babán nez ki! Gondolom ez a cockpithez valo. Esetleg nincs kulon kep a tartorol? Hatha fel tudnam aplikalni en is.
    Igy mar kenyelmesebb a heel n toe? Mert en hiaba rakosgattam jobbra balra közelebb tavolabb, nem tudok.
    Atesz cockpitje egy négyzet alakú acélcsőre épül ami kb 1 méter hosszú. Arra tudod ráhúzni a dolgokat középen és odarögzíteni csavarral. A pedáltartó alján középen látod is hogy hogy. Viszont kérésre amúgy bármit összehoznak, szóval biztosan rá tudnád tenni, csak fel kell keresned és megmondani mit kérsz.

Heel and toe-t direkt kipróbáltam 1-el jobbra a gázpedálhoz közelebb elhelyezett fékpedállal, minimálisan kényelmesebb volt de nem sokkal így. Ment is vissza kettővel balra középtől a fékpedál, mert vagy fél éve nem vezettem olyan kocsit amihez kellene. A jobb h&t-hez amúgy az kellene hogy nagyobb legyen a gázpedál fej része és kicsit lejjebb is legyen. De amúgy megéri a fordított, így sokkal természetesebb érzés
    Csatolt képek Csatolt képek
    R * 3 + E = 0

Üzenetek
    1.545
    Köszi!

Gondolkoztam már mi lenne a megoldás heel n toe-hoz, arra jutottam, hogy esetleg ha kicsit hátrébb tolnám a gázt, akkor lehetne. csak ahhoz hogy ezt kipróbáljam elég sokat kéne barkácsolni, majd talán a nyári szünetben.

FANATEC V1 gázpedál probléma

Sziasztok!

Fanatec clubsport V1-em gázpedálja egyik napról a másikra bolondozik. Véletlenszerűen ad teljes gázt vagy kisebb gázt vagy semmit a pedál lenyomására.
    Live for speed-ben és Rfactor-ban használom, mindkettőben ugyanez a jelenség. Eszközkezelőben, és a fanatec driver-ban próbálgatva jól működik, csak a játékokban nem. Mikor elkezdte ezt produkálni, semmilyen változtatás, semmi mód nem lett változtatva egyik játékban sem.

Tud valaki segíteni? Szervíz vagy hozzértő magánszemély aki hajlandó foglalkozni vele? Nem találtam eddig még senkit :/

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •