Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 109 (109 összesen)
  1. #101
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én pont 34-eset vettem, 21:9-eset és 144Hz-eset cirka 150-ért egy éve és újan. Szerintem annyiért most is kapsz.
    https://www.arukereso.hu/monitor-c31...monitor+21%3A9


    Utananezek
    Koszi

  2. #102
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én egyenlőre egy 4k tv-t használok a szimezésre,de átnyergelve pc-re ez már inkább hátránynak tűnik.
    A fő gondom hogy mivel csak 60hz és 49-es a méret,vsync nélkül irgalmatlanul zavaró a tearing effektus,és a tegnapi fun futam alatt annyira töredezett már a kép tömegben,hogy nem éreztem biztonságosnak így folytatni!
    A futam második felére belakapcsoltam a vsync-et amitől atombiztos 60fps-t kaptam,viszont így kaptam a 21ms display lag mellé még egy nagy adagot emiatt is ami talán még rosszabb!
    Szóval nem úszom meg ,monitort kell vennem,de milyet?
    Én egy 21:9-es 34~35 méretű lehetőleg 144hz esetleg free vagy gsync-es példányra gondolok a lehető legkisebb laggal!
    Mit ajánlotok?
    Főleg a használtpiacon keresnék,mivel max 150000ft lenne a keret!
    Remélhetőleg kevesebb galibát okoznék futamokon mint a mostani setuppal!
    Köszi
    ha már PC -re váltottál , akkor lehet érdemes lenne VR-en is elgondolkodni egy rohadt drága monitor helyett
    ha jól értem akkor egy visszalépést tervezel méretben a jobb frissítesi frekvencia miatt 150 ezer Huf-ért ...nyilván jobb a 144HZ , de szerintem azon fogsz agyalni h jajj de kicsi ez szerintem ez visszalépés...

    szóval vagy VR vagy 3 monitor kis input laggal irányba mozdulnék el a helyedbe... (bár nekem a 3 monitor is csalódás volt így h megszoktam a VR-t)

  3. #103
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ha már PC -re váltottál , akkor lehet érdemes lenne VR-en is elgondolkodni egy rohadt drága monitor helyett
    ha jól értem akkor egy visszalépést tervezel méretben a jobb frissítesi frekvencia miatt 150 ezer Huf-ért ...nyilván jobb a 144HZ , de szerintem azon fogsz agyalni h jajj de kicsi ez szerintem ez visszalépés...

    szóval vagy VR vagy 3 monitor kis input laggal irányba mozdulnék el a helyedbe... (bár nekem a 3 monitor is csalódás volt így h megszoktam a VR-t)
    Igen én is félek a méretbeli visszalépéstől,de sajnos 3db 27-es full hd monitorhoz már vennem kéne minimum egy gtx 1070 kártyát ,és persze egy monitor állványt is,ami alsóhangon 350000 ft beruházás lenne!
    A Vr is pokoli drága,és meglehetősen pixeles még,ráadásul ahhoz is kevés a vasam...
    Szóval nagy dilemmában vagyok..

  4. #104
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53

    Monitor

    Ha van valaki aki 2 monitoron nyomja az Assetto-t legyen szíves segítsen beállítani szívesen ki próbálnám ! Néztem a steammen hogy van valami amit le kell hozzá tölteni de nem jutottam egyről a kettőre !
    Köszönöm szépen !
    Tóth Tamás

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Toth Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ha van valaki aki 2 monitoron nyomja az Assetto-t legyen szíves segítsen beállítani szívesen ki próbálnám ! Néztem a steammen hogy van valami amit le kell hozzá tölteni de nem jutottam egyről a kettőre !
    Köszönöm szépen !
    Őőő... hogy akarod 2 monitoron hajtani... középen lesz a két kijelző széle?

  6. #106
    Ezen korábban én is gondolkoztam, de nem sikerült normálisan beállítanom.
    Gondolom ugy lenne, hogy a bal oldali monitor nagyjából mintha egy monitoros rendszer lenne, max kicsit balra tolva, a jobb oldali meg az anyós részt mutatná.

    Vegyél inkább egy ultrawide monitort, vagy egy 100+os TV-t!

  7. #107
    Idézet Eredetileg Toth Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ha van valaki aki 2 monitoron nyomja az Assetto-t legyen szíves segítsen beállítani szívesen ki próbálnám ! Néztem a steammen hogy van valami amit le kell hozzá tölteni de nem jutottam egyről a kettőre !
    Köszönöm szépen !
    én próbáltam, de nem volt túl sok értelme, úgy csináltam ahogy Lányi Tamás írta, a tv-t beraktam középre, a kis monitort pedig a jobb szélre, egyébként itt van ez a videó, ebben követni kell a lélpéseket és működik, de a két monitornál a nagy 32 colos (81-2 cm) tv is jobb, de sok sikert hozzá

    ja meg itt van ez az oldal a .zip fájlt töltsd le középen

  8. #108
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Köszönöm srácok ! Ha nincs értelem meg sem próbálom ! YouTube láttam gondoltam ki próbálom ! De akkor inkább rá kötöm a nagy tv-ét
    Tóth Tamás

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Toth Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm srácok ! Ha nincs értelem meg sem próbálom ! YouTube láttam gondoltam ki próbálom ! De akkor inkább rá kötöm a nagy tv-ét
    Input-lagot mindenképpen csekkold mert TV-k esetében könnyen ráfázhatsz. Legkönnyebben a virtuális és a valós kormányodat tudod összenézni, hogy mekkora a késés a mozgásuk között. "Game mode"-dal, a megfelelő bementet kiválasztásával és átnevezésével, illetve minden dinamikus és intelligens képopció kikapcsolásával lehet faragni az lag-on.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •