Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (109 összesen)
  1. #51
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi. Habár 300 méterre lakok a bolttól, eléggé megszenvedtem ezzel a batár állattal
    Battlefield 1 ahogy nézem elég drága, az is lejön még az árból, 13x ért ez meg csoda vétel

    Még azt kell majd megtalálnom, hogy milyen beállítással lehet a legjobban lecsökkenteni az input lagot.
    Akkor majd meg is oszthatod velem ha nem gond. En mar nem szopnek vele...

  2. #52
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Elmondanád róla a tapasztalatokat? Milyen vele az Assetto Corsa meg a RaceRoom?
    Lehet megjon a heten nekem is.
    Szivesen latlak valamikor egy tesztre!

  3. #53
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor majd meg is oszthatod velem ha nem gond. En mar nem szopnek vele...
    Nekem most annyira elment a kedvem a visszapakolásától, hogy lehet nem lesz mit megosztani mert nem kérek cserét (lehet nem is lehet), hanem visszafizetést

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    180 ezres monitortól nem ezt várná az ember
    Nem azért kerül 180 ezerbe, mert nem mehet tönkre.

    Bármikor bármilyen cég termékével belefuthatsz ilyesmibe...

  5. #55
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem azért kerül 180 ezerbe, mert nem mehet tönkre.

    Bármikor bármilyen cég termékével belefuthatsz ilyesmibe...
    Tudom, de most mérges vagyok
    Eddig 4 lg monitorom volt. Az egyik 2 éve jó, a másik 10 éve, a 3. meg vagy 16 éve. Ez meg fél óra után meghal

  6. #56
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet megjon a heten nekem is.
    Szivesen latlak valamikor egy tesztre!
    Ez igazán kedves tőled és élni is fogok a lehetőséggel

  7. #57
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Elmondanád róla a tapasztalatokat? Milyen vele az Assetto Corsa meg a RaceRoom?
    Én csak a Tomb Raiderről tudok nyilatkozni, fél óra alatt oda jutottam el. Gyönyörű képe van és iszonyatosan széles, már már zavaró. Szimulátorozáshoz tökéletes, de napi használatra szerintem túl nagy. Ha arra is szeretnéd használni akkor mindenképpen kisebbet vennék, 29"osat (nem tudom hogy abból van 144hz-es e)

  8. #58
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Most mennyire örülhetsz, hogy nem jöttél el érte. Fél óra után megadta magát és kikapcsolt, azóta nem megy. Lehet hogy csak az adapter adta meg magát, de így is úgy is vissza kell vinnem, csodálatos...

    180 ezres monitortól nem ezt várná az ember
    Sajnalom!

  9. #59
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak a Tomb Raiderről tudok nyilatkozni, fél óra alatt oda jutottam el. Gyönyörű képe van és iszonyatosan széles, már már zavaró. Szimulátorozáshoz tökéletes, de napi használatra szerintem túl nagy. Ha arra is szeretnéd használni akkor mindenképpen kisebbet vennék, 29"osat (nem tudom hogy abból van 144hz-es e)
    Én pont a split screen funkció miatt gondolkodom egy ilyen monitoron, mert elég nagy hozzá, hogy tudjak egyszerre dolgozni rajta és mehessen valami film is. Akkor nem kellene két gépet és monitort járatnom egyszerre. Hosszabb távon visszajönne az ára is, nem beszélve a szememről, ami valószínűleg kevésbé romlik egy jobb, újabb monitor esetén. Ez sem elhanyagolható szempont, ha napi 10+ órát látjuk a monitort...

    A bedöglés miatt nem paráznék. Kicserélik oszt csókolom, bármivel előfordulhat...

  10. #60
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ahogy sejtettem, emagban is akciós, 150 ezer:

    http://www.emag.hu/lg-ips-led-monito.../pd/DWFJR2BBM/

    De ez az AOC is csak 160ezer:

    http://www.emag.hu/aoc-mva-gaming-le.../pd/D1DGC3BBM/

    Viszont én rendeltem egy ilyent:
    http://www.lg.com/hu/monitorok/lg-29...de-ips-monitor

    Mivel úgy is 2-3 évre kell ez nekem, ha esetleg 3 év múlva elromlik (most ugye 30 percet bírt) akkor kevesebbet bukjak rajta. Valamivel kisebb, de a 34"os kb a maximum méret volt ami szimulátorozásnál kell, szóval ez sem lesz kicsi.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 11. 25. 10:19.

  11. #61
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ha arra is szeretnéd használni akkor mindenképpen kisebbet vennék, 29"osat (nem tudom hogy abból van 144hz-es e)
    Nincs.
    Nekem a fizikai mérete miatt nem fér el nagyobb, így a 29-eseket néztem végig ,de egyik sem tud 144hz-et.
    Végül rendeltem egy.

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel úgy is 2-3 évre kell ez nekem, ha esetleg 3 év múlva elromlik (most ugye 30 percet bírt) akkor kevesebbet bukjak rajta.
    Ezt a gondolatmenetet többszöri újraolvasás után sem értem.

    Másik.... sosem lehet elég nagy.

  13. #63
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a gondolatmenetet többszöri újraolvasás után sem értem.

    Másik.... sosem lehet elég nagy.
    Pedig elég egyértelmű. Mivel fél órát bírt a monitor, kb bármikor elromolhat a garancia lejárta után is és akkor buktam 150 ezer forintot (pontosabban amennyit akkor használtan ér). A 70 ezres monitornál ez csak 70 ezer Nem mellesleg kevesebbet is veszít 3 év alatt az értékéből amikor is eladom

    Persze, minél nagyobb annál jobb, és 2-3 évig valamivel kisebb lesz az élmény, de azért pénzügyileg is érdemes megfontolni a dolgot.

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig elég egyértelmű. Mivel fél órát bírt a monitor, kb bármikor elromolhat a garancia lejárta után is és akkor buktam 150 ezer forintot (pontosabban amennyit akkor használtan ér). A 70 ezres monitornál ez csak 70 ezer
    Ilyen alapon 35 ropiért is vehetnél monitort, vagy egyáltalán nem kéne venned semmit. Bármilyen gyártó bármilyen terméke bármikor elromolhat, semmit nem jelent, hogy épp beleszaladtál egy gyári hibás darabba. Vagy akkor azt nem értem, hogy mielőtt beleugrottál, akkor ezeket nem gondoltad végig?
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 25. 14:31.

  15. #65
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen alapon 35 ropiért is vehetnél monitort, vagy egyáltalán nem kéne venned semmit. Bármilyen gyártó bármilyen terméke bármikor elromolhat, semmit nem jelent, hogy épp beleszaladtál egy gyári hibás darabba. Vagy akkor azt nem értem, hogy mielőtt beleugrottál, akkor ezeket nem gondoltad végig?
    Igy van. A masik pedig az, hogy az elektronika pont egy olyan dolog, aminel a hasznalat elso oraiban jon ki a hibak 99.9%-a. Tehat ha 1 napig jo, akkor valoszinuleg 10 evig is jo lesz kb. Szerintem te tulzott kovetkezteteseket vonsz le. Elhiszem, hogy az oromhoz kepest, amit az uj cucc jelentett eleg lehangolo negativ elmeny volt, hogy kikapcsolt, de kicserelik es hasznalod vidaman.

  16. #66
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Elismerem, viszont még van egy plusz érv amit nem említettem. A 34"os monitor borzalmasan nagy és széles, befedi az egész látóteret. Sokkal élvezetesebb volt az a fél óra mint gondoltam. Egyáltalán nem olyan mint egy 40"os tv (amit használtam már párszor AC-hez), sokkal élvezhetőbb volt a játék, rosszabbra számítottam. Iszonyatosan nehezen venném rá magam szerintem, hogy használtan 3 év múlva eladjam és váltsak Pedig váltani akarok akkor mindenképpen VR-ra

    De szerintem fejezzük is be. Amúgy emagnál még mindig lehet kapni 150ért, annyit bőven megér

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Elismerem, viszont még van egy plusz érv amit nem említettem.... nagy és széles, befedi az egész látóteret. Sokkal élvezetesebb volt az a fél óra mint gondoltam.
    Behalok, tehát nem elég hogy tönkrement, még túl jó is volt!

    VR mellé is kell majd ám egy desktop monitor ... én 24 colon FHD-ban már biztos nem fogok dolgozni.
    Most egy 40 colos UHD TV van lerakva az íróasztalomra, ez egy csöppet túlzás, viszont erősen őrlődöm, hogy 34-esből inkább WQHD kell nekem, mert WFHD túl pixelesnek találom desktop hazsnálatra. Csak hát ugye a 100+ Hz is kéne, azt meg most csak a Predator X34 tudja, az árát is megkérik..
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 25. 18:28.

  18. #68
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Kinek ugye mi kell. Ahova ez a monitor kerül, ott egy 22"os monitor van, arra a napi 1 órára amit max használom, tökéletes. Még gondolkozom azon, hogy cserét válasszam (és lemondjam a mai rendelést), de nem vagyok benne biztos hogy lehet. Legalábbis tavaly volt egy termék amire azt mondták nekem, hogy nem lehet cserélni mert nincs készleten, mivel külön készlet van Black Friday-re

  19. #69
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Kinek ugye mi kell. Ahova ez a monitor kerül, ott egy 22"os monitor van, arra a napi 1 órára amit max használom, tökéletes. Még gondolkozom azon, hogy cserét válasszam (és lemondjam a mai rendelést), de nem vagyok benne biztos hogy lehet. Legalábbis tavaly volt egy termék amire azt mondták nekem, hogy nem lehet cserélni mert nincs készleten, mivel külön készlet van Black Friday-re
    Tenyleg sajnalom, hogy igy jartal. De remelem nincs harag!

    Abba pedig bele sem merek gondolni, hogy ha en hozom el, mekkorat szivok. Egyszer elhozom, aztan visszaviszem, majd megegyszer elhozom. Az 50e kb.

  20. #70
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tenyleg sajnalom, hogy igy jartal. De remelem nincs harag!

    Abba pedig bele sem merek gondolni, hogy ha en hozom el, mekkorat szivok. Egyszer elhozom, aztan visszaviszem, majd megegyszer elhozom. Az 50e kb.
    Dehogy, miért lenne? Egyedül az lg-re nézve rossz ez, de monitorokkal kapcsolatban LG fan vagyok így még velük sincs harag. Majd az XZ350ről írhatnál pár sort ha megjön, érdekel mit tudnak ezek a VA panelek

  21. #71
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Hát, még a hétvégén eldöntöttem, hogy cserét kérek.
    - Aztán vissza kellett sétállnom a 10 kilós monitorral 300 métert úgy, hogy csak a két oldalt van fogantyú a dobozon -> kínszenvedés.
    - Oda mentem 9:55re, 2.nak húztam sorszámot az edigitalban, de mivel látták a sorszámból hogy garanciáztatás, nem akartak behívni csak miután odamentem 20 perc múlva reklamálni, hogy mi az isten van már.

    Szóval inkább visszakértem a pénzt, és más boltnak adom. Köcsögök

    A monitort továbbra is ajánlom (edigitalt kevésbé), mert gyönyörű képe volt és hatalmas, 150-160 ezerért megéri. (főleg ha az ajándék BF1 is van, amit 10k-ért el lehet adni) Elromlani bármelyik el tud.

  22. #72
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, még a hétvégén eldöntöttem, hogy cserét kérek.
    - Aztán vissza kellett sétállnom a 10 kilós monitorral 300 métert úgy, hogy csak a két oldalt van fogantyú a dobozon -> kínszenvedés.
    - Oda mentem 9:55re, 2.nak húztam sorszámot az edigitalban, de mivel látták a sorszámból hogy garanciáztatás, nem akartak behívni csak miután odamentem 20 perc múlva reklamálni, hogy mi az isten van már.

    Szóval inkább visszakértem a pénzt, és más boltnak adom. Köcsögök

    A monitort továbbra is ajánlom (edigitalt kevésbé), mert gyönyörű képe volt és hatalmas, 150-160 ezerért megéri. (főleg ha az ajándék BF1 is van, amit 10k-ért el lehet adni) Elromlani bármelyik el tud.
    Igazad van! A termek jo, de a szolgaltatassal el lehet rontani mindent.

  23. #73
    Én most tervezek egyet venni pont az E-digitalban. Most 160+BF1, ami nekem is megvan, szóval az lejön. Eddig 2x garanciáztattam náluk és többször is vásároltam (debrecen), eddig mindig segítőkészek, rendesek, gyorsak voltak (ahogy mindenhol illene), de úgy látszik ezt is boltja válogatja. Eddig nincs velük negatív tapasztalatom (maradjon is így ).

  24. #74
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Ragi91 írta Hozzászólás megtekintése
    Én most tervezek egyet venni pont az E-digitalban. Most 160+BF1, ami nekem is megvan, szóval az lejön. Eddig 2x garanciáztattam náluk és többször is vásároltam (debrecen), eddig mindig segítőkészek, rendesek, gyorsak voltak (ahogy mindenhol illene), de úgy látszik ezt is boltja válogatja. Eddig nincs velük negatív tapasztalatom (maradjon is így ).
    Most black friday van, többszörösen le vannak terhelve. Máskor nekem sincs velük problémám, de azért nem zökkenőmentes sosem, mindig van sor

  25. #75
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Na végre megjött és össze raktam a 34" LG-t. Én eddig 32" tv toltam, de igen komoly változás így is. Sok időm nem volt, de csak jót tudok mondani.Iszonyat jó kép és 21 : 9 képarány miatti plusz hatalmas előnyt jelent. Én bátran ajánlom mindenkinek aki gondolkozik monitor vásárláson. Úgyhogy öröm, bódottá

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •