Találatok: 1 - 17 (17 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E FunCup: Seat León WTCC - Nordschleife

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik Nyílt FunCupSeries sorozatunk, melynek negyedik fordulójában ismét az egyik 2013-as WTCC autót hajtjuk meg, mégpedig a Seat León-t A helyszín pedig a Zöld Pokol, azaz a Nordschleife


    Szimulátor: RaceRoom (INGYENES)
    Pálya: Nordschleife
    Autók: SEAT León WTCC

    Időpont: 2016.10.09.
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 15 perc
    Futamtáv:
    2 kör (első 2 futamot értékeljük!)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    Szerver1: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: SEAT León WTCC (Teljes csomag: WTCC 2013)
    • Pálya: Nordschleife (Pálya csomag: European Tracks)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    UP az esti futamnak!

  3. #3
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    UP az esti futamnak!
    Nagy bánatomra,de sajnos nem tudok jönni(dolgozom)!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #4
    Sziasztok!

    Esetleg vkinek lenne kedve megosztani a setupját velem?

  5. #5
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Majorostomy írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Esetleg vkinek lenne kedve megosztani a setupját velem?
    SEAT LEÓN WTCC.svm

  6. #6
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    A JÓISTEN fizesse meg a jóságod!

  7. #7
    Az utolsó etapon lesz köridőm most. Esetleg nevezhetnék az utolsó pillanatban?

  8. #8
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Majorostomy írta Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó etapon lesz köridőm most. Esetleg nevezhetnék az utolsó pillanatban?
    Ezekre a futamokra nincs szükség nevezésre.

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Megy a szerver!

  10. #10
    Majd kérem törölni az első futamos 2. Helyemet. Nem tudom még hogy kit, de vkit letoltam a pályáról. Utólag is bocsánat

  11. #11
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg Majorostomy írta Hozzászólás megtekintése
    Majd kérem törölni az első futamos 2. Helyemet. Nem tudom még hogy kit, de vkit letoltam a pályáról. Utólag is bocsánat
    Szerintem velem találkoztál, de nincs semmi gond, kicsit megcsíptem a jobbhátsóval a füvet, és mentem le. Részemről okés a dolog. Ez nagyon szuper volt, tényleg a legjobb pályák egyike. Szalai Tibinek köszönet a hétfői felvezetésért amit mögötted autózhattam, akkor tanultam a pályát. Gratulálok mindenkinek, de az a 8:50 körüli idő Miklós Attilától.... azt mivel?????? repülő csészealj???
    És visszanéztem a replayt, ha az én esetemre gondolsz, én csúsztam meg picit simán, nem is a füvön. Ott nem történt semmi.

    Most nézem, baloldalt a nevem alatt : versenyző. Hát ez igen megtisztelő, de hogy lettem az?
    Utoljára módosította: tothjampi; 2016. 11. 09. 23:08.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  12. #12

    R3E FunCup: Seat León WTCC - Nordschleife

    Köszönöm a hozzáállást, akkor nem szóltam👍 Holnap én is visszanézem a versenyt, újra át&#232;lem az izgalmakat😀


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    A LEGIZGALMASABB EGYENES ÚT A KANYAR

  13. #13
    Én is most kezdtem jobban ráérezni a pályára, de csak annyira, hogy a normálisabb tempó mellett pár hiba becsússzon
    Az első futamon Tóth Janival kergettük egymást eleinte, aztán az egyik korlát mellé parkolva elengedtük a mezőnyt, végül Szalai Tibivel a második körben derekasat küzdöttünk. Inspiráló volt, hogy egy lecsúszásom után be tudtam hozni mögötte 2,5 másodperc hátrányt a második pályarészen. Ott valóban meg kell találni egy ritmust, megtanulni, hol vannak a pálya mellett használható szélesítések és akkor másodperceket lehet gyorsulni.
    A második futamon stabilan tartottam a második helyet, Attila külön kasztot képviselt az élen. Amikor kezdtem örülni, hogy már csak be kell hoznom, naná, hogy eldobtam. Ráadásul úgy, hogy szemben a menetiránynak egy korlátnál állva meg kellett várni, míg mindenki elmegy, így értelem szerűen utolsó hely lett a vége.

    Ez a pálya külön kategóriát képvisel valóban. Nem egyszerű megtanulni, a tökéletes pályaismerethez valószínűleg hónapok is kellenek (átlagos felkészülési intenzitást feltételezve), de amikor megvan, az extra élményt ad.

  14. #14
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Ilyen szenvedős versenyem még nem volt! Elkövettem azt a hibát, hogy a Qual-in állítottam a setupon. Azt hittem hogy majd több lesz a tapadásom, ehelyett viszont felborult az autó egyensúlya és az első versenyen össze-vissza csúszkátam palánktól palánkig. Külön köszönet Eriknek, hogy olyan türelmesen jött utánam és nem öklelt fel egy gyenge pillanatomban. Jó volt így meccselni, a végén csak a szerencsén múlott, hogy nem tudott megelőzni.
    Race2: Setup vissza a jól beváltra, egyből kezelhetőbb lett a gép. Jó rajtott vettem, viszont így egy kisebb vonat alakult ki mögöttem (Balázs, Tomi és Kristóf). Balázs is türelmesen megvárta, míg eljön a megfelelő alkalom és a 2. körben megelőzött. Azért előtte király volt a Döttingen Höhe-ben az oda vissza előzés! Neked is köszi a fair küzdelmet! Sajnos Kristóf nem már nem volt ennyire türelmes és az első kanyarban döntésre akarta vinni a dolgot, amelynek az lett a vége, hogy a palánk mellett találtam magam, a motor meg leállt. Akkor olyan ideges voltam, hogy majd szétvágtam a technikát!
    Ettől eltekintve izzadságszagú, jó versenyek voltak!

  15. #15
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos Kristóf nem már nem volt ennyire türelmes és az első kanyarban döntésre akarta vinni a dolgot, amelynek az lett a vége, hogy a palánk mellett találtam magam, a motor meg leállt. Akkor olyan ideges voltam, hogy majd szétvágtam a technikát!
    Ettől eltekintve izzadságszagú, jó versenyek voltak!
    Bocsi, rosszul viteleztem ki, pont elkaptam a sarkadat, korábban jött a kanyar...
    Jövök egy kívánsággal neked!

  16. #16
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények
    Ha az első futam sorrendje nem megfelelő, akkor jelezzétek, sajnos Miklós Attila túl gyors volt, a szerveren pedig rövid idő volt megadva befutási időnek

  17. #17
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Futam eredmények: R3E FunCup Result

    Pontverseny állása: R3E FunCup Standing

    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •