Találatok: 1 - 19 (19 összesen)

Téma: Bolyozó: BMW E30 - Paul Ricard - 11.08

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Bolyozó: BMW E30 - Paul Ricard - 11.08

    Bolyozós rendezvényeinken, a kötelékben haladásé, a fairplay-é, a gentleman vezetésé a főszerep!
    Tedd félre a helyezéseket, a célokat, elvárásaidat. Csatlakozz a többiekhez, tarts a bollyal, hagyd magad, játsz a többiekkel. Rakjunk össze minél hosszabb vonatot. Találd meg az együtt csapatás, krúzolás örömét. Részletesebb leírást, bolyozó létrejöttének a motivációját ITT találod.

    Második bandázós, bolyozó esténken a népszerű utcai BMW-t veszünk elő, amit a közelgő GT3-as futam miatt, Paul Richard-on, a rövidített WTCC-s layouton hajtunk meg, annak érdekében hogy minél szorosabb maradhasson a csapat, kicsik legyenek a pilóták közti különbségek, könnyű legyen ki-be csatlakozni, hogy csak pöröghessenek a körök.



    Dátum:
    2016 novemer 8.
    /kedd/
    Időpont: kb 20:00 - 21:00 /szerver már előtte megy, addig tart amíg vagyunk/
    Pálya: Paul Ricard v0.9.7 (WTCC layout) /letöltés/
    Autó: BMW E30 standard /alap AC tartalom/

    Pálya állapot: 100%
    Fizikai sérülések: 50%
    Gumikopás: 100%
    Benzin fogyi: 100%
    Segítségek: Gyári. Profik ABS nélkül is mehetnek, kevésbé jók ABS-el
    Nevezés nincs. Érkezési sorrend.
    Szervernév: GTR-Masters.hu #Bolyozo
    Jelszó: bolyozo
    Team Speak elérhetőségünk: Masters TS


    Fontos!
    • Mindenkitől elvárjuk a sportszerű, kulturált magatartást mind a szerveren, mind a fórumon!
    • 100ms alatti ping-el rendelkezzél, hogy ne "zavard" az ellenfeleidet.
    • Várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban: Bolyozós esték



    Ide, a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélnivalók az estével kapcsolatban. Ki kit találjon, talált meg...
    Várunk minden régi és új versenyzőt. Szórakoztassuk egymást, hogy jól szórakozzunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 07. 19:40.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Megpróbáljuk az alábbi sorokban tömören összefoglalni a dolog lényegét!

    Mi a cél?
    • A verseny célja nem a győzelem, hanem az interakció: az előzés, a védekezés a mezőnyben autózás gyakorlása és élvezete!

    Mit kell tenni?
    • Aki legelöl van, Ő a mozdony, Ő húzza a vonatot és az ő felelőssége, hogy egyben tartsa a mezőnyt! Mindig olyan tempót kell diktálnia, hogy feltorlódjon mögötte a mezőny, miközben folyamatosan védenie kell az íveket, hogy a mögötte érkezők ne tudják megelőzni. Minél lassabban tud menni és minél később tudják megelőzni, az annál nagyobb érdem!
    • A többiek feladata pedig a mezőnyben, hogy minél tisztább és szabályosabb módon megpróbáljanak nyomulni előre, minél jobb pozíciót szerezni, sőt elfoglalni a mozdony helyét, közben 100%-osan figyelni a másikra, együtt élni a forgalommal és helyet hagyni a másiknak, ha kell. Aki a másik fél kárára vállal kockázatot, az nem értette meg miről szól ez a kezdeményezés.
    • Ha ütközés, megforgás van, akkor mindkét fél veszített, nem figyeltek kellően kölcsönösen egymásra. De sebaj, irány box és a következő körben újra be lehet állni a vonatban. A hibákból tanulni viszont kötelező!



    Ha vki majd túl gyorsnak érzi magát kapcsolja ki az ABS-t
    Utoljára módosította: Kettel; 2016. 11. 05. 21:00.

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Up, a holnap esti "futamnak"
    Szervert belőttem, lehet gyakorolni, ismerkedni...

  4. #4
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Sziasztok.

    Szeretném megkérdezni, hogy a bolyozós szerver nem nyílt szerver? Próbáltam jelszó nélkül, Masters-el, de sehogy sem enged fel...

    szerk: na most rendesen végigolvastam....asszem jó lesz.....

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Szeretném megkérdezni, hogy a bolyozós szerver nem nyílt szerver? Próbáltam jelszó nélkül, Masters-el, de sehogy sem enged fel...
    szerk: na most rendesen végigolvastam....asszem jó lesz.....
    1.hsz

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Up az esti balhénak.
    ABS off, BMW huszárok jöhetnek!

    Az autó egy kicsit gyorsabb, a pálya kacskaringósabb mint az előző alkalommal, de elég széles, ha törik (ne törjön) akár kivezetni is kilehet a festésekre, de mindent csak ésszel

  7. #7
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Továbbra is tartom hogy nagyon jó a kezdeményezés. Élveztem a bulit. A kontaktkezelés sokat fejlődött az elmúlt időkben szerintem, nem pattognak le egymásról az autók. Dörzsölődés simán belefér, nincs azonnali megforgás mint régen. Viszont kevesen jelentek meg, a pálya engedne 36 főt is, kár hogy nem tudtuk megtölteni. Igazi hering party lett volna!

  8. #8
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is tartom hogy nagyon jó a kezdeményezés. Élveztem a bulit. A kontaktkezelés sokat fejlődött az elmúlt időkben szerintem, nem pattognak le egymásról az autók. Dörzsölődés simán belefér, nincs azonnali megforgás mint régen. Viszont kevesen jelentek meg, a pálya engedne 36 főt is, kár hogy nem tudtuk megtölteni. Igazi hering party lett volna!
    Itt lett volna még egy fő. Assetto corsa frissítése - indításra kész kb. 4óra 43 perc múlva...

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is tartom hogy nagyon jó a kezdeményezés. Élveztem a bulit. A kontaktkezelés sokat fejlődött az elmúlt időkben szerintem, nem pattognak le egymásról az autók. Dörzsölődés simán belefér, nincs azonnali megforgás mint régen. Viszont kevesen jelentek meg, a pálya engedne 36 főt is, kár hogy nem tudtuk megtölteni. Igazi hering party lett volna!
    Itt 50%-os a sérülés. Valamint lassabb kocsiknál (GT3-hoz képest) a kontaktok is gondolom kissebbek. Meg ez utcai. Na nem megyek bele

    A végén is csak 4-en maradtunk, de pont hasonló képességű emberek, és iszonyat jókat csatáztunk a végére! (rádi,lányi,yaka)
    Nem feltétlen a mennyiség, a sok ember adja el a dolgot (persze rohadt jó volt amikor vagy 10-en megtaláltuk egymást). Ha találsz pár hasonló tudású, gyorsaságú, felfogású embert, akkor ugyanúgy élvezed, és végig leköt, elvagy. Ehhez kicsit ismerkedni kéne, ha egyszer mész valakivel egy jót, akkor valószínű következő alkalommas is ugyanúgy tudtok/tudnátok egymással fightolni.

    Nehezebb volt a kocsi a kis abarth-nál, és a pálya sem túl ismert, sok beugrós, hosszú kanyarral. Láttam, egyeseknek nehézkes volt, az elején több baleset is akadt a kelletténél, de több mint 2 óra alatt, csak épphogy kimentem pipilni
    Utoljára módosította: Kettel; 2016. 11. 08. 23:34.

  10. #10
    Aaron Kecskes Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 07. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2

  11. #11
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Ha találsz pár hasonló tudású, gyorsaságú, felfogású embert, akkor ugyanúgy élvezed, és végig leköt, elvagy. Ehhez kicsit ismerkedni kéne, ha egyszer mész valakivel egy jót, akkor valószínű következő alkalommas is ugyanúgy tudtok/tudnátok egymással fightolni.

    Sok mindent figyelembe véve, érdekes volt, a kocsi kezelése, belső érzékelés (pálya, autók elhelyezkedése, előrelátás a helyezkedésben) a társak teljesítménye, reakciók. Hasznos.

  12. #12
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Sajnálom, hogy kihagytam. Efelejtettem.

  13. #13
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Nagyon jó kis futás volt. Örülök, hogy pont szembe jött velem időben és felértem....
    Szerintem ez egy nagyon hasznos dolog sok szempontból, elég sokat lehet belőle tanulni, főleg a szimulátorozos pályafutás kezdeti fázisaiban, de bármelyik fázisba jó dolog ez
    Én anno mikor még kezdő voltam, az ilyen "játékoknak" örültem a legjobban...lehet élvezni, mókás mindamellett, hogy tanul belőle az ember (más fékpontok, ívek, helyezkedések, figyelem a többiekre, kontakt kezelés, autó viselkedése, stb).
    Talán valóban a legjobban akkor tud műkődni, ha hasonló képességűek az emberek...itt is a végére a négyes boly elég kiegyensúlyozott volt, de mikor 8-10-12-en voltunk is óriási volt.....a leghangulatosabb valóban ha egy nagy raj mozog a pályán Amúgy az ki kell emelnem, hogy az elejétől a végéig, mindenki nagyon szuperül viselkedett és nagyon jól együtt tudtunk autózni. Köszönet mindenkinek egy élmény volt.

    A videó meg nagyon hangulatos.

    (Kristóf ami módot mondtam, talán az is alkalmas lehet egy ilyenre, mert nem túl bonyolult ami talán az egyik fő szempontja ennek a dolognak, hogy jól lehessen bolyozni)
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2016. 11. 10. 00:57.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #14
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Sajnos nekem kicsit korai ez a 8-9 óra, ezért nehezen tudok jönni, de az e30-ra meg kellett oldjam, és nagyon örülök neki hogy sikerült mennem, mert szuper volt. Kiváló ötlet volt ez a bolyozó dolog. a legszebb része a szimezésnek nekem a test test elleni csata, és itt volt bőven. Ez tényleg hasznos kezdőknek is és nagy élmény haladóknak is.
    Király volt, köszi srácok!

    Mellékesen nagyot röhogtem Kristófon, hogy képes volt beállítani valamelyik gombra a DUDÁT

  15. #15
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mellékesen nagyot röhogtem Kristófon, hogy képes volt beállítani valamelyik gombra a DUDÁT
    Az én voltam (Alapból egyszer belőttem, amibe van abba néha használom is, tegnap még poén is volt)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #16
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Az én voltam (Alapból egyszer belőttem, amibe van abba néha használom is, tegnap még poén is volt)
    Ja bocsi a nevet nem is néztem, mert röhogtem, csak a fehér autóból azt hittem Kristóf
    Mindenesetre itt tényleg nagy poén volt!

  17. #17
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja bocsi a nevet nem is néztem, mert röhogtem, csak a fehér autóból azt hittem Kristóf
    Mindenesetre itt tényleg nagy poén volt!
    Hehehe, én is csak a videóból néztem, hogy fehér volt a kocsim....csak azokra mertem dudálni akit ismerek, úgyhogy neked, meg Kristófnak nyomtam mint süket a csengőt mielőtt beköszönök a csomagtartóba izomból
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #18
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hehehe, én is csak a videóból néztem, hogy fehér volt a kocsim....csak azokra mertem dudálni akit ismerek, úgyhogy neked, meg Kristófnak nyomtam mint süket a csengőt mielőtt beköszönök a csomagtartóba izomból
    Na tipikus bmw-s, a dudát nyomja nem a féket

  19. #19
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na tipikus bmw-s, a dudát nyomja nem a féket
    Ha már beültünk ebbe a kocsiba fel kellett venni a mentalitást
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •