Szavazás eredménye: Mikor pótoljuk a futamot?

  • November 21 - Hétfő

    14 56,00%
  • November 23 - Szerda

    16 64,00%
  • November 24 - Csütörtök

    6 24,00%
Szavazók
25 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 8 / 9 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (219 összesen)
  1. #176
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak véletlen sikerült nagyjából összerakni egy kört de valaki szépen átugrott mindenkit
    Az komoly, hogy az átlagos pályánál 5-ször hosszabbon ott vagytok elől 2-3 tizedre egymástól. Csak az okulás kedvéért érdekelne, hogy hány kör van benne nektek gyakorlásképpen? Illetve nem feltétlen nekem lenne ez olyan információ, ami kicsit helyrerakna dolgokat. Nekem mindig csak annyi időm van egy-egy pálya megtanulására (összességében mondjuk 2-4 óra), hogy stabilan végig tudjak menni. Az ennél jobb eredményhez ennek a többszöröse kellene számomra.

  2. #177
    Én max fél órát gyakoroltam úgy két naponta.Nekem a pálya közepe nem akart összeállni de aztán ráéreztem arra is.Na meg tegnap gondoltam kipróbálom a Sonomai beállításomat és egyből utolértem az elejét.

  3. #178
    Oszinten... Nem tudom mennyi lehet benne Ha azt nem szamolom, hogy mikor kijott AC-hoz a Nordschleife, akkor nagyon sokat mentem rajta utcai autokkal, akkor is szerintem van benne egy 5-6 oranyi gyakorlas. Az utobbi 2-3 hetben viszont mar sokat nem tudtam rajta javitani. A legjobb korom is eddig csak 8:35:0xx. Amire rakoncentraltam az inkabb a stabil biztonsagos kor, minimalis tempovesztessel. A Shakedown futamon jol mukodott, remelem a versenyen is hiba nelkul vegig megyek. Van egy olyan erzesem, hogy Tomival szepen egymasra fogunk talalni megint

  4. #179
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Az komoly, hogy az átlagos pályánál 5-ször hosszabbon ott vagytok elől 2-3 tizedre egymástól. Csak az okulás kedvéért érdekelne, hogy hány kör van benne nektek gyakorlásképpen? Illetve nem feltétlen nekem lenne ez olyan információ, ami kicsit helyrerakna dolgokat. Nekem mindig csak annyi időm van egy-egy pálya megtanulására (összességében mondjuk 2-4 óra), hogy stabilan végig tudjak menni. Az ennél jobb eredményhez ennek a többszöröse kellene számomra.
    Nekem a "gond" nem csak a kevés kör mert valljuk meg régen sem volt rajta sok verseny, a 24 órás versenyek is Le Mans és Spa aszfaltján zajlottak itt nem volt,
    hanem a kocsi mert ebben a kategóriában nem igazán mentem a múltban sem. Ezekkel a front hajtásos kocsikkal másként kell menni mint a GT kocsikkal, könnyen eldarálja az elsőket. Régen komplett verseny szimulációkat lenyomtunk a prequalon kívül mikor vasárnap vége volt a versenynek alig vártuk, hogy váltson a szerver s már a következő színhelyen körözgettünk éjfél után.....adott esetben több száz kör versenyenként. Ezzel csak annyit akartam, hogy már fél óra és elmegy az ihlet, a kedv..... közel kilenc év sok-sok ezer kör, megfáradtam. Ez a három érv ami engem illet.
    A király nem Elvis volt...

  5. #180
    Változó, heti 2-3 alkalom, 2-3 óra gyakorlás.
    De ez is érdekes, mert most pont nem voltam itthon napokig, egy hétig nem is mentem vele.
    Ma este meg felugrottam, hogy megyek pár kört, erre elsőre! mentem 8:35.084-et. Nem is értettem.
    Na mondom ha ilyen jól megy, megyek még, 2.-ra mentem 8:34.185-öt, már csak körözgettem, vártam, hogy leteljen a practice idő, de sajnos connection lost-al kidobott.
    Nem tudom mentett-e vlmi fájlt? Esetleg nézzétek meg, kérlek! 23:40 körül dobott ki és 23:30 körül futottam ezt az időt.
    Itt a kép!
    Szóval, sok mindentől függ, ma mondjuk egy jó napom volt, mindent el tudtam intézni, rá is értem, nem úgy mint a versenyek napjain, hogy rohanok, kapkodok, szerintem ez is nagyban befolyásolja, hogy ki mikor milyen időket megy.

    Egy hete már mondtam Sebestyén Csabának, hogy be lehet menni 34 alá, és lám Verpelethy be is ment.

  6. #181
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Változó, heti 2-3 alkalom, 2-3 óra gyakorlás.
    De ez is érdekes, mert most pont nem voltam itthon napokig, egy hétig nem is mentem vele.
    Ma este meg felugrottam, hogy megyek pár kört, erre elsőre! mentem 8:35.084-et. Nem is értettem.
    Na mondom ha ilyen jól megy, megyek még, 2.-ra mentem 8:34.185-öt, már csak körözgettem, vártam, hogy leteljen a practice idő, de sajnos connection lost-al kidobott.
    Nem tudom mentett-e vlmi fájlt? Esetleg nézzétek meg, kérlek! 23:40 körül dobott ki és 23:30 körül futottam ezt az időt.
    Itt a kép!
    Szóval, sok mindentől függ, ma mondjuk egy jó napom volt, mindent el tudtam intézni, rá is értem, nem úgy mint a versenyek napjain, hogy rohanok, kapkodok, szerintem ez is nagyban befolyásolja, hogy ki mikor milyen időket megy.

    Egy hete már mondtam Sebestyén Csabának, hogy be lehet menni 34 alá, és lám Verpelethy be is ment.
    Sajnos nincs meg a logfájl

  7. #182
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez így ebben a formában kihagyós lesz sajnos. Nem a napokkal volt, van a baj, hanem hogy azon a héten pont a munkaidővel ütközik.
    Ezt csak azért írom, mert valószínűleg nem én vagyok az egyetlen.
    Sajnálom, és bárkit aki így nem tud a futamra jönni. Tényleg megvolt az oka, hogy nem akartuk eltolni a naptárt.

  8. #183
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom nekem a mostani 50 megás frissítés után a storeban dobott egy 503-as hibát, meg kicsit még lassúnak tűnik a játék. De ahogy láttam a multi a működik.

    Majd lesz esetleg a következő Laguna Seca-i fordulóra is preq-s szerver a nordos mellé? Hogy arra is lehessen gyakorolni.

    OFF: Amúgy a keddi stream elején mielőtt elkezdődött volna volt ugye a háttérbe egy autó, na szóval az csak szerintem hasonlít jövőre a TCR-be érkező Audira?
    Kinn a Laguna Seca kiírás, abban megtalálod, hogy hol lehet előre prequalozni.

  9. #184
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szavazást délben lezárom, aki még nem tette meg, az szavazzon a neki megfelelő időpontokra!

  10. #185
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nincs meg a logfájl
    Ok, köszi! Igazából úgyis az éles kvalin kell jól teljesíteni, itt csak az a lényeg, hogy "A" szerverre bejusson az emberfia.

  11. #186
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, köszi! Igazából úgyis az éles kvalin kell jól teljesíteni, itt csak az a lényeg, hogy "A" szerverre bejusson az emberfia.
    Oda meg talán éppen becsusszansz

  12. #187
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szavazást délben lezárom, aki még nem tette meg, az szavazzon a neki megfelelő időpontokra!
    A szavazatok alapján a futamot szerdán (11.23.) pótoljuk!

  13. #188
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A szavazatok alapján a futamot szerdán (11.23.) pótoljuk!
    Így legalább nem ütközik a keddi Porsche 911-es versennyel, meg a csütörtöki Cayman-ozással. Sűrű hetem lesz

  14. #189
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Mindenki ellenőrizze a nevezését, aki nem tud jönni az új időpontban, de nevezett múlt hétre, az vonja vissza a nevezését!

  15. #190
    Csak érdekességképpen:
    Kvalifikáción: José María López (Citroën C-Elysée) 8m37.327s (176.60kph), 15/05/15 (egyébként ez a rekord mostanig)
    Versenyben: Lap record (race): José María López (Citroën C-Elysée), 8m40.688s (175.40kph)

    Lássuk be, a 35-ös idők és az alattiak nagyon durvák.
    Bár, az is igaz, ők szerintem nem mentek rajta annyit, mint mi itt.
    A versenyen a 40-es idő reális lehet nekünk is.

  16. #191
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Leaderboard kör (8:33) és az online kör setupja.

    https://youtu.be/B-MDH2f0hY0
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  17. #192
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Leaderboard kör (8:33) és az online kör setupja.

    https://youtu.be/B-MDH2f0hY0
    Huh, kemény kör! Sok gumi nem maradt szerintem.
    Hazamegyek ránézek arra a setapra holnap.

  18. #193
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Huh, kemény kör! Sok gumi nem maradt szerintem.
    Hazamegyek ránézek arra a setapra holnap.
    Az online körnél nem tapasztaltam különösebb gumifogyást, meg érdemes lehet megnézni 3-as vagy 4-es szárnnyal is, de akkor visszább kell venni a hátsó dőlésekből és/vagy az összetartásból, mert túl lassú lesz a szűk kanyarokban.

  19. #194
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Leaderboard kör (8:33) és az online kör setupja.

    https://youtu.be/B-MDH2f0hY0
    Ismét sok ötletet merítettem belőle, bár a gumihasználat tényleg necces lehet ennyire forszírozva versenytávon. Valószínűleg ez az egyik gondom, hogy általában úgy vezetek, ahogy versenyen is szoktam, jobban kímélve a gumikat, ami ott kifizetődik általában, kvalifikáción viszont egyértelmű hátrány.
    És sokkal jobban kellene ismernem a pályát

  20. #195
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Kedves Versenyzők!

    Ma este újra nekifutunk, folytatódik a GTR-Masters 2016 Őszi Bajnoksága! Ez alkalomból ismét szeretném felhívni a figyelmeteket néhány fontos részletre.

    Frissült a RaceRoom:
    Azt hiszem már senkinek nem újdonság, a múlt heten frissült a Raceroom. Ez lesz az első éles futamunk azóta, remélhetőleg minden problémamentesen zajlik le. Ha tehetitek minél előbb gyertek fel a szerverre.

    Nordschleife:
    A bajnokság legnehezebb, legnagyobb kihívásokat tartogató pályája következik. A hétfői Shakedownon már ízelítőt kaptak a résztvevők a nehézségekről. Kérünk Titeket, hogy fokozott óvatossággal versenyezzetek! Ha valakit baleset ért és nem tud tovább menni a lehető leggyorsabban lépjen ki a ESC-el.

    Emlékeztetőül a mai menetrend:
    LAG teszt: 20:30
    Prac1: 20:00 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 20:45 (40 min) napszak: dél
    Race1: 21:25 (3 kör) napszak: dél
    Prac2: 21:55 (7 min) napszak: délután
    Qual2: 22:05 (Superpole: 13 min) napszak: délután (ESC használata engedélyezett!)
    Race2: 22:15 (3 kör) napszak: délután

    Lag:
    Sajnos a RaceRoom még mindig kényes Lag szempontból, így a futamokat továbbra is Lag teszt előzi meg. Akinél probléma jelentkezik, ill. ha másoknál tapasztaltok hasonlót, azt kérjük jelezzétek felénk. Az érintettek pedig mindenképp olvassák ezt: LAG elkerülése. Valamint ha bármi kérdésetek lenne ez ügyben, azt ugyan ebben a topikban megtehetitek.

    Ha pedig bármi kérdésetek lenne ezzel, ill. a bajnoksággal kapcsolatban akkor itt fórumon, privátban vagy akár Facebook csoportban is kereshettek minket.

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

  21. #196
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Emlékeztetőül a mai futamra a következő embereknek van BUÁ-ja (természetesen csak akkor, ha jön): Sebestyén Csaba, Halászi Szilárd, Mészáros Máté, Szőcs Attila

  22. #197
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Emlékeztetőül a mai futamra a következő embereknek van BUÁ-ja (természetesen csak akkor, ha jön): Sebestyén Csaba, Halászi Szilárd, Mészáros Máté, Szőcs Attila
    Én jövök, ki nem hagynám a BUÁ-t!

  23. #198
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerverbeosztás:

    1-21. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Mindenki a számra kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    A szerverjelszót ITT találjátok!

    20:30-kor LAG teszt! A magasabb létszám miatt nagyon fontos!



  24. #199
    Sajnálom, hogy nem tudok elindulni. Ez már a 3. verseny, amit kihagyok vagy netprobléma, vagy a játék hibái miatt. Sok készülés és idő megy kárba emiatt, amit fordíthatnék bármi másra is. Úgy érzem, hogy ennyi elég volt a Raceroomból. Sajnos egyáltalán nem tudja azt a program, amit elvárnék tőle. További sok sikert mindenkinek. Köszönöm a szervezőknek, hogy mindig, mindent megtettek azért, hogy működésre bírják ezt a szoftvert. Akik jönnek az Assetto futamokra, azokkal még találkozunk. Sziasztok!

  25. #200
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Óvások

    Futam eredmények: R3E WTCC Result

    Pontverseny állása: R3E WTCC Standing


Oldal: 8 / 9 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •