Szavazás eredménye: Mikor pótoljuk a futamot?

  • November 21 - Hétfő

    14 56,00%
  • November 23 - Szerda

    16 64,00%
  • November 24 - Csütörtök

    6 24,00%
Szavazók
25 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (219 összesen)
  1. #101
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Igen! Ez szerintem is érdekes. Szívesen megnézném a te körödet is. Ennél már azért jóval összeszedettebben megyek, mint a videóban. Szerintem ez egy olyan pálya, ahol annyi ív van, ahány pilóta. Mindenki kicsit másképp érzékeli az egészet.
    Én sajnos nem tudok felvenni, letöltöttem az Open Broadcastert, de nem müxik. Mobillal szoktam...
    Viszont itt van egy fájl, hogy megyek: replay (ha vlki veszi a fáradságot, betöltheti, ez egy két körös verseny az utolsó helyről, 2. körön már kopottak a gumik, 40-es idő, de a lényeget látni)

  2. #102
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Én sajnos nem tudok felvenni, letöltöttem az Open Broadcastert, de nem müxik. Mobillal szoktam...
    Viszont itt van egy fájl, hogy megyek: replay (ha vlki veszi a fáradságot, betöltheti, ez egy két körös verseny az utolsó helyről, 2. körön már kopottak a gumik, 40-es idő, de a lényeget látni)
    Nem NVIDIA videókártyát használsz véletlenül? Mert akkor ahhoz van a Shadowplay nevű segédprogram, amivel tudsz felvenni. Nekem is be van állítva a billentyűzetre, hogy a Pause/Break gombr indít-megáll. Annál egyszerűbb nincs, és nem zabálja az erőforrást sem, nem igényel plusz időt. Én csak konvertálni szoktam utána 1080p-be a Freemake videó konverterrel, így kezelhető méretű lesz a file.
    Ha Radeon-od van, akkor majd más megmondja a legegyszerűbbet. Tudtommal ahhoz is van hasonló.

  3. #103
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Megy a Shakedown!

    GTR-Masters-Races*

  4. #104
    Tetszett a két futam, amin részt vettem. Nehéz lesz! Nagyon könnyű hibázni és a 2. körben már kezdenek szép lassan elfogyni a gumik. Amit nem értek, hogy a Döttinger Höhe-ben nem tudtam előzni. Letilt az autó és 264-ről azonnal visszaugrik 260-ra a végsebesség aztán ez lejátszódik kb 1-2x egy másodperben és így pontosan teli gázzal mentem az előttem haladó mögött... Szárny 1-en van és természetesen a hosszabb áttétellel megyek. Kár, pedig az igazi WTCC-ben ez tök izgalmas volt, hogy ott be tudod húzatni magadat.

  5. #105
    Nagyon necces lesz, még akkor is, ha valaki ismeri a pályát. Három versenyen háromszor nem sikerült a Schwedenkreuz törésben ketten elfordulni kisodródás nélkül, ha egymás mellett voltunk. Ott csak matematikailag fér el két autó, 240 feletti tempónál egymás mellett szinte biztos, hogy valaki megy a rezulásba. Ezen a pályán még sokkal inkább észnél kell lenni, mint máshol. Az agresszív vezetés itt durvábban megbosszulja magát. Vagy nem magát, hanem a másikat nyomja ki.

  6. #106
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    Tegnap észrevettem, hogy többen a boxból menetiránnyal szemben hajtanak ki, ott megfordulnak, és úgy kezdik a gyorskört.
    Remélem ez a versenyen nem lesz megengedett, mert elég idegesítő, hogy felvezetőkörön hagyok magamnak helyet előttem, hogy ne egymáson mennyünk, és aztán amikor ráfordulok az egyenesre, valaki már ott van előttem 2mp re mert nem körbe ment a felvezetőn.
    Másrészről pedig aki nem a "betonbólyák" közül fordul a célegyenesre, hanem hátrébbról, az jogosulatlan előnyszerzés...

  7. #107
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Miklati írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap észrevettem, hogy többen a boxból menetiránnyal szemben hajtanak ki, ott megfordulnak, és úgy kezdik a gyorskört.
    Remélem ez a versenyen nem lesz megengedett, mert elég idegesítő, hogy felvezetőkörön hagyok magamnak helyet előttem, hogy ne egymáson mennyünk, és aztán amikor ráfordulok az egyenesre, valaki már ott van előttem 2mp re mert nem körbe ment a felvezetőn.
    Másrészről pedig aki nem a "betonbólyák" közül fordul a célegyenesre, hanem hátrébbról, az jogosulatlan előnyszerzés...
    Forgalommal szemben menni TILOS, kérek mindenkit, hogy tegye meg a kis felvezető kört és úgy kezdje meg a gyors körét.

    - Felvezetőkörnek elég a kis kör (mielőtt rámennétek a Nordschleife szakaszra, jobbra kanyarodva a betonbójás lassítón keresztül meg tudjátok kezdeni a gyors kört), ügyeljetek, hogy miközben megkezditek a gyors kört ne kanyarodjatok az éppen körét befejező elé!
    Aki a forgalommal szemben megy azt kizárjuk!

  8. #108
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Nem írja az időmet a prekval...nem értem.
    A király nem Elvis volt...

  9. #109
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem írja az időmet a prekval...nem értem.
    Hát a log fájlban ez van: [{"FullName":"Attila Terjek","Username":"teratti","Car":"Honda Civic WTCC 2015","Position":1,"BestLapTime":-1000
    Vagyis olyan mintha nem mentél volna mért kört. Két dolog lehet: ha az utolsó pillanatokban futottad meg a mért kört, akkor hajlamos nem elmenteni az időeredményed. A másik, hogy ez már a ma jövő frissítés előszele és valami gubanc van a rendbszerben.

  10. #110
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a log fájlban ez van: [{"FullName":"Attila Terjek","Username":"teratti","Car":"Honda Civic WTCC 2015","Position":1,"BestLapTime":-1000
    Vagyis olyan mintha nem mentél volna mért kört. Két dolog lehet: ha az utolsó pillanatokban futottad meg a mért kört, akkor hajlamos nem elmenteni az időeredményed. A másik, hogy ez már a ma jövő frissítés előszele és valami gubanc van a rendbszerben.
    Direkt figyeltem rá, hogy még a mért kör után egy teljes kört is menjek. Mert nem tudom hol jártam úgy, hogy ha nem mentem még egy kört csak a gyors kör után kiléptem akkor nem mentette. Még a bónusz kör is időn belül volt....
    A király nem Elvis volt...

  11. #111
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Aki biztos már benne, hogy jön szerdán, az kérem adja le a nevezését minél előbb, hogy könnyebben kalkulálhassunk a mezőny számával.

  12. #112
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Direkt figyeltem rá, hogy még a mért kör után egy teljes kört is menjek. Mert nem tudom hol jártam úgy, hogy ha nem mentem még egy kört csak a gyors kör után kiléptem akkor nem mentette. Még a bónusz kör is időn belül volt....
    Valami hiba lesz akkor, mert ahogy nézem másnak se rögzítette a log az idejét az elmúlt 2-3 fájlban. Ha lejár a mostani időmérő akkor újraindítom az egészet.

    Frissítés: Zelfel Tominak lett ideje a logban, szóval nem tudom mi volt ez a pár órás kimaradás. Biztos ami biztos újraindítottam a szervert.
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 11. 15. 11:11.

  13. #113
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Tomi!

    Most is lesz A és B szerver vagy ezen a hosszú pályán össze lesz engedve mindenki?

  14. #114
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi!

    Most is lesz A és B szerver vagy ezen a hosszú pályán össze lesz engedve mindenki?
    A nevezők számától függ, ezért is kértem pár hozzászólással feljebb, hogy aki biztos a nevezésében, az adja le. Hiába férnénk el a pályán, sok embert nem tudunk összeengedni, de némileg eltérhetünk a 15 fős limittől.

  15. #115
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A nevezők számától függ, ezért is kértem pár hozzászólással feljebb, hogy aki biztos a nevezésében, az adja le. Hiába férnénk el a pályán, sok embert nem tudunk összeengedni, de némileg eltérhetünk a 15 fős limittől.
    Thx

  16. #116
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Most csináltok valamit Tomi a szerón? Mert ezt írja: our servers have been brought down for maintenance
    A király nem Elvis volt...

  17. #117
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Most csináltok valamit Tomi a szerón? Mert ezt írja: our servers have been brought down for maintenance
    Elindult a tegnap bejelentett frissítés. Ezt nem mi indítottuk, de könnyen lehet, hogy a Téged ért probléma ennek a frissítés érkezésének volt köszönhető.

  18. #118
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Elindult a tegnap bejelentett frissítés. Ezt nem mi indítottuk, de könnyen lehet, hogy a Téged ért probléma ennek a frissítés érkezésének volt köszönhető.
    Értem, nem hallottam erről a frissítésről de örülök neki. Jó, hogy körözgettem az idő elment mért időm nincs....
    A király nem Elvis volt...

  19. #119
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Értem, nem hallottam erről a frissítésről de örülök neki. Jó, hogy körözgettem az idő elment mért időm nincs....
    Tegnap jelentették be, hogy a szeptemberre ígért frissítést kiküldik... Nagyon nem örülök neki, hogy ezt egy nappal a futam előtt teszik, de ez van.
    Sajnálom, hogy nem rögzítette az időd, ha van lehetőséged később, ha már újra lesz szerver (ha tippelnem kell akkor este fel tudjuk csak elindítani, addig nem végeznek a frissítéssel) próbáld meg újra.

  20. #120
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szolgálati közlemény: Frissül a Raceroom, a szervereink jelenleg nem elérhetőek.
    Amint vége a frissítésnek újraindítjuk őket. Kérünk benneteket, hogy ha a frissítés után bármi furcsaságot tapasztaltok, azt jelezzétek a szervezőknek. Köszi!

  21. #121
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Nehogy már megint az legyen, hogy nem tudtam mért időt autózni, és ez mindenki más hibája (server,program,net,pálya), mert magamhoz nyúlok. 3 hete megy a prequal server. Lassan 1 hónap sem lesz elég?

  22. #122
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Nehogy már megint az legyen, hogy nem tudtam mért időt autózni, és ez mindenki más hibája (server,program,net,pálya), mert magamhoz nyúlok. 3 hete megy a prequal server. Lassan 1 hónap sem lesz elég?
    Ha burkoltan is nekem szántad az okosságod megjegyezném, hogy pl. én tegnap vettem meg a pályát tehát hiába megy bármennyi ideje a szerver....
    A király nem Elvis volt...

  23. #123
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Ha burkoltan is nekem szántad az okosságod megjegyezném, hogy pl. én tegnap vettem meg a pályát tehát hiába megy bármennyi ideje a szerver....
    Bocs! igazad van, ez a Raceroom hibája

    Asszem ideje kicsit offolnom magam a fórumról.
    -kikapcs-

  24. #124
    Van már valami infó, hogy mikortól lesz újra elérhető a Raceroom? Remélem nem húzzák el holnapig ezt a frissítés történetet.. Nordschleife előtt fain, ha nem tudok gyakorolni

  25. #125
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Van már valami infó, hogy mikortól lesz újra elérhető a Raceroom? Remélem nem húzzák el holnapig ezt a frissítés történetet.. Nordschleife előtt fain, ha nem tudok gyakorolni
    Sose álltunk hozzá ilyen közel, hogy ma újra legyen szerver
    Viccet félre téve passz.

Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •