Találatok: 1 - 15 (15 összesen)

Téma: Bolyozó: Abarth 595 - Monza - 11.01

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Bolyozó: Abarth 595 - Monza - 11.01

    Bolyozós rendezvényeinken, a kötelékben haladásé, a fairplay-é, a gentleman vezetésé a főszerep!

    Tedd félre a helyezéseket, a célokat, elvárásaidat. Csatlakozz a többiekhez, tarts a bollyal, hagyd, játsz a többiekkel, a kocsival. Rakjunk össze minél nagyobb vonatot. Találd meg az együtt csapatás, krúzolás örömét. Részletesebb leírást, bolyozó létrejöttének a motivációját ITT találod.

    Első bandázós, bolyozó esténken a kezdés jegyében, egy rövid pálya, kicsi autó kombóval indítunk, annak érdekében hogy minél szorosabb maradhasson a csapat, minél kisebbek legyenek a pilóták közti különbségek, könnyű legyen ki-be csatlakozni, hogy csak pöröghessenek a körök.



    Dátum:
    2016 novemer 1.
    /kedd/
    Időpont: kb 20:00 - 21:00 /szerver már előtte megy, addig tart amíg vagyunk/
    Pálya: Monza Mini (Junior) /alap AC tartalom/
    Autó: Abarth 595 S2 /alap AC tartalom/

    Pálya állapot: 100%
    Fizikai sérülések: 50%
    Gumikopás: 100%
    Benzin fogyi: 100%
    Nevezés nincs. Érkezési sorrend.
    Szervernév: GTR-Masters.hu #Bolyozo
    Jelszó: bolyozo
    Team Speak elérhetőségünk: Masters TS



    Fontos!!
    • Mindenkitől elvárjuk a sportszerű, kulturált magatartást mind a szerveren, mind a fórumon!
    • 100ms alatti ping-el rendelkezzél, hogy ne "zavard" az ellenfeleidet.
    • Várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban: Bolyozós esték



    Ide, a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélnivalók az estével kapcsolatban. Ki kit találjon, talált meg...
    Várunk minden régi és új versenyzőt. Szórakoztassuk egymást, hogy jól szórakozzunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Kettel; 2016. 11. 01. 17:05.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Megpróbálom tömören összefoglalni a dolog lényegét!

    Mi a cél?
    • A verseny célja nem a győzelem, hanem az interakció: az előzés, a védekezés a mezőnyben autózás gyakorlása és élvezete!

    Mit kell tenni?
    • Aki legelöl van, Ő a mozdony, Ő húzza a vonatot és az ő felelőssége, hogy egyben tartsa a mezőnyt! Mindig olyan tempót kell diktálnia, hogy feltorlódjon mögötte a mezőny, miközben folyamatosan védenie kell az íveket, hogy a mögötte érkezők ne tudják megelőzni. Minél lassabban tud menni és minél később tudják megelőzni, az annál nagyobb érdem!
    • A többiek feladata pedig a mezőnyben, hogy minél tisztább és szabályosabb módon megpróbáljanak nyomulni előre, minél jobb pozíciót szerezni, sőt elfoglalni a mozdony helyét, közben 100%-osan figyelni a másikra, együtt élni a forgalommal és helyet hagyni a másiknak, ha kell. Aki a másik fél kárára vállal kockázatot, az nem értette meg miről szól ez a kezdeményezés.
    • Ha ütközés, megforgás van, akkor mindkét fél veszített, nem figyeltek kellően kölcsönösen egymásra. De sebaj, irány box és a következő körben újra be lehet állni a vonatban. A hibákból tanulni viszont kötelező!


    További infók és általános kérdések itt: Bolyozós esték
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 30. 20:21.

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Thumbs up

    Hajra!

    Egy kis halottak napi szulinapi bolyozasban benne vagyok

  4. #4
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    206
    Hát ezzel az autóval még ez a pálya is borzalmasan hosszú. Na nem baj, féktávot lehet gyakorolni.

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Igen, egyedül elég ingerszegény a párosítás, de ezért is megyünk csoportban. Mi adjuk a borsát a dolognak.

    Szervert belőttem, csekkolhatjátok, ismerkedhettek a környezettel, a puskaport hagyjátok meg este 8-9 környékére.

  6. #6
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    A kezdeményezést nagyon jó ötletnek tartom de ez a kocsi borzalmas. Nem azért mert lassú meg vintage meg nincs abs, hanem egyszerűen sz@r. 20kmhnál megpördül waze. Legalább egy utcai mx5 vagy valami.

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    A kezdeményezést nagyon jó ötletnek tartom de ez a kocsi borzalmas. Nem azért mert lassú meg vintage meg nincs abs, hanem egyszerűen sz@r. 20kmhnál megpördül waze. Legalább egy utcai mx5 vagy valami.
    +1 Ugyanezt írtam az elején én is.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935

    Flag

    Először én is kicsit ódzkodtam ettől a kávédarálótól, de meg kell mondjam igen nagy FUN volt csapatni vele - így együtt.
    Köszi azoknak akik jöttek és köröztek!

    Én biztosan jövök legközelebb is
    Ja, érdemes elmenteni a replayt!
    Íme, ha valakit esetleg érdekel:
    https://www.dropbox.com/s/l4z3l2jgrw...101212942?dl=0
    Utoljára módosította: zrubi; 2016. 11. 01. 23:13.

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Igen, pejvaszép jelenetekre emlékszem a parabolicában együtt fordulásról, meg a célegyenesben kb 10-en mentünk 4 sorban
    Csoportos visszaváltások, együtt púzások. Azért iigy más ez a tragacs is. Ha más is azzal megy...
    Fél nyolctól, 10-ig végignyomtam. Végig lekötött, kikapcsolt.

    Jöhetnek a vélemények, mijó, mi nem tetszett, min lehetne javítani.

    Pl láttam egypáran lemaradtak, akiket elöl a gyorsabbak sem várták be (nem is lehet mindenkit bevárni). Ilyenkor picit sajnálom az illetőt. Aki iigy jár, egyedül marad, lemarad, az időnként menjen be a boxba, és guruljon, csatlakozzon vissza a mezőny elejére, iigy újra együtt lehet a többiekkel (még akkor is ha csak megelőzik, próbáljon védekezni, lemásolni a többieket), nemkell küszködnie hogy visszaérjen a bolyra.

    Valamint néha több kissebb csoportra bomlott a mezőny. Nemigen volt "domináns", nagyobb csapat. A visszatérők sem tudhatták hogy melyik az "igazi". Márha ugye az a cél, hogy minél nagyobb vonatot hozzunk létre (sztem azvolt a legjobb).

  10. #10
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Hát ez ölég jó vót! Nyolctól tízig állt a bál. Azért ez általában nem mondható el a funokról.
    Szerintem abszolút jó volt a tütü (bár én eddig is kedveltem) és a pálya is passzolt. A parabolikában jópofa volt tesztelgetni, mennyi driftet bír ez a kis porbafingó, főleg mikor még vagy ketten vannak mellettem. Farmotoros lévén egész jó előgyakorlat volt az RSR-hez, mivel éppolyan bitang tudott lenni, ha nem jól csináltad, viszont éppolyan kezes, ha meg jól. (Közben meg röhögőgörcsöt kapna az ember, ha meglátná a kettőt egymás mellett.)

  11. #11
    Aaron Kecskes Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 07. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Jó kis móka volt


  12. #12
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg wakeboarder írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis móka volt ...
    Hát ez marha jó lett! Ez a zene...

    (Ez valami projektor?)

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg wakeboarder írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis móka volt

    Grat a videóhoz!Nagyon frappáns a zene is alá!
    Ez a VR szemüveg!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    A pilóták fejét is lekéne követnie a programnak, és akkor összetudnának kacsintani

  15. #15
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A pilóták fejét is lekéne követnie a programnak, és akkor összetudnának kacsintani
    Ahhoz kacsintás érzékelő is kellene
    Viszont meg van a VR jövője, milliós ötlet csak nem te fogsz belőle meggazdagodni. Mimika érzékelős VR szemüveg

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •