Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (259 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy T98-ot leszámítva bármelyik Lotus (az már túl nagy falat nekem )
    Főleg inkább a szárny nélküli példányok, 49, 25, kezesebb példányok mint a Maseratik.
    Classicba talán belefér az ae86 is.
    Én hajtanám az e30 m3-mat is.
    Mondjuk legelőszőr azt kéne eldönteni hogy utcai historic, vagy valami classic versenyautó mint az e30 DTM vagy még durvább régi formula autók.
    Esetleg mixelve? Így nem kell dönteni, szavazni, vitatkozni róla. Van annyi historic jármű, hogy akár minden futamra lehetne mással menni.

  2. #27
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Kifejezetten érdekes lenne egy tematikusan felépített sorozat mondjuk időrendben előre haladva a formula autókkal, minden második héten lépni egy pár évet előre

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg mixelve? Így nem kell dönteni, szavazni, vitatkozni róla. Van annyi historic jármű, hogy akár minden futamra lehetne mással menni.

  3. #28
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Kifejezetten érdekes lenne egy tematikusan felépített sorozat mondjuk időrendben előre haladva a formula autókkal, minden második héten lépni egy pár évet előre
    Ez nagyon jó ötlet!
    Főleg, hogy ehhez most jött ki résbetömésnek egy ilyen: http://www.racedepartment.com/downloads/mclaren-honda-mp4-4.12089/

  4. #29
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Azt gondolom, hogy a mixelős dolog lehet működőképes... A Senna féle Lotust vezettem... nagyon durva... kiautózni meg pláne az. Jó pár kört mentem vele... kemény. Szerintem ez túl vállalás lenne. A Mclaren nem nekünk való. Az E30, vagy az akkori DTM is már-már határeset, de eltudom képzelni.

    ŐŐŐŐ... egy olyat eltudok képzelni, hogy kezdünk a Lotus 25-l, aztán a Maserati, utána meg a Lotus 49... amit írtatok...

    Egyébként pont azért került ki a minden futamra más és más autó, hogy meglehessen szokni az autókat... kevesebb idő legyen a felkészülés.

    Felőlem lehetne utcai autókkal is... Mondjuk Fiat 500, Peugeot 504, Alfa... stb. Nekem ez is működne. Akár más és más autókkal futamonként.

    Ja és van egy elég épp-kézláb Lada mod is...

  5. #30
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és van egy elég épp-kézláb Lada mod is...
    De van ám! VFTS meg 180 lovas 1.6-os kocka

  6. #31
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Azt gondolom, hogy a mixelős dolog lehet működőképes... A Senna féle Lotust vezettem... nagyon durva... kiautózni meg pláne az. Jó pár kört mentem vele... kemény. Szerintem ez túl vállalás lenne. A Mclaren nem nekünk való. Az E30, vagy az akkori DTM is már-már határeset, de eltudom képzelni.

    ŐŐŐŐ... egy olyat eltudok képzelni, hogy kezdünk a Lotus 25-l, aztán a Maserati, utána meg a Lotus 49... amit írtatok...

    Egyébként pont azért került ki a minden futamra más és más autó, hogy meglehessen szokni az autókat... kevesebb idő legyen a felkészülés.

    Felőlem lehetne utcai autókkal is... Mondjuk Fiat 500, Peugeot 504, Alfa... stb. Nekem ez is működne. Akár más és más autókkal futamonként.

    Ja és van egy elég épp-kézláb Lada mod is...
    Nekem az jobban tetszik ha végig mehetek egy autóval, mert sok idő kell hozzá, hogy tényleg ha nem is gyorsan menjek, de úgy tudjak versenyezni, hogy éles szituban is tudom uralni a gépet és csak a csatára tudjak koncentrálni. Pl Race07-ben vagy 2 szezon volt mire azt éreztem, hogy azt csinalja a kocsi amit csak akarok (seat tdi). De ez önmagában nem kizáró ok nekem. Én minél gyengébb kocsikra szavazok.

  7. #32
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az jobban tetszik ha végig mehetek egy autóval, mert sok idő kell hozzá, hogy tényleg ha nem is gyorsan menjek, de úgy tudjak versenyezni, hogy éles szituban is tudom uralni a gépet és csak a csatára tudjak koncentrálni.
    Ezzel nem vagy egyedül.

  8. #33
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Akkor inkább gyengébb autóval mennétek. Ok.

  9. #34
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Azért kipróbáltam a Maserátit is, még nem mentem vele soha. A 12 hengeres az nekem sok, ide nem kellenek ellenfelek, ott az autó körbe tudok menni vele, de kanyarokon át tartó csatába nem tudnék vele belemenni. De ez persze csak rám vonatkozik, vannak itt bőven akiknek ez nem lenne probléma. A 6 hengeres már más, azt még talán el tudom vezetni. Ez a kategória még nálam a Lotus 25 is.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért kipróbáltam a Maserátit is, még nem mentem vele soha. A 12 hengeres az nekem sok, ide nem kellenek ellenfelek, ott az autó körbe tudok menni vele, de kanyarokon át tartó csatába nem tudnék vele belemenni.
    Gábor, pontosan ez a gond, hogy ez az általános hozzáállás, hogy belepattan az ember, meg vele néhány kört, aztán eldönti, hogy ez neki nehéz és ezzel le van tudva a dolog. Ok, nem tudom mennyit szántál rá, fél órát, 1 órát, esetleg 3-at, de az mindenképpen becsülendő, hogy te legalább vetted a fáradtságot és megpróbáltad!

    Na de erre azt tudom mondai, hogy biciklizni sem 1 nap alatt tanul meg az ember... igenis vannak olyan autók, amikre rá kell szánni több napot, hogy megtanulj velük menni és még élvezni is tudd. Utána amit megszereztél skill-t, már senki sem veheti el tőled és bárhol bármikor tudod majd kamatoztatni.

    Ezzel csak annyit szeretnék mondani (mielőtt bárki félreértené...), hogy nem kell betojni attól, ami elsőre nehéz, ne könyveljétek el magatokban, hogy nem megy. Másodjára, harmadjára már kevésbé lesz az.

    Ezeknek az autóknak olyan mélységei vannak, hogy hónapok múltán is még tanulja az ember, viszont egészen elképesztő érzés mennyire összetett dolog egy ilyen dögöt elvezetni, mennyit lehet játszani a terhelésváltásokkal, a kis csúsztatásokkal, gázzal, fékkel, kuplunggal, minden egyes kanyar egy külön történet.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 28. 17:20.

  11. #36
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gábor, pontosan ez a gond, hogy ez az általános hozzáállás, hogy belepattan az ember, meg vele néhány kört, aztán eldönti, hogy ez neki nehéz és ezzel le van tudva a dolog. Ok, nem tudom mennyit szántál rá, fél órát, 1 órát, esetleg 3-at, de az mindenképpen becsülendő, hogy te legalább vetted a fáradtságot és megpróbáltad!

    Na de erre azt tudom mondai, hogy biciklizni sem 1 nap alatt tanul meg az ember... igenis vannak olyan autók, amikre rá kell szánni több napot, hogy megtanulj velük menni és még élvezni is tudd. Utána amit megszereztél skill-t, már senki sem veheti el tőled és bárhol bármikor tudod majd kamatoztatni.


    Ezzel csak annyit szeretnék mondani (mielőtt bárki félreértené...), hogy nem kell betojni attól, ami elsőre nehéz, ne könyveljétek el magatokban, hogy nem megy. Másodjára, harmadjára már kevésbé lesz az.
    Hát kb 1 óra lehetett, de folyamatosan gyorsultam, nem volt minden méteren megpörgés.
    Igazad van, annak idején ezért kezdtem el a GTL-t ami rohadt nehéz volt nekem, de utána sokat gyorsultam a Race07-ben, ami a GTL miatt volt. Nem ilyedek meg tőle és ha ezzel lesz, pár futamon tuti elindulok. Nekem a lényeg a csatákban van, a test-test ellni harc, na az rohadt jó és egy ilyen autóval az hosszú út lesz, ha egyáltalán odáig eljutok. Ja igen és annak idején Te nyomtad, ajánlottad a GTL-t, részben ezért is indultam el és nagyon jól tettem, uh hallgatok rád most is Mindezek mellett ha van 1db szavazatom, akkor valami gyengébb gépre szavazok, de ha nem olyan lesz, akkor sem fogok hisztizni, ahogy időm engedi indulok majd.
    Azért próbáltam csak ki a gépeket, hogy tudjam egyáltalán miről beszélünk, legyen képem róla. Meg nektek is egy visszajelzés, hogy az Én tudásommal kb a 6 hengeres Maserati a határ, ezt érzem.

  12. #37
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    pl egy ilyen mod... ennek a korábbi változatát próbáltam... jó volt.

    "indul a motor 2107..." mondjuk ez a 2101, de kis pályákon Historicba?

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Igazság szerint vmi GTL szakembernek végig kéne próbálni, hogy tényleg ekkorák a különbségek vagy csak kiautózás kérdése.
    GTL-ben az autók között óriási különbségek voltak, kategórián belül is több másodperc. A 911-es RSR Porsche verte a "Big Block"-os Chevy-ket, igaz nem egyenesben...

    Épp ezért ott egy igen változatos lebonyolítást kellett eszközölnünk, hogy minden autót a pályára tudjunk engedni. Be voltak rangsorolva az autók és a versenyzők is és a jobb gépekkel a kevésbé ügyes versenyzők mentek, íme akit érdekel a szisztéma: HGTLM9 - Tavaszi Szezon!


  14. #39
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Igazság szerint vmi GTL szakembernek végig kéne próbálni, hogy tényleg ekkorák a különbségek vagy csak kiautózás kérdése.
    Amúgy jó kis futamok voltak, mondjuk hátul voltak kalandok, de ez itt talán belefér.....
    Mikor beszálltam ebbe a GTL-s körbe a kreditrendszer már javában működött... de "áldásos" nyaggatásomnak hála több autó került be még utólag a rendszerbe. Az autók több pályán voltak kergetve, pont azért mert egy Corvette egyenesben baromi gyors volt, de egy kanyargós pályán elvérzett, mivel sokat fogyasztott és zabálta a gumit, nehéz volt. Több szempont volt értékelve ezek között szerepelt a leggyorsabb kör, az elvi leggyorsabb, mennyi gumit evett x kör alatt, mennyi benzint fogyaszt körönként, és a kezelhetőség is figyelembe volt véve. A Porsche már látom, hogy kb 3-4 seccel gyorsabb mint a Ferka és nem csak gyorsabb, hanem kevesebbet fogyaszt és könnyebben kezelhető is..... na lényegtelen. Szóval csináltam pár kört a GTL-ben kreditbesorolás címén.

    Van 7db autónk.... véleményem szerint ezeket az autókat már be lehetne sorolgatni kreditbe és élvezhető bajnokságot rendezhetnénk, de... hagyjuk ezt még forrni kicsit. Nagyon jól érezhető a különbség autó és autó között. A setupolással is gyönyörűen változik a tulajdonság... szóval alapvetően továbbra is azt mondom rendben van.

    A lényeg, ami most ide tartozik, hogy egyenlőre nem ezekkel az autókkal fogjuk (ha lesz egyáltalán) megkezdeni a Historix bajnokságunkat. Egyenlőre megbeszélésünk alapján megvárjuk amíg javítanak az autókon, mivel bár a grafikát és a fizikát más emberek csinálták, de abban megegyeztünk, hogy itt még sok módosítás lehet ami tulajdonképp azt jelenti, hogy borul a bili...

    Egyébként a kreditrendszer felállításának legnagyobb akadálya az, hogy jelenleg nincs 5-10 autó ami kb. egyforma lenne (historix) vannak ilyen-olyan modok melyeket több ember gyártott és mind hiteles gyári adatok alapján... de ezek egymás közelében sincsenek. Meg van egy rakás kula mod. Ahhoz, hogy legyen egy kreditrendszeres bajnokságunk kell egy olyan csapat, akik csinálnak és egymáshoz viszonyítva kb egyformára (a valóságnak kb megfelelően) írják meg a fizikát. Lásd a GTR2 alá a P&G, vagy a rF alá a Historix.

  15. #40
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Tehát, hogy összefoglaljam: jó ez, de nem elég jó nekünk ?
    Nincs a japanese vagy a red packben egy olyan opció amivel lehetne bajnokságot indítani? Tesztelhetünk meg mehet a fun race jövő karácsonyig, csak már értelme nem lesz elindítani szerintem...
    így meg 2 hetente egy Gt3-as futam. Ne csodalkozzatok ha egyre kevesebben leszünk, mert ez igy minden de nem az AC hosszútávú kihasználásának az alapja. Megunni biztos nem fogjuk, ha már a pályaválasztásnál ez volt a szempont.

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    2. AC Bajnokság - Ötletelő

    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát, hogy összefoglaljam: jó ez, de nem elég jó nekünk ?
    Nincs a japanese vagy a red packben egy olyan opció amivel lehetne bajnokságot indítani? Tesztelhetünk meg mehet a fun race jövő karácsonyig, csak már értelme nem lesz elindítani szerintem...
    így meg 2 hetente egy Gt3-as futam. Ne csodalkozzatok ha egyre kevesebben leszünk, mert ez igy minden de nem az AC hosszútávú kihasználásának az alapja. Megunni biztos nem fogjuk, ha már a pályaválasztásnál ez volt a szempont.
    Igazából a Porsche Pack-ot várjuk meg a oldschool 911-eset az új bajnoksággal... elvileg már a küszöbön van a megjelenés.

  17. #42
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából a Porsche Pack-ot várjuk meg a oldschool 911-eset az új bajnoksággal... elvileg már a küszöbön van a megjelenés.
    Akkor bízzunk benne, hogy az jobb lesz, mint a japanese pack, red pack, dreampack 2-es Porsche, street bajnokság, supercar street vagy ez e legends. Úgy legyen. #ironia

  18. #43
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából a Porsche Pack-ot várjuk meg a oldschool 911-eset az új bajnoksággal... elvileg már a küszöbön van a megjelenés.
    És ebben sajnos a GT3-as Porsche nem lesz benne

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    És ebben sajnos a GT3-as Porsche nem lesz benne
    Az nem is érdekel minket a 2. AC bajnokság tekintetében.

    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor bízzunk benne, hogy az jobb lesz, mint a japanese pack, red pack, dreampack 2-es Porsche, street bajnokság, supercar street vagy ez e legends. Úgy legyen. #ironia
    Nem abban bízunk, hogy jobb lesz, hanem hogy nagyobb lesz rá az érdeklődés.

  20. #45
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát, hogy összefoglaljam: jó ez, de nem elég jó nekünk ?
    Nincs a japanese vagy a red packben egy olyan opció amivel lehetne bajnokságot indítani? Tesztelhetünk meg mehet a fun race jövő karácsonyig, csak már értelme nem lesz elindítani szerintem...
    így meg 2 hetente egy Gt3-as futam. Ne csodalkozzatok ha egyre kevesebben leszünk, mert ez igy minden de nem az AC hosszútávú kihasználásának az alapja. Megunni biztos nem fogjuk, ha már a pályaválasztásnál ez volt a szempont.
    Kettő összepasszoló vintédzs-szörnyünk azért már van gyárilag - a sárga madár meg az F40. Én már ezek közül sem tudnám eldönteni, hogy melyikkel indulnék, mindkettőt imádom (és ugyanolyan időket megyek velük).
    Vagy ezekhez nem vagyunk elég nagyfiúk?

  21. #46
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Sárga madarat nagyon szeretem, F40 viszont nekem nagyon nem adja, de hát pont ezért jó hogy van választás
    Most hirtelen nem is tudom, F40ben állítható a turbo nyomás?

    Btw a porche packre én is nagyon kíváncsi vagyok, főleg hogy mi lesz az a 3 utcai autó.


    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Kettő összepasszoló vintédzs-szörnyünk azért már van gyárilag - a sárga madár meg az F40. Én már ezek közül sem tudnám eldönteni, hogy melyikkel indulnék, mindkettőt imádom (és ugyanolyan időket megyek velük).
    Vagy ezekhez nem vagyunk elég nagyfiúk?

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Kettő összepasszoló vintédzs-szörnyünk azért már van gyárilag - a sárga madár meg az F40. Én már ezek közül sem tudnám eldönteni, hogy melyikkel indulnék, mindkettőt imádom (és ugyanolyan időket megyek velük).
    Vagy ezekhez nem vagyunk elég nagyfiúk?
    Ezekek a gépek egyrészt nem pályaautók, másrészt az eddigi tapasztalatok fényében szerintem kifognának a mezőnyön. A GT40-et is összesen két ember tudta elvezetni a mezőnyből, a Cobra-ról már ne is beszéljünk... így mindenképpen vmi kezelhető gépet szeretnénk.

  23. #48
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Szóval akkor mindenképpen valami pálya autó lesz, nem utcai klasszik?

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval akkor mindenképpen valami pálya autó lesz, nem utcai klasszik?
    Nem, lehet utcai és pálya autó is, és még csak historic-nak sem kell feltétlenül lennie. Az alapfeltételünk, hogy klasszikus értelemben vett egyszerű autó legyen (minél kevesebb elektronika, puritán viselkedés), élvezetesen legyen vezetni és ne legyen túl nehéz az úton tartani.

    Ezen felül az is fő szempont, hogy 1 szervert stabilan meg tudjunk tölteni a bajnokság során, tehát mindenképpen olyan autó kell, ami bevonza és tartósan lekötni az embereket.

  25. #50
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekek a gépek egyrészt nem pályaautók, másrészt az eddigi tapasztalatok fényében szerintem kifognának a mezőnyön. A GT40-et is összesen két ember tudta elvezetni a mezőnyből, a Cobra-ról már ne is beszéljünk... így mindenképpen vmi kezelhető gépet szeretnénk.
    Szerintem, ha ebben az "assetto legends"-ben lévő gépeknek tisztességesen meg lenne csinálva a fizikája, semmivel sem lennének "kezelhetőbbek".
    Itt az idő eldönteni, hogy tényleg akarunk retró-bulit, vagy csak régi karosszériába burkolt sínautóversenyt. Merthogy utóbbi esetben érdemes lenne átnyergelni inkább valami egyéb "szimulátorra".

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •