Oldal: 10 / 11 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10 11 UtolsóUtolsó
Találatok: 226 - 250 (259 összesen)
  1. #226
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583

    AC bajnokság ötletek

    Kedves Versenyzők!

    Szeretnélek Titeket meginvitálni egy közös eszmecserére a jövőbeli AC bajnokságok kapcsán. Szeretném látni az ötleteiteket, észrevételeiteket, hogy mégis mi az, ami miatt jönnétek, vagy éppenséggel eltántorít attól, hogy jöjjetek a megrendezett futamokra?

    Csak néhány példát említenék, hátha segít:
    - Több Fun futamot kellene rendezni az éles futamok között?
    - Több legyen a gyári / mod pálya a bajnokságokban?
    - Inkább gyári / mod autókkal menjünk?
    - Gyorsabb / lassabb autók legyenek beválogatva?
    - Változatosabb bajnokságok legyenek? (Nem csak sprint futamok, hanem valami más? Boxkiállás, stb.?)
    - Esélykiegyenlítés legyen?
    - Futamok időpontja

    Újonc rendezőként feltétlenül kíváncsi lennék arra, hogy mit gondoltok a bajnokságról és az újító ötletekkel akár még több embert bbe lehetne vonzani a a GTR-Masters köreibe.

  2. #227
    Részemről, mint amolyan alkalmi versenyző a fun futamok lennének a legérdekesebbek, és talán vannak vele mások is így. Versenyek, amelyekre nem kell sokat készülni, és nem lustaság, hanem időhiány miatt. Ezek egyébként jó alkalmak új pályák tesztelésére, de könnyen vezethető kocsikkal. Senki nem fog egy fun futamra hosszabb ideig autót tanulni. Az elmúlt évek során sokszor bebizonyosodott, hogy ez a szemlélet vonz nagyobb létszámot, mint volt például a Cupra vagy Seat Leon TCR bajnokság, ami eleinte 3 szerverrel ment. Még akkor is így van, ha kicsit lenézően álltak hozzá páran, miszerint nem kihívás. Valóban nem az, ezért is volt sokaknak szórakozás és nem szenvedés.
    Rengeteg jó mod pálya és autó is van az AC-hoz, szerintem még évekre elegendő. A nagyon komoly bajnokság már úgyis az ACC, ezt bátran lehet használni amolyan B-ligának.

  3. #228
    (Amire én versenyzőként bármikor vevő lennék, az valamelyik kisebb, felhasználóbarát formaautó, de nyugodtan le lehet hurrogni, és most szaladok Kristóf elől.)

  4. #229
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    (Amire én versenyzőként bármikor vevő lennék, az valamelyik kisebb, felhasználóbarát formaautó, de nyugodtan le lehet hurrogni, és most szaladok Kristóf elől.)
    Na azért még lehet én is elővenném újra az AC-t
    A Dallara-t nagyon szerettem!

  5. #230
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmúlt évek során sokszor bebizonyosodott, hogy ez a szemlélet vonz nagyobb létszámot, mint volt például a Cupra vagy Seat Leon TCR bajnokság, ami eleinte 3 szerverrel ment. Még akkor is így van, ha kicsit lenézően álltak hozzá páran, miszerint nem kihívás. Valóban nem az, ezért is volt sokaknak szórakozás és nem szenvedés.
    Rengeteg jó mod pálya és autó is van az AC-hoz, szerintem még évekre elegendő. A nagyon komoly bajnokság már úgyis az ACC, ezt bátran lehet használni amolyan B-ligának.
    Abszolút egyetértek. Komoly bajnogságnak ott az ACC. Az AC bajnogságot lehetne új tag csalogatónak is használni szerintem is egy könnyen tanúlható autóval szórakoztató sprint futamokat lehetne menni mint amilyen a Leon TCR bajnogság is volt.(Az ACC GT4-et is lehetne szerintem hasonlóan használni de ezt majd inkább az ACC topikba).

  6. #231
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Bocsi egybevontam a topikot egy régebbivel, hátha meríthető belőle valami.

    ó próbáltam én kis formulákat is nemtúlrég, a régi formula ford-ot találtam meg mert agyonlett dicsérve: https://www.racedepartment.com/downl...s-mk-14.24419/
    Nemrossz, de lassúcska, és össze is akadnak. Picit nemértem, milyen lenne versenyezni vele...

  7. #232
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi egybevontam a topikot egy régebbivel, hátha meríthető belőle valami.

    ó próbáltam én kis formulákat is nemtúlrég, a régi formula ford-ot találtam meg mert agyonlett dicsérve: https://www.racedepartment.com/downl...s-mk-14.24419/
    Nemrossz, de lassúcska, és össze is akadnak. Picit nemértem, milyen lenne versenyezni vele...
    Ez csak neked formula Kristóf

    Én (és szerintem Balázs is) inkább ilyenre gondoltam:
    https://www.racedepartment.com/downl...ormula-3.8040/

  8. #233
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Szerintem jól csináljátok.
    És felesleges a létszámot pörögni, mert ha elmentek egy másik irányba (pl modern formula ) azzal ugyanúgy buktok is embereket szerintem...
    Szvsz érdemesebb a meglevő magra építeni...
    Ha bajnokságok van szó, akkor szerintem azokra nem lehet építeni aki már egyből azzal jön h jönne csak készülni ne kelljen
    Itt ez a Skoda : Nem gondolom h ezzel olyan nehéz korbemenni, szóval aki nem készül az is tud jönni funolni, aki meg eredményt akar az rak bele melót is...

    De ha arra akartok lőni aki nem készülne, akkor meg lehet próbálni egy fix setupos bajnokságot is...persze a különbségek ugyanúgy ott lesznek szerintem...
    Persze valaki meg pont a fix setup miatt nem jönne

  9. #234
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Szerintem mindenképpen valami kuriózum kellene, ami teljesen más mint a többi bajnokság más ligákban, ( nincs konkurencia )
    ilyen pl most a Skoda is, a létszám eddig nagyon bíztató is.
    Jó szerintem a Retro AC vonal, máshol nincs, Ac nagyon sok embernek meg van, kisebb gépigény, sok minőségi mod.
    Én szavazok a hosszabb 1-1,5 órás futamokra, boxkiállással.
    Nem lehetne ilyen GTL jellegű bajnokságot csinálni? Kredit rendszer nélkül 2-3 választható autó, nem tudom ilyen létezik - e AC-ban.
    Mármint hogy vannak-e olyan autók amikkel lehet szoros versenyt futni, habár különböznek.
    Milyen volt a Mini vs Ford Mustang kanyarban, féktávon előz a mini, egyenesben elmegy a Ford, körökön át...Mini keveset eszik, jobban bánik a gumival, Ford gyorsabb nehezzeb megülni egy 1 órás futamon.
    Persze gondolom hogy nincs ilyen mod, csak az irányt próbálom vele illusztrálni.
    Ezzel nem a Skoda bajnokságot akarom szidni, szerintem nagyon jó bajnokság lesz, csak ötletelek.
    Fun futam lehetne az éles előtt pár nappal, akár fixen bejáratva, hogy mondjuk pl: minden kedden 8tól.
    Hajrá!

  10. #235
    én amióta előszőr mentem az egyik ROC-pályán itt AC-ban azóta vágyom egy bajnokság utáni bajnokok tornájára virtuálisan is
    bár szervezésben szerintem nem lenne egyszerű összehozni de én mindig is imádtam való életben is !

  11. #236
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    én amióta előszőr mentem az egyik ROC-pályán itt AC-ban azóta vágyom egy bajnokság utáni bajnokok tornájára virtuálisan is
    bár szervezésben szerintem nem lenne egyszerű összehozni de én mindig is imádtam való életben is !
    Na tessék, még egy extrém javaslat
    Esélyes is hogy van ilyen pálya AC alá.
    A gond az ilyen eseménnyel hogy sokat kell várni míg sorra kerűl az ember, nagy az üresjárat, és ha valaki az elején kiesik, annak meg túl rövid móka.
    Kézivezérléssel akár kivitelezhető is lenne...

  12. #237
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na tessék, még egy extrém javaslat
    Esélyes is hogy van ilyen pálya AC alá.
    A gond az ilyen eseménnyel hogy sokat kell várni míg sorra kerűl az ember, nagy az üresjárat, és ha valaki az elején kiesik, annak meg túl rövid móka.
    Kézivezérléssel akár kivitelezhető is lenne...
    nem csak esélyes hogy van e mert én köröztem már AC-ben ilyen pályán és elég igényes is volt asszem a 2008-es ROC pálya volt de nem biztos
    ha megtalálom belinkelem ide

    na asszem ez volt az:
    https://assettocorsa.club/mods/track...-champion.html

    de egyébként ja ez közvetítéssel lenne az igazi
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2021. 01. 28. 17:34.

  13. #238
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    Skoda bajnokság végéhez közeledve bedobnék a közösbe egy ötletet következő opciónak.
    V8 Supercars

  14. #239
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Már rég mentünk Forma autókkal, nekem bejönne egy egyszerűbb F3-F4 is.
    De igazából bármi jó!

  15. #240
    Ha már felmerült a Cupra/Leon, akkor akár egy komplett wtcr?
    https://www.racedepartment.com/downl...cr-2020.39986/

  16. #241
    A V8 Supercars elég jól hangzik! Nekem még eszembe jutott esetlegesen egy modern BTCC bajnokság (nem tudom, hogy van-e elérhető mod) bár ez azért hasonlítana a WTCR bajnokságra, ellenben lehetne C csoportos autókkal menni, vagy LMP-vel, ha kicsit el akarunk szakadni a historic vonaltól. Esetleg JGTC? (https://www.racedepartment.com/downl...gt-r-lm.33073/)
    (vagy pl.: https://www.racedepartment.com/downl...ep3-cup.40763/)
    Utoljára módosította: hardrada_; 2021. 04. 30. 07:41.

  17. #242
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    A V8 Supercars valóban jól hangzik. Szívesen meghajtanám azokat a kocsikat.

  18. #243
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez csak neked formula Kristóf

    Én (és szerintem Balázs is) inkább ilyenre gondoltam:
    https://www.racedepartment.com/downl...ormula-3.8040/

    Na egy ilyenben részt vennék szívesen.

  19. #244
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg gupszii írta Hozzászólás megtekintése
    Na egy ilyenben részt vennék szívesen.
    https://www.racedepartment.com/downl...ormula-3.8040/
    Ilyenre gondoltam!

  20. #245
    Czentner Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Forma és V8 jöhetne, az első kerekesek annyira nem hoznak lázba.

  21. #246
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése

    Jaja Én is erre/ilyenre gondoltam.
    Nekem jöhet az első kerekes is.

  22. #247
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33

    Octavia Cup

    Első kerekes autókrol jutott eszembe az Octavia cup mod. Ezzel akkor találkoztam amikor Tim Gábor 2016-ban megnyerte ezt a bajnokságot. Ez is egy opció lehet, ha első kerekes autót szeretnénk.

    https://www.racedepartment.com/downl...up-2018.24099/

  23. #248
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg timtam93 írta Hozzászólás megtekintése
    Első kerekes autókrol jutott eszembe az Octavia cup mod. Ezzel akkor találkoztam amikor Tim Gábor 2016-ban megnyerte ezt a bajnokságot. Ez is egy opció lehet, ha első kerekes autót szeretnénk.

    https://www.racedepartment.com/downl...up-2018.24099/

    Ezzel a moddal találkoztam már a simracingsystem keretében, nagyon ette az első kerekeket, tűzpiros volt lényegében a 2. kör után. Személyes véleményem az, hogy ez az autó egy bajnokságban nehezen állná meg a helyét.
    Ellenben találtam egy másik autót, ami első kerék meghajtású és érzésem szerint igen jó kis bajnokságot lehetne rendezni vele: MINI COOPER JCW Uk Challenge (F56) | RaceDepartment
    Persze ez még a jövő zenéje, a nyári és őszi bajnokságra is igen erős ötleteket sikerült készülnünk, de mindig jól jönnek az ötletek!

  24. #249
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a moddal találkoztam már a simracingsystem keretében, nagyon ette az első kerekeket, tűzpiros volt lényegében a 2. kör után. Személyes véleményem az, hogy ez az autó egy bajnokságban nehezen állná meg a helyét.
    Ellenben találtam egy másik autót, ami első kerék meghajtású és érzésem szerint igen jó kis bajnokságot lehetne rendezni vele: MINI COOPER JCW Uk Challenge (F56) | RaceDepartment
    Persze ez még a jövő zenéje, a nyári és őszi bajnokságra is igen erős ötleteket sikerült készülnünk, de mindig jól jönnek az ötletek!
    Ezzel igen sokszor találkozni a WSS-en is, illetve az említett SRS-en is, mint pl. az Mx5-tel is, népszerűek. Fix setupos versenyeken mentem már vele, nem volt rossz móka, egyszerű.

  25. #250
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Lesz valami AC bajnokság a mini után?

Oldal: 10 / 11 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10 11 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •