Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (259 összesen)
  1. #76
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a bajnoksághoz remek autó lenne a mazda rx7 tuned és a toyota supra time attack.
    Köszi!

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem, lehetne úgy több autóval a bajnokság mint ahogy a street volt vagy a historic. Mert akkor egyszerre egy versenyen nincs különbség az autók miatt és így szorosabb a verseny de még sem unalmas mert x verseny után váltunk.
    A 2db 25 perces verseny nekem sokkal jobban bejön mint egy hosszú futam.

    Szerintem a bajnoksághoz remek autó lenne a mazda rx7 tuned és a toyota supra time attack.
    Hasonlóban gondolkodunk mi is

    Megvárjuk a Porsche-t, meghajtjuk, aztán utána eldöntjük milyen gép legyen (Porka/más/historic/új/utcai/verseny), és mehet a buli... ez röviden a terv.

  3. #78
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ... ez röviden a terv.
    kapcsford: nincs terv...

    Már már majdnem rávettem magam hogy... de sajnálom Joe, kihagyom...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #79
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Félve kérdezem meg: a decemberi Porsche pack-ot is megvárjátok az új bajnoksággal?
    - csak, mert azt nem mondtátok melyik autóban látjátok a hype eljövetelét...
    - csak, mert mindjárt itt a november és akkor meg már jön a következő csomag
    - csak, mert amire azt is "megfunoljuk", addigra itt a decemberi pack is
    Akkor meg már miért ne legyen belőle egy tavaszi bajnokság, nem?

    (elküldjem? ne küldjem? elküldöm, elvégre mindig az a baj hogy nem szólt senki vaaagy ami a másik, hogy nem érte el a kritikus szintet a hozzászólók száma. Végülis ezt bármire rá lehet húzni...)
    Sziszka, szólj már egy két jó szót, vegyék már zokon! Végén még tényleg igazad lesz és NFS bajnokság kell ide a GT3 mellé, csak nem szóltál elégszer.

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Félve kérdezem meg: a decemberi Porsche pack-ot is megvárjátok az új bajnoksággal?
    Nem tervezzük... még ebben a hónapban ki lesz írva az új bajnokság.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 26. 09:05.

  6. #81
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tervezzük... még ebben a hónapban ki lesz írva az új bajnokság.

  7. #82
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Jöhetne tavasszal egy kis PSC.

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Szavazás az új AC bajnokság autóiról: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6030

    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 23. 14:06.

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Íme az új AC bajnokságuk: Porsche 911 RSR Kupa!

    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 23. 14:07.

  10. #85
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ugyan már van egy Porschenk, de azt olvasom hogy a Corvette C7 és 911 Carrera S heads-up tulajdonképpen köridőben megegyeznek.
    Nem próbáltam mennyire helytálló ez, de jól hangzana

  11. #86
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Pályánként változik a férőhelyek száma.

    Fordiitva is lehetséges, B szerver elején is lehet ádáz küzdelem, míg A szerver végén lehet a lébicolás.

    Amúgy miért nem ebbe a topikba beszélgetjük meg? Több köze van hozzá, mint hogy milegyen a következő bajnokságunk...
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-A-B-C-szerver


    MOD: hozzászólások áthelyezve a linkelt topikba!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 23. 17:35.

  12. #87
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Egy ideje már eszemben van a dolog, hogy a Masters hagyományaiba mennyire illene bele egy hotlap bajnokság?
    Kölyökkoromban vettem részt ilyenen, ilyesmi mintára formálva: http://www.sonicrealmsracing.co.uk/l...otlap_2011.php
    Egy éles bajnokságban indulok, az a gt3 és ez nekem jelenleg bőven elég, egy hétig a kormányt sem rakom fel verseny után. Rengeteg autó van az AC-ban, szerintem a tizedével sem mentem még, így azért tolnám, ha adnánk neki egy keretet ebben a formában. Vélemény?
    Any Given Sunday!

  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ideje már eszemben van a dolog, hogy a Masters hagyományaiba mennyire illene bele egy hotlap bajnokság? Vélemény?
    Az ötlet jó, a rendszerünk szerintem alkalmas is rá, bár biztosan hozzá kell picit nyúlni.
    Viszont kell vki, aki hajlandó foglalkozni vele...

  14. #89
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ideje már eszemben van a dolog, hogy a Masters hagyományaiba mennyire illene bele egy hotlap bajnokság?
    Kölyökkoromban vettem részt ilyenen, ilyesmi mintára formálva: http://www.sonicrealmsracing.co.uk/l...otlap_2011.php
    Egy éles bajnokságban indulok, az a gt3 és ez nekem jelenleg bőven elég, egy hétig a kormányt sem rakom fel verseny után. Rengeteg autó van az AC-ban, szerintem a tizedével sem mentem még, így azért tolnám, ha adnánk neki egy keretet ebben a formában. Vélemény?
    Egyértelműen jó ötletnek tartom. Bárki találhat rá 1-2 órát, amikor neki jó, hogy fusson pár kört.

  15. #90
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Sztem nemolyanjó ötlet
    Masters-en a közösség, együttlét, együttmenés a fő mozgatórugó. Multizás. Ismerjük egymást, tudjuk hogy megy a másik, mit várunk. Megosztjuk egymással. Összegyűlünk, kilökjük a másikat, beszólunk neki fórumon, ellenség, barát...
    Az ilyen hotlapozás magányosabb létforma, ez offline, worldwide is ugyanúgy megy. Ahhoz hogy szoros, érdekes legyen a hotlapozás ahhoz is sok résztvevő kéne. Bár hogy kinél kissebb egy szám, sztem nemolyan nagy élmény mint megelőzni valakit, túljárni az eszén.
    De végülis Prost pont hotlapozni szokott. Lehet más is benne lenne.
    Rank oldalon nyilván vannak tartva az időeredmények, vagy külön prekit neki. Csak vmi rendezést kéne alátolni, és amúgy mehetne.

  16. #91
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ideje már eszemben van a dolog, hogy a Masters hagyományaiba mennyire illene bele egy hotlap bajnokság?
    Kölyökkoromban vettem részt ilyenen, ilyesmi mintára formálva: http://www.sonicrealmsracing.co.uk/l...otlap_2011.php
    Egy éles bajnokságban indulok, az a gt3 és ez nekem jelenleg bőven elég, egy hétig a kormányt sem rakom fel verseny után. Rengeteg autó van az AC-ban, szerintem a tizedével sem mentem még, így azért tolnám, ha adnánk neki egy keretet ebben a formában. Vélemény?
    Felőlem lehetne, de ha csak 1 normális versenysorozat ez miatt nem indulna el vagy akár egy funrace kimarad ez miatt akkor már nem támogatnám. Szerintem sokan vagyunk így vele, versenyezni szeretünk, nem hotlapozni. Persze neked ez a kettő kb sokszor ugyan az, javaslom hogy cseréld össze verseny előtt a gázt és a féket, akkor közelebb leszünk hozzád

  17. #92
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem nemolyanjó ötlet
    Igen, én sem vagyok benne biztos hogy működne-e a dolog. Ami biztos, hogy ehhez sok ember kell.
    Nekem több ötletem is lenne, de biztos nem egyszerű kivitelezni, vagy talán lehetetlen is. pl ilyenek: lenne egy alap preqtábla, ahol futsz egy időt. aztán lenne egy olyan része,
    ami mutatná azt az időt amit esetleg H-váltóval mentél, de ugy hogy látszik a pillangó váltós időd is mellette. lenne a bajnokságnak egy abszolut része, ahol fordulónként az
    az első 5 felszed pl 10-20-30-40-50 kilót és a kövi kombon úgy kell mennie a többi ellen, erre lehetne osztani a pontokat, hogy azért ne legyen egszerű.
    lehetne kétféle gumiveréken is időt menni, azt is pontozni. az lehetne átlag 3 v 5 körös etapokat menni, azt is pontozni, szóval sok-sok féle kombináció egy felturbózott multifunkciós preq táblázatban...
    Any Given Sunday!

  18. #93
    Hát nekem speciel az RSR LiveTiming pont elég motivációt nyújt, ha időnként kitolok a garázsból egy-egy régebben hajtott szekeret.
    De az igazat megvallva, most, hogy egyszerre két ínyemre való bajnokság is van, tudok mit gyakorolgatni enélkül is.

  19. #94
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291

    új bajnoki AC

    Sziasztok!

    Így, hogy nagy nehezen kisebb nagyobb vitákkal de elindult a GT3 és a P911 rsr is lefutott már pár hete mi az ötlet az új AC bajnokira?
    Személy szerint a GT3 engem nem érdekelt, ezért várom hasonló kategóriában mint a rsr volt az új bajnokit.

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Így, hogy nagy nehezen kisebb nagyobb vitákkal de elindult a GT3 és a P911 rsr is lefutott már pár hete mi az ötlet az új AC bajnokira?
    Személy szerint a GT3 engem nem érdekelt, ezért várom hasonló kategóriában mint a rsr volt az új bajnokit.
    Szia, igen, ezen héten lesz majd kapacitásunk először érdemben foglalkozni a témával... egyelőre semmit nem tudok azon kívül, hogy mindenképpen valami olyasmit szeretnénk, ami a hagyományos autóvezetési élményt helyezi előtérbe, tehát elsősorban a historic és a street kategóriából szeretnénk válogatni!

  21. #96
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, igen, ezen héten lesz majd kapacitásunk először érdemben foglalkozni a témával... egyelőre semmit nem tudok azon kívül, hogy mindenképpen valami olyasmit szeretnénk, ami a hagyományos autóvezetési élményt helyezi előtérbe, tehát elsősorban a historic és a street kategóriából szeretnénk válogatni!
    Pl. Egy Ford GT40, vagy egy Countach S1, még nem próbáltam egyiket sem, szavazás lesz?

  22. #97
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Pl. Egy Ford GT40, vagy egy Countach S1, még nem próbáltam egyiket sem, szavazás lesz?
    Szerintem előbb próbáld ki mindkettőt

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Pl. Egy Ford GT40, vagy egy Countach S1, még nem próbáltam egyiket sem, szavazás lesz?
    Nem tudom még.

    De a Ford GT40 esélytelen, próbáltuk már, sajnos be kellett látnunk, hogy nem elég érett/elszánt/felkészült hozzá a mezőny.... összesen 2 ember volt, aki tényleg el tudta vezetni azt a gépet.
    A Porsche-nál szerintem nincs értelme nehezebb verdát beválasztani, mert akkor nem lenne érdemi verseny.

    Egyébként az is felmerült, hogy bőven van még egy szezon ebben a Porsche-ban, mit szóltok?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 27. 15:54.

  24. #99
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom még.

    De a Ford GT40 esélytelen, próbáltuk már, sajnos be kellett látnunk, hogy nem elég érett/elszánt/felkészült hozzá a mezőny.... összesen 2 ember volt, aki tényleg el tudta vezetni azt a gépet.
    A Porsche-nál szerintem nincs értelme nehezebb verdát beválasztani, mert akkor nem lenne érdemi verseny.

    Egyébként az is felmerült, hogy bőven van még egy szezon ebben a Porsche-ban, mit szóltok?
    Kár bonyolítani! Mehet!

  25. #100
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként az is felmerült, hogy bőven van még egy szezon ebben a Porsche-ban, mit szóltok?
    Holnap kezdhetünk!



    Tapatalkról küldve.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 27. 16:58.

Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •