Oldal: 3 / 49 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (1201 összesen)
  1. #51

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Online vagy offline találkoztál az 1fps hibával? Ha online akkor a mi szerverünkön vagy nem?
    Szerintem nem itt, hanem a HGTRR-en, mint ahogy én is.
    De most itt egyáltalán semmi gond nem volt.
    Egyre valószínűbb, hogy szerveroldali probléma lesz az ok odaát.

  2. #52

    Re: Észrevételek

    Meglehet

  3. #53
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Észrevételek

    haha, mi a szösz? hiba a mátrixban? hová tűnt a ma indított szavazásom? vagy csak álmodtam? haha, pedig Piski Tomi válaszolt is, igaz Tomi? jajjj... mondjátok, ha unjátok a szavazásokat, és akkor tudomásul veszem.... de ez a módszer kikészít, haha

  4. #54
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Észrevételek

    Így van, ezt én is észrevettem

  5. #55
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    haha, mi a szösz? hiba a mátrixban? hová tűnt a ma indított szavazásom? vagy csak álmodtam? haha, pedig Piski Tomi válaszolt is, igaz Tomi? jajjj... mondjátok, ha unjátok a szavazásokat, és akkor tudomásul veszem.... de ez a módszer kikészít, haha
    Milyen szavazás volt Leo?

  6. #56
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Milyen szavazás volt Leo?
    Azt kérdeztem, hogy ki hány napon nyomja egy héten kedvenc játékát. Tegyem fel újra?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #57
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Azt kérdeztem, hogy ki hány napon nyomja egy héten kedvenc játékát. Tegyem fel újra?
    Persze

  8. #58

    Re: Észrevételek


    Karissa76247

    khmm... ki is ez az illető? Mert nekem úgy tűnik csak hobbiból postol be hozzászólásokat.

    Nem tudom ki hogy van vele, de nem lehetne Bannolni?

    Ha másért nem is de.... Eléggé off topik a gyerek!

  9. #59

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Attys írta

    Karissa76247

    khmm... ki is ez az illető? Mert nekem úgy tűnik csak hobbiból postol be hozzászólásokat.

    Nem tudom ki hogy van vele, de nem lehetne Bannolni?

    Ha másért nem is de.... Eléggé off topik a gyerek!
    Ez csak egyszerű spamer, majd töröljük.

  10. #60

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Ez csak egyszerű spamer, majd töröljük.
    Okés, értem.

  11. #61

    Re: Észrevételek

    Nem hiszem, hogy bármelyikünk olcsó repülőjegyre vadászna San Francisco-ból alaszkába!

  12. #62

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Nem hiszem, hogy bármelyikünk olcsó repülőjegyre vadászna San Francisco-ból alaszkába!
    pedig :O

  13. #63

    Re: Észrevételek

    Sziasztok!
    Olyan észrevételem lenne az oldallal kapcsolatban, hogy a személyes menübe belépve mindenkinél duplázza a régi futamokat,( a megtett futamok száma is megduplázodott ) és ez azóta van mióta GTR-GTL fut egyszerre az oldalon! Azonkívül nekem dupla nevem lett a játékos beírásnál, valszeg azért mert GTR- ben Abay László GTL- ben László Abay néven kezdtem versenyezni, ( elég lenne egy név ) ha lehet orvosolni a problémákat megköszönném Pál Ferinek, persze ha majd lesz ideje ezeket átnézni!

  14. #64
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Sziasztok!
    Olyan észrevételem lenne az oldallal kapcsolatban, hogy a személyes menübe belépve mindenkinél duplázza a régi futamokat,( a megtett futamok száma is megduplázodott ) és ez azóta van mióta GTR-GTL fut egyszerre az oldalon!
    Köszi az észrevételt, ezt kijavítottam.

    Azonkívül nekem dupla nevem lett a játékos beírásnál, valszeg azért mert GTR- ben Abay László GTL- ben László Abay néven kezdtem versenyezni, ( elég lenne egy név ) ha lehet orvosolni a problémákat megköszönném Pál Ferinek, persze ha majd lesz ideje ezeket átnézni!
    Ezt viszont csak Te tudod orvosolni, mégpedig úgy, hogy nem adsz meg különböző neveket a játékokban
    De ez ne zavarjon. Itt csak arról van szó, hogy a site-on megadtad a neved (Abay László) és ehhez nekem hozzá kell rendelnem hogy az egyes játékokban milyen néven (pl. GTR-ben Abay Laszlo néven, míg GTL-ben Laszlo Abay néven) indulsz. Még az ékezet is számít. Ezért állítottam be mindkét "nevedet" hogy a site az eredményeidet megtalálja és Neked számítsa be, hozzád rendelje.
    De most már ne írd át a neved, mert már úgyis ott marad mind a kettő mert a régi futamokat már ezeken a neveken futottad.

  15. #65

    Re: Észrevételek

    Már régóta nézem, hogy nem stimm az időpont... miért van a server GMT+2-ben?
    Őőőőő... izé bocs, de az előbb még annyiban volt, és régebben is észrevettem, hogy 1 órákat csúszik... Na mindegy, biztos fénysebességgel utazok és számomra meggörbül a tér és az idő
    Utoljára módosította: Akos; 2006. 01. 26. 22:55.

  16. #66

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Már régóta nézem, hogy nem stimm az időpont... miért van a server GMT+2-ben?
    Őőőőő... izé bocs, de az előbb még annyiban volt, és régebben is észrevettem, hogy 1 órákat csúszik... Na mindegy, biztos fénysebességgel utazok és számomra meggörbül a tér és az idő
    Újabb korrigálás.... Ha be vagyok jelentkezve, akkor a helyes időt mutatja, egyébként egy órával későbbi az időpont (bent GMT+1-kint GMT+2).
    Utoljára módosította: Akos; 2006. 01. 26. 22:55.

  17. #67
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Újabb korrigálás.... Ha be vagyok jelentkezve, akkor a helyes időt mutatja, egyébként egy órával későbbi az időpont (bent GMT+1-kint GMT+2).
    Köszi, kijavítottam

  18. #68

    Re: Észrevételek

    A google hirdetéseknél a Rent a Ferrari az tetszik holnap megyek is....
    Babinszki Gábor

  19. #69

    Re: Észrevételek

    Az lenne az észrevételem még visszatérve a múltheti NGT Estoril-i futamra, mint tudjuk az időmérő után restart volt igy sajnos elvesztek az eredmények, de viszont arra kérném Pál Ferit hogy majd nézze át az időmérő rajtsorrendjét remélhetőleg az megvan (ha más nem a replayből) mert az nem fedi a valóságot és a 4.ik! helytől indul a sorszám, és egy két ember nem a megfelelő rajtsorrendben következik.
    Előre is köszi a javítást!

  20. #70

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Az lenne az észrevételem még visszatérve a múltheti NGT Estoril-i futamra, mint tudjuk az időmérő után restart volt igy sajnos elvesztek az eredmények, de viszont arra kérném Pál Ferit hogy majd nézze át az időmérő rajtsorrendjét remélhetőleg az megvan (ha más nem a replayből) mert az nem fedi a valóságot és a 4.ik! helytől indul a sorszám, és egy két ember nem a megfelelő rajtsorrendben következik.
    Előre is köszi a javítást!
    Most nézem nem Estoril hanem a BARCELONA-i futamról van szó!

  21. #71
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Az lenne az észrevételem még visszatérve a múltheti NGT Estoril-i futamra, mint tudjuk az időmérő után restart volt igy sajnos elvesztek az eredmények, de viszont arra kérném Pál Ferit hogy majd nézze át az időmérő rajtsorrendjét remélhetőleg az megvan (ha más nem a replayből) mert az nem fedi a valóságot és a 4.ik! helytől indul a sorszám, és egy két ember nem a megfelelő rajtsorrendben következik.
    Előre is köszi a javítást!
    Igen Barcelona volt. Előhalásztam az időmérő eredményeket, és kézzel belehekkeltem. Most már jó lett, remélem.

  22. #72

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Igen Barcelona volt. Előhalásztam az időmérő eredményeket, és kézzel belehekkeltem. Most már jó lett, remélem.

    Köszi Feri! Nagyon korrekt lett!

  23. #73
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Észrevételek

    "A legtöbb felhasználó, aki egyszerre volt online 147 fő, és ez 2005. 03. 28. 12:48-kor volt."

    Egy ideje nézegetem ezt az üzenetet. Ha jól emlékszem, akkoriban nem voltam vmi aktív itt a nagy GTR-boom miatt, szóval nem tudom éppen mi volt akkor a főtéma, de ez a 147 fő elég durva

    Tavaly március 28. hétfő volt, idén kedd lesz. Arra gondoltam, hogy meg kellene próbálni összehozni 148 látogatót úgy fél 1 körül Tudom, ebben benne voltak/vannak/lesznek a nem regisztráltak is, de hátha összejönne.

    Tehát mindenki vésse fel a naptárba a dátumot, és legyen itt március 28-án 12:30-kor! Ja, és ha lehet, "mindenki hozzon magával még egy embert"
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #74
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    "A legtöbb felhasználó, aki egyszerre volt online 147 fő, és ez 2005. 03. 28. 12:48-kor volt."

    Egy ideje nézegetem ezt az üzenetet. Ha jól emlékszem, akkoriban nem voltam vmi aktív itt a nagy GTR-boom miatt, szóval nem tudom éppen mi volt akkor a főtéma, de ez a 147 fő elég durva
    A vita anno azon folyt, hogy fel legyen-e téve a szerverre az új patch, mivel attól fogva nem lehetett fellépni a crackelt játékokkal.
    Akkor még nem lehetett megvenni Magyarországon a játékot, így sokan igazságtalannak tartották a dolgot.

  25. #75
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg White írta
    A vita anno azon folyt, hogy fel legyen-e téve a szerverre az új patch, mivel attól fogva nem lehetett fellépni a crackelt játékokkal.
    Akkor még nem lehetett megvenni Magyarországon a játékot, így sokan igazságtalannak tartották a dolgot.
    Igen, és fel lett ajánlva annak, aki meg akarja venni, hogy hoznak neki.Én is így jutottam hozzá,kb fél évvel az említett időpont előtt.

Oldal: 3 / 49 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •