Oldal: 48 / 49 ElsőElső ||| 38 44 45 46 47 48 49 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.176 - 1.200 (1201 összesen)
  1. #1176
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Egy kis mankó:
    1 pont: olyan kisebb szabálytalanságok, amik nem járnak jelentős következménnyel
    2 pont: idő vagy pozíció vesztéssel járó szabálytalanságok
    3 pont: kilökéssel, vagy jelentő idő, pozíció vesztéssel járó szabálytalanságok
    3+ pont: kirívóan súlyos, vagy több versenyzőt is érintő szabálytalanságok
    Akkor megint össze zavarodtam. 15 fős mezőnyben, ha az 6. helyről vissza esek a 12.-re egy kiforgatás miatt, akkor az miért csak 2 pont? mi számít jelentős pozíció vesztésnek?

  2. #1177
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes. Nekem a Balázs azt mondta, részéről belefért volna a dolog, de mivel VB tag, ezért mindenképp ki lesz vizsgálva az eset. Úgy tudtam azért van az óvás topik, mert nem nézitek végig a versenyeket. Ha pedig nem nézitek végig, akkor mindenki maga döntheti el hogy mit óv meg és mit nem. De ezek szerint ez nem így van. Tehát ha Imre szabálytalankodik ellenem, akkor is megvizsgáljátok, ha én nem óvok. ellenben ha VB tag vagyok, akkor mindenképp kuki van. ezen gondolatvonalat követni...Elgondolkodtató VB tagokkal egy csapatban lenni. Pályán meg a minimum a 3 lépés követési távolság
    Utólag is szeretnék elnézést kérni Magyar Krisztiántól, amiért megemlítettem a legutóbbi videóval kapcsolatban.
    Nem vizsgálunk ki semmit csak azért mert VB tag érintett. Az esetről óvás érkezett

    Nah végre valaki leírta úgy, hogy az én értelmi színvonalamnak is felfogható legyen Ezt és ezt csináltad, ezért és ezért 1-1 pont. Háleluja
    Elnézést, ha nem voltam egyértelmű de erre céloztam én is:

    A lökés és következmény (jogosulatlan előnyszerzés) büntetésére a versenybíróság a 2 figyelmeztetést fenntartja.

  3. #1178
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Utólag is szeretnék elnézést kérni Magyar Krisztiántól, amiért megemlítettem a legutóbbi videóval kapcsolatban.
    Nincs miért elnézést kérni

  4. #1179
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes. Nekem a Balázs azt mondta, részéről belefért volna a dolog, de mivel VB tag, ezért mindenképp ki lesz vizsgálva az eset. Úgy tudtam azért van az óvás topik, mert nem nézitek végig a versenyeket.
    A VB ha a replay átnézése során bármilyen esetet észrevesz, vagy más módon a tudomására jut, akkor joga van azt kivizsgálni. A futamokat nem nézzük végig, de ahogy nézzük az óvásokat előfordul, hogy véletlenül belefutunk más esetekbe is, így amit megóvsz, azt biztosan ki lesz vizsgálva, amit nem azt meg vagy észrevesszük, vagy nem és ebből adódóan vagy ki lesz vizsgálva, vagy nem.

    De az én tudomásom szerint, nincs olyan direktíva, hogy minden a VB tagokat érintő eset kötelező jelleggel ki van vizsgálva, sztem vmit félreérhettél..

    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor megint össze zavarodtam. 15 fős mezőnyben, ha az 6. helyről vissza esek a 12.-re egy kiforgatás miatt, akkor az miért csak 2 pont? mi számít jelentős pozíció vesztésnek?
    Nem tudom, én nem láttam ezt az esetet, de bizonyára voltak további körülmények, amik árnyalták a képet, ez nem egy sima matekképlet. Ha konkrét esettel kapcsolatban van észrevételed, akkor azt kérlek a megfelelő helyen és módon tedd fel és válaszolunk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 14. 16:18.

  5. #1180
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A VB ha a replay átnézése során bármilyen esetet észrevesz, vagy más módon a tudomására jut, akkor joga van azt kivizsgálni. A futamokat nem nézzük végig, de ahogy nézzük az óvásokat előfordul, hogy véletlenül belefutunk más esetekbe is, így amit megóvsz, azt biztosan ki lesz vizsgálva, amit nem azt meg vagy észrevesszük, vagy nem és ebből adódóan vagy ki lesz vizsgálva, vagy nem.

    De az én tudomásom szerint, nincs olyan direktíva, hogy minden a VB tagokat érintő eset kötelező jelleggel ki van vizsgálva, sztem vmit félreérhettél..



    Nem tudom, én nem láttam ezt az esetet, de bizonyára voltak további körülmények, amik árnyalták a képet, ez nem egy sima matekképlet. Ha konkrét esettel kapcsolatban van észrevételed, akkor azt kérlek a megfelelő helyen és módon tedd fel és válaszolunk.

  6. #1181
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes. Nekem a Balázs azt mondta, részéről belefért volna a dolog, de mivel VB tag, ezért mindenképp ki lesz vizsgálva az eset. Úgy tudtam azért van az óvás topik, mert nem nézitek végig a versenyeket. Ha pedig nem nézitek végig, akkor mindenki maga döntheti el hogy mit óv meg és mit nem. De ezek szerint ez nem így van. Tehát ha Imre szabálytalankodik ellenem, akkor is megvizsgáljátok, ha én nem óvok. ellenben ha VB tag vagyok, akkor mindenképp kuki van. ezen gondolatvonalat követni...Elgondolkodtató VB tagokkal egy csapatban lenni. Pályán meg a minimum a 3 lépés követési távolság
    Utólag is szeretnék elnézést kérni Magyar Krisztiántól, amiért megemlítettem a legutóbbi videóval kapcsolatban.



    Nah végre valaki leírta úgy, hogy az én értelmi színvonalamnak is felfogható legyen Ezt és ezt csináltad, ezért és ezért 1-1 pont. Háleluja
    Azert van az ovas topik, mert az ott nyilvanosan bejelentett eseteket a VB vizsgalja. Azert batoritunk mindenkit, hogy ovjon meg mindent, mert akkor el lehet kerulni azt, hogy ne vizsgaljon a VB valamit. Mivel nem nezzuk vegig egyesevel a futamokat minden versenyzo szemszogebol, igy nem is veszunk eszre minden esetet, nem is vizsgaljuk mindegyiket. Ez csak ennyin mulik. Ha te jelentkezel onkent es bejelentesz mindent az ovas topikba, akkor mindent kivizsgalunk es a problema meg van oldva.

  7. #1182
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Ha már az óvásról volt szó:
    A kiértékelés miért csak a következő futam napján (2 hetes csúszás a GT3-ban jelenleg!) történik? Ez nagyon nem jó szerintem. Mivel nem minden eredmény számít a végén, ezért lehet, hogy nem kell gyakorlás a következő versenyre, csak le lehetne tölteni a BUÁ-t és kész, ha van. Ha meg nincs ilyen büntetés, akkor lehet, hogy részt vennék rendesen. Az óvások leadásának határideje is értelmét veszti így.

  8. #1183
    Ez a kombináció, hogy BUÁ-t ott töltöm le, ami úgysem számít bele az értékelésbe, mennyire legális? Értem én, hogy szabályszerű, de így rohadtul semmi értelme a BUÁ-nak, ha az a verseny úgyis megy a levesbe... Jogosan kihasznált kiskapu a mostani szabályok szerint, de nem egészen korrekt.

  9. #1184
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a kombináció, hogy BUÁ-t ott töltöm le, ami úgysem számít bele az értékelésbe, mennyire legális? Értem én, hogy szabályszerű, de így rohadtul semmi értelme a BUÁ-nak, ha az a verseny úgyis megy a levesbe... Jogosan kihasznált kiskapu a mostani szabályok szerint, de nem egészen korrekt.

    Teljesen legális, ahogy írod is. Egy versenysorozat meg nem a korrektségről, hanem a szabályok betartásáról és vétés esetén a büntetések kiosztásáról/letöltéséről szól. Nézd meg az idei utolsó F1 futamot. MEnnyire volt korrekt, hogy Hamilton lassította a versenyt? Lehet véleményezni, de nincs rá tiltás, így mehet. Vagy amikor a csapatok fele egy amerikai versenyen az első kör után kiállt.
    Ha meg BUÁ, akkor a verseny úgyis ment a levesbe. Ettől függetlenül a kiértékelések kihirdetése akkor is rossz, még mindig nincs meg a 2 héttel ezelőtti versenyé, a következő meg néhány óra múlva kezdődik.
    Utoljára módosította: Chrys; 2016. 12. 04. 16:24.

  10. #1185
    Szerintem is jó lenne legalább 1-2 nappal a verseny előtt kihirdetni az előző futam büntetéseit. Ez így pszichológiailag is necces. Verseny előtt megtudod, hogy kaptál pár büntit (tekintsünk el attól hogy jogosnak vélt vagy esetleg nem), ebben a felfokozott lelki állapotban indulsz neki a futamnak... nem biztos hogy szerencsés. Értem én, hogy leterhelt a VB, de tiszteletteljes kérés lenne, hogy legalább pár nappal előbb legyen eredmény, ne pár órával a futam előtt. Legalább lenne 1-2 nap lehiggadni.
    Köszönöm!

  11. #1186
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a kombináció, hogy BUÁ-t ott töltöm le, ami úgysem számít bele az értékelésbe, mennyire legális? Értem én, hogy szabályszerű, de így rohadtul semmi értelme a BUÁ-nak, ha az a verseny úgyis megy a levesbe... Jogosan kihasznált kiskapu a mostani szabályok szerint, de nem egészen korrekt.
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nem minden eredmény számít a végén, ezért lehet, hogy nem kell gyakorlás a következő versenyre, csak le lehetne tölteni a BUÁ-t és kész, ha van. Ha meg nincs ilyen büntetés, akkor lehet, hogy részt vennék rendesen. Ha meg BUÁ, akkor a verseny úgyis ment a levesbe.
    Ez csak abban az esetben igaz, ha minden egyes futamon részt veszel és nem löknek ki, nem sérül az autód, azaz eredményesen be is fejezed az összes futamot. Ha fogod magad és direkt bukóra veszel egy BUÁ-s futamot, azzal azt kockáztatod, hogy egy másik bakit nem tudsz majd kompenzálni a szezon során... miközben még BUÁ esetén is lehet egy jó futamot menni, nem jelent automatikusan kukát, pláne nem 90 perces versenyen..


    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    A kiértékelés miért csak a következő futam napján (2 hetes csúszás a GT3-ban jelenleg!) történik? Ez nagyon nem jó szerintem.
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is jó lenne legalább 1-2 nappal a verseny előtt kihirdetni az előző futam büntetéseit. Ez így pszichológiailag is necces. Verseny előtt megtudod, hogy kaptál pár büntit (tekintsünk el attól hogy jogosnak vélt vagy esetleg nem), ebben a felfokozott lelki állapotban indulsz neki a futamnak... nem biztos hogy szerencsés. Értem én, hogy leterhelt a VB, de tiszteletteljes kérés lenne, hogy legalább pár nappal előbb legyen eredmény, ne pár órával a futam előtt. Legalább lenne 1-2 nap lehiggadni.
    Köszönöm!
    Teljes jogos kérés és tök igazatok is van mindenben!
    Igyekszünk... de sajnos nem egyszerű 3-4 ember összeegyeztetni egy több órás melóra. Ez persze nem mentség, tudom.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 04. 17:56.

  12. #1187
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    TNézd meg az idei utolsó F1 futamot. MEnnyire volt korrekt, hogy Hamilton lassította a versenyt? Lehet véleményezni, de nincs rá tiltás, így mehet.
    Magánvélemény: tök rendben volt, logikus, hogy adott helyzetben ezt kellett csinálnia... ha bajnok akar lenni, akkor még tökösebben kellett volna ezt nyomnia. Norbinak is ez lett volna az egyetlen esélye Monteiro ellen, ha hátrafelé autózik.

    Ebben nem látok semmi unfairt, hiszen ez a mögötte érkezőnek is egy plusz esély arra, hogy megelőzze és még jobban bebiztosítsa a helyét.

  13. #1188
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    A-szerveresek esetleg tudnak ilyen versenyen is jó eredményt elérni, de mi a lassabb szerveren a sor végén vagyunk, ott meg ez nem igaz. Ma szépen letöltöm a BUÁ-t aztán lépek is. Egyébként a mai büntetést túlzónak is találom, 5 figyelmeztetés akkor, amikor az én autóm kb. nem is sérült, korán fékeztek le előttem. Kis pöcc volt benne (nem direkt), ok a büntetés, de ennyi azért nem. De ti tudjátok.

    "Norbinak is ez lett volna az egyetlen esélye Monteiro ellen."

    Müller akkor is elengedte volna, neki már úgyis mindegy volt minden.

  14. #1189
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    A-szerveresek esetleg tudnak ilyen versenyen is jó eredményt elérni, de mi a lassabb szerveren a sor végén vagyunk, ott meg ez nem igaz. Ma szépen letöltöm a BUÁ-t aztán lépek is. Egyébként a mai büntetést túlzónak is találom, 5 figyelmeztetés akkor, amikor az én autóm kb. nem is sérült, korán fékeztek le előttem. Kis pöcc volt benne (nem direkt), ok a büntetés, de ennyi azért nem. De ti tudjátok.
    Azzal kis pöccel teljesen elintéztél még a T1 előtt 2 embert, akik készültek a futamra és azzal a reménnyel indultak neki, hogy lesz majd egy jó versenyük és jól fognak szórakozni, amit te elvettél tőlük. A rajt után T1-ben teljesen természetes ha a tumultusban az óvatos és belátó versenyzők vmivel korábban fékeznek, az meg jelen esetben senkit se érdekel, hogy a te kocsiddal mi lett, tekintve hogy mit okoztál.

    B szerveren is ugyan úgy be lehet jönni 90 perc alatt egy BUÁ-val is jó helyre, sokkal több sanszod van rá, mint amikor egy túlbuzgó versenytársad leamortizálja az autód az első kanyarban...

  15. #1190
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Az érvénytelen futamtávú futam alatt teljesített BUÁ érvényesnek számít?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #1191
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Mivel nincs a versenyszabályzatban az ellenkezője, érvényes.
    "

    • Boxutca áthajtásos büntetés - a következő futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam első 10 körében kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges. Azon versenyzőnek, aki 1 futamon 2 db Utolsó rajthelyes büntetést gyűjt össze, büntetését 1 db Boxutca áthajtásra váltjuk át. A boxkiállással összekötött boxutca áthajtás nem tekinthető letöltött büntetésnek.

    "
    Ennyi az össz infó.

  17. #1192
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Az érvénytelen futamtávú futam alatt teljesített BUÁ érvényesnek számít?

  18. #1193
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Az érvénytelen futamtávú futam alatt teljesített BUÁ érvényesnek számít?
    Igen. Bárki dönthet úgy, hogy a BUÁ-s lesz az eldobós futama.

    Ezzel azt kockáztatja, hogy máskor majd nem kerül olyan helyzetbe, hogy nem tud elindulni, vagy bármi más miatt (műszaki hiba, baleset, egyéni hiba, stb...) nem tudja eredményesen befejezni a futamot. Figyelembe véve azt, hogy egy 90 perces futamon még BUÁ-val is lehet viszonylag jó eredményt elérni, így elég nagy könnyelműség a BUÁ-s futamot eldobni, bízva abban, hogy máskor majd mindig minden szuperül fog alakulni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 04. 19:04.

  19. #1194
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Az érvénytelen futamtávú futam alatt teljesített BUÁ érvényesnek számít?
    Számomra elég nagy büntetés lenne, ha ki kéne hagynom a futamot, de úgy látszik ezzel nem mindenki van így. Akár be lehetne vezetni, hogy verseny kihagyás jelzésével fórumon ugyan ezt érd el és akkor helyet sem foglalsz az utolsó szerveren. Mert ha esetleg van 3 ember aki ezt megcsinálja és 10 fős a B szerver, onnantól kezdve megint jön a panaszkodás, hogy 7 fővel nem lehet versenyezni

  20. #1195
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    ...jön a panaszkodás, hogy 7 fővel nem lehet versenyezni
    Lehet, csak nem olyan szórakoztató

  21. #1196
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Segítséget kérek!

    Sajnos a mai GT3 -as, igaz 2-es szerveren a versenyem-második helyen- egy megállási Bug? miatt a falban végződött.
    Lehetséges, hogy a Win10 Defender ( az előzményeiben láttam meg, hogy pont a verseny alatt tartott vizsgálatot az adott időpontban) okozhat ilyen megállást kb 2-3 másodpercre? Mintha az előző versenyen is lett volna, de azt megúsztam. Mi a teendő, mit kell csinálni, átprogramozni a vizsgálat időpontját, vagy lekapcsolni, és hogyan stb. Ti hogy véditek ki? Ilyenkor is szenved az ember két hét szorgalmas készülés után ez történik.

    Köszi előre is.

  22. #1197
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget kérek!

    Sajnos a mai GT3 -as, igaz 2-es szerveren a versenyem-második helyen- egy megállási Bug? miatt a falban végződött.
    Lehetséges, hogy a Win10 Defender ( az előzményeiben láttam meg, hogy pont a verseny alatt tartott vizsgálatot az adott időpontban) okozhat ilyen megállást kb 2-3 másodpercre? Mintha az előző versenyen is lett volna, de azt megúsztam. Mi a teendő, mit kell csinálni, átprogramozni a vizsgálat időpontját, vagy lekapcsolni, és hogyan stb. Ti hogy véditek ki? Ilyenkor is szenved az ember két hét szorgalmas készülés után ez történik.

    Köszi előre is.
    Nekem egy az egyben ki van kapcsolva, smart security elvégzi helyette a feladatot + nem mellesleg érzékeli ha játszok és akkor nem csinál sose semmit
    De ha meg akarod tartani akkor át kell ütemezni, igen. Ami most még így hirtelen eszembe jut az az ütemezett töredezettség mentesítő amit szintén nézz meg (igazából kapcsold ki)

  23. #1198
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget kérek!

    Sajnos a mai GT3 -as, igaz 2-es szerveren a versenyem-második helyen- egy megállási Bug? miatt a falban végződött.
    Lehetséges, hogy a Win10 Defender ( az előzményeiben láttam meg, hogy pont a verseny alatt tartott vizsgálatot az adott időpontban) okozhat ilyen megállást kb 2-3 másodpercre? Mintha az előző versenyen is lett volna, de azt megúsztam. Mi a teendő, mit kell csinálni, átprogramozni a vizsgálat időpontját, vagy lekapcsolni, és hogyan stb. Ti hogy véditek ki? Ilyenkor is szenved az ember két hét szorgalmas készülés után ez történik.

    Köszi előre is.
    Egyszer körözgettem, miközben a vírusirtóm a háttérben elkezdte a gépemet átvizsgálni. Teljes akadozás-szakadozás volt. Én alapvetően, mielőtt elindítanám a Steam-et, lelövöm a vírusirtót, kikapcsolom a torrent klienst és akkor nincs probléma.

  24. #1199
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ... miközben még BUÁ esetén is lehet egy jó futamot menni, nem jelent automatikusan kukát, pláne nem 90 perces versenyen.
    Teljesen igaz. Egy megforgás majdnem annyi ideig tart, mint egy BUÁ. Az meg az élmenőktől eltekintve majdnem mindenkinek benne van a futamában. Fogd fel úgy a BUÁ-t, mintha egyszer megforogtál volna! Egyébként még élvezetes is lehet, hogy a tökutolsó pozícióból jössz előre. Szerintem Piski Tamás kifejezetten élvezte, hogy most az utolsó helyről rajtol és sokat kell előznie. Úgy láttam, hogy nagy kedvvel versenyzett!

  25. #1200
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Teljesen igaz. Egy megforgás majdnem annyi ideig tart, mint egy BUÁ. Az meg az élmenőktől eltekintve majdnem mindenkinek benne van a futamában. Fogd fel úgy a BUÁ-t, mintha egyszer megforogtál volna! Egyébként még élvezetes is lehet, hogy a tökutolsó pozícióból jössz előre. Szerintem Piski Tamás kifejezetten élvezte, hogy most az utolsó helyről rajtol és sokat kell előznie. Úgy láttam, hogy nagy kedvvel versenyzett!
    Kosz a feltetelezest, de szenvedes volt az egesz, nagyon kellett figyelnem es egy pici hiba sem fert bele. Utolso helyrol sokat kellett eloznom es mivel 3 figyelmeztetesem maradt a BUA es az URH ellenere is, egy kis koccanas vagy egy apro felreertes BUA-t ert volna a kovetkezo futamra. Ahelyett, hogy az elejeben Togaval es Daviddal mentem volna, a tempom megvolt hozza.

Oldal: 48 / 49 ElsőElső ||| 38 44 45 46 47 48 49 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •