Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 70 (70 összesen)
  1. #51
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nekem is a nappaliban van. Aki idáig bejött az csak tátott szájjal nézett.
    Nekem nagyon tetszik a design-ja.
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #52
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is a nappaliban van. Aki idáig bejött az csak tátott szájjal nézett.
    Nekem nagyon tetszik a design-ja.
    Tényleg szép! Szerintem így még jobban is mutat, mint fent a neten. Egy kérdés: Úgy láttam, hogy ennél a Pro verziónál nem lehet állítani a pedál dőlését. Az nem zavaró? Gyárilag jó a beállítása?

  3. #53
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg szép! Szerintem így még jobban is mutat, mint fent a neten. Egy kérdés: Úgy láttam, hogy ennél a Pro verziónál nem lehet állítani a pedál dőlését. Az nem zavaró? Gyárilag jó a beállítása?
    Nekem teljesen jó.Pont lábra áll!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #54
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a GT Omega is benne van az opciók között, de külsőre valahogy annyira nem fog meg.
    Nekem is ilyenem van, igen jó cucc.

    Ami különösen jó benne, hogy a pedál (és kormány)tartó és az üléstartó távolsága közbetétekkel növelhető, így ha magas vagy (vagy csak a lábad hosszú) akkor is jól be lehet állítani kényelmesre. + természetesen az ülés maga is állítható, pont mint egy kocsiban, ami igencsak megkönnyíti a ki-és beszállást.

  5. #55
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Sziasztok!

    Használ valaki alu profil vázat?
    Sajnos a playseat challenge székem már nem bírja tovább a sok tuningot(load cell;H váltó;teló tartó stb) és perceken velül szétesik,ráadásul egyre instabilabb is!
    Csak kizárólag 400+ ezer forintért lehet ilyeneket rendelni,vagy esetleg van olcsóbb megoldás is?
    Mindenképp valami nagyon stabil cucc kéne ami elbír a későbbiekben akár egy OSW kormányt is(nagyon távoli terv&#128512

    Köszi

  6. #56
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Használ valaki alu profil vázat?
    Sajnos a playseat challenge székem már nem bírja tovább a sok tuningot(load cell;H váltó;teló tartó stb) és perceken velül szétesik,ráadásul egyre instabilabb is!
    Csak kizárólag 400+ ezer forintért lehet ilyeneket rendelni,vagy esetleg van olcsóbb megoldás is?
    Mindenképp valami nagyon stabil cucc kéne ami elbír a későbbiekben akár egy OSW kormányt is(nagyon távoli terv&#128512

    Köszi
    Van olcsóbb megoldás is, ha Te csinálod De úgy se lesz olcsó mivel egy alap 40x40 alu profilnak minimum 7000 Ft métere.

  7. #57
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Használ valaki alu profil vázat?
    Sajnos a playseat challenge székem már nem bírja tovább a sok tuningot(load cell;H váltó;teló tartó stb) és perceken velül szétesik,ráadásul egyre instabilabb is!
    Csak kizárólag 400+ ezer forintért lehet ilyeneket rendelni,vagy esetleg van olcsóbb megoldás is?
    Mindenképp valami nagyon stabil cucc kéne ami elbír a későbbiekben akár egy OSW kormányt is(nagyon távoli terv&#128512

    Köszi

    Ha nem ragaszkodsz az alu alapanyaghoz sima fémvázat zártszelvényből össze lehet dobni 30-40 ezerből festéssel együtt.

  8. #58
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Használ valaki alu profil vázat?
    Sajnos a playseat challenge székem már nem bírja tovább a sok tuningot(load cell;H váltó;teló tartó stb) és perceken velül szétesik,ráadásul egyre instabilabb is!
    Csak kizárólag 400+ ezer forintért lehet ilyeneket rendelni,vagy esetleg van olcsóbb megoldás is?
    Mindenképp valami nagyon stabil cucc kéne ami elbír a későbbiekben akár egy OSW kormányt is(nagyon távoli terv��)

    Köszi
    Többek között nekem is ilyen van:
    https://www.gtomegaracing.com/gt-ome...t/pro-cockpits

    Atom stabil, szinte bármit ráaggathatsz. Igaz az anyaga nem alu, hanem jó nehéz "vas"

    FYI: Az aluminium váz az valójában valamilyen alu ötvözet, ami nem csak anyagában drága, hanem a megmunkálása, hegesztése is. Így a végtermék biztosan nem lesz olcsó...

  9. #59
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    FYI: Az aluminium váz az valójában valamilyen alu ötvözet, ami nem csak anyagában drága, hanem a megmunkálása, hegesztése is. Így a végtermék biztosan nem lesz olcsó...
    A legtöbb ilyen profil AlMgSi ötvözet. Alumíniumhoz való körfűrészlappal csodálatosan vágható ( tapasztalatból mondom ) Az ilyen cockpiteket nem szokták hegeszteni, helyette a méregdrága horonyanyákat és kötőelemeket használják. De hogy jót is mondjak van olyan hely ahonnan lehet "kukázni" ilyen profilokat elég jó áron : https://www.jofogas.hu/komarom_eszte...m_70075034.htm

  10. #60
    Ezeket most találtam: http://www.racing-autoalkatresz.hu/P...c19_4653_2.htm
    Talán egy fokkal profibb, mint a playseat challenge és nem is olyan drágák.

  11. #61
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    vagy esetleg van olcsóbb megoldás is?
    Mindenképp valami nagyon stabil cucc kéne ami elbír a későbbiekben akár egy OSW kormányt is(nagyon távoli terv&#128512

    Köszi
    Szia

    Hardveraprós Atesz féle cockpit-et ajánlom nagyon stabil a cucc és egyedi igényeket is meg tud csinálni és az ára is tűrhető.

    üdv

  12. #62
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Pista kezdő szimulátor szetbemutatója:

  13. #63
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Sziasztok!

    Segítsetek légyszi!
    Cockpit készítésbe fognék!
    Első kérdésem, hogy univerzális, tehát több gyártó (Fanatec, Logitech, nem is tudom van még esetleg valami gyakran előforduló?) pedáltartót készítenék de nem tudom, hol keressek arra vonatkozó adatot, hogy a pedálok alján milyen méretűek, távolságúak a csavarkiosztások, hogy azt megfelelő képen rögzíteni tudjam a pedáltartó lemezhez.

    Köszi a segítséget előre is!

  14. #64
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Segítsetek légyszi!
    Cockpit készítésbe fognék!
    Első kérdésem, hogy univerzális, tehát több gyártó (Fanatec, Logitech, nem is tudom van még esetleg valami gyakran előforduló?) pedáltartót készítenék de nem tudom, hol keressek arra vonatkozó adatot, hogy a pedálok alján milyen méretűek, távolságúak a csavarkiosztások, hogy azt megfelelő képen rögzíteni tudjam a pedáltartó lemezhez.

    Köszi a segítséget előre is!
    Thrustmasternél a gyártó honlapján fent szoktak lenni méretarányos tervrajzok a furatokhoz.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  15. #65
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Segítsetek légyszi!
    Cockpit készítésbe fognék!
    Első kérdésem, hogy univerzális, tehát több gyártó (Fanatec, Logitech, nem is tudom van még esetleg valami gyakran előforduló?) pedáltartót készítenék de nem tudom, hol keressek arra vonatkozó adatot, hogy a pedálok alján milyen méretűek, távolságúak a csavarkiosztások, hogy azt megfelelő képen rögzíteni tudjam a pedáltartó lemezhez.

    Köszi a segítséget előre is!
    Ha csak nem szeretnéd árulni is, akkor nem hiszem hogy érdemes evvel babrálni.

    Ha lényeges akkor szerintem minden gyakoribb típusból találsz itt tulajt, megkéred őket PM-ben hogy mérjék le neked.
    Ezek még mindig játék szerek, ahol gyártás szempontjából éppen jó, "oda tesznek 2-3 lyukat". Dokumentáció meg olyan mint a fehér holló.

  16. #66
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Fanatec honlapján is fentvannak a furattávolságok, méretek. Downloads, és a legördülőn kiválasztod az adott pedált.
    Pl CS v2 drilling template

  17. #67
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Köszi az infókat!

  18. #68
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Fából készült simrig:

  19. #69
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Hali!Használ valaki Atesz féle cockpitet?
    https://hardverapro.hu/apro/cockpit_.../hsz_1-50.html
    Ha igen akkor várnék tapasztalatot

  20. #70
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!Használ valaki Atesz féle cockpitet?
    https://hardverapro.hu/apro/cockpit_.../hsz_1-50.html
    Ha igen akkor várnék tapasztalatot
    Ennyiért nem találsz jobbat, én csak ajánlani tudom!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •