Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (45 összesen)
  1. #1
    Mészáros Máté Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 09. 10.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    24

    R3E - DTM futamok - felmérés

    Sziasztok!

    Annyi lenne a kérdésem, hogy szerintetek lenne-e értelme itt a GTR-Masters-nél DTM futamokat indítani?

    Kérem írjanak, akiket érdekel a téma!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 04. 18:07. Indoklás: témakiírás pontosítás

  2. #2
    Gondolom, egy éven belül már lesz DTM '16 is... Nem hiszem, hogy az évjárat számít, inkább az igény, ami felmérendő. Amúgy meg ez ügyben megint az a kérdés, érdemes-e több ligának is hasonló bajnokságokat indítani? Értem ezalatt, hogy máshol már fut DTM széria. Egymást vágják agyon néha ezek a konkurens sorozatok.

  3. #3
    Mièrt ne!?

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
    f1gabi7

  4. #4
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Én örülnék, ha lenne.
    A 13-as az "gyári hibás" (pl. nagy sebességnél kóválygás), a 15-ös pedig kevésbé viselkedik barátságosan a 14-eshez képest, és kevesebb embernek is van meg. A 14-es talán a kevésbé experteket is jobban vonzaná...
    (máig nem értem miért maradt ki korábban a választási lehetőségek közül)

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Én örülnék, ha lenne.
    A 13-as az "gyári hibás" (pl. nagy sebességnél kóválygás), a 15-ös pedig kevésbé viselkedik barátságosan a 14-eshez képest, és kevesebb embernek is van meg. A 14-es talán a kevésbé experteket is jobban vonzaná...
    (máig nem értem miért maradt ki korábban a választási lehetőségek közül)
    Mert nem gondoltuk, hogy ennyire finnyásak vagytok...

  6. #6
    Én is örülnék egy DTM kupának, bár csak akkor tudnám megoldani a részvételt, ha a versenyek hétvégente lennének, ahogy tavasszal. Viszont tényleg kellene egy elkötelezett keménymag, aki végig is viszi, mert tavaly a finálén ketten voltunk Miklós Attilával, ha jól rémlik.

  7. #7
    Mészáros Máté Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 09. 10.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    24
    Én is támogatom azt, hogy hétvégenként legyenek a futamok.

    Igen, sajnos kevés embernek van meg, de össze kéne hozni a DTM rajongókat egy szezonra, és egy jót versenyezni.

  8. #8
    Mészáros Máté Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 09. 10.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    24

    DTM '14 & DTM '15 Kérdés

    Sziasztok!

    Ugye először indítottam egy sima DTM '14-es TÉMÁT, de szerencsére szereztem 3 EU-t, így megtudtam venni egy DTM '15-ös autót.

    Így azt szeretném kérdezni, hogy lenne -e értelme DTM'14-es vagy DTM '15-ös kupát indítani?

    (Azért hoztam létre új témát, mert nem tudtam szerkeszteni az előzőt.)

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Máté és ha megveszed esetleg a 13-at is, akkor létrehozol még egy topikot?
    Nem lett volna egyszerűbb kiírni szimplán, hogy "DTM" és utána közösen megvitatni, hogy melyik szezon a háromból?

    Eleve nem értem, miért az a fő szempont, neked éppen mi van meg?
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 02. 19:58.

  10. #10
    Mészáros Máté Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 09. 10.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    24
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Máté és ha megveszed esetleg a 13-at is, akkor létrehozol még egy topikot?
    Nem lett volna egyszerűbb kiírni szimplán, hogy "DTM" és utána közösen megvitatni, hogy melyik szezon a háromból?

    Eleve nem rétem, miért az a fő szempont, neked éppen mi van meg?
    Sok ember nem szereti a WTCC-t, vagy más futamokat, valaki csak a DTM-et szereti.

    Én ugye most szereplek a WTCC Futamokon, de ha lenne egy DTM-es szezon, annak nagyon örülnék.

  11. #11
    Mészáros Máté Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 09. 10.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    24
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Máté és ha megveszed esetleg a 13-at is, akkor létrehozol még egy topikot?
    Nem lett volna egyszerűbb kiírni szimplán, hogy "DTM" és utána közösen megvitatni, hogy melyik szezon a háromból?

    Eleve nem rétem, miért az a fő szempont, neked éppen mi van meg?
    Több topicot nem hozok létre, oké?

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Máté Mészáros írta Hozzászólás megtekintése
    ...valaki csak a DTM-et szereti... ha lenne egy DTM-es szezon, annak nagyon örülnék.
    Pont ezt mondom én is, elég lett volna eleve annyit kiírni, hogy: "DTM"

  13. #13
    Szuper lenne egy DTM!Kínálat,kereslet!

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
    f1gabi7

  14. #14
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Hát, én most épp a DTM hiánya miatt megyek máshol. Rohadtul meguntam az FWD-ket néhány év alatt. Ez van.
    Kéne itt az a DTM.

  15. #15
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, én most épp a DTM hiánya miatt megyek máshol. Rohadtul meguntam az FWD-ket néhány év alatt. Ez van.
    Kéne itt az a DTM.
    Hát én is vevő lennék egy DTM sorozatra. Mondjuk biztos lenne rá jelentkező, mert az első futamon is sokan voltunk. Csak mondjuk nem ártana átgondolni a pálya választást, és akkor lehet nem roncsderbi lenne az első 2 futam eredménye. Biztos vagyok benne, hogy azért csappant meg a résztvevők száma.

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    nem ártana átgondolni a pálya választást, és akkor lehet nem roncsderbi lenne az első 2 futam eredménye. Biztos vagyok benne, hogy azért csappant meg a résztvevők száma.
    A roncsderbi nem a pályán múlik, hanem az embereken. Nyilván van nehezebb és könnyebb pálya, de ha a pályát kezdjük el hibáztatni ahelyett, hogy magunkba néznénk, az már régen rossz...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 05. 12:53.

  17. #17
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A roncsderbi nem a pályán múlik, hanem az embereken. ...ha a pályát kezdjük el hibáztatni ahelyett, hogy magunkba néznénk, az már régen rossz...
    Hát újként mondom (5 év máshol eltöltött online versenyzés után) hogy itt biztos, hogy 3X annyira kell figyelni a másikra, mint magadra! Némelyek hajlamosak elragadtatni magukat és mindenáron előremenni, nem számolva a következményekkel! Ezen biztos, hogy érdemes lenne elgondolkodni, sok új embernek a kedvét szegheti bármely versenysorozatban.
    Én mindig úgy vagyok vele, hogy nem kapom sem olcsóbban, sem drágábban a kenyeret a boltban ha egy-két hellyel előrébb vagy hátrébb végzek! Viszont futam után örömmel gondolok vissza a versenyre és nem bosszankodva, hogy.... bármi.

  18. #18
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A roncsderbi nem a pályán múlik, hanem az embereken. Nyilván van nehezebb és könnyebb pálya, de ha a pályát kezdjük el hibáztatni ahelyett, hogy magunkba néznénk, az már régen rossz...
    Szerintem is igaz ez. Most végre első szerveren voltam GT3-on és sokkal kulturáltabb volt a tavaszi 2. szerveres futamoknál, ott ment rendesen a lökdösődés. Persze egye egy kilökés becsúszik, de sokkal többször van egymás mögött vonatozás körökig

  19. #19
    Hi, én kipróbáltam magam a DTM 2013 bajnokságban a VSR.hu-n, nekem nagyon bejött.
    DE, mivel mostmár lehet fordított rajt sorrenddel indulni második versenyen, esetleg nem lehetne elindítani egy DTM 2016 bajnokságot?
    Szerintem érdekes versenyek lennének belőle. Ami nem tetszett a vsr szervezésben, hogy egy két komolyabb pályát is berakhattak volna, pl Hungaroring,
    vagy Spa. De érdekes lenne egy verseny a zöld pokolban is DTM gépekkel.

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg efroland írta Hozzászólás megtekintése
    Hi, én kipróbáltam magam a DTM 2013 bajnokságban... mivel mostmár lehet fordított rajt sorrenddel indulni második versenyen, esetleg nem lehetne elindítani egy DTM 2016 bajnokságot?
    Nem a fordított rajtrács a lényeg, hanem hogy lenne-e rá elég jelentkező.

    Itt indult egy ilyen kezdeményezést, de mindössze 6 érdeklődő volt DTM-re: R3E - DTM futamok - felmérés

  21. #21
    Hétvégén volt egy kis időm megnézni a 2016-os DTM-et és szerintem jelentős javulást értek el a fizika terén, a tavalyi autót számomra kifejezetten frusztráló élmény volt vezetni, mert alacsony sebességnél brutál alulkormányzott és ideges volt, viszont elvileg átdolgozták az aero modellt és az idei Mercinél ez az érzés már az alap beállítással sem volt jelen. Illetve a felfüggesztés szimulálása is érezhetően változott, a rázókövek megtámadásával óvatosabbnak kell lenni, keményebben büntetik, ha túlzásba esik az ember.

  22. #22
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a fordított rajtrács a lényeg, hanem hogy lenne-e rá elég jelentkező.

    Itt indult egy ilyen kezdeményezést, de mindössze 6 érdeklődő volt DTM-re: R3E - DTM futamok - felmérés
    Hát igen. Szerintem a DTM túl közel van a GT3hoz, ez lehet a fő oka. Én mondjuk a Raceroomot is hanyagolnám a mostanában történtek miatt
    Tavaly is volt bajnokság ami a 3. futamra kb halottá vált, olyan kevesen voltunk.

  23. #23
    Kár érte, pedig nagyon jó gépek. Akkor ez van, marad a wtcc... pedig nagyon nem a világom.

  24. #24
    Idézet Eredetileg efroland írta Hozzászólás megtekintése
    Kár érte, pedig nagyon jó gépek. Akkor ez van, marad a wtcc... pedig nagyon nem a világom.
    Ezek a tc1-es autók nekem sem begyere, viszont a '13-as széria rendben volt. A Volvo kap majd egy esélyt ha megérkezik, egyébként továbbra is felejtős.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  25. #25
    Azért egy fun futamot meg lehetne próbálni 2016-os DTM gépekkel, nem? A RaceRoom felmérés topicból sajnos nem lehet megállapítani, hogy kinek van meg, mert nincs benne a táblázatban. Szabi, beletennéd azt a plusz sort?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •