Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 138 (138 összesen)
  1. #126
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nemá.... Te vagy a GT3 bajnokságunk Stéphane Ratel-je, nélkülded elképzelhetetlennek tartom a sorozatot... (Ezzel nem akarom megbántani az új szervezőket természetesen) Nekem is volt pár apróbb nézetletérésem veled, de rendezvényszervezésből tanítják, hogy olyan helyzet sosincs, hogy mindenki elégedett egy döntéssel. Szóval én nem örülnék, ha teljesen kiszállnál.
    Szia, nem ilyen okból szeretném átadni stafétát, az ha vkivel nem vagyunk egy véleményen, nekem az attól még nem jelent személyes nézeteltérést. Az ok az, hogy nekem a modern GT autók nem a szívügyem és jobb lenne, ha olyanok csinálnák a szervezést, akik rendszeresen részt is vesznek a futamokon... én csak azért folytam bele a szervezésbe, mert kihaltak a korábbi szervezők és nem volt más.

    Én pedig nem eltűnni szeretnék, csak kiszállni az operatív ügyekből és más kategóriákkal bajnokságot szervezni, meg átfogóan a Masters-szal foglalkozni, hogy egy irányba haladjon a liga lehetőleg minél egységesebb elvek mentén.

    Szóval ha vki beszállna Piski Tomi mellé a szervezésbe, én örömmel adnám át a helyem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 03. 11:37.

  2. #127
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    B (akár lehet egy külön Szabi szapuló topik is )...
    mégavégénvisszatérek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #128
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Any Given Sunday!

  4. #129
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon cool cimbi. Ügyes vagy. 😉

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről

  5. #130
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Faja lett, szép munka! talán picit sötét...
    Márcsak magatokat kellett volna valahogy oda fotosoppintani, pezsgőzés utáni módban.
    "Hivatalos" verzió is már rég kész, csak büntire, meg valamire mindig várnunk, várni kell.

  6. #131
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Faja lett, szép munka! talán picit sötét...
    Márcsak magatokat kellett volna valahogy oda fotosoppintani, pezsgőzés utáni módban.
    "Hivatalos" verzió is már rég kész, csak büntire, meg valamire mindig várnunk, várni kell.
    Köszi, túl jól is sikerült magam képességeihez mértem úgy érzem.
    Lehet én maradtam le, de szép lett a Bajnokok fala frissítés!
    Any Given Sunday!

  7. #132
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése

  8. #133
    Érdeklődnék, hogy mikor lesz kihirdetve a 2017-es tavaszi szezon? Azt hittem a szerdai teszt után már csütörtökön kint lesz. Utána azt, hogy pénteken. Tegnap úgy voltam vele, hogy mire ma délben ránézek, már tuti kint lesz. Szeretnénk elkezdeni készülni nem csak Mugellora. Köszi!

  9. #134
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődnék, hogy mikor lesz kihirdetve a 2017-es tavaszi szezon? Azt hittem a szerdai teszt után már csütörtökön kint lesz. Utána azt, hogy pénteken. Tegnap úgy voltam vele, hogy mire ma délben ránézek, már tuti kint lesz. Szeretnénk elkezdeni készülni nem csak Mugellora. Köszi!
    Ma, csak elaludtam.
    Most csinálom...

  10. #135
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődnék, hogy mikor lesz kihirdetve a 2017-es tavaszi szezon? Azt hittem a szerdai teszt után már csütörtökön kint lesz. Utána azt, hogy pénteken. Tegnap úgy voltam vele, hogy mire ma délben ránézek, már tuti kint lesz. Szeretnénk elkezdeni készülni nem csak Mugellora. Köszi!
    Kérlek ,hogy még egy kis türelemmel legyél a szervezők irányába. Mai nap folyamán ennek a közzététele is meg fog történni.

  11. #136
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Csak mellékesen jegyzem meg, hogy még az őszi bajnokság sem lett lezárva, mert az utolsó futam eredményei nem véglegesek. Addig gyakorlatilag még mindig nem hivatalos a végeredmény, ennek ellenére már a bajnokok falára is felkerültek a dobogósok.

  12. #137
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Csak mellékesen jegyzem meg, hogy még az őszi bajnokság sem lett lezárva, mert az utolsó futam eredményei nem véglegesek. Addig gyakorlatilag még mindig nem hivatalos a végeredmény, ennek ellenére már a bajnokok falára is felkerültek a dobogósok.
    Teljesen igazad van, emiatt mindenki elnezeset kerjuk. Sajnos valasztanunk kellett, hogy ido hianyaban az uj bajnoksagot irjuk ki minel hamarabb vagy a regit es ezzel csusszon a tavaszi szezon.

    Inkabb ez utobbira koncentraltunk, de most, hogy ez megvan, kihirdetesre kerul a hivatalos vegeredmeny is az elozo bajnoksagrol. Sok valtozast nem hoz, de ugy korrekt, ha le van zarva, ebben egyetertunk.

  13. #138
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Teljesen igazad van, emiatt mindenki elnezeset kerjuk. Sajnos valasztanunk kellett, hogy ido hianyaban az uj bajnoksagot irjuk ki minel hamarabb vagy a regit es ezzel csusszon a tavaszi szezon.

    Inkabb ez utobbira koncentraltunk, de most, hogy ez megvan, kihirdetesre kerul a hivatalos vegeredmeny is az elozo bajnoksagrol. Sok valtozast nem hoz, de ugy korrekt, ha le van zarva, ebben egyetertunk.
    Korrekt! Köszönöm!

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •