Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (138 összesen)
  1. #101
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, csak tudnám, hogy az most melyik?
    Beraktam a kupás és a GT3-as 911-est is az egyik prekval szerverre teszt jelleggel!

    Kérem senki ne nevezzen futamra ezekkel az autókkal, mert akkor nem fog tudni indulni a bajnokin!

  2. #102
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nem volt időm kipróbálni még az új gumit meg az autó javítást. Eddigi visszajelzések alapján még jobban melegszik és még kevésbé tapad. Más esetleg?
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 21. 10:17.

  3. #103
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Nincs új gumi, még a 10-es van.

    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről

  4. #104
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nem volt időm kipróbálni még az új gumit meg az autó javítást. Eddigi visszajelzések alapján még jobban melegszik és még kevésbé tapad. Más esetleg?
    Nekem pont fordítva. Kevésbé melegszik és jobban tapad. Időben viszont lassabb vagyok

  5. #105
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs új gumi, még a 10-es van.

    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről
    Változtattak a gumin elég rendesen, legalábbis a fejlesztők szerint. Noha a 10es szám maradt, kb új gumi van GT3 esetén

  6. #106
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Változtattak a gumin elég rendesen, legalábbis a fejlesztők szerint. Noha a 10es szám maradt, kb új gumi van GT3 esetén
    Ja értem. Valahol valaki 11-est emlegetett, ez zavart meg.

    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről

  7. #107
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Az szezonzáró futam eredményeinek feltöltését sajnos egy technika probléma hátráltatja, kis türelmet kérünk mindenkitől, amíg frissül a bajnoki ponttábla.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 25. 01:03.

  8. #108
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az szezonzáró futam eredményeinek feltöltését sajnos egy technika probléma hátráltatja, kis türelmet kérünk mindenkitől, amíg frissül a bajnoki ponttábla.
    Feltöltésre került az utolsó futam eredménye, így elérhetővé vált a bajnoki ponttáblázat is!

    Ez még nem a hivatalos végeredmény, kérjük mindenki nézze át és aki hibát lát a pontokban, az mielőbb jelezze, köszönjük!

  9. #109
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Szerintem Bence biztos átfogja számolni a pontjait

  10. #110
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Bence biztos átfogja számolni a pontjait
    Igen, az eleg szoros lett, a verseny utan szamoltam en is at, addig biztos voltam benne, hogy 3. lettem.

  11. #111
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Feltöltésre került az utolsó futam eredménye, így elérhetővé vált a bajnoki ponttáblázat is!

    Ez még nem a hivatalos végeredmény, kérjük mindenki nézze át és aki hibát lát a pontokban, az mielőbb jelezze, köszönjük!
    Nem vontátok le a csapat bajnoki pontokból a 2 legrosszabb eredményt...

  12. #112
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vontátok le a csapat bajnoki pontokból a 2 legrosszabb eredményt...
    Ott nem is kell, eleve csak a legjobb 2 versenyzo eredmenye szamit futamonkent.

  13. #113
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ott nem is kell, eleve csak a legjobb 2 versenyzo eredmenye szamit futamonkent.
    A szabályzatotok nem ezt mondja...

  14. #114
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A szabályzatotok nem ezt mondja...
    Felreertheto, ez teny, javitunk rajta. De a pontverseny oldalan egyertelmuen jelezve van, hogy mire vonatkozik a 2 futam kiesese es mire nem. Ha megnezed, a WTCC bajnoksagban is pont igy van.

  15. #115
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Felreertheto, ez teny, javitunk rajta. De a pontverseny oldalan egyertelmuen jelezve van, hogy mire vonatkozik a 2 futam kiesese es mire nem. Ha megnezed, a WTCC bajnoksagban is pont igy van.
    Tévedés... Nem félreérthető. Épp ellenkezőleg: egyértelmű. Mivel nem fejti ki, hogy a 7 legjobb eredmény csak az egyénire vagy csak a csapatbajnokira vonatkozik, ezért nyilvánvaló, hogy mindkettőre... Az meg hogy mi van jelezve a pontverseny oldalán, ebből a szempontból mindegy. Mindig az számít, amit a Szabályzat kimond. Ezért vannak a szabályzatok...
    Amúgy természetesen tudom, hogy hogy számoltok, mióta itt vagyok, ez a számítás... Nyilvánvalóan arra próbáltam felhívni a figyelmeteket, hogy fogalmazzatok pontosabban a Szabályzatban...
    Utoljára módosította: TT Echo; 2017. 01. 31. 16:13.

  16. #116
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen tudom, hogy hogy számoltok, mióta itt vagyok, ez a számítás... Nyilvánvalóan arra próbáltam felhívni a figyelmeteket, hogy fogalmazzatok pontosabban a Szabályzatban...
    Köszönjük, ennek nyilván ez volt a legegyszerűbb és legnormálisabb módja, hogy ez jelezd nekünk...

  17. #117
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük, ennek nyilván ez volt a legegyszerűbb és legnormálisabb módja, hogy ez jelezd nekünk...
    Természetesen nem ez volt a legegyszerűbb és legnormálisabb módja, ezt te is tudod. Csak hát egyrészt az ember ragaszkodik a stílusához, másrészt tőlem ne is várjátok, hogy nem fogok odaszúrni, ha lehet. Túl sokat csatáztam már veletek ahhoz, hogy ne tegyem...

  18. #118
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen nem ez volt a legegyszerűbb és legnormálisabb módja, ezt te is tudod. Csak hát egyrészt az ember ragaszkodik a stílusához, másrészt tőlem ne is várjátok, hogy nem fogok odaszúrni, ha lehet. Túl sokat csatáztam már veletek ahhoz, hogy ne tegyem...
    És ezt miért is és kinek is jó? Nem hiszem, hogy bárkinek is előnyös lenne, ha felvennénk ezt a stílust, és ha az lenne a cél, hogy direkt hangulatba hozzuk a másikat. Mi nagyon sok mindenben nem értünk egyet egymással, nagyon máshogy gondolkodunk és ez valószínűleg nem is fog változni. De nekem sem ezzel, se veled nincs semmi bajom, és nagyon örülnék ha ezt nem vinnénk át egy értelmetlen acsarkodásba meg egymásnak való betartásba.

    Ha esetleg személyes problémád van, azt meg kérlek intézzük el személyesen, ne a liga és a közhangulat kárára.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 31. 17:36.

  19. #119
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És ezt miért is és kinek is jó?
    Természetes nekem... Meg azoknak, akik velem értenek egyet...

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy bárkinek is előnyös lenne, ha felvennénk ezt a stílust
    Na most lehet, hogy újat mondok neked, de ha olyan kommunikációt szeretnél folytatni, ami mindenkinek előnyös, akkor talán először önmagadba kéne nézned egy kicsit. Ugyanis neked sokszor nagyon is hasonló a stílusod... Ha ezt nem látod, akkor bocs, de ez az igazság... Úgyhogy ne is várd ezek után, hogy más stílussal közelítsen hozzád az ember (nincs értelme, ezt már rég megtanultam...).

  20. #120
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Bence biztos átfogja számolni a pontjait

    Meg volt. Na mindegy,majd a következő szezonban összejön

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Természetes nekem... Meg azoknak, akik velem értenek egyet...
    Biztos marhajó lesz majd mindenkinek (meg nektek is), ha ezentúl bármi kivetni valót találunk bármiben, akkor ebben a formában kezdjük el osztani egymást a fórumon... öröm lesz ide járni

    Én ezt nagyon nem szeretném és ha ennek esetleg én vagyok az oka, akkor azért elnézést kérek és a magam részén azon leszek, ne menjünk el ebbe az irányba. Tomi, kérlek szépen kerek perec írd le mit szeretnél, ha a bajnoksággal kapcsolatos akkor az ötletelő topikba, ha velem, akkor meg máshova... de ne menjünk bele egy ilyen egymást lefárasztó játszmába.

    Na most lehet, hogy újat mondok neked...
    Nem hiszem (legalábbis nagyon remélem), hogy valaha is azt lett volna a célom, hogy feszkót generáljak, vagy hogy be tudjak jól olvasni a másiknak. Persze, nyilván nem egyformán jön le mindenkinek, hogy mit miért csinálok és nyilván nem is mindenki szimpatizál a személyemmel. Viszont a GT3 bajnokság az nem én vagyok, sőt szeretnék is kivonulni a szervezéséből, ezért jó lenne ha a személyemmel, vagy a módszereimmel szemben támasztott ellenérzéseket nem a bajnokságon vernétek le.

    A témát javaslom folytassuk egy másik topikban (akár lehet egy külön Szabi szapuló topik is ), vagy ha esetleg személyes jellegű, akkor privátban, vagy akár egy sör mellett...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 31. 19:23.

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Akkor mindenki szerint rendben vannak a bajnoki pontok?


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Feltöltésre került az utolsó futam eredménye, így elérhetővé vált a bajnoki ponttáblázat is!

    Ez még nem a hivatalos végeredmény, kérjük mindenki nézze át és aki hibát lát a pontokban, az mielőbb jelezze, köszönjük!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 01. 21:57.

  23. #123
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont a GT3 bajnokság az nem én vagyok, sőt szeretnék is kivonulni a szervezéséből, ezért jó lenne ha a személyemmel, vagy a módszereimmel szemben támasztott ellenérzéseket nem a bajnokságon vernétek le.
    Nemá.... Te vagy a GT3 bajnokságunk Stéphane Ratel-je, nélkülded elképzelhetetlennek tartom a sorozatot... (Ezzel nem akarom megbántani az új szervezőket természetesen) Nekem is volt pár apróbb nézetletérésem veled, de rendezvényszervezésből tanítják, hogy olyan helyzet sosincs, hogy mindenki elégedett egy döntéssel. Szóval én nem örülnék, ha teljesen kiszállnál.

  24. #124
    Kovács László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 01. 28.
    Város
    Live For Speed
    Üzenetek
    21
    Várhatóan mikor kezdődik a tavaszi bajnokság?

  25. #125
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az szezonzáró futam eredményeinek feltöltését sajnos egy technika probléma hátráltatja, kis türelmet kérünk mindenkitől, amíg frissül a bajnoki ponttábla.
    A Vallelungai verseny után DQ-t kaptam, a ponttáblázat nem ezt tükrözi.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •