Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (138 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Masters GT3 Bajnokság - 2016 Ősz (AC)

    Indul a Masters GT3 Bajnokság!



    A rendkívül sikeres Tavaszi GT3 bajnokságunk után most útjára indul a legújabb szezon a GT3-as gépekkel. A bajnokságot minden versenyző 1 fix autóval teljesítheti, azonban minden résztevő rendelkezik egy db joker-rel, amit beváltva lehetőség van másik autó volánja mögé átülni. A joker-t érdemes az esetleges AC verzió frissítések után felhasználni. Lesz lehetőség egyedi festések használatára, valamint csapatokat alakítani és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba szállni, illetve az új Red Pack-es tartalmak is bekerülnek az bajnokságba.

    A bajnokság 9 versenyéből a 7 legjobb egyéni eredmény számít bele végértékelésbe, a futamok vasárnap esténként 20:00-kor fognak kezdődni. Ami pedig a pályákat illeti, a igyekeztünk elsősorban a gyári helyszínek közül válogatni, azonban bekerült a naptárba 3 db minőség add-on pálya is.


    Versenynaptár:
    1. futam: 10.02 - 20:00 - Red Bull Ring: az 1. futam topikja
    2. futam: 10.16 - 20:00 - Barcelona: a 2. futam topikja
    3. futam: 10.23 - 20:00 - Monza: a 3. futam topikja
    4. futam: 11.06 - 20:00 - Nürburgring: a 4. futam topikja
    5. futam: 11.20 - 20:00 - Paul Ricard: az 5. futam topikja
    6. futam: 12.04 - 20:00 - Vallelunga: a 6. futam topikja
    7. futam: 12.18 - 20:00 - Bathurst: a 7. futam topikja
    8. futam: 01.08 - 20:00 - Brands Hatch: a 8. futam topikja
    9. futam: 01.22 - 20:00 - Donington: a 9. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa és a Dream Pack #1, #2, #3 , valamint a Red Pack eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Szervertagság, a GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2016/2017
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!



    Jelentkezés, csapatnevezés: AC GT3 Bajnokság - Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)
    Eredmények és futam naptár:
    AC GT3 Bajnokság - Versenynaptár
    A bajnokság állása:
    AC GT3 Bajnokság - Pontverseny


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 18. 13:42.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    29.-én csütörtökön rendezünk egy nyílt Shakedown futamot a Red Bull Ring-en, ahol mindenki kipróbálhatja magát, hogy készen áll-e a versenyzésre!

    Pontos részletek itt, addig is most vasárnap este is szívesen látunk mindenkit a Bathurts-ban rendezett tesztfutamon!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 27. 18:26.

  3. #3
    Fórián László Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 10.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    10

    Nevezés

    Sziasztok!

    Én személyem Fórián László és nagyon szeretnék nevezni erre a versenyre. Viszont több problémába is ütközöm:
    1. mondhatni kezdő vagyok, nem tudok még túl jól játszani a játékkal (ez idővel javulhat)
    2. jelenleg nincs pénz a kártyámon (idővel jön a fizetés)
    3. ez a másodikat amúgy is felülírja, Romániában van számlám, ezért nehézkes lenne 10ezer forintért 500at vagy 3ezret átutalni, ez belátható, hogy nem egy jó üzlet (Ebben egy barátom akár tud segítséget nyújtani, ha ti is belementek).

    Ellenben szeretném népszerűsíteni a GTR-masters eseményeit a Twitchen, streamelve bénaságomat. Gondolom más is megteszi ezt (csak nem bénázva), de több szemszög több információ.

    Remélem találunk erre megoldást és versenyezhetünk együtt egy jót

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sirlac0611 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Én személyem Fórián László és nagyon szeretnék nevezni erre a versenyre. Viszont több problémába is ütközöm:
    Kedves Laci, most vasárnap és jövő héten is lesz nyílt "bemelegítő" futamunk a GT3-as gépekkel, ezekre mindenképpen látogass el, hogy minél több rutint és tapasztalatott szerezz az első éles megmérettetésedre. Twitch-en természetesen tudod közvetíteni a futamokat, ebben csak bátorítani tudunk, viszont figyelj arra, hogy ne menjen semmi képp sem a FPS-ed és a LAG rovására.

    Ha még új vagy a szimulátorozásban, akkor itt van egy kis kezdő olvasmány a beleméllyesédhez: Nulláról kezdeni...


    Ami az éles bajnoki futamot illeti, ahhoz mindenképpen lesz szervertagságra szükséged, javaslom kérd meg egy magyaroszági ismerősöd, hogy intézze el az utalást, vagy CIB bankban a befizetést, manapság mindkettő pillanatok alatt megtörténik. Az összeg jelképes mértékű, de az induláshoz szükséges.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 24. 23:58.

  5. #5
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Amúgy ahogy nézem a szavazáson az jött ki, hogy legyen 1 órás futam és a 8. forduló december 28-án legyen. Ehhez képest nincs 1 órás futam és január 8-án van a 8. forduló

  6. #6
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ahogy nézem a szavazáson az jött ki, hogy legyen 1 órás futam és a 8. forduló december 28-án legyen. Ehhez képest nincs 1 órás futam és január 8-án van a 8. forduló
    Milyen szavazás?

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ahogy nézem a szavazáson az jött ki, hogy legyen 1 órás futam és a 8. forduló december 28-án legyen. Ehhez képest nincs 1 órás futam és január 8-án van a 8. forduló
    Te a WTCC szavazást nézed...

  8. #8
    Fórián László Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 10.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Laci, most vasárnap és jövő héten is lesz nyílt "bemelegítő" futamunk a GT3-as gépekkel, ezekre mindenképpen látogass el, hogy minél több rutint és tapasztalatott szerezz az első éles megmérettetésedre.

    Jövök, mindenképp, bár egyenlőre csak akadály leszek

  9. #9
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Te a WTCC szavazást nézed...
    Hát, nem volt kiírva oda semmi, hogy wtcc vagy gt3

  10. #10
    Azt már akartam kérdezni, hogy azt hol lehet megnézni százalékosa, higy a gumi milyen állapotban van? Láttam valaki írta, hogy x kör után mennyi, de a race essentials meg a gyári gumi appon nem látom.
    Előre is köszi a választ.

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, nem volt kiírva oda semmi, hogy wtcc vagy gt3
    A szavazás a RaceRoom - WTCC bajnokság fórumában van...

  12. #12
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Azt már akartam kérdezni, hogy azt hol lehet megnézni százalékosa, higy a gumi milyen állapotban van? Láttam valaki írta, hogy x kör után mennyi, de a race essentials meg a gyári gumi appon nem látom.
    Előre is köszi a választ.
    Hmmm....pedig mind a gyári mind a race essentials app írja...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #13
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Hmmm....pedig mind a gyári mind a race essentials app írja...
    Na akkor veszek fel szemüveget és nekifutok újra

  14. #14
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na akkor veszek fel szemüveget és nekifutok újra
    ok, tévedtem a gyári csak színnel jelzi ha gáz van zöld - sárga - piros és a csík fogy.
    a race essentials viszont írja (felső adatok minden gumira)
    Csatolt képek Csatolt képek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #15
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ok, tévedtem a gyári csak színnel jelzi ha gáz van zöld - sárga - piros és a csík fogy.
    a race essentials viszont írja (felső adatok minden gumira)
    Aha, köszi. Olyan sok szám van ott apró pici betűkkel, és általában csak odapillantok inkább a pályát nézem.
    Köszönöm!
    Mindjárt bealszik a gyerkőcöm és letesztelem.

  16. #16
    Kijaza Paul Richard?

  17. #17
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Kijaza Paul Richard?
    Paul Ricard ("h" nélkül) egy francia likőrgyáros volt, aki 1909 és 1997 között élt. Ő finanszírozta a Marseilles melletti Le Castellet pálya építését 1969-ben, így róla nevezték el. A cég 1975-ben egyesült a Pernod-val. A Pernod Ricard ma a világ egyik legnagyobb szeszipari gyártó illetve forgalmazó cége, különböző márkák megvásárlásával és felfuttatásával nőtt a világ meghatározó vállalatává. Olyan márkák vannak a cég kezében mint a Jameson whisky, a Havana likőr vagy az Absolut vodka.

  18. #18
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Paul Ricard ("h" nélkül) egy francia likőrgyáros volt, aki 1909 és 1997 között élt. Ő finanszírozta a Marseilles melletti Le Castellet pálya építését 1969-ben, így róla nevezték el. A cég 1975-ben egyesült a Pernod-val. A Pernod Ricard ma a világ egyik legnagyobb szeszipari gyártó illetve forgalmazó cége, különböző márkák megvásárlásával és felfuttatásával nőtt a világ meghatározó vállalatává. Olyan márkák vannak a cég kezében mint a Jameson whisky, a Havana likőr vagy az Absolut vodka.

    Tisztában vagyok vele, csak a kiírásban és a flyeren is h-val szerepel... ja má nem, javítva lett

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztában vagyok vele, csak a kiírásban és a flyeren is h-val szerepel... ja má nem, javítva lett
    Bizonyítsd!

  20. #20
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztában vagyok vele, csak a kiírásban és a flyeren is h-val szerepel... ja má nem, javítva lett


    Amúgy most veszem észre, hogy az október 23-ai futam egybeesik az USA Nagydíjjal. Csak nekem jelent ez problémát?

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy most veszem észre, hogy az október 23-ai futam egybeesik az USA Nagydíjjal. Csak nekem jelent ez problémát?
    Ott az ismétélés, vagy felveszed, vagy ncore...

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    Kiírásra került a hivatalos Versenyszabályzat, illetve további fontos infók a holnapi futam lebonyolításával kapcsolatban: LINK!!

    Kérjünk minden infót olvassatok el alaposan!

  23. #23
    Schalk Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Kiskőrös
    Üzenetek
    5
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogyha csak Monzától csatlakoznék a bajnoksághoz, akkor is feltétlenül szükségem van a Red Pack-re? Mert, ha jól gondolom akkor a Red Bull Ring miatt volt kötelező a bajnoksághoz.
    "If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker

  24. #24
    Idézet Eredetileg bluedog írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogyha csak Monzától csatlakoznék a bajnoksághoz, akkor is feltétlenül szükségem van a Red Pack-re? Mert, ha jól gondolom akkor a Red Bull Ring miatt volt kötelező a bajnoksághoz.
    Nem csak amiatt kell, a Red Packben van benne a GT3-as Ferrari is. Szóval mindenképpen szükséges, ha részt szeretnél venni a bajnokságban.

  25. #25
    Schalk Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Kiskőrös
    Üzenetek
    5
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nem csak amiatt kell, a Red Packben van benne a GT3-as Ferrari is. Szóval mindenképpen szükséges, ha részt szeretnél venni a bajnokságban.
    Jogos, elkerülte a figyelmemet. Köszönöm a választ!
    "If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •