Oldal: 11 / 11 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11
Találatok: 251 - 267 (267 összesen)
  1. #251
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Engem az dobbentett meg, hogy az egyes szerverenen milyen lassuak voltunk. Togan kivul gyakorlatilag mindannyian.

    Szabados Tamas az R2-es pole idejevel ugyan csak a 15. lett volna az idomeron a R1-ben, de a futamot olyan tempoval teljesitette, hogy a 6. helyen ert volna celba, meg eppen koron belul.

    Szoval az mellett, hogy Toth Gabi rendkivul gyors, mi tobbiek meg a sajat magunkat is lassitjuk valahogy. A sok harc, meg elozgetes sok idobe kerul nagyon.

    No azert azt sem lehet elvitatni, hogy a verseny TOP 20 koret mind Gabor futotta...
    Igen főleg ha hozzád érnek vagy te hozzáérsz egy kanyarban a másikhoz és utána azt látod h az egyenesben pörögnek a századok pluszba a pbdhez képest ugyanolyan kigyorsításnál, és tudod hogy értelmetlen javítani mert az percekbe telik, vagy elől kell lenni vagy a legvégén,a mezőnyben egy egy kocc simán benne van és onnan vége a futamnak.

  2. #252
    Szabados Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Tahitótfalu
    Üzenetek
    28
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Igen főleg ha hozzád érnek vagy te hozzáérsz egy kanyarban a másikhoz és utána azt látod h az egyenesben pörögnek a századok pluszba a pbdhez képest ugyanolyan kigyorsításnál, és tudod hogy értelmetlen javítani mert az percekbe telik, vagy elől kell lenni vagy a legvégén,a mezőnyben egy egy kocc simán benne van és onnan vége a futamnak.
    Ezt az összehasonlítást én is megnéztem de azért azt hozzá kell tenni,hogy végig a saját tempómat tudtam menni senkitől sem zavartatva így nem igazán célszerű az időket nézni.(az is igaz,hogy az utolsó 15-kört már elspóroltam)

  3. #253
    Szabados Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Tahitótfalu
    Üzenetek
    28
    Az R2-a lekörözések nagyon simán mentek mindenki nagyon előzékeny volt,talán annyit jegyeznék itt meg hogy szerintem nem kell azonnal elengedni a lekörözőt várjuk meg az egyeneseket mert amikor hirtelen kanyarban befékeznek abból akár kocc is lehet !

  4. #254
    R1:
    Első GT3-as futamomon a célom a biztonságos, korrekt körbeérés volt. Az időmérőt nem is erőltettem, gondoltam jobb lesz, ha így elsőre a mezőny végéből indulok, nehogy valami balhéba keveredjek vagy balhét okozzak a rajtnál. Direkt nagyon óvatosan közelítettem meg az első két kanyart, de mindenki, így sikerült több helyet javítanom. T2-ben kicsit összeértem Pákolicz Robival, sajnálom, de nem volt hová mennem a belső íven, és kicsit rámfordult.
    A második körben Tömöl Tomival volt egy szép egymás mellett autózásunk a pálya középső szakaszán, király volt.
    Ezután találkoztam Vona Zolival, akivel elég sokat küzdöttünk az egész futamon. Sikerült kifékeznem, aztán körökkel később együtt mentünk ki a boxba. sajnos túlcsúsztam, és a tolatással pont annyit vesztettem, hogy őt egy hajszállal előbb engedték ki, így ismét mögé kerültem. itt jött az érdekes rész, mert hiába fordultam a lökhárítóján, közvetlen szélárnyékból is sikerült elnyúlnia, iszonyat gyors volt az egyenesben. Ellenben egyszer t1 után mögötte tudtam maradni, és a féktáv ismét az enyém lett. el is tudtam nyúlni, de sajnos t1 megviccelt, megpörögtem és visszaadtam a pozíciót.
    A hibámmal az utolsó 15-16 körre megkaptam Jágodits Dávidot, aki nagyon megizzasztott, befutóig 0,5 mp-re jött mögöttem, támadott folyamatosan. Remélem sikerült korrekten védekeznem, szerintem nem volt semmi gáz.
    A kitűzött célhoz képes p9-ben végeztem, több mint elégedett vagyok.
    Nagyon élveztem a futamot, végig volt kivel küzdeni, a partnerek nagyon korrektek voltak. Fárasztó ez a másfél óra egyben, de nagyon szórakoztató. Remélem a következő futamok is ilyen jók lesznek.

  5. #255
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szabados Tamas az R2-es pole idejevel ugyan csak a 15. lett volna az idomeron a R1-ben, de a futamot olyan tempoval teljesitette, hogy a 6. helyen ert volna celba, meg eppen koron belul.

    Szoval az mellett, hogy Toth Gabi rendkivul gyors, mi tobbiek meg a sajat magunkat is lassitjuk valahogy. A sok harc, meg elozgetes sok idobe kerul nagyon.
    Gábor más kategória, kellene neki egy külön szerver, csak zavar minket a lekörözéseivel
    Én is 1:30-as köröket mentem a végén mikor senki nem volt körülöttem, de volt hogy a lekörözők csatája miatt lassultam vissza körökre. De ha azt nézed, Szabados Tamás az időmérős körével már első szerveres lett volna, szóval a prequal nem jött össze neki.

    Én viszonylag örülök ennek a 17. helynek is (utolsó előtti előtti), főleg hogy csak január óta van kormányom. A nyári KTM-ezés a zöld pokol-ban megtette a hatását. Remélem lesz ez még jobb is
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 10. 04. 09:43.

  6. #256
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    R1:
    Első GT3-as futamomon a célom a biztonságos, korrekt körbeérés volt. Az időmérőt nem is erőltettem, gondoltam jobb lesz, ha így elsőre a mezőny végéből indulok, nehogy valami balhéba keveredjek vagy balhét okozzak a rajtnál. Direkt nagyon óvatosan közelítettem meg az első két kanyart, de mindenki, így sikerült több helyet javítanom. T2-ben kicsit összeértem Pákolicz Robival, sajnálom, de nem volt hová mennem a belső íven, és kicsit rámfordult.
    A második körben Tömöl Tomival volt egy szép egymás mellett autózásunk a pálya középső szakaszán, király volt.
    Ezután találkoztam Vona Zolival, akivel elég sokat küzdöttünk az egész futamon. Sikerült kifékeznem, aztán körökkel később együtt mentünk ki a boxba. sajnos túlcsúsztam, és a tolatással pont annyit vesztettem, hogy őt egy hajszállal előbb engedték ki, így ismét mögé kerültem. itt jött az érdekes rész, mert hiába fordultam a lökhárítóján, közvetlen szélárnyékból is sikerült elnyúlnia, iszonyat gyors volt az egyenesben. Ellenben egyszer t1 után mögötte tudtam maradni, és a féktáv ismét az enyém lett. el is tudtam nyúlni, de sajnos t1 megviccelt, megpörögtem és visszaadtam a pozíciót.
    A hibámmal az utolsó 15-16 körre megkaptam Jágodits Dávidot, aki nagyon megizzasztott, befutóig 0,5 mp-re jött mögöttem, támadott folyamatosan. Remélem sikerült korrekten védekeznem, szerintem nem volt semmi gáz.
    A kitűzött célhoz képes p9-ben végeztem, több mint elégedett vagyok.
    Nagyon élveztem a futamot, végig volt kivel küzdeni, a partnerek nagyon korrektek voltak. Fárasztó ez a másfél óra egyben, de nagyon szórakoztató. Remélem a következő futamok is ilyen jók lesznek.
    Teljesen korrekt voltál, mondjuk igazán durván támadni nem tudtam. A hosszabb egyenesekre fordító kanyaroknál elnyúlottál tőlem, nem tudtam szélárnyékban maradni. Arra próbáltam törekedni hogy 1mp-n belül követlek, hátha hibázol, de nem. Szép volt.

  7. #257
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Vajon miért írja nálam, hogy feladtam?
    Akkor mégegyszer, bővebben:

    Hogy lehet az, hogy mindent ugyanúgy tettem, mint eddig bármikor, tehát egyszerűen megvártam körözgetve, amíg a szerver leszed a pályáról, majd megszűnik, és mégis DNF szerepel a nevemnél?
    Illetve hol kellene ezt megfellebeznem?

  8. #258
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mégegyszer, bővebben:

    Hogy lehet az, hogy mindent ugyanúgy tettem, mint eddig bármikor, tehát egyszerűen megvártam körözgetve, amíg a szerver leszed a pályáról, majd megszűnik, és mégis DNF szerepel a nevemnél?
    Illetve hol kellene ezt megfellebeznem?
    Sehol, ez nem a hivatalos végeredmény, azt majd a honlapra fogom feltölteni...

  9. #259
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sehol, ez nem a hivatalos végeredmény, azt majd a honlapra fogom feltölteni...
    Az tök jó. Akkor ezek szerint ahhoz végignézed majd felvételről, hogy ki ment végig, és ki nem.

  10. #260
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Az tök jó. Akkor ezek szerint ahhoz végignézed majd felvételről, hogy ki ment végig, és ki nem.
    Nem, feltöltöm a LOG-ot és a honlap megoldja. A SimResults-nak saját feldolgozója van, így lehetnek eltérések a eredmények "értelmezésében"..
    Ez most csak tájékoztató jellegű, ha a honlapon sem lesz jó, majd akkor szóljál...

  11. #261

  12. #262
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Kicsit az első futamról és előzményeiről:

    A prequalon megfutott első körök után elgondolkodtam, hogy tuti bmw? De mivel iszákos barátaimmal már megbeszéltük talin, hogy bömbölő és hogy együtt, így hamar be is záródott ez a kérdéskör. A másik szempont, hogy egyre kevesebb az időm. Marad a tavasz óta készre szetelt bmw és a megszerzett tapasztalatok.

    A kvali marha szoros lett, de pont ezt vártam. A preq körömet totálisan szétmaxoltam, nem volt tartalék (összehasonlításként a mekivel nulláról, szinte alapsettel 1,5 órányi körrel pont azt az időt futottam meg)
    A futamtempóban viszont bíztam hogy egál lehet, a kevesebb cipelt súly miatt, meg hogy picit gyorsabb az egyenesben a bömbi.
    Ahogy írta Piski Tomi is, valamiért nem volt meg a tempótok, de ez szerintem javulni fog, ebben biztos vagyok.

    A 100-as kopás nekem kicsit unalmas volt, de ez van. Az egyetlen kérdés ami emiatt felmerült bennem, az a taktika.
    Hosszabb lett a kerékcsere folyamata és arányosan a tankolásé is (egyik topikban írtátok, hogy ugyanannyi maradt, de jóval hosszabb idő most a csere) így utánaszámolgattam megéri-e teletankkal majd 20-30 litert tankolva boxolni és nem cserélni kereket vs. kerékcsere/féltank.
    A két boxidő között kb 18mp különbség volt, ami taktikailag nem elhanyagolható tény. Ahogy néztem a gumi is kibírta volna, igaz lehet felnin kell bejönni. De jó kérdés hogy megérte-e volna, valszeg nem.
    Nem tudom volt-e valaki aki fulltank/kerékcsere nélkül ment, érdekelne szerinte megérte-e.

    Barcára sajna nem tudok jönni, az egészen biztos hogy szorosabb lenne, sok a kanyar
    Any Given Sunday!

  13. #263
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ellenem, akkor ahogy érzed. Ha magad ellen, akkor meg hagyd a francba

    Más:
    Jobbos kanyar (Rauch) előtt mentem valaki mögött, még padlógázas hatodikban részen kihúzódtam jobbra. Majd az előttem lévő pont a féktáv kezdetén szintén kihúzódik jobbra. Nem volt más lehetőségem, gyorsan vissza balra, és fék plusz visszakapcsolgatás, mert mögötte esélyem sem lett volna lelassulni időben. Viszont így én sodródtam ki az egyenes végén. Ez szabályos a részéről? Ha nem, akkor beadok egy óvást. Ha hamarabb kihúzódik, akkor teljesen tiszta dolog lenne.

    És az F1 ma le is másolta az esetet http://index.hu/sport/forma1/2016/10...tappen_elozes/

  14. #264
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    És az F1 ma le is másolta az esetet http://index.hu/sport/forma1/2016/10...tappen_elozes/
    Nálam ez szabálytalan, de nézőpont és szabálykönyv kérdése. Az F1-es legalábbis az volt szerintem. Hamilton ha nem húzódik ki elé Verstappen, simán beérkezik mellé és megáll, így hogy kihúzódott, biztosan nem tudott megállni és a pályán sem tudott maradni. Mi van ha ott pl fal van? Akkor ilyen manőverekkel ki lehet lökni az ellenfelet... Ennyi erővel mindig elkezdek cikázni féktávnál és senki sem tud megelőzni, ha az egyenesbe nem ér mellém
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 10. 09. 15:53.

  15. #265
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sehol, ez nem a hivatalos végeredmény, azt majd a honlapra fogom feltölteni...
    Mikor?

  16. #266
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Jobbos kanyar (Rauch) előtt mentem valaki mögött, még padlógázas hatodikban részen kihúzódtam jobbra. Majd az előttem lévő pont a féktáv kezdetén szintén kihúzódik jobbra. Nem volt más lehetőségem, gyorsan vissza balra, és fék plusz visszakapcsolgatás, mert mögötte esélyem sem lett volna lelassulni időben. Viszont így én sodródtam ki az egyenes végén. Ez szabályos a részéről? Ha nem, akkor beadok egy óvást. Ha hamarabb kihúzódik, akkor teljesen tiszta dolog lenne.
    Idézet a versenyszabályzatból:
    "Féktávon veszélyes irányváltoztatás szigorúan tilos!"

  17. #267
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Idézet a versenyszabályzatból:
    "Féktávon veszélyes irányváltoztatás szigorúan tilos!"
    Egy irányváltás volt és nem volt még mellette Hamilton. És nem févktávon, hanem előtte. Azt ezért még ők sem tudják megcsinalni hogy 300rol teli fekkel még irányt is valtsanak.

Oldal: 11 / 11 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •