Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (62 összesen)
  1. #26
    Javasolnám PayPal fiók létrehozását. A bankszámládról utalással tölthetsz pénzt a PayPal számládra és utána fizethetsz vele Steamen és a RaceRoom Store-ban is.

  2. #27
    Lehet, hogy meg egy kicsit korai a kerdes, de engem kifejezetten erdekelne. A Nordschleife-en, hogyan oldjuk meg az idomerot? Mennyi ideig fog tartani es hogyan lesz kivitelezve? Gondolok itt arra, hogy a Superpole-os megoldast hasznaljuk, amikor a program kitesz a celegyenes elotti kanyar ele, vagy a GP palyan egy kort megteve fogjuk megkezdeni a mert kort? Nyilvan az nem megoldas, hogy 25 kilometer megtetele utan kezdjuk meg az elso mert kort, mert a vegere mar elfogy a gumi

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy meg egy kicsit korai a kerdes, de engem kifejezetten erdekelne. A Nordschleife-en, hogyan oldjuk meg az idomerot? Mennyi ideig fog tartani es hogyan lesz kivitelezve? Gondolok itt arra, hogy a Superpole-os megoldast hasznaljuk, amikor a program kitesz a celegyenes elotti kanyar ele, vagy a GP palyan egy kort megteve fogjuk megkezdeni a mert kort? Nyilvan az nem megoldas, hogy 25 kilometer megtetele utan kezdjuk meg az elso mert kort, mert a vegere mar elfogy a gumi
    Az időmérő hosszúságát egy kicsit növelhetjük, erről még egyeztetünk. Kis kör R3E-ben van, így teljes felvezető kör nem szükséges. Megmondom őszintén SP-t még nem próbáltam, hogy hova tesz ki a pályára, de szerintem a Nord részről fogjuk megkezdeni a gyors kört.
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 10. 20. 15:12.

  4. #29
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az időmérő hosszúságát egy kicsit növelhetjük, erről még egyeztetünk. Kis kör R3E-ben van, így teljes felvezető kör nem szükséges. Megmondom őszintén SP-t még nem próbáltam, hogy hova tesz ki a pályára, de szerintem a Nord részről fogjuk megkezdeni a gyors kört.
    Viszont az további dilemma, hogy mikor az ember a kis körről indul, akkor akár másodperc nagyságrendű időt is veszít ahhoz képest, mint mikor hátulról a Nordschleiféről dönget be a GP részre, tehát az igazán magabiztosaknak az optimális stratégia tényleg az lenne, hogy megy egy nagyon óvatos gumikímélő kört a teljes Nordschleifén, utána pedig egy rendes mért kört. Így viszont hiba nem nagyon fér bele.

  5. #30
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    ...megy egy nagyon óvatos gumikímélő kört a teljes Nordschleifén, utána pedig egy rendes mért kört. Így viszont hiba nem nagyon fér bele.
    Kb. ennyi a lényeg

  6. #31
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E MWTCC 2016 Ősz

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont az további dilemma, hogy mikor az ember a kis körről indul, akkor akár másodperc nagyságrendű időt is veszít ahhoz képest, mint mikor hátulról a Nordschleiféről dönget be a GP részre, tehát az igazán magabiztosaknak az optimális stratégia tényleg az lenne, hogy megy egy nagyon óvatos gumikímélő kört a teljes Nordschleifén, utána pedig egy rendes mért kört. Így viszont hiba nem nagyon fér bele.
    Hát baromi lassan kell, hogy körbe menj, gumik is visszahűlnek. És minden gyors kör előtt több mint 10 perces felvezető kör, talán egy mp előnyért cserébe, amit gyors körödön simán eldohatsz. Megéri? Szerintem nem, de megkérdezhetjük erről az AC szekciót, nekik nincs kis kör, csak a nagy

  7. #32
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont az további dilemma, hogy mikor az ember a kis körről indul, akkor akár másodperc nagyságrendű időt is veszít ahhoz képest, mint mikor hátulról a Nordschleiféről dönget be a GP részre, tehát az igazán magabiztosaknak az optimális stratégia tényleg az lenne, hogy megy egy nagyon óvatos gumikímélő kört a teljes Nordschleifén, utána pedig egy rendes mért kört. Így viszont hiba nem nagyon fér bele.
    Akárhogy is mész, a mért köröddel együtt az már több mint fél vesenytáv! Ki lehet próbálni de szerintem elfogy a gumi, Race07-nél is volt ilyen de nem jött be.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  8. #33
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Esetleg mindkét versenyen Superpole. Úgy egymást sem fogjuk feltartani, mint ha valaki gyors kört menne és előtte 5-10 felvezetőn.
    Majd hétfőn előtte megnézzük hogy az optimálisabb.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  9. #34
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg mindkét versenyen Superpole. Úgy egymást sem fogjuk feltartani, mint ha valaki gyors kört menne és előtte 5-10 felvezetőn.
    Majd hétfőn előtte megnézzük hogy az optimálisabb.
    Én maradnék a sima időmérő edzésnél. 15-en csak elférünk ezen a pályán. A kis körrel meg hamar meg lehet kezdeni a gyors kört.

  10. #35
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    preq-n ugye úgy lesz beállítva, hogy ne kelljen egy teljes felvezető kört megtenni majd?
    egy kör időigényét figyelembe véve 30 perc alá vagy netán nem kevéssel fölé fog kijönni a megteendő körök össz ideje?

  11. #36
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Szerintem viszont a superpolet kéne kihagyni és mindkét futamot Q1 szerint kéne indítani.

  12. #37
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem viszont a superpolet kéne kihagyni és mindkét futamot Q1 szerint kéne indítani.
    Jó lenne megspórolni a második kvalit, de szerintem a programban nincs ilyen opció. Legoptimálisabbnak még mindig az tűnik, hogy kis körrel kezdeni, aztán 10 perc örömautózás a hegyen... Ez a Nordschleife, itt így lehet, ez van

  13. #38
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    preq-n ugye úgy lesz beállítva, hogy ne kelljen egy teljes felvezető kört megtenni majd?
    egy kör időigényét figyelembe véve 30 perc alá vagy netán nem kevéssel fölé fog kijönni a megteendő körök össz ideje?
    1. Ilyet be se lehet állítani.
    2. Mi okunk lenne szándékosan megnehezíteni a mezőny dolgát?

  14. #39
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem viszont a superpolet kéne kihagyni és mindkét futamot Q1 szerint kéne indítani.
    Race07-tel ellentétben itt nem jegyzi meg, hogy az előző futamon milyen befutási sorrend volt. Ha nem rendeznénk Qual-t, akkor teljesen random mód rakna ki a rajtrácsra (illetve valószínűleg becsatlakozási sorrendben). Szóval mindenképp kell Qual.

  15. #40
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    1. Ilyet be se lehet állítani.
    2. Mi okunk lenne szándékosan megnehezíteni a mezőny dolgát?
    1. Pedig nekem rémlik, hogy nyáron vmelyik pályán úgy volt beállítva, hogy nem kellett teljes felvezető kört megtenni...
    2. Bíztam benne, hogy nem lesz hosszabb (mondjuk a 30 perces futamnak is pont a szándékos nehezítés volt a célja)
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 10. 21. 10:46.

  16. #41
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Race07-tel ellentétben itt nem jegyzi meg, hogy az előző futamon milyen befutási sorrend volt. Ha nem rendeznénk Qual-t, akkor teljesen random mód rakna ki a rajtrácsra (illetve valószínűleg becsatlakozási sorrendben). Szóval mindenképp kell Qual.
    Nem tudtam. De nem baj az a csatlakozási sorrend... egyszer talán lennék első

  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    1. Pedig nekem rémlik, hogy nyáron vmelyik pályán úgy volt beállítva, hogy nem kellett teljes felvezető kört megtenni...
    Hát nálunk biztos nem volt ilyen. Race07-ben volt egy két pálya, ahol el lehetett ügyeskedni a felvezető kört (Pl Slovakiaring), de itt mindenhol láthatatlan "betonfal" van

  18. #43
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nálunk biztos nem volt ilyen. Race07-ben volt egy két pálya, ahol el lehetett ügyeskedni a felvezető kört (Pl Slovakiaring), de itt mindenhol láthatatlan "betonfal" van
    Most volt és nem ügyeskedéssel Amikor beléptünk a menüből, akkor nem a boxba kerültünk, hanem a pálya utolsó részére, ahonnan egyből mehetett a mért kör (és nem csak 1)... Még TS-en is beszéltük, hogy milyen jó, hogy így nem kell hosszú felvezető kört menni, mert egy hosszabb pálya volt. És ha jól emlékszem a nyári bajnokság után... (lehet, hogy nem pont wtcc-vel, de szerintem Raceroommal)

    Nem lehet, hogy szimplán a hotlapos jellegű q volt, csak nem 3-4p, hanem hosszabb időre állítva?

  19. #44
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Most volt és nem ügyeskedéssel Amikor beléptünk a menüből, akkor nem a boxba kerültünk, hanem a pálya utolsó részére, ahonnan egyből mehetett a mért kör (és nem csak 1)... Még TS-en is beszéltük, hogy milyen jó, hogy így nem kell hosszú felvezető kört menni, mert egy hosszabb pálya volt. És ha jól emlékszem a nyári bajnokság után... (lehet, hogy nem pont wtcc-vel, de szerintem Raceroommal)

    Nem lehet, hogy szimplán a hotlapos jellegű q volt, csak nem 3-4p, hanem hosszabb időre állítva?
    Az más, az a gördülő rajt, amit Super Polnál használunk. Ilyen elrontott beállítás lehet, hogy volt valamelyik Shakedown/Fun futamon. Mivel RR-ben van lehetőség kis körön felvezetőt menni Nordschleifén, így továbbra is csak a második időmérő előtt lesz gördülő rajt.
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 10. 21. 11:03.

  20. #45
    A kerdes lenyege nalam is az, hogy megyunk egy kort elotte, vagy pedig a "rovidebb" lehetoseget valasztjuk, amivel akar 1-1,5 masodpercet is lehet bukni a celegyenesben. En azt tartom a legjobbnak, ha a gp palyarol gyorsitunk ra a celegyenesre, de majd ki kell probalnom, hogy er-e valamit az a taktikazas, ha megyek egy 25 kilometeres felvezeto kort Bar ezt meg tul kockazatosnak tartom, mert 10 percet nem pazarolnek el erre elesben. A Nordschleifen nagyon konnyu rontani, akkor is ha ismered, mint a tenyered. A hatso reszen en konkretan teljesen a hataron tudtam csak a legjobb idomet menni, ahol egyik pillanatban sem tudtam, hogy most kirepulok a palyarol vagy sem

    Erdekes lesz Mar nagyon varom!

  21. #46
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottuk a Nordschleife Prequalt: GTR-Masters-Nordschleife
    40 perc Qual és 1 perc futam
    Tudnivalók:
    - Felvezetőkörnek elég a kis kör (mielőtt rámennétek a Nordschleife szakaszra, jobbra kanyarodva a lassítón keresztül meg tudjátok kezdeni a gyors kört), ügyeljetek, hogy miközben megkezditek a gyors kört ne kanyarodjatok az éppen körét befejező elé!
    - Az idő rögzítéséhez nem kell megtenni a teljes kört, a rajtlámpák megjelenése után, ha ESC-et nyomsz, már bekerülsz a log fájlba. Erősen javallott ugyanakkor, ha többen vagytok, hogy az első pár kanyart gyakorlásképp megtegyétek.
    - Idő eredményeket itt találjátok
    Nem jegyzi az időket

  22. #47
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Nem jegyzi az időket
    Ott van az időd 21:30-kor mentette

  23. #48
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Magyar Krisztián (Mediakönig) a mai nappal csatlakozott a Masters WTCC Bajnokság stábjához

  24. #49
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Magyar Krisztián (Mediakönig) a mai nappal csatlakozott a Masters WTCC Bajnokság stábjához


  25. #50
    Helllyess

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •