Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (63 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Szervertagság 2016/2017

    A GTR-Masters.hu éves szerverdíj ellenében vehető igénybe.

    Akik befizetik az éves díjat szervertaggá válnak, így számukra folyamatos hozzáférést biztosítunk az Assetto Corsa és a RaceRoom szerverekhez, illetve részt vehetnek minden a GTR-Masters.hu által szervezett futamon és bajnokságon. A díj befizetője jogosultságot kap a fórum szervertagok számára fenntartott oldalainak böngészésére, ahol a versenyekhez használt jelszavak és más hasznos információk találhatóak. A GTR-Masters egy nonprofit közösség, a szerverdíjakból fedezzük a szerver, a tárhely, a honlap, a díjak, valamint a működés egyéb költségeit a tőlünk már megszokott magas színvonalon.

    A 2016/17-os szezonban terveink között szerepel Assetto Corsa és RaceRoom bajnokságok indítása, illetve amit még hoz a jövő!
    Az Assetto Corsa és RaceRoom szerverek minden nap 24 órában fognak működni.

    A GTR-Masters.hu szerver használati díja:
    • Rookie tagság: 500 Ft
    • Teljes tagság: 3000 Ft


    ROOKIE tagság:
    Amennyiben soha nem voltál még GTR-Masters szervertag, akkor lehetőség van 1 alkalommal Rookie tagság kiváltásra fél szezonra, amely minden a GTR-Masters.hu által szervezett bajnokságra érvényes:
    - 2016. szeptember 1-től 2017. február 15-ig: 500 Ft
    - 2017. január 1-től 2017. szeptember 30-ig: 500 Ft

    Teljes tagság:
    A szerverdíj 2016. szeptember 1-től 2017. szeptember 30-ig érvényes.
    A szervertagság minden jelenlegi szervertag pilóta estén 2016. szeptember 30-ig automatikusan érvényes, a 2016/2017-os szerverdíjat eddig az időpontig kell átutalni.
    Természetesen idény közben is lehet bármikor csatlakozni a ligához, amennyiben az idény felétől csatlakozol, akkor a szerverdíj az alábbi szerint módosul:
    -
    2017. január 1-től: 1500 Ft



    Szerverdíj befizetése:
    Az összeget az alábbi számlára kérjük átutalni:
    Számla-tulajdonos: Kiss Szabolcs
    számlaszám: 10701568-65266029-51100005
    számlavezető bank: CIB Bank (SWIFT: CIBHHUHB)
    a közlemény rovatba:
    - MASTERS és a TELJES NEVED (Teljes tagság esetén) vagy
    - ROOKIE
    és a TELJES NEVED (Rookie tagság esetén)

    Sajnos postai rózsaszín átutalási csekket a folyamat lassúsága és költsége miatt nem áll módunkban elfogadni.
    Ezért amennyiben nincs lehetőség banki átutalásra, akkor lehetőség szerint egy helyi CIB Bank fiókban fizesd be az összeget a fent megadott számlaszámra, az összeg ilyenkor késedelem nélkül azonnal megjelenik a számlán. A belföldi banki átutalás is pár órán belül megérkezik.

    A számlát csak esténként van lehetőségünk megnézni, azt se minden nap, így kérjünk pár nap átfutási idővel azért számoljatok.


    Kérjük, hogy amint befizetted valamelyik változatra a pénzt a www.gtr-masters.hu oldal Kapcsolat menüpontjánál ezt jelezd felénk a
    valódi neved és a fórum user neved feltüntetésével!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 22. 07:26.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Szeptemberben induló bajnokságok:

    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 06. 20:12.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Megérkeztek az első tagdíj befizetések, a profilotokban tudjátok ellenőrizni, hogy aktiválásra került-e tagságotok, ez fog szerepelni a nevetek alatt: Szervertag 2017

    Az utalások feldolgozása heti 1-2 alkalommal fog megtörténni, így senki se aggódjon, ha esetleg nem kerül egyből aktiválásra a tagsága.
    Akinek gondja van, az írjon nekem itt, vagy privátban, de előbb kérem győződjön meg róla, hogy küldött-e nekünk üzenetet a kapcsolat fülön a befizetésről és beleírta-e a valódi és a fórum nevét.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 07. 12:30.

  4. #4
    Arra mibol lehet rajonni, hogy szukseges e tagsag befizetese-hisszabitasa ?
    Multkor valamit befizettem, de pl ugyanugy roki vagyok, szoval lovesem sincs hogy allok jelenleg !

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Arra mibol lehet rajonni, hogy szukseges e tagsag befizetese-hisszabitasa ?
    Multkor valamit befizettem, de pl ugyanugy roki vagyok, szoval lovesem sincs hogy allok jelenleg !
    Bármit is fizettél be eddig az előző szezonra, az 2016 Szeptember 30.-án lejár.

  6. #6
    Akkor ertem, koszi !

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ma este/éjjel fogom az eddig beérkezett tagságokat frissíteni.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Minden eddig beérkezett tagság frissítésre került.

    Figyelem, még mindig vannak olyanok, akik nem küldenek levelet a kapcsolat fülön, vagy ha igen, akkor nem írják bele a valós és a fórum nevüket is a levél szövegébe. Kérjük, kövessétek pontosan a kiírást, mert így nekünk generáltok 2-3x-os plusz munkát, köszi!

    ------------------------------------
    Csak hogy értsétek: Attól még hogy tudom hogy te vagy tegyük fel a Tóth Elek, ettől én még nem tudom a fórum nick neved. Szervertagságot csak a fórum nick névhez tudunk rendelni, így rá kell keresnem a fórumban a nevedre, feltéve ha beírtad, feltéve ha nem gépelted el és feltéve ha nincs ugyan ezen a néven még 2-3-4 regisztrált tag, akiket így végi kell kérdeznem, hogy te vagy-e az. Persze néha több tag is te vagy, mert többször regisztrálsz, a duplikációt meg nehezen viseli az adatbázisunk. Így lesz 2 kattintásból 5-10-20 perces meló és vagytok több mint 200-an szervertagok. Köszi
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 13. 21:36.

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Minden eddig beérkezett tagság frissítésre került, beleértve azokat, akik a találkozón adták oda.

    Akik szeretnének részt venni a most szerdán induló a WTCC Bajnokságban és új résztvevők, azok igyekezzenek a tagság intézésével!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 18. 22:29.

  10. #10
    Sziasztok....Én még új vagyok itt nálatok... de szeretném magamat nálatok is kipróbálni és a Rookie tagságot szeretném, de a külföldi tartózkodásom miatt kicsit nehézkes a tagdíjat intéznem ezért az unokatesóm fogja intézni helyettem.... remélem ez nem jelent gondot.

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomek írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok....Én még új vagyok itt nálatok... de szeretném magamat nálatok is kipróbálni és a Rookie tagságot szeretném, de a külföldi tartózkodásom miatt kicsit nehézkes a tagdíjat intéznem ezért az unokatesóm fogja intézni helyettem.... remélem ez nem jelent gondot.
    Szia, nem csak a közleményt jól töltse ki és igyekezzen!

  12. #12
    Csak még annyi, hogy hiába futottam mért kört a Prequali szerveren, mert a versenyre nem tudok jelentkezni..... mert még nem vagyok szerver tag..... légyszi segítsetek.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomek írta Hozzászólás megtekintése
    Csak még annyi, hogy hiába futottam mért kört a Prequali szerveren, mert a versenyre nem tudok jelentkezni..... mert még nem vagyok szerver tag..... légyszi segítsetek.
    Szia, ma este fogom legközelebb nézni a bankszámlát és aktiválni a tagságokat.

  14. #14
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Én már szervertag vagyok a profilom szerint is, 2017 van odaírva, ennek ellenére nem tudok nevezni a R3E-re a preqal oldalon. Megnéznétek mi lehet a probléma?
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Én már szervertag vagyok a profilom szerint is, 2017 van odaírva, ennek ellenére nem tudok nevezni a R3E-re a preqal oldalon. Megnéznétek mi lehet a probléma?
    Próbáld itt

  16. #16
    Az a problémám, hogy a hét vége felé tudom rendezni a tag díjat.... és nem rajtam múlik (külföld)... szóval annyi lenne a kérésem, hogy ha nem túl nagy gond légyszi ennyit előlegezzetek meg nekem... aki ismer az tudja, hogy nem szoktam senkinek se tartozni.

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomek írta Hozzászólás megtekintése
    Az a problémám, hogy a hét vége felé tudom rendezni a tag díjat.... és nem rajtam múlik (külföld)... szóval annyi lenne a kérésem, hogy ha nem túl nagy gond légyszi ennyit előlegezzetek meg nekem... aki ismer az tudja, hogy nem szoktam senkinek se tartozni.
    Szia, erre sajnos nincsen mód. Nem a bizalom miatt, hanem mert ha egyszer engedünk, utána mások is kérik majd erre hivatkozva és egy idő után kezelhetetlen lesz számunkra a dolog és ennek szeretnék elejét venni.

    Próbálj megkérni vkit itthon, belföldön online 2 órán belül megtörténik az utalás, illetve egy CIB bank fiókban is 15 percig tart egy befizetés.

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Minden eddig beérkezett tagság frissítésre került.

    Akik szeretnének részt venni a most szerdán induló a WTCC Bajnokságban és új résztvevők, azok igyekezzenek a tagság intézésével!

  19. #19
    Persze érthető......Na sikerült megoldani remélhetőleg időben megérkezik (holnap délelőtt).... és még tudok jelentkezni a futamra.

  20. #20
    Mészáros Máté Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 09. 10.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    24
    Sziasztok! Az utalás után kb. mennyi idő amíg szervertagságot odaadjátok?

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Máté Mészáros írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az utalás után kb. mennyi idő amíg szervertagságot odaadjátok?
    Az utalás banki munkaidőben 2 órán belül a számlán van, szóval lényegében attól függ, hogy mikor nézzük a számlát.
    Pár naponta szoktuk és akkor egybe letudjuk az adminisztrációt, legközelebb szerintem jövő hét elején fog erre sor kerülni, mivel tegnap a WTCC futam előtt néztem utoljára.

    Jövő hét végig nincs bajnoki futamunk, így senki nem marad le semmiről... de fokozottan kérjük, hogy ne hagyjátok az utolsó pillanatra!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 22. 16:35.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Minden eddig beérkezett tagság frissítésre került.

    Akik szeretnének részt venni a most vasárnap induló a GT3 Bajnokságban és új tagok, azok igyekezzenek a tagság intézésével!

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, vasárnap GT3 bajnoki futam, de a bankok csak péntekig vannak nyitva!

    Akinek nincs érvényes idei, vagy tavalyi szervertagsága és szeretne indulni a versenyen, az iparkodjon!
    Az online utalás pár kattintás és 2 órán belül megérkezik a számlára, CIB bankfiókban is pár perc alatt megvan a KP befizetés és azonnal jóváírják.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 30. 19:58.

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Minden eddig beérkezett tagság frissítésre került.

    Névbeállításokra figyeljetek, aki nem a kiírás szerint állítja be a fórumban és a szimulátorban is, annak a nevezése nem lesz érvényes.
    Akinek gondja van, jelezze..
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 30. 20:10.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, holnaptól már csak az új 2016-2017-es tagságok érvényesek!

    Ha esetleg van olyan, aki küldött tagsági díjat, de még nem szervertag, az kérem jelezze nekem privátban, köszönöm!

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •