Oldal: 5 / 24 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (594 összesen)
  1. #101
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Csak informative...

    Körvonalazódik már mikor indul a szezon? (Ok, tudom, szeptemberben, de konkrétabbat lehet tudni? Nem türelmetlenkedek, csak számolgatom a kis dolgaimat...)

    Köszi
    valami hír jól jönne, már-már ott tartok hogy elköltök inkább 10 eurot a raceroomra...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #102
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    valami hír jól jönne, már-már ott tartok hogy elköltök inkább 10 eurot a raceroomra...
    Költsél nyugodtan, nem fogod megbánni
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  3. #103
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Költsél nyugodtan, nem fogod megbánni
    az eddigit is megbántam
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #104
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Csak informative...

    Körvonalazódik már mikor indul a szezon? (Ok, tudom, szeptemberben, de konkrétabbat lehet tudni? Nem türelmetlenkedek, csak számolgatom a kis dolgaimat...)

    Köszi
    +1 Tavaly már 10-én tudtuk.
    Skinek lesznek?

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Csak informative...

    Körvonalazódik már mikor indul a szezon? (Ok, tudom, szeptemberben, de konkrétabbat lehet tudni? Nem türelmetlenkedek, csak számolgatom a kis dolgaimat...)
    Ha nem akarunk semmi érdemi változást és új addon pályákat (magyarul, ha nem kell semmit érdemben tesztelni), akkor kezdhetünk jövő hét vasárnap is, de felkészülés és a beharangozás miatt a október 2. optimálisabb lenne az indulásnak.

    Illetve +1 főt keresünk még a szervezőségbe/versenybíróságba is, mert jelenleg még nem teljes a létszám.


    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Skinek lesznek?
    Persze, skinek-et már lehet kezdeni gyártani.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 16. 12:58.

  6. #106
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem akarunk semmi érdemi változást és új addon pályákat (magyarul, ha nem kell semmit érdemben tesztelni), akkor kezdhetünk jövő hét vasárnap is, de felkészülés és a beharangozás miatt a november 2. optimálisabb lenne az indulásnak...
    Értem, köszi.

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    az eddigit is megbántam
    Én még nem tudtam eldönteni.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  7. #107
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    de felkészülés és a beharangozás miatt a november 2. optimálisabb lenne az indulásnak.
    Október 2re gondoltál? Mert a november kicsit messze van és ráadásul szerda.

    Kiv leszek mit választotok, mert kiderült hogy a
    - 100%os üzemanyag fogyasztás nem lesz jó 100%os kopás mellett
    - növelni nem lehet nagyon, mert egyik kocsi 50%al többet fogyaszt mint a másik
    - csökkentéssel meg nem megyünk sokra

    Szóval remélem nem 100%os lesz a kopás, mert kötelező boxkiállást nem lehet ellenőrizni. Amúgy nem lenne valami nagy dolog megcsinálni a fejlesztők részéről, de fontosabbak a dlc-k...
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 09. 16. 10:33.

  8. #108
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Október 2re gondoltál? Mert a november kicsit messze van és ráadásul szerda.

    Kiv leszek mit választotok, mert kiderült hogy a
    - 100%os üzemanyag fogyasztás nem lesz jó 100%os kopás mellett
    - növelni nem lehet nagyon, mert egyik kocsi 50%al többet fogyaszt mint a másik
    - csökkentéssel meg nem megyünk sokra

    Szóval remélem nem 100%os lesz a kopás, mert kötelező boxkiállást nem lehet ellenőrizni. Amúgy nem lenne valami nagy dolog megcsinálni a fejlesztők részéről, de fontosabbak a dlc-k...
    Hello all! Ha belekotyoghatok ..?.. Mi lenne ha fix setting lenne a bajnokság alapja ...stb..így biztos nem lenne különbség a gépsárkányok közt ..szerintem .. Szerintem remek fizikát tudnának az itt felvonuló pilóták összehozni ...amivel futhatna a bajnokság ..stb. ...várom a véleményeitek ...vagy ez marhaság lenne így ? üdv:bandito

  9. #109
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Hello all! Ha belekotyoghatok ..?.. Mi lenne ha fix setting lenne a bajnokság alapja ...stb..így biztos nem lenne különbség a gépsárkányok közt ..szerintem .. Szerintem remek fizikát tudnának az itt felvonuló pilóták összehozni ...amivel futhatna a bajnokság ..stb. ...várom a véleményeitek ...vagy ez marhaság lenne így ? üdv:bandito
    Nem egyformák az autók menettulajdonságai. Semmi értelme. Sőt. Még nagyobb lenne a különbség.

  10. #110
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem egyformák az autók menettulajdonságai. Semmi értelme. Sőt. Még nagyobb lenne a különbség.
    Persze mindez csak 1 adott autóra vonatkozna amivel futhatna a bajnokság ..mondjuk bármelyik lehetne amit választ a közösség .szerintem egy lehetne igazán szinkronba hozni mezőnyt ..stb..?

  11. #111
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Persze mindez csak 1 adott autóra vonatkozna amivel futhatna a bajnokság ..mondjuk bármelyik lehetne amit választ a közösség .szerintem egy lehetne igazán szinkronba hozni mezőnyt ..stb..?
    A Gt3 lényege pont az autók változatossága és a részletes setupolás lehetősége. Ezek a feltételek egy mx-5 cup bajnokságra illenének. Vagy egy Porsche Supercup-ra ami hamarosan jön.

  12. #112
    ....kiveve ha pont rossza utoba ulu k, vagy pont nem fekszik a palya, agy egy patchban jobb lesz egy hajszallal a masik !

  13. #113
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    ....kiveve ha pont rossza utoba ulu k, vagy pont nem fekszik a palya, agy egy patchban jobb lesz egy hajszallal a masik !
    Ha rossz autóba ülsz vagy nem fekszik a pálya az már egyéni probléma!

  14. #114
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Vasárnap lesz valami? Szerintem legyen...

  15. #115
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap lesz valami? Szerintem legyen...
    Lesz, de nem volt időm pályákat nézegetni, próbálgatni.
    Ha vki felelősségteljesen tud ajánlani egy arra érdemes add-on pályát, amit gondosan kipróbál, hogy rendben van-e és alkalmas versenyzésre, akkor azt berakom vasárnapra.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 16. 21:55.

  16. #116
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Öö, nem Paulriccard volt agyondicsérve?

  17. #117
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap lesz valami? Szerintem legyen...
    Zolder? http://rgnnr8.wixsite.com/modbase/u-z

    vagy

    Dijon? mediafire.com download/dcjkjactklhq2di/Dijon-Prenois+2005+v1.02+by+Rainmaker.7z

    Teszteltem őket, különösebb problémát nem fedeztem fel.
    Utoljára módosította: Sury; 2016. 09. 17. 14:06.

  18. #118
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz, de nem volt időm pályákat nézegetni, próbálgatni.
    Ha vki felelősségteljesen tud ajánlani egy arra érdemes add-on pályát, amit gondosan kipróbál, hogy rendben van-e és alkalmas versenyzésre, akkor azt berakom vasárnapra.
    Még csak egyedül keringtem rajta, gyári minőség (ha nem jobb). Este majd igyekszem megnézni AI-kal is.
    Másokat is bátorítanék a tesztelésre, mert marha jó kis hullámvasút : http://www.racedepartment.com/downlo...raceway.11892/

    És ezt sem teszteltük még szerverszinten, ha jól emlékszem, pedig ez is elég felső kategóriás: http://www.racedepartment.com/downloads/paul-ricard.6115/
    Utoljára módosította: croatianus; 2016. 09. 17. 15:42.

  19. #119
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Még csak egyedül keringtem rajta, gyári minőség (ha nem jobb). Este majd igyekszem megnézni AI-kal is.
    Másokat is bátorítanék a tesztelésre, mert marha jó kis hullámvasút : http://www.racedepartment.com/downlo...raceway.11892/
    Ez megvan nekem is! Bár nem sokat de mentem rajta. Eszméletlenjó mindegyik léjoút! Ez amolyan igazi ritmusos pálya!

  20. #120
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Zolder? http://rgnnr8.wixsite.com/modbase/u-z

    vagy

    Dijon? mediafire.com download/dcjkjactklhq2di/Dijon-Prenois+2005+v1.02+by+Rainmaker.7z

    Teszteltem őket, különösebb problémát nem fedeztem fel.
    Nekem mind1, csak valami legyen mert most pl lenne rá időm

  21. #121
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Virginia-t kipróbáltam. Hát nem egyszerű... olyan Donington feeling csak sokkal hosszabb.Amúgy tényleg jónak tűnik, tehát szép is jó is!
    Zoldert nem tudtam letölteni , mert bejött egy szöveg hogy, a NAV letiltotta ezt az oldalt
    Utoljára módosította: Horváth Márk; 2016. 09. 17. 17:03.

  22. #122
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Zoldert nem tudtam letölteni , mert bejött egy szöveg hogy, a NAV letiltotta ezt az oldalt
    A bal felső sorkban kattints a "Skip ad" feliratra, ha öttől visszaszámolt nulláig az oldal.

    vagy esetleg próbált meg így direktben: https://mega.nz/#!OpYRRB4a!6tfyfJQ20...B3aOMpA0sgyWiU

  23. #123
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A bal felső sorkban kattints a "Skip ad" feliratra, ha öttől visszaszámolt nulláig az oldal.

    vagy esetleg próbált meg így direktben: https://mega.nz/#!OpYRRB4a!6tfyfJQ20...B3aOMpA0sgyWiU
    Így már sikerült! A pálya szuper. Vágásokat bünteti ( csak akkor ha kellő sebességgel mész át rajta). Boxból kijövet felvillantja a behajtani tilos táblát, de csak egy fél másodpercig, szóval nem gáz. Szerintem tegyük be vasárnapra egy futam erejéig és le is teszteljük a boxolást aztán mehet is a naptárba

  24. #124
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Így már sikerült! A pálya szuper. Vágásokat bünteti ( csak akkor ha kellő sebességgel mész át rajta). Boxból kijövet felvillantja a behajtani tilos táblát, de csak egy fél másodpercig, szóval nem gáz. Szerintem tegyük be vasárnapra egy futam erejéig és le is teszteljük a boxolást aztán mehet is a naptárba
    Remek Ha van időd, nézd meg Dijon-t is, az talán még egy fokkal jobb!

  25. #125
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Hi srácok, én most tértem magamhoz a találkozó után... nézem a linkeket és berakok vmit estére.

Oldal: 5 / 24 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •