Oldal: 23 / 24 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23 24 UtolsóUtolsó
Találatok: 551 - 575 (594 összesen)
  1. #551
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ha hozunk egy dontest, azt kommunikaljuk feletek. Ez csak sima trollkodas.
    Pont mint a bolyozó esetében... na az volt trollkodás.

  2. #552
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A szabaly rendelkezik minimum 10 es maximum 24 forol. Es meg ez is oda van irva, hogy ettol elterhetunk, ha ugy latjuk jonak. 22 es a 12 is 10 es 24 kozott van. Elobb legalabb ertelmezd amit olvasol, mert igy csak magadat egeted Tomi!
    Ami azt jelenti, hogy tulajdonképpen akármikor akármennyire növelhetitek a B vagy C futam maximális létszámát és ezzel párhuzamosan csökkenthetitek az A futamét a maximális 24-ről tulajdonképpen akármennyire. És még csak meg sem kell magyaráznotok, hisz a szabályzat ezt engedi... Tudtam, hogy így működik, nagyon nem ismersz még, ha azt gondolod, hogy nem tudom értelmezni az írottakat.
    Csak gondoltam jobb, ha ezt le is íratom valakivel és Te erre ezek szerint pont megfelelő voltál...

  3. #553
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ami azt jelenti, hogy tulajdonképpen akármikor akármennyire növelhetitek a B vagy C futam maximális létszámát és ezzel párhuzamosan csökkenthetitek az A futamét a maximális 24-ről tulajdonképpen akármennyire. És még csak meg sem kell magyaráznotok, hisz a szabályzat ezt engedi... Tudtam, hogy így működik, nagyon nem ismersz még, ha azt gondolod, hogy nem tudom értelmezni az írottakat.
    Csak gondoltam jobb, ha ezt le is íratom valakivel és Te erre ezek szerint pont megfelelő voltál...
    Leirattad velem, ami mar le van irva. Gratulalok hozza!

  4. #554
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Leirattad velem, ami mar le van irva. Gratulalok hozza!
    Így van. Le van írva. De vajon mindenki érti, hogy mit is jelent az, ami ott a szabályzatban le van írva? Nem vagyok benne biztos... Így legalább többeknek világossá válik, hogy az egyik futamon miért is indulhatott 24-ikként az A futamon, míg a másikon miért nem indulhatott mondjuk 23-ikként úgy, hogy mindkét pálya elbírta volna a 24 főt. És szerintetek ez így rendben van.
    Nos, ehhez én gratulálok...

  5. #555
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Így van. Le van írva. De vajon mindenki érti, hogy mit is jelent az, ami ott a szabályzatban le van írva? Nem vagyok benne biztos... Így legalább többeknek világossá válik, hogy az egyik futamon miért is indulhatott 24-ikként az A futamon, míg a másikon miért nem indulhatott mondjuk 23-ikként úgy, hogy mindkét pálya elbírta volna a 24 főt. És szerintetek ez így rendben van.
    Nos, ehhez én gratulálok...
    Koszonom!

  6. #556
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg peti60 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is jó döntés volt a 22 - 22 - 10 -es létszám. Akinek eddig nem kellett 8 - 10 fős szerveren indulnia, nem is tudja milyen üres a pálya a futam végén.
    Alapvetően nem az a baj, hogy a C szerverre 10-12 vagy 14 embert osztanak, hanem hogy ebben az esetbe a fő (legtöbb pontot hozó) A szerverre ekkora létszámnál nem engedték fel a maximális 24 főt, ezzel elvéve attól a 2 embertől a jobb eredmény lehetőségét (, mert azt már tapasztalatból tudjuk, hogy ritkán lesz az utolsóként bejutó emberből a futamon is utolsó).

  7. #557
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően nem az a baj, hogy a C szerverre 10-12 vagy 14 embert osztanak, hanem hogy ebben az esetbe a fő (legtöbb pontot hozó) A szerverre ekkora létszámnál nem engedték fel a maximális 24 főt, ezzel elvéve attól a 2 embertől a jobb eredmény lehetőségét (, mert azt már tapasztalatból tudjuk, hogy ritkán lesz az utolsóként bejutó emberből a futamon is utolsó).
    És aki idegből kilép A szerveren futam közben az nem veszi el a lehetőséget a többiektől? Hagyjuk már ezt a hány ember egy szerverre kérdést, minden alkalommal pinaskodik valaki. Ráadásul érint titeket? Nekem például nagyobb elvezet volt a harmadik szerveren az első helyért küzdenem, mint a másodikon a lekörözés ellen. De mindenki másért jön ide. Én például jól érezni magam és versenyezni és nem picsogni más vélt vagy valós hibája miatt.

  8. #558
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    És aki idegből kilép A szerveren futam közben az nem veszi el a lehetőséget a többiektől? Hagyjuk már ezt a hány ember egy szerverre kérdést, minden alkalommal pinaskodik valaki. Ráadásul érint titeket? Nekem például nagyobb elvezet volt a harmadik szerveren az első helyért küzdenem, mint a másodikon a lekörözés ellen. De mindenki másért jön ide. Én például jól érezni magam és versenyezni és nem picsogni más vélt vagy valós hibája miatt.

  9. #559
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem például nagyobb elvezet volt a harmadik szerveren az első helyért küzdenem, mint a másodikon a lekörözés ellen. De mindenki másért jön ide. Én például jól érezni magam és versenyezni és nem picsogni más vélt vagy valós hibája miatt.
    Ezzel magam is pont így vagyok. Sokszor azért sem küzdök a jobb szerverért, mert inkább megyek eggyel hátrébb az elejében.

    Amúgy, látva a vitákat itt néha, mindig megkérdőjeleződik bennem, hogy szorult-e a többségbe némi kompromisszumkészség? Mintha nem akarnák megérteni a másikat, csak nyomják a saját véleményüket...

  10. #560
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy, látva a vitákat itt néha, mindig megkérdőjeleződik bennem, hogy szorult-e a többségbe némi kompromisszumkészség? Mintha nem akarnák megérteni a másikat, csak nyomják a saját véleményüket...
    Én sem értem hogy miért van ez, meg a másik hogy miért kell folyton a szervezők munkáját kritizálni, akik a saját idejüket nem sajnálva dolgoznak azon, hogy mi "szórakozhassunk"?



    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  11. #561
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően nem az a baj, hogy a C szerverre 10-12 vagy 14 embert osztanak, hanem hogy ebben az esetbe a fő (legtöbb pontot hozó) A szerverre ekkora létszámnál nem engedték fel a maximális 24 főt, ezzel elvéve attól a 2 embertől a jobb eredmény lehetőségét (, mert azt már tapasztalatból tudjuk, hogy ritkán lesz az utolsóként bejutó emberből a futamon is utolsó).
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    És aki idegből kilép A szerveren futam közben az nem veszi el a lehetőséget a többiektől?
    Ennyi.
    Személyeskedés és bántás nélkül ennyi erővel 2-3 főt menetből ki lehetne venni az "A" prekval listából, mert szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor fejeztek be futamot az elmúlt 2 évadban, sokszor első körös kilépkedésekkel.

  12. #562
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A szabaly rendelkezik minimum 10 es maximum 24 forol. Es meg ez is oda van irva, hogy ettol elterhetunk, ha ugy latjuk jonak. 22 es a 12 is 10 es 24 kozott van. Elobb legalabb ertelmezd amit olvasol, mert igy csak magadat egeted Tomi!
    Tavaly ugyan erről volt hosszas vita, nem értem miért kell megint ugyan azt eljátszani? Akkor az volt, hogy 8 fő volt még a szabályban, de az egyik versenyen 22/10-es elosztás lett hasra ütés szerűen. Akkor felvittétek 10re nagyon helyesen az utolsó szerver létszámát és az lett mondva, hogy mostantól fix a szabály ami ezek szerint még sem lett az. A verseny előtt fél órával 24 főt írsz, aztán 22 fő lesz, a 23.-24. helyében én is háborognék. Felőlem fel lehet vinni 12 fő-re, de legyen mindig következetes, mert ez így nem az.

    Miért kell rugalmas szabály a szerverlétszámnál? Miért nem lehet megadni egy fix formulát ami alapján kiszámoljátok és le van a gond? Nincs vele probléma. Azon kívül, hogy te akarod megmondani ki kerül az egyes szerverekre, nem látok más indokot.

  13. #563
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Felőlem fel lehet vinni 12 fő-re, de legyen mindig következetes, mert ez így nem az.

    Miért kell rugalmas szabály a szerverlétszámnál? Miért nem lehet megadni egy fix formulát ami alapján kiszámoljátok és le van a gond?
    Erről beszélek én is, örülök, hogy más is látja a lényeget (ahogy nézem, a többség viszont nem...).
    Utoljára módosította: TT Echo; 2017. 02. 27. 11:23.

  14. #564
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    És aki idegből kilép A szerveren futam közben az nem veszi el a lehetőséget a többiektől? Hagyjuk már ezt a hány ember egy szerverre kérdést, minden alkalommal pinaskodik valaki. Ráadásul érint titeket? Nekem például nagyobb elvezet volt a harmadik szerveren az első helyért küzdenem, mint a másodikon a lekörözés ellen. De mindenki másért jön ide. Én például jól érezni magam és versenyezni és nem picsogni más vélt vagy valós hibája miatt.
    Én leírtam egy történéshez a véleményemet, mert mindig azt mondják a szervezők, hogy nem kapnak elég visszajelzést, és így nehezebb a döntésük.
    Persze megértem azokat is, akik többnyire B vagy C szerveren versenyeznek és nem is szándékoznak A szerveren indulni, hogy más véleményen vannak, de ennek lehet kulturált, személyeskedést mellőzően hangot adni.
    Véleményem szerint a szerverbeosztást nem vonható egy kalap alá az idegből kilépő vagy éppen "mert BUÁ-t kaptam és elindulok, majd jól kilépek a 2.körben" jelenséggel, mert erre nem tudnak a szervezők befolyással lenni, ellenben a szerverbeosztás rajtuk áll. Természetesen ha egyértelműen lenne megfogalmazva a szabályzat és nem lett volna a verseny előtt leírva szervező részről, hogy az A szerver a nagy induló létszám miatt biztos 24 fő, akkor valószínű, hogy ez most nem lenne téma.

  15. #565
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Javaslom, hogy legyen fix a szerverlétszám számítás már a jelenlegi bajnokságban is, mert mindig is volt és mindig is lesz abból probléma, hogy gondol egyet a szervező és lenyesi 2 fővel az A szerver létszámát. Ha 10 fővel nem lehet értelmes versenyt rendezni, akkor 12 főre is fel lehet vinni, de legyen következetes és akkor nem lehet panaszkodni. Vagy 5 ilyen eset volt az elmúlt egy évben. Nektek is jobb, nekünk is jobb, akkor meg miért ne legyen így?

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyiben a futamra 24-nél több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két, vagy több szerveren (A-futam és B-futam illetve szükség esetén C-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 24 főben, míg a B-futam minimális létszáma 10 főben van meghatározva. Így 24 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 10 versenyző a B-futamban kell részt vegyen. A szervezőség fenntartja jogot a szerverek maximális résztevőszámának módosítására az aktuális pálya adottságai fényében, a pontos szerver beosztás mindig futam topikjában kerül kihirdetésre a futam előtti órában.
    helyett

    A maximális szerver létszám alap esetben 24 fő, de az aktuális pálya adottságai alapján ez kevesebb is lehet. Amennyiben a futamra a maximális létszámnál több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két, vagy több szerveren (A-futam és B-futam illetve szükség esetén C-futam) kerül lebonyolításra. Az alsó szerverek minimális létszáma 10 főben van meghatározva. Így például a maximális szerver létszám feletti létszámnál minimum az utolsó 10 versenyző a B-futamban kell részt vegyen. A felsőbb szerverek mindig feltöltésre kerülnek.

    Példa 24 fős maximum esetén:
    szerver\fő 30 fő 36 fő 49 fő 60 fő
    A szerver 20 fő 24 fő 24 fő 24 fő
    B szerver 10 fő 12 fő 15 fő 24 fő
    C szerver 0 fő 0 fő 10 fő 12 fő
    Ez miért nem jó? Ha a versenyzőknek minél bombabiztosabb szerver beállításokat akartok, lásd virtuális tükör, akkor ezt a szabálykönyvben miért nem lehet megcsinálni?
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 02. 27. 11:31.

  16. #566
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    ..."mert BUÁ-t kaptam és elindulok, majd jól kilépek a 2.körben"...
    Ez számomra még mindig érthetetlen, hogy miért van engedve? Szimpla csalás, a büntetés kijátszása...

  17. #567
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Tavaly ugyan erről volt hosszas vita, nem értem miért kell megint ugyan azt eljátszani? Akkor az volt, hogy 8 fő volt még a szabályban, de az egyik versenyen 22/10-es elosztás lett hasra ütés szerűen. Akkor felvittétek 10re nagyon helyesen az utolsó szerver létszámát és az lett mondva, hogy mostantól fix a szabály ami ezek szerint még sem lett az. A verseny előtt fél órával 24 főt írsz, aztán 22 fő lesz, a 23.-24. helyében én is háborognék. Felőlem fel lehet vinni 12 fő-re, de legyen mindig következetes, mert ez így nem az.

    Miért kell rugalmas szabály a szerverlétszámnál? Miért nem lehet megadni egy fix formulát ami alapján kiszámoljátok és le van a gond? Nincs vele probléma. Azon kívül, hogy te akarod megmondani ki kerül az egyes szerverekre, nem látok más indokot.
    Ertem, hogy nem erted. Helyesen tetted, hogy megkerdezted. Az indulatot viszont en nem ertem.

    A szabalyban azert van minimum es maximum letszam megadva, hogy legyen mozgasterunk. Sosem volt es lesz fix szerverletszam meghatarozva, mert tobb valtozo is van, amivel nem tudunk elore szamolni.

    Az teljesen ertheto, hogy minden szerveren szeretnenk viszonylag normalis letszamot, az utolson ne 3-an kergessek egymast. Emellett szeretnenk minden szervert a leheto legnagyobb letszammal feltolteni. Ez a ketto maris ellentmond egymasnak. Az is kerdes, hogy hany box van az adott palyan. A Hungaroringen pl. csak 20, most elore szolok, Zandvoortot azert nem vettuk be, mert ott meg csak 18, pedig gyari palya. Ha lesz olyan, ahol 26 box van es 26-an vagy 52-en jovunk ossze, akkor meg a 24-es letszam fole is mehetunk. Persze itt megint figyelembe kell venni azt is, hogy mennyire gepigenyes az adott palya.

    Azt pedig a nevezes lezarulasaig nem tudjuk, hogy hanyan lesztek. Utana dontjuk el tobben, hogy mi legyen a felosztas, nem en egyedul. Es nem, nem nezzuk a neveket. Nincs egy jo megoldas. Tobb megoldas van, amibol megprobaljuk a legjobbat kivalasztani. Es barhogy dontunk, mindig lesz valaki, akinek nem tetszik. De en ezt mar elfogadtam.

    Egy pelda: vagyunk 26-an, akkor fel lehet osztani 16-10-re, vagy 13-13-ra, 14-12-re, stb. Ezek mind lehetnek jo megoldasok es minden esetben lesz olyan, aki pont lemarad es duhos lesz emiatt. De nekunk minden versenyzore gondolnunk kell, a B es C, valamint remelhetoleg D szerveresekre is, nem csak arra, hogy ki kerul az A-ra.

    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    "Amennyiben a futamra 24-nél több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két, vagy több szerveren (A-futam és B-futam illetve szükség esetén C-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 24 főben, míg a B-futam minimális létszáma 10 főben van meghatározva. Így 24 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 10 versenyző a B-futamban kell részt vegyen. A szervezőség fenntartja jogot a szerverek maximális résztevőszámának módosítására az aktuális pálya adottságai fényében, a pontos szerver beosztás mindig futam topikjában kerül kihirdetésre a futam előtti órában."

    A pálya adottságai fényében hány fő lesz az A-futam maximális létszáma?
    ''24. Elore lathatolag A es B tele lesz, igy a C-n levo letszam a kerdeses.''

    Ezt irtam. Aki az, hogy elore lathatolag ugy ertelmezi, hogy biztosan, az sajat magat tevesztette meg.

    57 nevezo volt, ha a 10-es minimummal inditottuk volna a 3. szervert, akkor sem lehetett volna tele az A es a B. En azt remeltem, hogy megleszunk 60-an, ennek fenyeben irtam, amit irtam.

    A magyarazkodast reszemrol befejeztem, aki akarja, ennyibol is erti, aki akarja, azon pedig nem tudok segiteni.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 02. 27. 11:41.

  18. #568
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez számomra még mindig érthetetlen, hogy miért van engedve? Szimpla csalás, a büntetés kijátszása...
    PM ment.

  19. #569
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Javaslom, hogy legyen fix a szerverlétszám számítás már a jelenlegi bajnokságban is, mert mindig is volt és mindig is lesz abból probléma, hogy gondol egyet a szervező és lenyesi 2 fővel az A szerver létszámát. Ha 10 fővel nem lehet értelmes versenyt rendezni, akkor 12 főre is fel lehet vinni, de legyen következetes és akkor nem lehet panaszkodni. Vagy 5 ilyen eset volt az elmúlt egy évben. Nektek is jobb, nekünk is jobb, akkor meg miért ne legyen így?



    helyett



    Ez miért nem jó? Ha a versenyzőknek minél bombabiztosabb szerver beállításokat akartok, lásd virtuális tükör, akkor ezt a szabálykönyvben miért nem lehet megcsinálni?
    Ezt a temat a masik topikban kimeritettem. Nincs mit hozzafuzni szerintem. Vagyis de. Nekunk is sokkal kenyelmesebb lenne, ha igy lehetne megoldani, de nem lehet.

  20. #570
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ez miért nem jó?
    Részemről 40 nevező alatt sosem lenne 24 főnél nagyobb az "A" szerver. A 36fős 24-12es bontás például kifejezetten aránytalannak hat. Én sokkal inkább pártolnám a 24-20-16főt a 60as szerverre is inkább.
    Az indulók 30-40%-t érinti a pontverseny és hogy kézzellábbal hadakozn kell az A szerverre jutásért. Rendben, akkor ha 20. helyen vagy prekvalin, lehet izzadni, hogy biztosan ott légy. De hátrébb a listán valószinűleg csak azért küzd András*, hogy Attilát* megelőzze ezúttal a futamon ha előtte kikapott és nem fogja érdekelni a szerverbeosztás.

    Nagyjából 6-7 embert érintett abban, hogy a vonalat hol húzzuk meg. Sőt, igazából engem személyszerint is érintene és kampányolhatnék mellette, de én már elengedtem ezt a szerveresdit és a populista irányt képviselném inkább.

  21. #571
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Mivel az összlétszámot nem tudjuk 19:00 így azért nehéz a dolga a szervezőknek...
    aki A szerveren akar lenni készüljön arra h csak 20 fős lesz az A szerver...
    a sírás itt abból adódik h lefele térnek el a szervezők...ha 20 az alap , akkor van mozgástér a szervezőknek és kellemesen érinthet párakat ha ettől eltérnek és több embert engednek A-ra...

    az A szerver nem "a szerver" , csupán egy a többi közül... miért kéne azt kimaxolni a többi kárára...?

  22. #572
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Én leírtam egy történéshez a véleményemet, mert mindig azt mondják a szervezők, hogy nem kapnak elég visszajelzést, és így nehezebb a döntésük.
    Persze megértem azokat is, akik többnyire B vagy C szerveren versenyeznek és nem is szándékoznak A szerveren indulni, hogy más véleményen vannak, de ennek lehet kulturált, személyeskedést mellőzően hangot adni.
    Véleményem szerint a szerverbeosztást nem vonható egy kalap alá az idegből kilépő vagy éppen "mert BUÁ-t kaptam és elindulok, majd jól kilépek a 2.körben" jelenséggel, mert erre nem tudnak a szervezők befolyással lenni, ellenben a szerverbeosztás rajtuk áll. Természetesen ha egyértelműen lenne megfogalmazva a szabályzat és nem lett volna a verseny előtt leírva szervező részről, hogy az A szerver a nagy induló létszám miatt biztos 24 fő, akkor valószínű, hogy ez most nem lenne téma.
    A szándék az megvan. Mindannyian azért vagyunk itt, hogy versenyezzünk és minél jobb eredményt érjünk el az adott körülmények között.

    A személyeskedésről meg annyit, hogy nem nekem van üldözési mániám, ha valami nekem nem kedvezően alakul. Miért érzik páran, hogy a szervezőség csak őket figyeli?! Biztos csak erre van idejük... A véleménynyilvánítást meg nehéz személytelenül megfogalmazni. Ha ezt sértően tettem, azért elnézést kérek.

  23. #573
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    PM ment.
    Mindannyiunkat érintő kérdés! Ne súgdolozzatok!

  24. #574
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    .

    az A szerver nem "a szerver" , csupán egy a többi közül... miért kéne azt kimaxolni a többi kárára...?
    Mert így adod meg a legtöbb embernek a lehetőséget a jó eredményre. B szerverről már nem tudsz javítani, hiába nyersz... Szerintem elsősorban az A szervert kéne feltölteni, ha van C, akkor azt meg a B "kárára".
    57 esetén tehát 24+23+10.
    Tudom, nem fair az utolsó 10-el szemben, de ha mondjuk 34 induló van, akkor is hasonló a helyzet, csak 2 szerverrel.

    Egyébként azt nem értem, hogy ilyen esetben minek a szervezőnek mozgástér? Miért nem lehet lefixálni, azt akkor nincs idegeskedés... Magatokat szívatjátok vele csak szerintem.

  25. #575
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Mert így adod meg a legtöbb embernek a lehetőséget a jó eredményre. B szerverről már nem tudsz javítani, hiába nyersz... Szerintem elsősorban az A szervert kéne feltölteni, ha van C, akkor azt meg a B "kárára".
    57 esetén tehát 24+23+10.
    Tudom, nem fair az utolsó 10-el szemben, de ha mondjuk 34 induló van, akkor is hasonló a helyzet, csak 2 szerverrel.

    Egyébként azt nem értem, hogy ilyen esetben minek a szervezőnek mozgástér? Miért nem lehet lefixálni, azt akkor nincs idegeskedés... Magatokat szívatjátok vele csak szerintem.
    hát igen , nagyon nem fair...ezért is csökken folyamatosan a létszám...
    és meg van a lehetőség adva mindenkinek h 20-ban legyen prekvalon...
    a verseny itt már a prekvalon elkezdődik...

    bár pontrendszeren én változtatnék és a B illetve C szerver dobogósainak adnék pár plusz pontot...mert a dobogó az dobogó...

Oldal: 23 / 24 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23 24 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •