Oldal: 1 / 24 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (594 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Lightbulb új GT3 Bajnokság - Ötletelő!!

    Indul a bajnokság: Masters GT3 2016 Ősz!
    ----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Hamarosan elrajtol a legújabb GT3 bajnokságunk az Assetto Corsa-val, viszont az indulással mindenképpen szerettük volna megvárni a v1.8 és a konzolos kiadást megjelenését.
    Nos úgy látszik, hogy a GT3 futamokat illetően semmi jelentős változást nem hozott az új verzió, így itt az idő, hogy rendezzük gondolatainkat és összeszedjük ötleteinket az új idényre vonatkozóan, aztán belecsapjunk a lecsóba!



    Ami biztos, hogy a versenyek a már jól bevált módon kéthetente vasárnap esténként kerülnek megrendezésre és hogy alapvetően másfél órásak lesznek a futamtávok.
    Minden más viszont rajtatok múlik, most itt a lehetőség, hogy még tovább csiszoljunk a lebonyolítás részletein és olyan módosításokat hozzunk a szabályokban és egyéb körülményekben, amik még izgalmasabbá és még vonzóbbá tehetik a bajnokságot!

    Olyan kérdéseket kell itt közösen megvitatnunk, hogy szeretnénk-e használni az összes DLC Pack-et, ami GT3-as autót is tartalmaz, különös tekintettel az új Red Pack-ra és a Ferrari 488 GT3-ra, tiltva/engedélyezve legyen-e az ABS, mennyire váltak be az előző szezon újításai, mint a joker rendszer, az 1-1 darab extra 2 és 3 órás futam, a boxstratégiát megbolondító 200%-os gumikopás, korlátozzuk-e a gumikeverékek használatát, illetve hogy milyen add-on pályákat szeretnétek a kipróbálni a következő szezonban?


    Ezekre a kérdésekre keressük közösen a válaszokat, szeretnénk, ha mindenki megosztaná írásban velünk az véleményét és az ötleteit az új szezonnal kapcsolatban, illetve az előző szezonra vonatkozó tapasztalatokat és az építő jellegű kritikát is örömmel fogadjuk.


    Írjatok bátra, most van itt a lehetőség aktívan beleszólni a bajnokság részleteibe, mert a rajt után már késő lesz!


    Nyílt tesztfutamok: AC GT3 TestRace




    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 24. 12:27.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A most vasárnapi tesztfutamot szeretném add-on pálya tesztre felhasználni, aki tud jó minőségű és általa már kipróbált nem rég megjelent add-on pályáról, az kérem mielőbb linkelje be ide a topikba!

    Természetesen nem célünk add-on tartalmakkal teletömni a naptára, egy egészséges arányt szeretnénk fenntartani a gyári és add-on tartalmak között a szezon során és csak kiváló minőségű pályákkal szeretnénk gazdagítani a repertoárt.

  3. #3
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    Ami biztos, hogy a versenyek a már jól bevált módon kéthetente vasárnap esténként kerülnek megrendezésre és hogy alapvetően másfél órásak lesznek a futamtávok (...) az 1-1 darab extra 2 és 3 órás futam...
    Annyit tennék hozzá mellékesen, hogy szerintem a 1,5 vagy 2 óra az már kb mindegy, én a (még)hosszabbra szavazok (8 óra min. )*, bár egyelőre nem foglalnék nagyon állást tekintettel az AC-val bimbózónak is csak túlzással nevezhető kapcsolatunkra.


    * igen, értem, hogy vasárnap este már mindenki a hátfőre gyúr, ezért nem szerencsés ha hajnal 2kor van vége a futamnak.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  4. #4
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A most vasárnapi tesztfutamot szeretném add-on pálya tesztre felhasználni, aki tud jó minőségű és általa már kipróbált nem rég megjelent add-on pályáról, az kérem mielőbb linkelje be ide a topikba!

    Természetesen nem célünk add-on tartalmakkal teletömni a naptára, egy egészséges arányt szeretnénk fenntartani a gyári és add-on tartalmak között a szezon során és csak kiváló minőségű pályákkal szeretnénk gazdagítani a repertoárt.
    Nekem ez nagyon tetszett, egészen más, mint a megszokott pályák:
    http://assetto-db.com/track/dominaco...dominacoralbay
    Az MX5-el készítettem anno egy videót is ott:

  5. #5
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85

  6. #6
    Autók: Szerintem jöhet mind, sőt kéne még a Bentley meg az új M6 is bele...
    Joker rendszer/hosszú futamok: mindkettő jó dolog, nálam különösen tettszenek, hogy nem kifejezetten sprint futam jellegűek.
    Gumikopás: Szerintem az előző szezon 200%-a már nem oké, teszt futamokon nem mentem, csak prekvalon, de sokkal jobb volt 100%-on. Nem ezzel kéne megbolondítani a helyzetet, hanem pl a keverékekkel.
    Gumikeverékek: Nem hogy korlátoznám, egyenesen kötelezővé tenném a több keverék használatát versenyen. Szvsz a 3-ból kettőt kötelezően fel kéne tenni, így nem lehet 2-3 egyenlő hosszúságu etapot csinálni. (Télen mentem "máshol" BTCC bajnokságban, ott is több keveréket kellett használni, ráadásul a kvalikeveréken kellett rajtolni. Írtak a srácok egy appot ami nézte ki mikor melyik gumin ment, szerintem AC-ra is össze lehet dobni egy hasonlót.)
    Pályák: Szintén mehet minden, de ha lesznek addon pályák, akkor lehetőleg legyenek futamtávokon is tesztelve, boxkiállásokkal, stbstb. Az austin-i eseményeket elkerülendő.

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Autók: Szerintem jöhet mind.
    Joker rendszer/hosszú futamok: Jó ötlet de max 2.5 óra ha több akkor egy pisi-cigi szünet legyen közte
    Gumikopás: Szerintem a 200% teljesen felesleges.Én be tenném mind három de legalább két keverék kötelező használatát.
    Pályák: Donington tetszett az maradhatna,Laguna seca,Road America,Bathurst.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Összes DLC Pack használata: Csak akkor támogatom, ha ez miatt nem marad ki sok ember
    Joker rendszer: ez mi is?
    Extra 2 és 3 órás futamok: Nekem nagyon bejöttek, Nordschleifét nem ártana újra betenni
    Gumikeverékek korlátozása: Kiváló ötlet volt a lágy tiltása és továbbra is ez mellett szavazok, mivel még mindig csak gyorskörre alkalmas
    Add-on pályák: Nekem mind1, de csak és kizárólag akkor tegyük be, ha a box tökéletesen működik
    ABS: Erről nem esett szó, de én 100%os kopás és csökkentett sérülés mellett (kormány rázás) támogatnám a kikapcsolását
    Gumikopás: Erről lehetne hosszan társalogni. A 90 perces futam 200%on jelenleg 2 kemény vagy 3 közepes gumival tudható le, más valódi opció nincs. Viszont ha 175% lenne, akkor már talán lehetne használni kemény közepes kombót

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Joker rendszer: ez mi is?
    Az, hogy 1 alkalommal mindenféle következmény nélkül lehet autót váltani. Ezt elsősorban a folyamatos patch-ek miatt került bele a szabályzatba, mivel azok szezon közben is érinthetik az egyes autók fizikai tulajdonságait és ezzel a menetképességeit, amit nem lehet előre tudni és nem lehet rá felkészülni.

    ABS: Erről nem esett szó, de én 100%os kopás és csökkentett sérülés mellett (kormány rázás) támogatnám a kikapcsolását
    Hűű, de jó, hogy mondod... na igen, ez valóban jelentős és izgalmas változás lenne és jelentős hatással bírna a boxstratégiára is... akár menet közben is megbolondíthatná a dolgokat, ha vki elfékezi a gumit!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 07. 10:15.

  10. #10
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hűű, de jó, hogy mondod... na igen, ez valóban jelentős és izgalmas változás lenne és jelentős hatással bírna a boxstratégiára is... akár menet közben is megbolondíthatná a dolgokat, ha vki elfékezi a gumit!
    Nem mellesleg élvezetesebb úgy vezetni

  11. #11
    Táv: nekem a 1,5 óra továbbra is hosszú, sokszor már egy óra után eldől minden. Ha viszont egy kétórás futam is szerepel a naptárban, akkor ennek ellentételezéseként legyen legalább egy egyórás "sprint" futam, valamikor a bajnokság vége felé.

    Autók: még nem vettem meg a Red Packet, de támogatom, hogy valamennyi GT3-as autó szerepeljen a bajnokságban.

    Joker rendszer: szerintem jó a jelenlegi szisztéma

    Addon pályák: A fantázia szülte pályákat (vagy a nagyon régieket, mint pl. Rouen) kizárnám, bármilyen jó is a vonalvezetésük. Road America nagyon elnyerte a tetszésemet, de jó lenne visszahozni a Hungaroringet is. Le Mans nincs meg Assetto Corsára?

    Gyári pályák: Örülnék, ha a Nordschleife kimaradna a naptárból, mert rengeteget kell rá gyakorolni... (A "megcsonkított" Imola se a szívem csücske.) Olyan klasszikusok, mint Monza és Spa viszont mindenképpen kell!

    Gumik: a 200% kopás azért jó, mert akkor gyakrabban kell beállni a boxba, így az autó kisebb-nagyobb sérülésének javítására is alkalom nyílik. Más kérdés, hogy 100% valósághűbb.

    Időpont: jó a vasárnap, de már a versenynaptár tervezésénél meg kellene nézni, hogy nem ütközik-e valamilyen ünneppel, vagy Forma-1 futammal. Ha igen, meg kellene fontolni új időpont választásását.

  12. #12
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Nekem is sok a 1,5 óra egyhuzamban, nem beszélve az annál hosszabbról, így számomra nagyjából el is dőlt: szeretnék versenyezni ezekkel az autókkal, de ha idő előtt elfogy a türelmem, akkor ki fogok lépni, és nem foglalkozom a pontversennyel, max a mögöttem levők jól járnak, lesz miért szurkolniuk, hogy mikor lépek ki...
    Ráadásul így fokozottan csalódott az ember, ha készül, aztán rögtön az elején annyi a versenyének bármi okból...

    De hát úgy tűnik a hosszú verseny fanatikusok vannak többen és alternatíva sincs, ez van.

    Így a többi nekem gyakorlatilag mind1, kivéve, hogy ne változzon a vasárnap...
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 09. 07. 14:07.

  13. #13
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is sok a 1,5 óra egyhuzamban, nem beszélve az annál hosszabbról, így számomra nagyjából el is dőlt: szeretnék versenyezni ezekkel az autókkal, de ha idő előtt elfogy a türelmem, akkor ki fogok lépni, és nem foglalkozom a pontversennyel, max a mögöttem levők jól járnak, lesz miért szurkolniuk, hogy mikor lépek ki...
    Ráadásul így fokozottan csalódott az ember, ha készül, aztán rögtön az elején annyi a versenyének bármi okból...

    De hát úgy tűnik a hosszú verseny fanatikusok vannak többen és alternatíva sincs, ez van.

    Így a többi nekem gyakorlatilag mind1, kivéve, hogy ne változzon a vasárnap...
    Rövid futamokra ott a wtcc. Az ABS-t nem kéne tiltani ha már van benne gyárilag. Aki akarja kikapcsolja

  14. #14
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Rövid futamokra ott a wtcc.
    Az nem rwd/awd és nem gtr3, és nem AC. Szerintem nem összehasonlítható és főleg nem helyettesíthető.

  15. #15
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem rwd/awd és nem gtr3, és nem AC. Szerintem nem összehasonlítható és főleg nem helyettesíthető.
    Ez igaz, de hidd el soknak tűnik először aztán azon kapod magad, hogy milyen gyorsan vége...

  16. #16
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Autók: a 3 DLC szinte mindenkinek megvan, az új Ferrari pedig egyből sláger lett szóval szerintem szerepeljen az összes GT3as autó.

    Futamtáv: a másfél óra tökéletes futamtáv, legyen 2 ill. 3 órás futam is 1-1 db lehetőleg ne a Nord, mondjuk Spa és Nürburgring. Az nem igaz hogy 45 perc után már nem történik semmi, elcseszett taktikák ill koncentrációzavarok miatt kifejezetten izgalmasak a futamok utolsó körei.

    Gumikeverék: nem korlátoznám semmilyen módon, 200%os kopás mellett prequalon mindenki mediummal nyomult futamon pedig hard. Szóval a teória miszerint le lett tiltva a soft, megbukott.

    Gumikopás: egyértelműen 100%.

    Pályák: max 2 addon, a fentebb említett Paul Richard nagyon jó, ill Bathurst-re szavaznék. Az igazi klasszikusok vannak a gyáriak között amiket nem lehet megunni!

    ABS: kevés érdeklődőre való tekintettel nem tiltanám. Aki kikapcsolja ennek ellenére is szobrot neki a Hősök terén.

    Joker rendszer: hülyeség, alapjában semelyik kocsi tulajdonsága nem változott meg egyik patch után sem, szóval mindenki azzal tolja végig amit választott. Egyik kocsinak ez fekszik másiknak más.

    Büntetés: a magamat óvom dolog ne legyen már méltányolva, aki elkövetett egy bakit az vállalja a teljes büntetést.

    éééés kezdjünk minél hamarabb, viszket a tenyerem. A szezon második felétől már egész kulturált rajtok és futamok voltak, remélem továbbra is így marad.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Rövid futamokra ott a wtcc...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Az ABS-t nem kéne tiltani ha már van benne gyárilag. Aki akarja kikapcsolja
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    ABS: kevés érdeklődőre való tekintettel nem tiltanám. Aki kikapcsolja ennek ellenére is szobrot neki a Hősök terén.
    TC-t is tiltjuk, pedig az is lenne gyárilag és ugye menyivel jobban kell figyelni nélküle...
    Ha engedélyezzük az ABS-t, azzal gyakorlatilag kötelezővé tesszük, mivel egyértelmű előnyt jelent és csak elvétve pár "örült" lenne, aki kikapcsolná. Pedig élményre, kihívásra lehet mindenkinek többet adna, ha nem lenne ABS.

    Gumikeverék: nem korlátoznám semmilyen módon, 200%os kopás mellett prequalon mindenki mediummal nyomult futamon pedig hard. Szóval a teória miszerint le lett tiltva a soft, megbukott.
    Én ezt nem így tudom, sokan használták a mediumot futamon is, vagy nem?
    De azzal egyetértek, hogy olyan keveréket ne legyen, ami csak kvalon használható, de futamon meg senki nem teszi fel... ezt mindenképpen szeretnénk elkerülni.

    Joker rendszer: hülyeség, alapjában semelyik kocsi tulajdonsága nem változott meg egyik patch után sem, szóval mindenki azzal tolja végig amit választott. Egyik kocsinak ez fekszik másiknak más.
    Ez nem igaz, eddig több patch-ben is volt olyan változás, ami érintette a GT3-as kocsik közti balanszot (v1.3, v1.3.4, v1.6.2), vagy 1-1 autó fizikáját, illetve az érkező új gépek se mindig vannak egyből pariban a mezőnnyel. A jövőre nézve is bármikor lehet ilyen.

    Büntetés: a magamat óvom dolog ne legyen már méltányolva, aki elkövetett egy bakit az vállalja a teljes büntetést.
    Te mivel motiválnád a szabálytalankodókat, hogy önként jelentsék be a kihágásaikat és ne apelláljanak arra, hogy a másik fél majd vagy bejelenti, vagy nem?
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 07. 19:02.

  19. #19
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Megfogadtam hogy nem ötletelek, pedig de..

    Elsődlegesen akármilyen bajnokság is indul, annak legyen meg a "személyi feltétele" lehet azért mert sokáig csináltam, de látom/érzem hogy nagyon megy a küszködés. (Leendő szervezőknek üzenem, ne hagyjátok hogy Szabi mindent kézbe akarjon tartani ;, Átgondolt szabályok, nem nehéz mert szerintem elég alapos szabályrendszerünk van, és ne az így szoktuk legyen a mérvadó ha valami le van írva akkor az úgy legyen. Kemény, következetes bíráskodással terelni (nem az láthatóan nem működött) kényszeríteni a népet a korrekt felkészült versenyzés felé (tudom ehhez is ember kell ami most sztem nincs) de ha valaki - elnézést de nincs nagy kedvem finomkodni - seggfej, akkor nem "utolsóutolsóutolsó utáni ejnyebejnyeüngyürbüngyür nehogyelmenjenmár a félhülyeneedforspeedpalánta" figyelmeztegetés hanem kib@szni a francba. (nem kell felháborodni senkinek, akinek nem inge ne vegye fel, aki meg magára ismer az meg ne háborogjon hanem tegyen ellene)

    Autók/ABS
    : ha már ennyire gyári funkción lovagol mindenki akkor GT2...esetleg (és nem hiszem hogy még mindig más ligáktól függnénk) GT2 és GT3 párhuzamos bajnokság ugyanazon a pályán váltott hétvégén. (mint régen, ha esetleg akad aki emlékszik rá...)

    Futamtáv: lehet öregszek, de már-már hajlok az 1 óra felé...ha 1,5 lesz az se fog elrettenteni (vagyis nem az lesz a fő elrettentő...)

    Gumikeverék/Gumikopás: nem vált be a 200%, mindenképp lesz egyetlen értelmes megoldás, amitől csak extrém esetben lesz eltérés. (erre lenne jó az elfékezős ABS nélküli megoldás mondjuk) bármilyen gumit lehessen választani, hátha lesz kísérletező kedvű aki rászánna időt hogy próbálgassa mivel meddig lehet és hogyan...A boxkiállást a benzinnel lőném be hogy kelljen egyszer, vagy mint az igaziak "ablakos" megoldással. vagy csak szimplán kötelezővé tenném 1x - 2x akárhányszor.

    Pályák: csak idézném az előttem szólót: Az igazi klasszikusok vannak a gyáriak között amiket nem lehet megunni! (Persze manapság az a trendi, hogy ami 2x volt az már uncsi, mind pálya mind autó)

    Joker rendszer: ismét előttem szólót idéznék: hülyeség, alapjában semelyik kocsi tulajdonsága nem változott meg egyik patch után sem, szóval mindenki azzal tolja végig amit választott. Egyik kocsinak ez fekszik másiknak más.

    Végül de nem utolsósorban, bár tökfeleslegesen: Átlagkörös prekval. Nem írok róla mert végigbeszéltük már, csak soha nem adtunk szikrányi esélyt se neki...azonban, ha nem is ezzel, de valamiképp az egykörös huszárkodás helyett a versenyre felkészülést ösztönözni (nincs rá jobb ötletem...) Talán az első 2-3 futam után megszűnne a prekval szerverosztó szerepe és a bajnokság állása alapján lenne szerverbeosztás, bár itt meg a jövök/nem jövök kérdés eléggé bekavar.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Leendő szervezőknek üzenem, ne hagyjátok hogy Szabi mindent kézbe akarjon tartani
    Maximálisan egyetértek, sajnos elértem a határaimat és nem tudok ennyi mindennel foglalkozni egyszerre, szóval az a középtávú cél, hogy napi ügymenettől és a bajnokságok lebonyolításától egyre inkább a háttérbe vonuljak, ez a WTCC bajnokság esetében már tökéletesen bevált és a jelenlegi szervezés ügyesebb mint bármelyik brigád valaha, pedig igen magasan volt a léc.

    Szóval van tagfelvétel a szervezői csapatba is, nálam lehet jelentkezni privátban!
    (nem kötelező mindent bevállalni, vannak részfeladatok is, amik nem igényelnek sok időt)
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 07. 19:01.

  21. #21
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Összes DLC Pack használata: támogatom lehessen teljes a pack
    Joker rendszer: szerintem nincs rá szükség, fogjuk fel hibás évközbeni fejlesztésnek, ha rossz irányba változik
    Extra 2 és 3 órás futamok: Sajnos nincs tapasztalatom az ennyire hosszú futamról, így erről nem tudok nyilatkozni.
    Gumikeverékek korlátozása: felesleges az egykörös gumi ami csak időmérőn lenne használva.
    Add-on pályák: Ha működik rendesen nincs kifogásom ellene
    ABS: Én tavaly amelyik futamon indultam mindig kikapcsolt ABS-el mentem. Tehát támogatom a tiltását.
    Gumikopás: 100 és 200 % közé kéne valahova belőni
    Prekvalifikáció zárás: Ez is jó lenne legalább 1 nappal előbb lezárni, tehát szombaton

  22. #22
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem igaz, eddig több patch-ben is volt olyan változás, ami érintette a GT3-as kocsik közti balanszot (v1.3, v1.3.4, v1.6.2), vagy 1-1 autó fizikáját, illetve az érkező új gépek se mindig vannak egyből pariban a mezőnnyel. A jövőre nézve is bármikor lehet ilyen.
    Csak egy "kis" motorerő kiegyenlítés volt, semmi más. Az alaptulajdonságok nem változtak soha.

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    Joker rendszer: szerintem nincs rá szükség, fogjuk fel hibás évközbeni fejlesztésnek, ha rossz irányba változik
    Ez csak egészen addig hangzik jól, amíg nem pont a te kocsidat cseszik el.

    A legkorrektebb az lenne, ha a bajnokság idejére blokkolnánk a AC frissítéseket, ami ugyan megoldható, de sajnos rettenetesen problémás.

  24. #24
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Te mivel motiválnád a szabálytalankodókat, hogy önként jelentsék be a kihágásaikat és ne apelláljanak arra, hogy a másik fél majd vagy bejelenti, vagy nem?
    Nyaklevessel! Viccet félretéve, felnőtt emberek vagyunk, aki láma és nem jelenti hogy kilökték az magára vessen. Viszont ne ússza már meg az illető a komolyabb büntetést azzal hogy ki a gyorsabb alapon jelenti saját magát.

  25. #25
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    GT2 és GT3 párhuzamos bajnokság ugyanazon a pályán váltott hétvégén.
    Mivel sose hajtjuk a gt2-es gépeket nekem tetszik az ötlet. Talán azért mert kevés van belőlük vagy nem tudom miért... mondjuk a váltott hetes időkben is ha jól emlékszem összesen volt 2 fajta NGT gép és teljesen jó volt.

Oldal: 1 / 24 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •