Oldal: 16 / 24 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 376 - 400 (594 összesen)
  1. #376
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Mert az is hozzátartozik a vezetéshez? Ennyi erővel a TC és az SC is be lehetne kapcsovla, hiszen anélkül meg a gázt kell megtanulnod adagolni. Az miért fontos?
    Valoban, van szamtalan lehetoseg megfaszagyerekebbe tenni az elmenyt, ezt alairom, de az erveid nem meggyozoek, masnak neveznem, ami persze attol meg elfogadhato.

  2. #377
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki elmagyarazna miert ennyire, mar-mar gorcsosen fobtos ez az ABS off dolog? Tobb ember fog nyerni? Kisebbek lesznek a difik? Gyorsabbak a lassabbak? Vagy lassabbak a gyorsabbak? Tenyleg nem igazan ertem.
    Ezt én sem értettem itt soha , ha a valoságban bennük van akkor legyen bekapcsolva ,ha nincs akkor ne legyen.
    Ennyire egyszerű .

  3. #378
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Ha le tiltjátok az Abs-t én tuti nem jövök. Prekvalon meg engedélyezve volt. Hogy is van ez? Nem kéne megkérdezni a többséget hogy mit is szeretnének?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #379
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt én sem értettem itt soha , ha a valoságban bennük van akkor legyen bekapcsolva ,ha nincs akkor ne legyen.
    Ennyire egyszerű .
    A fenti olvasatban, jelenleg kozel 15 oraja csak gazt adagol par hulye Daytonan. De, ha kiiktattak volna az ABS-t, na az mar ferfi munka

  5. #380
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Ha le tiltjátok az Abs-t én tuti nem jövök. Prekvalon meg engedélyezve volt. Hogy is van ez? Nem kéne megkérdezni a többséget hogy mit is szeretnének?
    Megkerdeztuk, pont a visszajelzesek alapjan dontottunk igy. A prequalt is igy kellett volna inditani, ebben igazad van, de akkor meg nem volt eleg visszajelzes.

    Egyebkent ez a mai futamra vonatkozik csak, kiprobaljuk, igy mindenki levonhatja a tanulsagot. Amig nem probaltuk ki, addig csak elmeletek vannak.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 01. 29. 16:33.

  6. #381
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nem nagyon találtam erre vonatkozó kérdést, meg talán egynél több kérést hogy, hogy kapcsoljuk ki. Annyit találtam hogy, hogy úgy, hogy dontottettek hogy ki lesz kapcsolva! Mindegy is. Jó szórakozást estére!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #382
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon találtam erre vonatkozó kérdést, meg talán egynél több kérést hogy, hogy kapcsoljuk ki. Annyit találtam hogy, hogy úgy, hogy dontottettek hogy ki lesz kapcsolva! Mindegy is. Jó szórakozást estére!
    Mindegy is, mert a pályát is jól eldöntötték, pedig kiderült róla, hogy semmit sem ér a jelenlegi változat.
    (Az hogy tükörsima, az egy dolog, de hogy optimizálatlan, az nekem már sok. Bár ezek szerint rajtam kívül mindenkinek atomerőműve van.)

  8. #383
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Megkerdeztuk, pont a visszajelzesek alapjan dontottunk igy. A prequalt is igy kellett volna inditani, ebben igazad van, de akkor meg nem volt eleg visszajelzes.

    Egyebkent ez a mai futamra vonatkozik csak, kiprobaljuk, igy mindenki levonhatja a tanulsagot. Amig nem probaltuk ki, addig csak elmeletek vannak.
    .
    Már megbocsáss, de ezt az ABS témát már egy jó párszor kipróbáltuk az elmult évek alatt, és le is vontuk a tanulságot róla. Lerágott csont. A többség elvetette, ahogy most is elfogja sztem. Ezért volt engedélyezve minden egyes GT3-as bajnokin.
    Ellenben fogy az idő a köv. bajnokihoz közeledve, és az addon pályákhoz még hozzá sem nyultunk, ami sztem égetőbb dolog. De ti tudjátok.

  9. #384
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Már megbocsáss, de ezt az ABS témát már egy jó párszor kipróbáltuk az elmult évek alatt, és le is vontuk a tanulságot róla. Lerágott csont. A többség elvetette, ahogy most is elfogja sztem. Ezért volt engedélyezve minden egyes GT3-as bajnokin.
    Ellenben fogy az idő a köv. bajnokihoz közeledve, és az addon pályákhoz még hozzá sem nyultunk, ami sztem égetőbb dolog. De ti tudjátok.
    Ki lett probalva korabban, azota pedig valtozott par dolog: a resztvevok, a gumifizka es jott nehany uj patch is. Ez pedig a tobbseg szerint meger egy probat.

    Nekem mint szervezonek teljesen mindegy, hogy melyik palyan, milyen beallitasokkal megyunk, ez a topik pont arrol szol, hogy a Ti otleteiteket probaljuk ki, felmerjuk az igenyeiteket. Az altalad ajanlott palyak egyikevel is elinditottunk egy szervert es azt is felvetettem, hogy legyen ott a mai futam, ha szeretnetek.

    Tenyleg nem tudom mire velni a soraidat ennek fenyeben. Jovo hetvegere ugyanigy ki szeretnek irni egy tesztfutamot, arra is varom a javaslataitokat.

  10. #385
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ki lett probalva korabban, azota pedig valtozott par dolog: a resztvevok, a gumifizka es jott nehany uj patch is. Ez pedig a tobbseg szerint meger egy probat.

    Nekem mint szervezonek teljesen mindegy, hogy melyik palyan, milyen beallitasokkal megyunk, ez a topik pont arrol szol, hogy a Ti otleteiteket probaljuk ki, felmerjuk az igenyeiteket. Az altalad ajanlott palyak egyikevel is elinditottunk egy szervert es azt is felvetettem, hogy legyen ott a mai futam, ha szeretnetek.

    Tenyleg nem tudom mire velni a soraidat ennek fenyeben. Jovo hetvegere ugyanigy ki szeretnek irni egy tesztfutamot, arra is varom a javaslataitokat.
    De ki az a tobbseg? Hol a kerdes ezzel kapcsolatban, ahol a tobbseg igent mondott? Nekem is egybszavazas remlik, ahol a nem kapott tobb voksot

  11. #386
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    De ki az a tobbseg? Hol a kerdes ezzel kapcsolatban, ahol a tobbseg igent mondott? Nekem is egybszavazas remlik, ahol a nem kapott tobb voksot
    Itt a topikban is tobben irtak, hogy szivesen kiprobalnak, illetve tobbekkel beszeltem a forumon kivul is, akik szerint meger egy probat a ma esti futamon.

  12. #387
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon találtam erre vonatkozó kérdést, meg talán egynél több kérést hogy, hogy kapcsoljuk ki. Annyit találtam hogy, hogy úgy, hogy dontottettek hogy ki lesz kapcsolva! Mindegy is. Jó szórakozást estére!
    Ez egy teszt futam ahol tudnál tesztelni pont... Amúgy minimális különbség van szerintem abs on és off között, nem egy nagy dolog átszokni, ha már a kocsit és a pályát is ismered

  13. #388
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Ha le tiltjátok az Abs-t én tuti nem jövök.
    Ezzel csak azt éred, el hogy a véleményed nem lesz mérvadó és hiteles. Hogyan tudnál érdemben dönteni egy kérdésről, ha nem veszel részt a teszten és nem próbálod ki versenykörülmények között? A legrosszabb ami történhet, hogy igazad lesz és kapsz erről egy megerősítést.

    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki elmagyarazna miert ennyire, mar-mar gorcsosen fobtos ez az ABS off dolog? Tobb ember fog nyerni? Kisebbek lesznek a difik? Gyorsabbak a lassabbak? Vagy lassabbak a gyorsabbak? Tenyleg nem igazan ertem.
    Igazából sztem huszadrangú apróság, lényegében tök mindegy hogy van-e, vagy nincs... te csinálsz magadnak belőle ekkora ügyet, hogy ettől teszel függővé dolgokat. Aki igazan komolyan veszi magát és a versenyzést, az akkor is jön ha van és akkor is ha nincs.

    Amit várunk tőle: nagyobb kihívás, komplexebb vezetési élmény, több izgalom, tökösebb életérzés

    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt én sem értettem itt soha , ha a valoságban bennük van akkor legyen bekapcsolva, ha nincs akkor ne legyen. Ennyire egyszerű.
    Az igazi autókban is van egy kapcsoló, amivel ki lehet kapcsolni az ABS-t. Ha a valós GT3 széria szervezői úgy döntetek, hogy lehet/nem lehet használni, onnantól az úgy lesz. Van olyan kategória, amiben az egyes nemzeti bajnokságokban az egyikben van ABS, a másikban meg nincs, az autók meg ugyan azok, az Ő döntésük... pont úgy, ahogy mi is dönthetünk úgy a saját bajnokságunkban, ahogy mi szeretnénk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 29. 21:13.

  14. #389
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amit várunk tőle: nagyobb kihívás, komplexebb vezetési élmény, több izgalom, tökösebb életérzés
    :
    Hehe ez jó. Fején talaltad a szöget.
    Vibrátort szorongatva nem is lehetne tökösebb . 😀


    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről

  15. #390
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Nos, neha Szabi az az erzesem, hogy az intelligenciad arra hasznalod, hogy masokat hulyenek nezz, vagy kiforgasd abszavait, mindezt csak azert hogy aztan megmutathasd, mennyire ra tudsz mindenre es mindebkire cafolni 8 oldal terjedelemben.
    Ezzel, ne erts felre nem kritizalni szeretnelek, csak sokszor annyira kotod az ebet a karohoz a nagy semmivel, hogy az beszaras. Egyreszt, nem irtam egy szoval sem, hogy jovok, vagy sem! Masreszt, valoban, vannak itt olyanok, akiknek huszadrangu az ABS, mert igy is gyordak, ugy is, csak azt elfelejted, hogy van megegyszer annyi ember, akinek, megha toketlen, dzanalmas is, de nagyon nem mindegy. Engem pont nem erdekel kinek mekkora a golyoja, az pedig vegkepp nem, hogy kinek nagyobb az arca.
    Komolyan veszi magat es a versenyzest? Mert ez ennyire fekete vagy feher, valoban. Bele se megyek, mert biztos intellektuel, frappansan megmagyarazod az ellenkezojet. Regen is ment ez a tegyuk be a szokasos videokazit mindenre. Ha ennyire semmi az ABS, akkot miert nem akarta anno bevallalni a mellette kardoskodo kisebbseg, hogy szabadon valaszthato, es nekik on, masnak off? Hiszen huszadrangu....

  16. #391
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    [QUOTE=neilszab;238346]Ezzel csak azt éred, el hogy a véleményed nem lesz mérvadó és hiteles. Hogyan tudnál érdemben dönteni egy kérdésről, ha nem veszel részt a teszten és nem próbálod ki versenykörülmények között? A legrosszabb ami történhet, hogy igazad lesz és kapsz erről egy megerősítést.

    Az én véleményem szerintem teljesen hiteles mivel ha megnézed a prekval táblázatot futottam pár mért kört nem egy autóval.Részt vettem a portiamoi tesztfutamon is anno.Na meg én sem tegnap kezdtem el a szimulátorozást tehát van fogalmam arról milyen egy ABS-s autót vezetni meg milyen egy nem ABS-s autó.Hát én így tudok dönteni érdemben erről a kérdésről.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 01. 29. 22:23.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #392
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Egyreszt, nem irtam egy szoval sem, hogy jovok, vagy sem!
    Más írta, nem te... több hsz-re reagáltam egyszerre, nem direktbe neked szántam, bocs ha így jött le

    Masreszt, valoban, vannak itt olyanok, akiknek huszadrangu az ABS, mert igy is gyordak, ugy is, csak azt elfelejted, hogy van megegyszer annyi ember, akinek, megha toketlen, dzanalmas is, de nagyon nem mindegy. Engem pont nem erdekel kinek mekkora a golyoja, az pedig vegkepp nem, hogy kinek nagyobb az arca. Komolyan veszi magat es a versenyzest? Ha ennyire semmi az ABS, akkot miert nem akarta anno bevallalni a mellette kardoskodo kisebbseg, hogy szabadon valaszthato, es nekik on, masnak off? Hiszen huszadrangu....
    A mezőny egy része szeretne ABS nélkül menni, és nem a golyói miatt, hanem mert úgy neki nagyobb élmény a versenyzés. Az is tény, hogy így viszont nehezebb/problémásabb, sokaknak meg ez nem tetszik. Jelenleg nem tudom melyik tábor nagyobb, te tudod? Nyilván ha nincs tiltva, akkor nem éri meg önként kikapcsolni, mert egyértelmű hátrányt jelent és a többségnek a verseny az első, tehát ilyen értelemben nem huszadrangú a dolog. Abban az értelemben viszont az, hogy ez is csak egy olyan a versenyt színesítő paraméter, mint a mondjuk a 200% gumikopás, vagy a kötelező keverékhasználat, stb... ami ha egységesen érvényes mindenkire, akkor annak aki komolyan veszi a versenyzést, nem lehet döntő tényező a szereplését illetően. (és nekem ez a magánvéleményem erről, sorry érte )

  18. #393
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Alairom, hogy nagyobb kihivas ABS offal, ez nem kerdes!
    De akkor lehetne kotelezo soft keverek, a tobbi tiltott, es kotelezo egyes szarny minden palyan, ezek is mind kihivast adnanak pluszban. Ertem en, hogy vannak iszonyat jo versenyzok, de vannak kozepes es kevesbe jo pilotak is, es ugy gondolom az ABS on kevesbe rontja el az elmenok versenykedvet, mint az off a tobbieknek. Nem magamat szeretnem peldakent hozni, mert nem nagyon voltam jelen tobb okbol kifolyolag, de a forumon jo paran irtak, hogy orulnek, ha beesnek a futamokra, nyilvan maganugy ki, miert, mennyit akar/tud keszulni, de szem elott kell tartani sajnos ezt is, nem beszelve a mar emlitett kvalitasokrol. Gyakorlassal biztos szokhato az ABS off, de nem mindenki tud tobb tucat kort belerakni. Ezekrol volt mar szo, nem szeretnem, hogy megint jojjenek az "akkor nenindulj, ha nincs idod, stb reakciok, valamilyen szinten jogosak ezek a hangok is.
    Termeszetesen jelenleg en sem tudom hany szazalek van ezen, hany a masik oldalon, de a mostani szezon elott volt talan felmeres es ha jol remlik akkor a nem mellett volt tobb voks.
    Annyit meg szeretnek, hogy szinte biztos vagyok abban is, hgy az ABS kikapcsolasa mellett kardoskodok lennenek a leghangosabbak 1-1 T1-es bomba utan, vagy elmert kifekezes utan, mint szenvedo felek.

  19. #394
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A mezőny egy része szeretne ABS nélkül menni, és nem a golyói miatt, hanem mert úgy neki nagyobb élmény a versenyzés. Az is tény, hogy így viszont nehezebb/problémásabb, sokaknak meg ez nem tetszik. Jelenleg nem tudom melyik tábor nagyobb, te tudod?
    Azért sejtés van, főleg ha megnézed, hogy mennyivel kevesebben indulnak a másik AC-s bajnokságban a jóval nehezebb kocsival
    Én ha szavazás lenne már nem biztos hogy támogatnám az ABS OFF-ot, mert hiába szeretek úgy vezetni, nem akarom elvenni sok ember kedvét a versenyzéstől. Most ABS OFF lett a teszt és 2-en voltak ahogy néztem az első részén...

  20. #395
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Alairom, hogy nagyobb kihivas ABS offal, ez nem kerdes!
    De akkor lehetne kotelezo soft keverek, a tobbi tiltott, es kotelezo egyes szarny minden palyan, ezek is mind kihivast adnanak pluszban. Ertem en, hogy vannak iszonyat jo versenyzok, de vannak kozepes es kevesbe jo pilotak is, es ugy gondolom az ABS on kevesbe rontja el az elmenok versenykedvet, mint az off a tobbieknek. Nem magamat szeretnem peldakent hozni, mert nem nagyon voltam jelen tobb okbol kifolyolag, de a forumon jo paran irtak, hogy orulnek, ha beesnek a futamokra, nyilvan maganugy ki, miert, mennyit akar/tud keszulni, de szem elott kell tartani sajnos ezt is, nem beszelve a mar emlitett kvalitasokrol. Gyakorlassal biztos szokhato az ABS off, de nem mindenki tud tobb tucat kort belerakni. Ezekrol volt mar szo, nem szeretnem, hogy megint jojjenek az "akkor nenindulj, ha nincs idod, stb reakciok, valamilyen szinten jogosak ezek a hangok is.
    Termeszetesen jelenleg en sem tudom hany szazalek van ezen, hany a masik oldalon, de a mostani szezon elott volt talan felmeres es ha jol remlik akkor a nem mellett volt tobb voks.
    Annyit meg szeretnek, hogy szinte biztos vagyok abban is, hgy az ABS kikapcsolasa mellett kardoskodok lennenek a leghangosabbak 1-1 T1-es bomba utan, vagy elmert kifekezes utan, mint szenvedo felek.
    A Porsche RSR bajnoksagban sincs jelenleg ABS es teljesen korrekt versenyeket lehet ott is futni. Nincs minden futamon tomegszerencsetlenseg, nem esik-kel a mezony. Szoval az is teljesen mukodokepes.

  21. #396
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Azért sejtés van, főleg ha megnézed, hogy mennyivel kevesebben indulnak a másik AC-s bajnokságban a jóval nehezebb kocsival
    Én ha szavazás lenne már nem biztos hogy támogatnám az ABS OFF-ot, mert hiába szeretek úgy vezetni, nem akarom elvenni sok ember kedvét a versenyzéstől. Most ABS OFF lett a teszt és 2-en voltak ahogy néztem az első részén...
    Azert ezt ne az ABS off-nak tudjuk be, volt 2 hete Brands Hatchen egy GT2-es futam, ott sem volt ABS es voltunk szepen.

    Viszont ahhoz kepest, hogy milyen fontosnak tuntek a reszletek es a prequalon 61 ido volt regisztralva, meglepett a letszam, vagyis annak hianya.

  22. #397
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Azért sejtés van, főleg ha megnézed, hogy mennyivel kevesebben indulnak a másik AC-s bajnokságban a jóval nehezebb kocsival
    Én ha szavazás lenne már nem biztos hogy támogatnám az ABS OFF-ot, mert hiába szeretek úgy vezetni, nem akarom elvenni sok ember kedvét a versenyzéstől. Most ABS OFF lett a teszt és 2-en voltak ahogy néztem az első részén...
    Ezzel vitatkoznek. Egyáltalán nem nehezebb az RSR, mint a GT3, pusztan másképp kell menni vele. Mindkettőnek meg van a maga nehézsége/szépsége. Pusztan csak azt nem ertem, h ha valaki nem érintett a Gt3 sorozatban, az mért akarja rank eroltetni a maga igazát?

    A kevés létszámot sejteni lehetett.... Ismetlem magamat... Lerágott csont..

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről

  23. #398
    Na elolvastam a mai termést. Hát nem lennék most szervező... sajnálom, hogy így kapjátok az ívet abs meg vágas témában.

    Nem értem miért kell félni az abs off-tól, csak szokás kérdése. Ha nagyon gyáriak akarunk lenni, akkor kapcsoljuk be a tc-t is, igazán kemény bajnokság lenne...
    Az a baj, hogy nem tudni mit akar a többség, mert ugye a forumra mindig csak a leghangosabbak irnak be, bár azért sejthető hogy most a kikapcsolást ellenzők vannak többen. Sajnálom, de ez van. Én ezután is jókat fogok versenyezni akármi lesz.

    Ez a vágás téma is kezd nevetséges lenni. Mindenki a másikkal foglalkozik, mintha csak a másik egy-két vágásán múlna hogy nem ő a bajnok. Nincs jó megoldás, minden verzióban van rossz. A fehér vonalat nehéz ellenőrizni. Az "amit a pálya enged" meg néha igen durva vágasokat eredményezne.
    Visszatekintve a most véget ért szezonra, volt ezzel gond? Nekem egyszer sem volt rossz szájízem a futamok után ilyenek miatt. Élveztem minden versenyt, jókat mentünk, jókat csatáztunk. Srácok nem élet-halál harc ez. Olyan jó kis közösség volt ez, most meg már személyeskedések mennek...
    Most nem mindegy, hogy 7. vagy, vagy 8., illetve 20. vagy 22. Első úgyis csak egy lehet, és ahogy nézem pont nem a top3 pilóta problémazik.
    Toljuk a tavaszi szezont azt jó'van.
    Utoljára módosította: latoo; 2017. 01. 29. 23:12.

  24. #399
    Csori hsz-e miért lett törölve??? Már le se lehet írni a véleményünket? Vicc...

  25. #400
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Csori hsz-e miért lett törölve??? Már le se lehet írni a véleményünket? Vicc...
    Nincs torolt hozzaszolasa.

Oldal: 16 / 24 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •