Szavazás eredménye: R3E WTCC: Legyen-e 1 órás futam a bajnokságban, illetve a 8.fordulót mikor rendezzük?

  • IGEN, legyen 1 órás futam

    20 58,82%
  • NE, ne legyen 1 órás futam

    13 38,24%
  • A 8. forduló december 28-án legyen

    18 52,94%
  • A 8. forduló január 4-én legyen

    12 35,29%
Szavazók
34 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (127 összesen)
  1. #76
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Elméletileg megoldható, de ekkor az A utolsó 3 helyezettje a B-re kell, hogy menjen. Ebben megint igazságtalan, ha valaki úgy került az A végére, hogy mondjuk kilökték. És csak a versenyzőkön múlna az egész a szervezőknek nem lenne semmi eszköze, hogy befolyásolja, hogy valaki nem lép át a másik szerverre.
    Úgy gondoltam, hogy az utolsó három helyezett nem megy át a "B"-re. Annyi tartalék csak van már a Raceroomban.

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    De te ezt nem értheted meg, mert mindenre van egy egyéni véleményed és ez nem feltétlen tükrözi a többiek véleményét sok esetben. Meg kell szavazni ezt az átfedéses pontozást. AC és RR is érintett ebben. Ha nem akkor a közösség mondja hogy nem, ne csak TE.
    1. Egyrészt nem hiszem, hogy van ember a földön, aki többet gondolkodott volna már ezen a rendszeren mint én és hogy miként lehetne jobbá tenni. Szóval, hogy én nem értem, az kicsit erős kijelentés.
    2. Másrészt mint láthatod, én nem a mostani rendszer mellett érvelek, hanem próbálok rávilágítani az egyes új elméletek hátulütőire és ellentmondásaira is... nehogy cseberből-vederbe lépjünk.
    3. Harmadrészt mindenkinek csak egyéni véleménye van, mindig mindenki kicsit máshogy látja dolgokat mint a másik, ti nem egy homogén massza vagytok, ez pedig nem egy amolyan szimpla "A" vagy "B" kérdés. Látható, hogy nincs egyértelműen jó megoldás, csak rossz, meg talán kevésbé rossz (de az sem egyértelmű melyik melyik ), illetve a szavazásokat tekintve az a tapasztalat, hogy az ilyen bonyolult kérésekben jellemzően 2 vagy 3 közel azonos méretű csoportra oszlik a bagázs és nem érünk el vele semmit.
    4. Negyedrészt meg itt van a technikai háttér, hogy mit lehet megvalósítani és mit nem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 08. 30. 20:54.

  3. #78
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy gondoltam, hogy az utolsó három helyezett nem megy át a "B"-re. Annyi tartalék csak van már a Raceroomban.
    Talán nem, de mi van ha igen (volt már, hogy shakedownon nem volt gond a 20 fő, de legutóbb zolderben volt gond éles futamon a 20 fővel)? De tételezzük fel, hogy nem okozna gondot. A-n indulnak 15-en, B-n 8-an. A 3 B-s dobogós átmegy az A-ra, így a B-n marad 5 fő. Már a 8 se túl sok, de az 5 meg kevés.

  4. #79
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Mindent meg lehet oldani.
    Akkor szólj a Sector3-nak, hogy oldják meg, hogy stabilan menjen a multi 40 fővel is
    Persze minden megoldható, csak azt is vedd figyelembe kérlek, hogy a megvalósítás mennyi időt és emberi ráfordítást igényel. Mennyire kell megbolygatni a rendszert?

  5. #80
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Talán nem, de mi van ha igen (volt már, hogy shakedownon nem volt gond a 20 fő, de legutóbb zolderben volt gond éles futamon a 20 fővel)? De tételezzük fel, hogy nem okozna gondot. A-n indulnak 15-en, B-n 8-an. A 3 B-s dobogós átmegy az A-ra, így a B-n marad 5 fő. Már a 8 se túl sok, de az 5 meg kevés.
    Értem én Legyünk optimisták és számoljunk azzal, hogy sokkal többen indulunk a bajnokságban.

  6. #81
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Értem én Legyünk optimisták és számoljunk azzal, hogy sokkal többen indulunk a bajnokságban.
    Nekem egyébként mint ötlet tetszik, csak a HA faktor ne lenne

  7. #82
    Nem hiszem, hogy nagyon hozzá kellene ehhez a rendszerhez nyúlni. Sokkal könnyebb rajta rontani, mint javítani. Minden esetre lehet példát felsorolni, hogy mikor kinek lenne ez vagy az a szisztéma jobb. Ráadásul vannak bőven technikai korlátok is, nem beszélve a humán erőforrások (főként Szabi, Tomi és Balázs) végletességéről.
    Az esetek többségében azért összejönnek a pályán a szokásos kis csoportok, maximum kilökés, kiforgatás miatt nem ott vitézkedik valaki, ahol várhatóan a sebessége miatt tenné. Talán ott látnék még lehetőségeket bónuszolásban, hogy a leggyorsabb kört értékelni lehetne x ponttal. Illetve, ahogy már említettem volt, a balesetmentességet is honorálni, akár az egyes szezonok végén.

  8. #83
    Gólya Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    35
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve ha már 50-50%-ban gondolod a pontokat megosztani nekem még egy aggályom merül fel: egy jól vagy szerencsésen összerakott 1,5-2 perces kör miért és arányaiban ugyan annyit mint egy 30 perces futamon mutatott jó teljesítmény???
    Azért, mert a preki már megváltoztathatatlanul meghatározza, hogy a ponttáblázat alsó vagy felső 50%-ban leszel. A súlyok arányán lehet változtatni, elsőre az 50-50 tűnt jónak.

  9. #84
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Talán ott látnék még lehetőségeket bónuszolásban, hogy a leggyorsabb kört értékelni lehetne x ponttal. Illetve, ahogy már említettem volt, a balesetmentességet is honorálni, akár az egyes szezonok végén.
    A leggyorsabb kör megint a rendszer miatt problémás. Viszont Fair Play díjat támogatom. Régen is volt, miért ne. Minden bajnokságban a legtöbb pontot szerző, de büntetéspont mentes versenyző kapná.
    Esetleg 1-2 külön kategóriát be lehetne vezetni. Gondolok itt olyanra, hogy Senior Cup, Rookie Cup, stb. Ez külön, a régi táblázatos módszerrel lenne vezetve.

  10. #85
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg treki írta Hozzászólás megtekintése
    Azért, mert a preki már megváltoztathatatlanul meghatározza, hogy a ponttáblázat alsó vagy felső 50%-ban leszel. A súlyok arányán lehet változtatni, elsőre az 50-50 tűnt jónak.
    És ha kiesel a versenyen????
    Mindegy is. Szerintem jó igy ahogy vsn.

  11. #86


    Készültem egy ilyen jellegű "meglepetéssel" Korábban vágtam már pár videót, így gondoltam jó móka lesz és talán még sikerül is 1-2 ufót csábítani a mezőnybe. Az összes jelenet a nyári kupából van kivágva.

    Ha tetszene nektek a videó, használjátok egészséggel promóciónak. Direkt nem a Youtube-ra töltöttem fel, mert nagy valószínűséggel letiltanák a zenét, de a Vimeo-ról közvetlenül le is lehet tölteni, ha esetleg a saját csatornátokon is használni akarjátok.

  12. #87
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Hétfőn, szerdán még nem indul a bajnokság, mert még nincs meghirdetve. F1 miatt nem lehetne Monza Formula autós Fun race jövő hétre? Vagy Wtcc Spa mégegyszer Ez az egy órás verseny a kerék csere és más miatt is nagyon bejött. Plusz taktikai faktor miatt.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  13. #88
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Vagy bármi, hogy elkezdhessünk gyakorolni. Amíg még tudok

  14. #89
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Hétfőn, szerdán még nem indul a bajnokság, mert még nincs meghirdetve. F1 miatt nem lehetne Monza Formula autós Fun race jövő hétre? Vagy Wtcc Spa mégegyszer Ez az egy órás verseny a kerék csere és más miatt is nagyon bejött. Plusz taktikai faktor miatt.
    Parancsolj

  15. #90
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy bármi, hogy elkezdhessünk gyakorolni. Amíg még tudok
    WTCC legközelebb egy héttel a bajnoki kezdete előtt várható, akkor szeretnénk egy jó nagy szervert kipróbálni. Addig tartsatok ki

  16. #91
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    WTCC legközelebb egy héttel a bajnoki kezdete előtt várható, akkor szeretnénk egy jó nagy szervert kipróbálni. Addig tartsatok ki

    Az úgy csücskös. Eddig legalább volt 2 hét amíg tesztelhettünk.

  17. #92
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig legalább volt 2 hét amíg tesztelhettünk.
    Úgy tűnik innentől nem lesz

  18. #93
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    WTCC Bajnokság 2016 - Ötletelő!!

    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Az úgy csücskös. Eddig legalább volt 2 hét amíg tesztelhettünk.
    Ja, azt hittem fun futamról beszélünk. Ma zárul a szavazás, holnap kinn a naptár, menni fog a szerver, meglesz a két hét a prequalra

  19. #94
    Jaja, tök hülyén néz ki a naptáram, hogy csak a véeseres bajnokságok vannak felvéve benne egyelőre. Bár az első versenyt én kihagyom nyaralás miatt, sajnos.

  20. #95
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Bocs a belevauért.
    Olvastam hogy a preki zárását előrébb akarjátok hozni, ami én továbbra is nettó hülyeségnek tartok.
    Vagyunk jópáran akinek pici gyereke van, és kb örülünk ha gép elé tudunk valamikor ülni, ezek elől az emberek elöl szégyen 1 plusz napot elvenni.
    Lehet inditani másik szervert ahogy lehet a versenyt gyakorolni. Akinek volt rá eddig is affinitása az gyakorolt ettől függetlenül is akinek nem az nem.

  21. #96
    Sziasztok...
    Ma tudatosult bennem (a tavalyi bajnokság topikját böngészve) hogy a versenyek 21:00-kor kezdődtek. Gondolom idén sem akarjátok ezt másképpen...pedig de szeretném

    Nyilván egyedül vagyok ezen problémával és a nagy többségnek tök jó ez az időpont, mégis megpróbálok szembemenni az árral
    Arról nem lehetne szó esetleg, hogy ne 21-kor hanem 20 órakor kezdjünk?
    Mint írtam, tutira egyedül vagyok ezzel, de az időeltolódás miatt nekem a 21 óra az 22 és mire végzünk az legalább 23-23:30...az nekem pedig szerdai napon már későnek számít :/ főleg ha 4 órakor kelni kell
    Szóval lényeg a lényeg, van bármi esély arra, hogy 20 órakor elkezdődjön a buli szerdánként a bajnokság ideje alatt?

    UPDATE: a soronkövetkező hozzászólás tekintetében ez itt már tárgytalan
    Utoljára módosította: Navy; 2016. 09. 04. 14:11.

  22. #97
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Navy írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok...
    Ma tudatosult bennem (a tavalyi bajnokság topikját böngészve) hogy a versenyek 21:00-kor kezdődtek. Gondolom idén sem akarjátok ezt másképpen...pedig de szeretném

    Nyilván egyedül vagyok ezen problémával és a nagy többségnek tök jó ez az időpont, mégis megpróbálok szembemenni az árral
    Arról nem lehetne szó esetleg, hogy ne 21-kor hanem 20 órakor kezdjünk?
    Mint írtam, tutira egyedül vagyok ezzel, de az időeltolódás miatt nekem a 21 óra az 22 és mire végzünk az legalább 23-23:30...az nekem pedig szerdai napon már későnek számít :/ főleg ha 4 órakor kelni kell
    Szóval lényeg a lényeg, van bármi esély arra, hogy 20 órakor elkezdődjön a buli szerdánként a bajnokság ideje alatt?
    Nekem pl a 20 óra nem jó mert addig dolgozom és 45perc mire hazaérek.

  23. #98

    Yokohama Trophy, GTR-Masters Trophy, fordított rács modellezése!

    Sziasztok ötletelők!

    Rengeteg gondolatom volt/van, de koromnál fogva ezekből rengeteget felejtettem

    Ha már szabad és lehet akkor megosztanám én is az ötleteim egy részét:
    A közép és hátsó szegmensben harcolókat motiválandó Yokohama, esetleg GTR-Masters Trophy mennyire lehet életképes a szervezőknél?
    Tudom ez plussz munkát jelentene nekik, viszont hihetetlen lendületet tud valakinek adni, ha teszem föl beér a nyolcadik helyen mint yokohama Trophy győztes!!

    Még mindig foglalkoztat a fordított rács (pont úgy mint a nagyoknál). Azaz az első lenne a MAIN race ahogy az időmérő felállt. Utána pedig a fordított rács, ahol is semmi mást nem kellene tenni, csak az az előző időmérőn futott nyolc pilóta pihen a boxban és a többiek lefutják az időket

    Tudjátok a versenyzői kártyákra még várjuk a képeket!
    mediakonig@gmail.com

    Lehetséges privátban is megkeresnék pár embert akit még szeretnénk e célból elcsípni


    #SpeeDisMyPassion
    Real Cars Real Racing Hungary (RCRRHU) - Hartge Fox3

  24. #99
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Hartge írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok ötletelők!

    Rengeteg gondolatom volt/van, de koromnál fogva ezekből rengeteget felejtettem

    Ha már szabad és lehet akkor megosztanám én is az ötleteim egy részét:
    A közép és hátsó szegmensben harcolókat motiválandó Yokohama, esetleg GTR-Masters Trophy mennyire lehet életképes a szervezőknél?
    Tudom ez plussz munkát jelentene nekik, viszont hihetetlen lendületet tud valakinek adni, ha teszem föl beér a nyolcadik helyen mint yokohama Trophy győztes!!

    Még mindig foglalkoztat a fordított rács (pont úgy mint a nagyoknál). Azaz az első lenne a MAIN race ahogy az időmérő felállt. Utána pedig a fordított rács, ahol is semmi mást nem kellene tenni, csak az az előző időmérőn futott nyolc pilóta pihen a boxban és a többiek lefutják az időket

    Tudjátok a versenyzői kártyákra még várjuk a képeket!
    mediakonig@gmail.com

    Lehetséges privátban is megkeresnék pár embert akit még szeretnénk e célból elcsípni


    #SpeeDisMyPassion
    A különböző kategóriákat már itt az ötletelőben felvetettem, reakció nem jött rá. Azt se tudom mi alapján sorolnánk valakit "Yokohama Trophy győztesnek"
    A fordított rajtrácsos témát már egyszer veled átbeszéltük és technikailag továbbra se megoldható. Ha az általad vázoltak szerinte menne, akkor a 9. helytől random módon tenné be a versenyzőket a rajtrácsra, mivel a Race07-tel ellentétben itt nincs összefüggés a két session között.

  25. #100

    Remek csideó!

    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése


    Készültem egy ilyen jellegű "meglepetéssel" Korábban vágtam már pár videót, így gondoltam jó móka lesz és talán még sikerül is 1-2 ufót csábítani a mezőnybe. Az összes jelenet a nyári kupából van kivágva.

    Ha tetszene nektek a videó, használjátok egészséggel promóciónak. Direkt nem a Youtube-ra töltöttem fel, mert nagy valószínűséggel letiltanák a zenét, de a Vimeo-ról közvetlenül le is lehet tölteni, ha esetleg a saját csatornátokon is használni akarjátok.
    Atom jó lett!! Szerintem esélyes, hogy betesszük Írok neked pm-et ezzel kapcsolatosan!
    Real Cars Real Racing Hungary (RCRRHU) - Hartge Fox3

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •