Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85

    SHH Shifter 7R váltó eladó

    Eladó ez a 3D nyomtatóval készült váltó.
    7 sebességes, egy kapcsolóval lehet váltani a szekvenciális és a H üzemmód között. Plug and Play, drivert nem igényel. Egy L alakú rögzítőlemez van hozzá.
    A készítőtől rendelve csak októberben érkezik meg.
    Egy jó kis bemutató róla:
    <span style="color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 16px; background-color: rgb(255, 255, 254);">
    Irányár 35.000 Ft.
    Utoljára módosította: Captain Nigga; 2016. 07. 21. 08:06.

  2. #2
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    30.000 Ft

  3. #3
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    megvan-e még esetleg?

  4. #4
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    megvan-e még esetleg?
    már nincs sajna

  5. #5
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    már nincs sajna
    amúgy hogy tetszett ez a váltó és miért váltál meg tőle ,mit használsz helyette?

  6. #6
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    amúgy hogy tetszett ez a váltó és miért váltál meg tőle ,mit használsz helyette?
    PM-ben válaszolt nekem:

    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta
    Nekem nagyon kis apró volt méretügyileg (főleg a váltógomb), meg nem tudtam rögzíteni Wheel Stand Pro állványhoz (az L-alakú rögzítővel rendeltem, gondoltam jók lesznek a furatok de persze hogy nem). Pesrsze biztos lehet mindkettőn segíteni egy kis barkácsolással. Az asztali felfogatóval nem tudom mennyire lenne stabil. Kidolgozásra kicsit gagyi hatást kelt, érezni hogy home-made cucc.
    A váltási érzet viszont sokkal jobb a Thrustmaster váltójánál! Meg egy pillanat átrakni szeki módba, ez is fontos lehet.
    Ha tudod nélkülözni a pénzt szerintem rendelj egyet, ha nem jön be max. eladod.
    Én ezek alapján be is rendeltem egyet. Ennyiért (34k) egy próbát megér. Viszonyításképpen a TH8A 45k, a Fanatec szállítással együtt 90k
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 02. 01. 23:03.

  7. #7
    Azért a Fana egy 5 kilós acél cucc, azt tegyük hozzá .

  8. #8
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    PM-ben válaszolt nekem:



    Én ezek alapján be is rendeltem egyet. Ennyiért (34k) egy próbát megér. Viszonyításképpen a TH8A 45k, a Fanatec szállítással együtt 90k
    már én is megrendeltem múlt héten (elvileg március közepe fele jön meg) csak utána láttam , h volt itt valakinek... jó lesz ez szerintem...a kinézet annyira nem érdekel.. a váltógombot meg úgyis cserélem majd szerintem valami igazira... a TH8-nál szerintem tuti jobb érzésre videók alapján is...és ha jól olvastam akkor mostmár még keményebb rugóval gyártja a spanyol csávó ősz óta...kíváncsi vgyok fanatechez képest milyen érzésre
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 02. 02. 00:17.

  9. #9
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Majd számoljatok be milyen. Még lehet én is újra bevállalok egyet Bár pár befőttes gumival a TH8A-t is egész használhatóvá tettem csak ne szakadnának el mindig

  10. #10
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Nekem volt/van, és boldogan nyúzom már lassan egy éve. Az enyém a 7R széria egyik első darabja, fix ellenállással, de már 7 sebességi fokozattal (plusz hátramenet) és kétféle váltógombbal. Nagyon jól tartja magát, tökéletesen üzemel, a csavarokat nem szabad egyedül megtépni. A készítő srác végtelenül segítőkész, az első kapott darabnak volt valami rejtélyes elektronikai problémája, azonnal küldött egy új "belet" hozzá, szerelési útmutatóval, és egy ajándék 6R "fedéllel". Én azt mondom, vegyétek, vigyétek. Folyamatosan fejleszti a konstrukciót, a legújabb darabokban már állítható a fokozatok ellenállása is.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  11. #11
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    na meg is érkezett
    az első méterek H módban:


    azóta nyüstöltem még (találtam egy jó kis historicos MR AB szervert) és nagyon tetszik...
    TH8A -nál simán jobb, de igazából a fanatec clubsport sem jobb...
    ugye itt is van "gombnyomásra" szeki mód és a szeki mód talán még meggyőzőbb érzésre

  12. #12
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    na meg is érkezett
    az első méterek H módban:


    azóta nyüstöltem még (találtam egy jó kis historicos MR AB szervert) és nagyon tetszik...
    TH8A -nál simán jobb, de igazából a fanatec clubsport sem jobb...
    ugye itt is van "gombnyomásra" szeki mód és a szeki mód talán még meggyőzőbb érzésre
    Nekem április elején készül el (sajnos, mert a következő RSR bajnokságra rendeltem), aztán postázza. Volt egy videó, ahol a szeki módot a heusinkveld féle váltóval hasonlították össze és nem sokban maradt el tőle. Pedig ugye az a duplája árban és csak szeki módban megy.

  13. #13
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem április elején készül el (sajnos, mert a következő RSR bajnokságra rendeltem), aztán postázza. Volt egy videó, ahol a szeki módot a heusinkveld féle váltóval hasonlították össze és nem sokban maradt el tőle. Pedig ugye az a duplája árban és csak szeki módban megy.
    lehet neked is megjön hamarabb...nekem 15 nappal korában készült el mint ahogy az emailban írta

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •