Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (86 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E WTCC SC - Mid-Ohio 07.27.

    Kedves Versenyzők!

    A RaceRoom WTCC Summer Cup következő fordulója az USA szívében fekvő Mid-Ohio Az 1962-ben átadott pálya hullámvasút jellege komoly kihívások elé állítja a versenyzőket



    3. Futam: Mid-Ohio
    Autók: WTCC 2015 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2015)
    Pálya: Mid-Ohio
    Időpont: 2016.07.27. - szerda
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Prac1: 20:15 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 21:00 (20 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (30 min) napszak: délután
    Prac2: 21:53 (7 min)
    napszak: reggel
    Qual2: 22:00 (SuperPole: 3 min) napszak: dél (ESC használata engedélyezett!)
    Race2: 22:03 (30 min) napszak: délután

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: RaceRoom WTCC Summer Cup 2016
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Most én kérnék egy frankó setupot az élmezőnytől.Valamiért nagyon nem érzem ezt a pályát bár most gurultam rajta másodszor.Köszi előre is!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Most én kérnék egy frankó setupot az élmezőnytől.Valamiért nagyon nem érzem ezt a pályát bár most gurultam rajta másodszor.Köszi előre is!
    Nem tartozom az élmezőnyhöz, de tessék. Még én is keveset mentem, van benne tartalék
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #4
    Nálam is hasonló, bár én most próbálok kicsit keményebb futómű felé menni. Feltoltam teljesen mindent, úgyis kipróbáltam, de csúszkál a segge nagyon. Így ez a kompromisszum született, kicsit támaszkodva Krisztián setup-jára:
    WTCC 2015 Chevy - Mid-Ohio setup


  5. #5
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is hasonló, bár én most próbálok kicsit keményebb futómű felé menni. Feltoltam teljesen mindent, úgyis kipróbáltam, de csúszkál a segge nagyon. Így ez a kompromisszum született, kicsit támaszkodva Krisztián setup-jára:
    WTCC 2015 Chevy - Mid-Ohio setup
    Én is próbáltam hasonlóval, szinte majdnem ugyanolyan időt mentem vele. Az első kettő és az utolsó kettő kanyar a kulcsfontosságú szerintem. Ott kell megtalálni a helyes fékezési és kigyorsítási pontot ami elég trükkös

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Krisztián,Erik!
    Köszönöm a seteket,próbálkozom velük!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Krisztián,Erik!
    Köszönöm a seteket,próbálkozom velük!
    Szívesen! Szerintem nem a setup-on múlik, ha ráérzel a ritmusra iszonyat sokat lehet gyorsulni. Egyelőre nekem se sikerül összerakni egy tökéletes kört

  8. #8
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    ...ha ráérzel a ritmusra iszonyat sokat lehet gyorsulni...
    Pontosan ez fogalmazódott meg bennem is, ehhez a pályához "ritmusérzék" kell, legalábbis a harmadik kanyartól. Onnan a gyorsaság azon múlik, ki mennyire tudja pontosan az egymásba fonódó íveken tartani az autót és nem sodródik le róla.

    Egy jó hír, ez a pálya kevésbé eszi a gumikat. Most mentem félórás offline gyakorlást és visszalévő 12-13 percnél sárgultak be az elsők, 3 perccel a vége előtt még nem villogott. Aztán van Lagen kolléga kitolt a fűre...

  9. #9
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Ha jól látom megint nem megy a szerver...

  10. #10
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól látom megint nem megy a szerver...
    Volt egy rövid leállás frissítés miatt, most már újra megy!

  11. #11
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    mentem egy pb-t de nem került rögzítésre. igaz azt hiszem nem oszt nem szoroz
    Any Given Sunday!

  12. #12
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    mentem egy pb-t de nem került rögzítésre. igaz azt hiszem nem oszt nem szoroz
    Már benn is van

  13. #13
    Kár, hogy nem a sikános verzión megyünk, annak jobban bejön az első szektora. Én kb. ugyanolyan időt futottam most kemény és puha futóművel, illetve minimális és valamivel meredekebb hátsó szárny állással, de érzésre nekem a kemény futómű + meredekebb szárnyállás a legjobb.

  14. #14
    Szevasztok! Magam is meglepődtem a ma futott köridőmön, így gondoltam megosztom a beállításom, hátha segít valakinek. Szép lassan kezdek ráérezni, hogy egyáltalán mit kell állítanom az autón, hogy úgy viselkedjen, ahogy szeretném. A beállítás igen instabil. Az autó rendesen dobálja a seggét, de én ezzel valahogy együtt tudok élni, sőt a pálya utolsó szakaszában nekem ez kifejezetten tetszik is. Szépen be lehet hajítani az autót az összefüggő kanyarokba. Ha nem felejtem el, akkor valamikor bekapcsolom a Shadowplay-t és akkor töltök fel egy videót is.

    A Setup:
    Csatolt képek Csatolt képek

  15. #15
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Már benn is van


    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    ...megosztom a beállításom...
    Köszi, én egy kicsit hamarabb tudtam a gázra lépni a seteddel mint a Sonomás settel. Sevivel is megnézem este, kíváncsi vagyok.
    Utoljára módosította: toga; 2016. 07. 19. 08:12.
    Any Given Sunday!

  16. #16
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése


    Köszi, én egy kicsit hamarabb tudtam a gázra lépni a seteddel mint a Sonomás settel. Sevivel is megnézem este, kíváncsi vagyok.
    Szívesen. Örülök, ha segített.

  17. #17
    Ez a kör egy hangyányival rosszabb, mint a pb-m, de jobbat egyszerűen nem tudok menni, akkor se ha kinyomom a szemét az autónak Szívesen megnézném bárki körét, főleg Gáborét. Biztos látnék benne érdekességet. Van egy olyan érzésem, hogy még az utolsó előtti jobbos kanyarból lehetne valamit faragni (meg persze minimálisan mindenhol), de nem lenni olyan egyszerű


  18. #18
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Szívesen megnézném bárki körét, főleg Gáborét. Biztos látnék benne érdekességet.
    szép kört mentél!
    egy-két kanyart szűkebben veszek, és nem használom a 2-est, de ezen túl alig észrevehető különbségek lennének, csak akinek van hozzá szeme
    a seviben nem sok maradt, egy ladás pb-hez még lehet lesz kedvem és felrakom, ha lesz..
    Any Given Sunday!

  19. #19
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    szép kört mentél!
    egy-két kanyart szűkebben veszek, és nem használom a 2-est, de ezen túl alig észrevehető különbségek lennének, csak akinek van hozzá szeme
    a seviben nem sok maradt, egy ladás pb-hez még lehet lesz kedvem és felrakom, ha lesz..
    Köszi. Ma este kipróbálom, hátha szűkebben tudok még valamennyit faragni.

  20. #20
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Szívesen megnézném bárki körét, főleg Gáborét. Biztos látnék benne érdekességet.
    apró hibákkal íme:

    Any Given Sunday!

  21. #21
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    apró hibákkal íme:

    Az igen! Már látom, hogy hol marad az a fél másodperc

  22. #22
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Az igen! Már látom, hogy hol marad az a fél másodperc
    Ahogy én látom, nálam a pontatlanabb ívválasztásokban és az ebből adódó későbbi kigyorsításokban, illetve a kevésbé finom autókezelésben. Egyedül az erős fékezések, amiket kicsit lágyabban adok elő, de valószínűleg ez is ad a különbséghez pár tizedet körönként.
    Igen sokat segítenek az ilyen videók, mert nagyon jó útmutatók a fejlődés irányát tekintve.

    Alternatív gyakorlási módszernek kipróbáltam egy Group 5-ös Zakspeed Capri-t is ezen a pályán tegnap, ami kissé kezelhetetlenebb. Ha ezzel sikerül megtanulni a pályaíveket, a WTCC-s kocsikkal már sétagalopp körbemenni
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2016. 07. 21. 08:04.

  23. #23
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy én látom, nálam a pontatlanabb ívválasztásokban és az ebből adódó későbbi kigyorsításokban, illetve a kevésbé finom autókezelésben. Egyedül az erős fékezések, amiket kicsit lágyabban adok elő, de valószínűleg ez is ad a különbséghez pár tizedet körönként.
    Igen sokat segítenek az ilyen videók, mert nagyon jó útmutatók a fejlődés irányát tekintve.

    Alternatív gyakorlási módszernek kipróbáltam egy Group 5-ös Zakspeed Capri-t is ezen a pályán tegnap, ami kissé kezelhetetlenebb. Ha ezzel sikerül megtanulni a pályaíveket, a WTCC-s kocsikkal már sétagalopp körbemenni
    Én csak azokat a féktávokat nem értem Hihetetlen

  24. #24
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak azokat a féktávokat nem értem Hihetetlen
    Júniusban nem hazai környezetben versenyezgettem, hanem páromnál, ahol egy fapados tárgyalói széken ülve nyomtam, pl. Laguna Seca-ban (nem is lett belőle a-szerver). Amellett, hogy a seggem kivolt egy óra után, észrevettem, hogy hiába a Fanatec Clubsport V2 pedál, ha egy erőteljes fékezéskor egyszerűen hátrébb csúszik a szék a pedálhoz képest, vagy egyszerűen hátsó lábakra billen. Nem nagyon, csak épp annyit, hogy ne tudjak 100%-os fékerőt kifejteni és ezzel szerintem 10-20%-al hosszabb féktávokat tudtam csak venni általában. Néha sikerült teljes kapacitással satuznom, akkor meg csodálkoztam, hogy milyen ügyes voltam. Summa summarum, rohadtul meg kell oldani, hogy amin ülünk és amit taposunk fékezés közben, fizikálisan és főként roppant masszívan össze legyen kötve. Legalábbis Load Cell-es pedálnál mindenképp, különben a hajunkra kenhetjük.

  25. #25
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Júniusban nem hazai környezetben versenyezgettem, hanem páromnál, ahol egy fapados tárgyalói széken ülve nyomtam, pl. Laguna Seca-ban (nem is lett belőle a-szerver). Amellett, hogy a seggem kivolt egy óra után, észrevettem, hogy hiába a Fanatec Clubsport V2 pedál, ha egy erőteljes fékezéskor egyszerűen hátrébb csúszik a szék a pedálhoz képest, vagy egyszerűen hátsó lábakra billen. Nem nagyon, csak épp annyit, hogy ne tudjak 100%-os fékerőt kifejteni és ezzel szerintem 10-20%-al hosszabb féktávokat tudtam csak venni általában. Néha sikerült teljes kapacitással satuznom, akkor meg csodálkoztam, hogy milyen ügyes voltam. Summa summarum, rohadtul meg kell oldani, hogy amin ülünk és amit taposunk fékezés közben, fizikálisan és főként roppant masszívan össze legyen kötve. Legalábbis Load Cell-es pedálnál mindenképp, különben a hajunkra kenhetjük.
    Erikkonen! Most megerősítettél abban az érzésemben, hogy a kanapén ülve egy KIKA-s laptop tartósan szerelt tizen pár éves WingMan kormány szettet a mostani teljesítményem pont megfelelő nagyon gondolkozok, hogy egy rendes helyre lenne szükségem a játékhoz, ha szeretnék látványosan közelebb kerülni az élmezőnyhöz. Megnéztem a videókat, és nekem sokkal keményebben, sokkal többet sikoltoznak a kerekek és sokkal többet kell gépészkednem. Nem tudok ilyen finoman kevés kormány mozdulattal menni. De, tudom, hogy ez a sok-sok gyakorlás eredménye is ami az én 3-4 hónapos múltammal még nem mondható el. Szóval gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás 😄 Ja, és köszi a setupokat, bírom itt, hogy segítőkészek vagytok.


    Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •