Találatok: 1 - 16 (16 összesen)
  1. #1
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181

    AC - Historic Summer Cup 2016

    Indul a Masters Historic Summer Cup!



    A nyár egyik legszórakoztatóbb és egyben legférfiasabb kihívása lesz a kis olasz méregszákokkal vívott küzdelmünk, hiszen a nyílt kupa versenyein két nagyon szerethető és kezes verdát fogunk hajtani. Az autók közül megkötés nélkül bármelyik választható az egyes futamokon, a versenyek a móka kedvéért 2*30 perces sprint futamok formájában kerülnek megrendezésre. Hagyományainkhoz híven az ABS és kipörgésgátló természetesen nem játszik.

    A 6 fordulós kupa során az Alfa Romeo GTA-t és a Lancia Fulvia-t fogjuk jó alaposan meghajtani, a futamok között csak sprint versenyek lesznek! Az Alfa Romeo gyári autó, a Fulvia a megadott linkről letölthető kiváló minőségű add-on tartalom. Amit még érdemes tudni, hogy a Fulvia első kerék meghajtású autó és alapvetően máshogy kell kezelni, mint az Alfát. Amiben megegyeznek, hogy mind a kettő nagyon kezes és igen szép autó. Szóval mindenki választhat számára kedvező paripát.

    A futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon! A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban az 6 versenyből csak a 4 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

    A sorozat győztese ás a legjobb újonc idén díjban is részesül: 60 perc Oculus Rift CV1-es szimulátorozás a SimHouse-nál!


    Versenynaptár:
    1. futam: 2016.06.23. - Brands Hatch GP: az 1. futam topikja!
    2. futam: 2016.07.05. - Imola: a 2. futam topikja! (Foci EB Negyeddöntő miatt keddi időpont!)
    3. futam: 2016.07.21. - Monaco: a 3. futam topikja!
    4. futam: 2016.08.04. - Nürburgring: a 4. futam topikja!
    5. futam: 2016.08.18. - Hungaroring: az 5. futam topikja!
    6. futam: 2016.09.01. - Vallelunga: a 6. futam topikja!


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa és a Dream Pack #1, #3 eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk a szerveren mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - Historic szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!



    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 01. 22:04.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Megy a szerver és a prekval!

    1. futam infók itt:
    AC Historic SC - Brands Hatch - 06.23

  3. #3
    A 07.06-os dátum direkt lóg ki a sorból? Mert az szerdai nap, meg látom pirossal is van jelölve. Vagy valami fociizé van akkor csütörtökön?

  4. #4
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Igen. Foci, negyeddöntő.

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A 07.06-os dátum direkt lóg ki a sorból? Mert az szerdai nap, meg látom pirossal is van jelölve. Vagy valami fociizé van akkor csütörtökön?
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen. Foci, negyeddöntő.
    Na várj, 6.-án is van, ezt benéztük!
    Újratervezés...

  6. #6
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Caramba...

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na várj, 6.-án is van EB meccs, ezt benéztük!
    Újratervezés...
    Figyelem, szavazás a 2. futam új időpontjáról: Historic Summer Cup - Imola

  8. #8
    Sziasztok !

    Milyen kormány elfordulás szöget használtok Alfa-nál ?

  9. #9
    Farkas Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 09. 21.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg Rich írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    Milyen kormány elfordulás szöget használtok Alfa-nál ?
    900°

  10. #10

  11. #11
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy tapasztalt-e más is olyat, hogy amikor fellépek a szerverre, betöltöm a set-et, és elindulok a boxból, akkor még minden rendben, megyek pár kört, visszajövök a boxba, esetleg állítok a set-en, és amikor másodszorra is kimegyek a pályára, akkor a kormányközép nem középen van, kb 15 fokkal balra áll....... kiba... idegesítő.....
    .....a Nurburgring-i második versenyen is azért léptem ki az első kanyar után, mert az időmérőn még minden ok volt, nem törtem a kocsit, és amikor kiálltunk a grid-re, akkor még nem éreztem, de amikor elindultunk, akkor egyből rájöttem, hogy valami gáz van. Meg is löktem valakit asszem, (ezért így utólag is elnézést) és gondoltam, nem szenvedem végig a versenyt..... amúgy sem ment valami jól aznap....

    Nos tapasztalt hasonlót más is? Ja és ez csak a Historic szerveren van, GT3-as és semmilyen más autóban még nem tapasztaltam....

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy tapasztalt-e más is olyat, hogy amikor fellépek a szerverre, betöltöm a set-et, és elindulok a boxból, akkor még minden rendben, megyek pár kört, visszajövök a boxba, esetleg állítok a set-en, és amikor másodszorra is kimegyek a pályára, akkor a kormányközép nem középen van, kb 15 fokkal balra áll....... kiba... idegesítő.....
    .....a Nurburgring-i második versenyen is azért léptem ki az első kanyar után, mert az időmérőn még minden ok volt, nem törtem a kocsit, és amikor kiálltunk a grid-re, akkor még nem éreztem, de amikor elindultunk, akkor egyből rájöttem, hogy valami gáz van. Meg is löktem valakit asszem, (ezért így utólag is elnézést) és gondoltam, nem szenvedem végig a versenyt..... amúgy sem ment valami jól aznap....

    Nos tapasztalt hasonlót más is? Ja és ez csak a Historic szerveren van, GT3-as és semmilyen más autóban még nem tapasztaltam....
    Nekem a Nürburgring-en a hátsó egyenesben ment el mindig a középállás az Alfa-val, én sem értettem a dolgot, először azt hittem a kormányom rossz, aztán azt, hogy a setup, de végül nem jöttem rá mi a gond és így kezdtem neki az első futamnak.

    Versenyen viszont ezen bosszankodni teljesen felesleges, csak azzal szabad foglalkozni midig, amivel tudsz is mit kezdeni... így is gond nélkül végig tudtam menni a futamon és még élvezni is tudtam!

  13. #13
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Sziasztok!Nem szeretnélek titeket sürgetni,meg semmi,de egy frissített ponttáblázatot kaphatnánk?

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Foton14 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Nem szeretnélek titeket sürgetni,meg semmi,de egy frissített ponttáblázatot kaphatnánk?
    Frissítettem... köszi, hogy szóltál!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 08. 24. 11:58.

  15. #15
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Sziasztok! A bajnokság végeredményéről kaphatnánk egy táblázatot,vagy valamit?

  16. #16
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg Foton14 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A bajnokság végeredményéről kaphatnánk egy táblázatot,vagy valamit?
    Támogatnám én is, legalább azt tudjuk meg ki nyerte....

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •