Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (82 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E WTCC SC - Laguna Seca 06.29.

    Kedves Versenyzők!

    A RaceRoom WTCC Summer Cup nyitó fordulójában a legendás, Dugóhúzó kanyarjáról híres Laguna Seca-i aszfaltcsíkra látogatunk el.
    A 1957-ben átadott 3610 méter hosszú pálya meredek lejtésével és beláthatatlanságával komoly bátorságot igényel a versenyzők részéről.



    1. Futam: Mazda Laguna Seca
    Autók: WTCC 2015 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2015)
    Pálya: Mazda Laguna Seca
    Időpont: 2016.06.29. - szerda
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Prac1: 20:15 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 21:00 (20 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (30 min) napszak: délután
    Prac2: 21:53 (7 min)
    napszak: reggel
    Qual2: 22:00 (SuperPole: 3 min) napszak: dél (ESC használata engedélyezett!)
    Race2: 22:33 (30 min) napszak: délután

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Éles szerver:
    GTR-Masters.hu #1, #2
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: RaceRoom WTCC Summer Cup 2016
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 06. 29. 19:37.

  2. #2
    Ez a kis genyó nem mentette el az 1:25.2xx időmet

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a kis genyó nem mentette el az 1:25.2xx időmet
    Log fájl megvan, hogy miért nem dolgozta be egyből azt nem tudom. De újra töltöttem, most jó lett, megvan az időd (és másé is)
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 06. 17. 23:37.

  4. #4
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Log fájl megvan, hogy miért nem dolgozta be egyből azt nem tudom. De újra töltöttem, most jó lett, megvan az időd (és másé is)

  5. #5
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Érdeklődöm, hogy a RaceRoom-ban mennyi különböző napszak van? Lenne rá lehetőség hogy a P1,Q1,R1,P2,Q2,R2 reggeltől estig az összes napszakot lefedné?
    Így különböző körülmények lennének végig, ha csak kis különbségekkel is. Még több valóságot utánzó faktor is bekerülne úgymond egy "versenynapba"
    Én örülnék neki ha ki lenne próbálva a nyári bajnokság alatt. Vagy lenne egy délelőtt is egy délutáni futam, ahol másabbak a fényviszonyok is. Vélemény?
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődöm, hogy a RaceRoom-ban mennyi különböző napszak van? Lenne rá lehetőség hogy a P1,Q1,R1,P2,Q2,R2 reggeltől estig az összes napszakot lefedné?
    Így különböző körülmények lennének végig, ha csak kis különbségekkel is. Még több valóságot utánzó faktor is bekerülne úgymond egy "versenynapba"
    Én örülnék neki ha ki lenne próbálva a nyári bajnokság alatt. Vagy lenne egy délelőtt is egy délutáni futam, ahol másabbak a fényviszonyok is. Vélemény?
    Előző bajnoki szezonban ezt már nyomtuk így..

  7. #7
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődöm, hogy a RaceRoom-ban mennyi különböző napszak van? Lenne rá lehetőség hogy a P1,Q1,R1,P2,Q2,R2 reggeltől estig az összes napszakot lefedné?
    Így különböző körülmények lennének végig, ha csak kis különbségekkel is. Még több valóságot utánzó faktor is bekerülne úgymond egy "versenynapba"
    Én örülnék neki ha ki lenne próbálva a nyári bajnokság alatt. Vagy lenne egy délelőtt is egy délutáni futam, ahol másabbak a fényviszonyok is. Vélemény?
    Szerintem még azonos körülmények között sem tudnak konstans köröket futni a driverek, (köztük én se) nemhogy még különböző körülmények között. Ráadásul többen még csak ismerkednek ezekkel az amcsi pályákkal ( én is csak Laguna-t ismerem picit). Szóval nem tudom milyen kalamajka születne ebből, lehet mindenki bérletet váltana a sóderágyba és utána onnan ténferegne vissza a pályára

  8. #8
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem még azonos körülmények között sem tudnak konstans köröket futni a driverek, (köztük én se) nemhogy még különböző körülmények között. Ráadásul többen még csak ismerkednek ezekkel az amcsi pályákkal ( én is csak Laguna-t ismerem picit). Szóval nem tudom milyen kalamajka születne ebből, lehet mindenki bérletet váltana a sóderágyba és utána onnan ténferegne vissza a pályára
    Én egyik pályát sem ismertem az előző szezonban, és mégis. Nekem tetszett hogy másak a fényviszonyok és ja jobban tudsz alkalmazkodni a megváltozott körülményhez akkor kicsi előnyöd van. Főleg a versenyek végére, ahol már sokan elfogyasztották a gumikat.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  9. #9
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Én egyik pályát sem ismertem az előző szezonban, és mégis. Nekem tetszett hogy másak a fényviszonyok és ja jobban tudsz alkalmazkodni a megváltozott körülményhez akkor kicsi előnyöd van. Főleg a versenyek végére, ahol már sokan elfogyasztották a gumikat.
    A gumihasználat más tészta. Aki nem tud vigyázni a gumira az elhasználja idő előtt (sajnos én is) fényviszonyoktól függetlenül (ez-az előny mindig megmarad annak aki jól fékez és nyomja a gázt kigyorsításkor) Én szinte mindig kihagyom a practice-t mert annyira más a tapadás, hogy semmi értelme körözgetni (max. azt szimulálja milyen ha elkopott a gumid)

  10. #10
    Valószínűleg a társaság nem kis részének a Practice igen hasznos a pályavonal, az ideális ívek és a fékezési pontok tanulása miatt. Nekem nincs kifogásom a változó körülmények ellen sem, de érdemes lenne a funrace-eket használni "kísérleti labornak". A mezőny második felének szerintem többet hoznának a pluszban megtett körök, mint a tapadáskülönbségek az ilyen-olyan napszakoknál.

  11. #11
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg a társaság nem kis részének a Practice igen hasznos a pályavonal, az ideális ívek és a fékezési pontok tanulása miatt. Nekem nincs kifogásom a változó körülmények ellen sem, de érdemes lenne a funrace-eket használni "kísérleti labornak". A mezőny második felének szerintem többet hoznának a pluszban megtett körök, mint a tapadáskülönbségek az ilyen-olyan napszakoknál.
    Persze nagyon hasznos a Practice ( mondjuk az-az ideális ha a verseny körülményekhez hasonló). A sok gyakorlás mindennél többet ér! Én kipróbáltam olyan pályán amit elég jól ismerek, hogy összehasonlítottam a default setup-ot a saját setup-ommal. Folyamatosan csak 3-4 tized különbség volt, és benne voltam az első 8-ban a default setuppal . Félreértés ne essék, nekem sincs kifogásom a változó körülmények ellen

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Én szinte mindig kihagyom a practice-t mert annyira más a tapadás, hogy semmi értelme körözgetni
    Sosem leszel jó versenyző, hogy ha mindig egy fix konkrét körülményre készülsz fel és betanulod az azon való érvényesülést. Akkor tudsz valóban gyors lenni, hogy kifejlődik benned a skill a változásokhoz való folyamatos, gyors és hatékony alkalmazkodáshoz.

  13. #13
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sosem leszel jó versenyző, hogy ha mindig egy fix konkrét körülményre készülsz fel és betanulod az azon való érvényesülést. Akkor tudsz valóban gyors lenni, hogy kifejlődik benned a skill a változásokhoz való folyamatos, gyors és hatékony alkalmazkodáshoz.
    A realitás talaján maradva 42 éves fejjel már tényleg nem leszek soha jó versenyző főleg úgy, hogy idén kezdtem a "pályaversenyzést". De én ezt így is nagyon élvezem

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A realitás talaján maradva 42 éves fejjel már tényleg nem leszek soha jó versenyző főleg úgy, hogy idén kezdtem a "pályaversenyzést". De én ezt így is nagyon élvezem
    Baromira remélem, hogy 12 év múlva én nem fogom magam majd így előre "temetni"...

    Nyugdíjas koromban tervezek például megtanulni gitározni...

  15. #15
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Baromira remélem, hogy 12 év múlva én nem fogom magam majd így előre "temetni"...

    Nyugdíjas koromban tervezek például megtanulni gitározni...
    Hogy temetném-e magam az némi barokkos túlzás Colin McRae-n nőttem fel, voltam több torna legjobb kapusa, hiába fotóz(tam)om hivatásszerűen húszon éve autó és motorsportokat azért csak öregszik az ember és a reflexek már tompultak és ezt visszafordítani nem lehet.

  16. #16
    Mint másik vénember, én is csatlakozom ehhez, hogy sok mindent csináltam már, a szimulátorozást egy éve kezdtem és biztos vagyok benne, még lesz pár új dolog az életben, amit ki fogok próbálni. És egyelőre reménytelenül lassúnak sem érzem magam, ha azt nézem, mennyi gyakorlással hol tartok a mezőnyben, de tény, hogy a reflexeink és az attitűdünk alkalmasint már másként működik, mint a nálunk 15-20 évvel fiatalabbaké.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Mint másik vénember, én is csatlakozom ehhez, hogy sok mindent csináltam már, a szimulátorozást egy éve kezdtem és biztos vagyok benne, még lesz pár új dolog az életben, amit ki fogok próbálni. És egyelőre reménytelenül lassúnak sem érzem magam, ha azt nézem, mennyi gyakorlással hol tartok a mezőnyben, de tény, hogy a reflexeink és az attitűdünk alkalmasint már másként működik, mint a nálunk 15-20 évvel fiatalabbaké.
    Az elszántságom igazolásához csak egy képet tudok csatolni Másfél év alatt csak a r3e-vel 37 napot játszottam.
    Csatolt képek Csatolt képek

  18. #18
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Csatlakozom a ven csatalovak taboraba. Harom eve szimulatorozok, ket evig gyorsultam, de az utolso evben mar folyamatosan lassulok. Ez sajnos kor es reflex gyengules, nem lehet mit kezdeni vele. Elfogadom es kesz. Meg sok ev kozuti vezetes es vagy ketmillio megtett kilometer berogzodese ellene dolgozik a versenypalyan valo vezetesnek. Ezt se nagyon lehet mar atirni.

    Tapatalkkal küldve a Nokia 3310 készülékemről.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Tarquini 47, Fangio 46 évesen volt világbajnok... Bakos Gábor 59 évesen alázza itt a mezőnyt. Azért pár évet még adok nektek..

  20. #20
    Én is úgy érzem, hogy kellő motivációval és idő/energiaráfordítással lehetne élmezőnyben autózni. Amíg élvezem, csinálom is majd, csak kicsit hátrébb, mert kevesebb időm van rá

  21. #21
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nyugdíjas koromban tervezek például megtanulni gitározni...
    Gondolom így képzeled

  22. #22
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Tarquini és Fangio már eleve autóversenyzők voltak. Ne hasonlitsuk boldog családapákhoz, akik szórakozásból ülnek le virtuálisan versenyezni......
    Öregember nem gyorsvonat.......

  23. #23
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Valaki egy Honda setup-ot nem adna... Igen régen játszottam de nem és nem nagyon találom a fonalat, főleg ezeknél a 2015 autóknál.
    Thx

  24. #24
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Csapatbajnokság lesz ebben a nyári bajnokságban is?
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Csapatbajnokság lesz ebben a nyári bajnokságban is?
    Nem lesz most.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •