Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 52 (52 összesen)
  1. #51
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Navy írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Balázs vagyok, de mindenki aki ismer a virtuális világban, csak Navy-nak szólít Teljesen új vagyok az oldalon, viszont az online versenyzés nem áll távol tőlem....de erről majd később!
    Szeretnék csatlakozni a hétfői "Funrace"-hez, de csak ahhoz, a szerdai bajnokság utolsó futamán már nem szeretnék bekavarni a ponttáblázatba!
    Legalábbis ha jól értelmezem, akkor a hétfő esti verseny egy "tétnélküli" barátságos megmérettetés.
    Ha lehetséges és nem zavar senkit, akkor csatlakoznék az utolsó Indianapolis-i futamhoz így bemelegítés gyanánt!

    Üdvözlettel:
    Navy
    Szia!

    Még két futam (Indianapolis és Spa) van hátra a Summer Cupból, de ha csak egy lenne vissza akkor is azt mondanám, hogy gyere nyugodtan Ez egy nyílt kupa, bárki bármelyik futamra benézhet. Sőt kiváló alkalom ismerkedni az itt versenyzőkkel és a versenyek lebonyolítási elvével. A szerdai WTCC kupafordulók előtt hétfőnként van Shakedown futam, illetve a "szabad" szerdákon FUN futam az éppen aktuális versenyhelyszínen. Itt találod a naptárat, talán így jobban áttekinthető amit leírtam

  2. #52
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A KUPA HIVATALOS VÉGEREDMÉNYE

    Az egy órás Oculus Rift-es SimHouse szimulátorozást nyerték:
    Gerőcs Tamás (kupa győztese)
    Szőcs Attila (legjobb újonc)

    Gratulálunk!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •