Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    AC GT3 - Büntetések - Nordschleife

    Kedves versenyzők!

    Az óvásokon felül a Versenybíróság a futam első pár körét szúrópróba szerűen átvizsgálta. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!


    Nordschleife- 2016.05.15 - R1:
    Replay:
    https://drive.google.com/file/d/0ByY4cnZ9fSYQcUN6WktnZnBlTDg/view?usp=sharing


    2:52 - Pfenning Kristóf - Versenybaleset
    3:00 - Sárközi Gábor - Lag ( Gábor légyszíves ellenőrizd az internetkapcsolatodat )



    Nordschleife- 2016.05.15 - R2:
    Replay: https://drive.google.com/file/d/0B3k...ew?usp=sharing

    Nem történt szabálytalanság



    Összevont büntetések:

    Boxutca áthajtás Fehér Zoltán, Hetzl Kristóf, Homoki Csaba, Laza Balázs, Mammel Erik, Piski Tamás, Terhes Csaba
    4 Figyelmeztetés:
    Apojk Imre, Bai László, Molnár Attis, Oláh Gergely, Pataki Szabolcs
    3 Figyelmeztetés:
    Csorosz László, Csupor Csongor, Horváth Roland, István Kornél, Matejka Zoltán, Piski Tamás, Reményi Balázs, Szloboda Gusztáv
    2 Figyelmeztetés:
    Balázs Péter, Csáti Viktor, Fehér Zoltán, Horváth Márk, Kókai Konrád, Lele Péter, Pothorszki Attila, Terjék Attila, Vona Zoltán, Zelfel Tamás
    1 Figyelmeztetés:
    Gedő Miklós, Hajas Tamás, Hetzl Kristóf, Horváth Krisztián, Mammel Erik, Pető László, Szabó Szilárd, Szántai Zoltán, Terhes Csaba, ,Tóth Szabolcs, Zrubecz László


    Homoki Csaba és Terhes Csaba esetében most, Mammel Erik, Piski Tamás, Hetzl Kristóf, Laza Balázs, Fehér Zoltán esetében pedig az előző futamokon összegyűlt az 5 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő verseny első 10 körében kell letöltenie, és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba.



    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 06. 12. 16:46.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Tudom ellenzékből minden könnyebb...de lécci had ne összegezzem milyen következtetéseket vontam le az elmúlt időszak döntéseiből....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A Nordschleife után kihirdetett büntetések érvényesek a ma esti 3 órás Spa futamra, az Austin-i futam utólag törlése került.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 06. 13. 08:46.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •