Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (31 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    AC F3 - Slovakiaring - 06.07

    Kedves Versenyzők!

    Utolsó fordulójához érkezik a Masters Formula 3 Bajnokság, meglepetés helyszínünk a lendületes vonalvezetésű SlovaikaRing!
    A bajnoki cím és a további helyezések sorsa még teljesen nyitott, így az utolsó szezonzáró futamon dől el minden, gatyát felkötni!



    6. Futam: SlovakiaRing (LETÖLTÉS)
    Időpont: 2016.06.07. (kedd)
    Autó:
    Dallara F312 (LETÖLTÉS) (Setup: Toga)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 20:45-21:00 (15 perc)
    Qual1
    : 21:00 (20 perc)
    Race1: 21:20 (12 kör)
    Qual2:
    21:55 (10 perc)
    Race2:
    22:05 (12 kör)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: factory
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    100%


    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #R1, #R2, #R3
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - F3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters


    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: MASTERS Formula 3 Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat, a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    • A futamokon a pályaelhagyásért a program automatikusan büntetést ad, ami azzal jár, hogy körön belül 1 alkalommal 35 km/h alá kell lassítani. Ezt a manővert szigorúan tilos az ideális íven végrehajtani, csak a pálya szélére lehúzódva a mezőnyt a legkisebb mértékben sem zavarva szabad kivitelezni!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2016. 06. 06. 10:36.

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nem tudom ki próbálta már ezt a pályát? Nagyon jó a pálya csak egy probléma van ha bármilyen baleset vagy csak kicsúszás történik a sóderágyba akkor 10 esetből 8-szor vége a versenyednek mert nem tudsz vissza jönni.Tisztában vagyok vele hogy ez a valóságban is így van,csak gondoltam szólok nehogy valakit meglepetés érjen.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom ki próbálta már ezt a pályát? Nagyon jó a pálya csak egy probléma van ha bármilyen baleset vagy csak kicsúszás történik a sóderágyba akkor 10 esetből 8-szor vége a versenyednek mert nem tudsz vissza jönni.Tisztában vagyok vele hogy ez a valóságban is így van,csak gondoltam szólok nehogy valakit meglepetés érjen.

    Na végre valami real........

  4. #4
    Ez tényleg meglepetés Elég sok kört mentem rajta, mióta kiraktátok, hogy ez lesz az utolsó forduló pályája, de egyáltalán nem éreztem rá. Se a féktávok se az ívek nincsenek meg igazán. Talán ez az első pálya, ami ennyire kifog rajtam és egyszerűen nem értem, hogy miért. Remélem sikerül valakinek lecsekkolnom a körék az élmezőnyből, mert ez a 2mp hátrány gyalázatos egyenlőre

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Up, a keddi szezonzárónak!

  6. #6
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Up, a keddi szezonzárónak!
    Remélem tudok jönni, mert kedden vizsgázom. Igaz, 9-re szinte biztosan haza érek, de ha megint megbukom akkor nem hiszem, hogy olyan állapotban leszek, hogy induljak.
    De megpróbálom magam összeszedni és behúzni a bajnoki címet
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  7. #7
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170

    Hány körös lesz a futam?

  8. #8
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése

    Hány körös lesz a futam?

    12 kör lesz várhatóan.

  9. #9
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem tudok jönni, mert kedden vizsgázom. Igaz, 9-re szinte biztosan haza érek, de ha megint megbukom akkor nem hiszem, hogy olyan állapotban leszek, hogy induljak.
    De megpróbálom magam összeszedni és behúzni a bajnoki címet
    Na úgy néz ki,hogy ki kell hagyjam a szezonzárót,szóval eggyel kevesebb lesz az izgalmi faktorod,bár neked kb. a célbaérés is elég lenne.
    A barátom Angliából hazalátogatott,szóval dilemma volt kicsit,de reális esélyem már úgy sincs a bajnoki címre,szóval marad a sörözés.
    Azért drukkolok a csapattársamnak...Hajrá Norbi!!

  10. #10
    Weller Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    28
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Na úgy néz ki,hogy ki kell hagyjam a szezonzárót,szóval eggyel kevesebb lesz az izgalmi faktorod,bár neked kb. a célbaérés is elég lenne.
    A barátom Angliából hazalátogatott,szóval dilemma volt kicsit,de reális esélyem már úgy sincs a bajnoki címre,szóval marad a sörözés.
    Azért drukkolok a csapattársamnak...Hajrá Norbi!!
    Kár, hogy nem tudsz ott lenni :/
    Azért jó szórakozást a haverral és köszönöm a biztatást!

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    20:00-ig lehet nevezni a futamra!

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kikerültek a futamra érvényes büntetések...
    Figyelem, van letöltendő is: AC F3 - Büntetések - Spa


    Az utolsó futam a bajnoki pontokból fogunk levonni a normál büntetési tételek helyett, szóval érdemes lesz vigyázni!

  13. #13
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Ez tényleg meglepetés Elég sok kört mentem rajta, mióta kiraktátok, hogy ez lesz az utolsó forduló pályája, de egyáltalán nem éreztem rá. Se a féktávok se az ívek nincsenek meg igazán. Talán ez az első pálya, ami ennyire kifog rajtam és egyszerűen nem értem, hogy miért. Remélem sikerül valakinek lecsekkolnom a körék az élmezőnyből, mert ez a 2mp hátrány gyalázatos egyenlőre
    Amúgy nem kell szégyelni, ez a Slovakiaring ez egy gyalázatos pálya és nem technikás, hanem nettó alkalmatlan a versenyzésre

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Szerverbeosztás: mindenki jöhet #R1 szerverre!

    Szerver pár perc múlva indul belépés teszt céljából, próbarajt 20:35 körül.
    20:45-kor RESTART, majd 5 perc booking, itt tud csatlakozni az, aki lekéste a nevezést.

    2. futam előtt szintén lesz booking, sok sikert mindenkinek!

  15. #15
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Elvileg fut az éles szerver, jelezzétek ha valami gond van!

  16. #16
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Csatlakoznék a második versenyre Booking időben
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  17. #17
    ez érdekes volt. ok, hogy hátraestem, és ok, hogy letöltöttem az áthajtásost, de kört nem kaptam, mikor megelőztem valakit, mégsem kerültem jobb pozícióba, meg jött a kék zászló...
    valami térváltás volt itt...

  18. #18
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ez érdekes volt. ok, hogy hátraestem, és ok, hogy letöltöttem az áthajtásost, de kört nem kaptam, mikor megelőztem valakit, mégsem kerültem jobb pozícióba, meg jött a kék zászló...
    valami térváltás volt itt...
    Ugyanez nálam is. Először néztem bután, hogy mi az a kék zászló...

  19. #19
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanez nálam is. Először néztem bután, hogy mi az a kék zászló...
    láttam, hogy te is így jártál. te is voltál box utca áthajtáson, ez valami bug lehetett, mert legalább 3 embert megelőztünk...

  20. #20
    ez kicsit brutál volt...
    nem a pályával volt a gond, az igenis technikás, és nehéz a trükkös tört kanyarok miatt, szeretem.
    első futamon is az elejéből lettem kitolva a pálya szélére, a másodikon meg konkrétan kilőve.
    amíg pályán voltam, addig élveztem a versenyzést. de basszus Weeler Norbi te mivel játszol, gamepaddal? ide-oda rángattad az autót,egyenes nálad nem nagyon volt. mindegy.
    sajnálom, hogy vége a szezonnak a formulával, remélem lesz még!
    jó pihit mindenkinek a nyárra!

  21. #21
    Ez volt életem első bajnoksága. Nagyon élveztem. Szeretném megköszönni mindenkinek, aki segített. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen eredményt sikerült elérnem a pontversenyen További sok sikert mindenkinek.

  22. #22
    Naggy Viktor Versenyző Nagy Viktor logója
    Csatlakozott
    2015. 08. 15.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    28
    Jó verseny volt mindkét futam!
    Az elsőn Lehellel csatáztam nagyokat,korrekt versenyzés volt,köszönöm!
    A másodikon kicsit kivártam,mert hiába nyomtam nagy volt a tülekedés előttem.
    Hát igen,a 4.körben az 1-s kanyarban sikerült elmenni a nagy tülekedés mellett,és onnantól üldöztem a Gábort.
    Utolsó körre utolértem,de megelőzni már nem volt idő,1 tized különbség!
    Köszönöm a lehetőséget és gratulálok mindenkinek aki végigtolta ezt a bajnokságot!
    Élvezetes versenyek voltak,várom a folytatást
    Sziasztok.

  23. #23
    Weller Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    28

    Post

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ez kicsit brutál volt...
    nem a pályával volt a gond, az igenis technikás, és nehéz a trükkös tört kanyarok miatt, szeretem.
    első futamon is az elejéből lettem kitolva a pálya szélére, a másodikon meg konkrétan kilőve.
    amíg pályán voltam, addig élveztem a versenyzést. de basszus Weeler Norbi te mivel játszol, gamepaddal? ide-oda rángattad az autót,egyenes nálad nem nagyon volt. mindegy.
    sajnálom, hogy vége a szezonnak a formulával, remélem lesz még!
    jó pihit mindenkinek a nyárra!
    Ne haragudjatok!
    Az a helyzet, hogy amikor összeraktam a setupomat valahogy elfelejtettem tesztelni megtankolt géppel. Az időmérőn jól is teljesített, de amint belekerült a 20 liter benzin, folyamatosan el-el akart menni a hátulja a kanyarokban.
    Egyébként a replay-t megnézve maga a kocc nem volt olyan nagy, de nagyon szerencsétlenül jött ki az egész, ahogy megpöckölve kibillentél az egyensúlyodból és pont ott volt Lehel is, ami miatt összeakadtak a kerekeink és megdobott téged. Még egyszer bocsánat tőled és Leheltől is!

  24. #24
    Először is köszönet Ipolyi Janinak a setup-ért, amit az 1. versenyen kellett megszoknom. Jelentőset javultam vele időben is, érzésre is.

    1. verseny - Mivel BUÁ-ra készültem, nem kapkodtam sehova, de így is jól jöttem ki az első körös "műsorból". Kör végén be, jobb letudni és utána üres pályán menni. Ez működött is, 3-4 embert előztem, illetve mentem el mellettük, mert ők kicsúsztak. Ennek fényében egy 11. hely nem is volt rossz. Prekvalhoz képest pedig javultam 1,7 másodpercet a setup-nak köszönhetően. Lányi Tamás nagyon sépen jött fel rám a végén, de maradt 1 tized előnyöm a befutónál

    2. verseny - Rajt a hátsóbb régióból. Az időket nézve érdekes szakadék mutatkozott. Előttem mindenki 1.58-59-es idővel, aztán cirka 2 mp szünet és jöttem én meg a többiek. Versenyen viszont a balhékat kikerülve már az 5. helyen jártam és nem is volt rossz a tempóm a többiekhez képest. Később Lehel utolért, le is húzódtam, mert nem akartam beleszólni a bajnokság végeredményébe, meg úgyis megelőzött volna viszonylag gyorsan. Utána Ipolyi Janival 2 körön át előzgettük oda-vissza egymást, míg egy kis hiba miatt kicsit leszakadtam. Következő delikvens Zelfi, aki szintén egy buta hiba miatt simán elment a célegyenesre fordítóban, de aztán nagyjából tudtam mögötte menni. Ez meglepett ismét a kvalifikációs idők tekintetében. A végén 7.-nek beérve öröm és bódogság, ezt előre aláírtam volna.

  25. #25
    Idézet Eredetileg Weller Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudjatok!
    Az a helyzet, hogy amikor összeraktam a setupomat valahogy elfelejtettem tesztelni megtankolt géppel. Az időmérőn jól is teljesített, de amint belekerült a 20 liter benzin, folyamatosan el-el akart menni a hátulja a kanyarokban.
    Egyébként a replay-t megnézve maga a kocc nem volt olyan nagy, de nagyon szerencsétlenül jött ki az egész, ahogy megpöckölve kibillentél az egyensúlyodból és pont ott volt Lehel is, ami miatt összeakadtak a kerekeink és megdobott téged. Még egyszer bocsánat tőled és Leheltől is!
    Valóban nem volt nagy kocc, csak satuba kerültem
    Nem is haragszom, ne értsétek félre a hozzászólásomat. Jó lett volna még csatázni, mert az a másfél kör király volt. Amúgy inkább az egyenesekben volt fura, hogy kicsit ideoda ment a kocsid, nem egyenes vonalban. Mindenesetre nem beszólni akartam, csak megjegyeztem

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •