Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (98 összesen)
  1. #51
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg 7olee1 írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg, valaki próbálta verseny előtt?
    Én próbáltam volna, csak 1 kör verseny volt beállítva a szerón, úgy meg nehéz.
    Szerintem első boxig osszuk ki a pontokat és csoki. Nekem semmi kedvem plussz egy versenyt még bevállalni, így is már csak becsületből nyomom a szezont, az a spai 3 óra sem igazán hiányzik
    Any Given Sunday!

  2. #52
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Egyáltalán beért valaki?

  3. #53
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Visszamentem kipróbálni,hogy mi van ha letiltom a Pitconfigot, a gyári pitbox sem működik...,
    szerk: viszont láttam, valakinek mintha működött volna, pl. Csongor volt éppen bent.

  4. #54
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Én próbáltam volna, csak 1 kör verseny volt beállítva a szerón, úgy meg nehéz.
    Szerintem első boxig osszuk ki a pontokat és csoki. Nekem semmi kedvem plussz egy versenyt még bevállalni, így is már csak becsületből nyomom a szezont, az a spai 3 óra sem igazán hiányzik
    Én benne vagyok

  5. #55
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Érdekes, nekem (PitConfig V1.7.1) mindkétszer működött (mondjuk nekem aztán pont mind1 volt)

  6. #56
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Anélkül sem működik, vagy de?
    Van akinek működött?
    Én is kiléptem...
    Nekem jó volt.

  7. #57
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nálam minden rendben ment.Én írtam a fórumra hogy bug van a boxutcában annak is a hátsó részén.Mivel nem volt ismét próbarajtos szerver ezért én sem tudtam kipróbálni.Azok akik ez miatt ki léptek lemerem fogadni hogy a box hátsó részén voltak.Én biztos még egyszer ezen a fos,szar pályán nem megyek többet.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #58
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam minden rendben ment.Én írtam a fórumra hogy bug van a boxutcában annak is a hátsó részén.Mivel nem volt ismét próbarajtos szerver ezért én sem tudtam kipróbálni.Azok akik ez miatt ki léptek lemerem fogadni hogy a box hátsó részén voltak.Én biztos még egyszer ezen a fos,szar pályán nem megyek többet.
    Igazad lehet, mind a hátsó fertályon voltunk.

  9. #59
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Nekem az app-al nem ment, de kézzel állítgatva igen. Ha jól láttam, a körülöttem lévőknek is sikerült...

    Nagyon nem lambo pálya volt ez, szenvedtem rendesen vele, minden kigyorsítás egy rémálom volt. Egy cserével, hard-al nyomtam végig, egész jó volt még az etapok végén is...


    Zelfel Tamás bocsi a koccért.

  10. #60
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az app-al nem ment, de kézzel állítgatva igen. Ha jól láttam, a körülöttem lévőknek is sikerült...

    Nagyon nem lambo pálya volt ez, szenvedtem rendesen vele, minden kigyorsítás egy rémálom volt. Egy cserével, hard-al nyomtam végig, egész jó volt még az etapok végén is...


    Zelfel Tamás bocsi a koccért.
    Semmi probléma.Nem számítottam rád de valahogy összeértünk.Ha én voltam a hunyó akkor én bocsika!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #61
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Zelfel Tominak igaza van. A boxutca volt bugos. Elején és végén a szürke aszfaltos részen nem működött a pitconfig. Ott ütköztek is a kocsik, tehát a szellem autó sem működött ott.

  12. #62
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Pákolicz Róbertől szeretnék elnézést kérni amiért a második körben kilöktem féktávon,természetesen óvom magam mindenképp.A futamról annyit,hogy nem volt rossz nagyrészt egyedül autóztam.Nekem jól működött a pitconfig,igaz én a box közepén voltam.

  13. #63
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Zelfel Tominak igaza van. A boxutca volt bugos. Elején és végén a szürke aszfaltos részen nem működött a pitconfig. Ott ütköztek is a kocsik, tehát a szellem autó sem működött ott.
    Nem csak a Pitconfig, a gyári sem működik, kipróbáltam.

  14. #64
    Csupor Csongor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 11.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    34
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Visszamentem kipróbálni,hogy mi van ha letiltom a Pitconfigot, a gyári pitbox sem működik...,
    szerk: viszont láttam, valakinek mintha működött volna, pl. Csongor volt éppen bent.
    Nekem kifogástalanul működött.

  15. #65
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Csupor Csongor írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem kifogástalanul működött.
    Úgy néz ki, hogy a box hátsó részén nem megy (replay-t visszanézve)

  16. #66
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Replay kellene, valaki feltöltené?

  17. #67
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Replay kellene, valaki feltöltené?
    Tessék!
    Link: https://drive.google.com/file/d/0Bxm...ew?usp=sharing
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #68
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük! Aztán azt is ki kéne találni, mi legyen a sorsa ennek a futamnak, tekintettel a bug miatti - ön hibájukon kívül befejezhetetlen versenyt elhagyókra.

  19. #69
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük! Aztán azt is ki kéne találni, mi legyen a sorsa ennek a futamnak, tekintettel a bug miatti - ön hibájukon kívül befejezhetetlen versenyt elhagyókra.
    Semmi... ez ilyen. Le kell legközelebb rendesen tesztelni a pályákat. Nem csak körbe szaladunk rajta, hogy jó. Voltak akik végigmentek problémák nélkül, velük szemben nem lenne fair újra menni, vagy elvenni a pontjaikat.

  20. #70
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Már neharagudjatok, azok akik nem tudták befejezni a futamot a boxutca miatt, de rögtön az elején Zelfel Tomi beirta, hogy bugos a boxutca. Nem jött semmi reakció a BT részéről, igy mi is ugy voltunk vele hogy akkor biztos marad igy.
    Utólag meg kárrogni rajta tök fölösleges. Ha mégis törölve lesz a futam/eredmény a BT részéről, akkor inkább nem irom ide mit gondolok az egészről. Külömben is nekik kellett volna lépniük ez ügyben. Bár ne várjunk el sokat, hiszen a szerverujrainditás is néha gondot okoz....
    Peace

  21. #71
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Passz..
    Ha csak a féltávon elért helyezéseket néznénk, az meg az azokkal szemben lenne kiszúrás akik 2 kiálláson voltak (csori).

    A futamról is valamit. Az elején vesztettem, túlóvatoskodtam de nagyon szép, hosszú csatákkal a 4 helyig tudtam feljönni. Klafa volt. Ez a pálya, a sok visszafordítóval, a fékezéseknél kiszélesedő, kinyíló pályával, a sokívű kanyarokkal, nagyon jó pozicióharcokkal kecsegtet.
    Leszakadások, félidő után nemvolt miért izgulnom, iigy a benzinparámat erősítettem fel. Próbálgattam vitorlázni, fék nélkül, lendületből átvinni az iiveket. Eléggé új élmény volt. Kár hogy nincs semmi fogyasztásos appom. Vmi olyan kéne hogy épp mikor mennyit eszik a motor. Mikor megyek eco üzemmódban. Mi az optimális fordulatszáma egy GT kocsinak? Ne nyomjam tökig a gázt, ne pörgessem fel annyira a fordulatot, váltsak elöbb? Fék helyett, elöbb engedjem fel a gázt? Eléggé átszellemültem endurance módba. A legvégén még a sárga benyaikon sem jött fel, úgyhogy azthiszem ilyen szempontból jó munkát végeztem. Greenpeace.

  22. #72
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Már neharagudjatok, azok akik nem tudták befejezni a futamot a boxutca miatt, de rögtön az elején Zelfel Tomi beirta, hogy bugos a boxutca. Nem jött semmi reakció a BT részéről, igy mi is ugy voltunk vele hogy akkor biztos marad igy.
    Utólag meg kárrogni rajta tök fölösleges. Ha mégis törölve lesz a futam/eredmény a BT részéről, akkor inkább nem irom ide mit gondolok az egészről. Külömben is nekik kellett volna lépniük ez ügyben. Bár ne várjunk el sokat, hiszen a szerverujrainditás is néha gondot okoz....
    Peace
    Károgni valóban felesleges annak akinek be lesz vésve a ponttáblázatba az elért eredménye, pláne, hogy az 1, 2 helyezett az önhibáján kívül nem szerez pontot, és akinek működött a pit az legalább két helyezéssel előrébb végzett a saját erőfeszítése nélkül. De szerintem azzal is ki...szás aki beleölte az idejét és betlizett szintén a pálya hibája miatt. De megfordíthatom a gondolatmenetet: Ha nem lesz törölve a futam/eredmény a BT részéről, akkor inkább nem írom ide mit gondolok az egészről.

  23. #73
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg 7olee1 írta Hozzászólás megtekintése
    Károgni valóban felesleges annak akinek be lesz vésve a ponttáblázatba az elért eredménye, pláne, hogy az 1, 2 helyezett az önhibáján kívül nem szerez pontot, és akinek működött a pit az legalább két helyezéssel előrébb végzett a saját erőfeszítése nélkül. De szerintem azzal is ki...szás aki beleölte az idejét és betlizett szintén a pálya hibája miatt. De megfordíthatom a gondolatmenetet: Ha nem lesz törölve a futam/eredmény a BT részéről, akkor inkább nem írom ide mit gondolok az egészről.
    Nézd. Sajnálom a helyzetet, és egyet is értek veled. Én sem igy akartam 2ik lenni, se senki más. A gondolatmenetem a BT-hez szolt. Nehéz lesz megoldást találni rá az biztos, hogy mindenki elégedett legyen. De úgy is ők döntenek, ahogy a pályával kapcsolatban is...

  24. #74
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Najo oke teljesen igaz a Ti oldalatokrol nezve is, de ha Nektek nem jut mukodo boxhely Ti is ugyanigy fel lennetek haborodva es probalnatok kapaszkodni valami esszeru ervbe. Bunbakot lehet keresni, de szerintem mar messze tulleptuk a komolytalansag hatarat ezzel a Gt3-as bajnoksaggal Monzaval kezdodoen, ugy hogy mar mindegy. Egyebkent sajnalom, mert igencsak nivos bajnoksagnak indult...
    Any Given Sunday!

  25. #75
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd. Sajnálom a helyzetet, és egyet is értek veled. Én sem igy akartam 2ik lenni, se senki más. A gondolatmenetem a BT-hez szolt. Nehéz lesz megoldást találni rá az biztos, hogy mindenki elégedett legyen. De úgy is ők döntenek, ahogy a pályával kapcsolatban is...
    Én sem neked szántam, de hátha olvassa valaki a szervezők részéről

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •