Szavazás eredménye: Voltál-e már valaha a Hungaroring-en? Ha igen milyen titulusban?

  • Nem, mégcsak szimen, TV-n keresztül láttam

    6 13,04%
  • Igen nézőként

    6 13,04%
  • Nézőként, már a padockban is jártam

    17 36,96%
  • Igen, utasként is körbevittek már

    5 10,87%
  • Igen, irányítottam is valamit

    12 26,09%
Szavazók
46 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    FP: Élmények a Hungaroring-ről

    Voltál-e már valaha a Hungaroring-en? Ha igen milyen titulusban?

    A legerősebb opciót válasszátok ha több állítás is igaz rátok.
    Ha egyéb elményetek, kapcsolatotok is van a ringgel, írjátok le nyugodtan.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 05. 24. 11:16.

  2. #2
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    a ringen lévő gokart pálya számít?

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    a ringen lévő gokart pálya számít?
    Nem, az nem a ring.
    Hm, esetleg az már poddock-nak számiithat?

  4. #4
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Bejelöltem a választ, de nálam van egy plusz válasz, ugyanis biztositóként is voltam már a ringen versenyen. Ilyen opció pedig nincs.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Joh hát ilyen szempontból énmeg azzal túlzok hogy körbevittek a ringen. Kissé árnyaltabb a dolog. Konkrétan az apukám utaztatott pöcsös koromban, Dáciával, amikor még építették a pályát. Nemtudom hogyan tévedtünk fel rá, de arra emlékszem hogy csak részenként volt kész a pálya, és ahol az aszfaltozott rész találkozott a még nem aszfaltozott, földes résszel, ott irtónagy bucka volt, és le kellett lassítani.

    Publikusra raktam a szavazatokat (véletlen titkos volteddig)

  6. #6
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    F1 Paddockon túl, én is pályaszélén voltam a legközelebb még - konkrétan a pitwallon kellett állni és biztosítani, hogy senki se másszon be a díjátadókor

    Williamsesek elejtettek egy betűt a táblájukról futam alatt, de nem tarthattam meg szuvenírnek, pedig mikor átnyújtottam a táblás embernek, titkon bíztam benne hogy azt mondja, hogy tarsam meg.

  7. #7
    Én szerencsére kismilliószor voltam már. Közel lakom hozzá, így ha lehetőség adódik kimegyek a haverokkal. Egyik kedvenc az MTA (Magyar Time Attack), ami nagyon családias, szinte az egész paddock és a boxutca is nyitott, és a mezőny is évről évre komolyabb. Ha a régi EVO Neo gyorsulási verseny is ér, akkor végülis a pályán is mentem már Illetve többször voltam kiállító a boxban a kocsimmal, meg fotózások, ilyenek. Egyik cimbim korábban motorozott versenyszinten, voltunk kint motoros gyorsasági OB-n, egy másik hölgy ismerősöm pedig sportbíró, így volt alkalmam egy versenyt a bírói poszt mellől végignézni. Szóval nagyon szerencsésnek tartom magam, mert egy évben legalább 4-5 alkalommal kijárok. Viszket is már a tenyerem, hogy végigkergessek rajta valamit

  8. #8
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Én motorozni jártam fel nyaranta, mikor már meguntuk a Mátrát illetve rájöttünk,hogy veszélyes, kerestük a lehetőségeket biztonságosabb helyszínre.Volt a Brezova illetve a Ring mert Egerhez közeli helyet kerestünk.A Brezova kicsi és lassú sportmotornak és igy lett a Ring. Úgyhogy volt szerencsém elég sokszor sok kört megtennem rajta...Voltunk vagy 10-szer fönt és azt kell megszorozni 3*25 percel Tényleg semmivel össze nem hasonlítható élmény körbemenni egy versenypályán, főleg úgy ha te magad vezetsz.
    Volt WTCC is régebben, sőt Voltam Ferrari napon is egyszer VIP belépővel mindenhova... még a Ferrari hivatalos kajáldába is érvényes volt.... Most majd ősszel tervezem a Blancpain-ra.....

    Szóval szerencsés vagyok a Ringel!

  9. #9
    MNASZ és MAMS sportbíró ér? :P

    Bár nem kellett volna ide beírnom, mert ha hülyeséget csinálok itt bajnoki futamon, még a végén duplán büntetitek.

    Ui.: Nem, nem én vagyok Fülöp Robi hölgy ismerőse. XD
    Utoljára módosította: magisztibi; 2016. 05. 05. 13:40.

  10. #10
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Én életemben először annó az első kamion versenyen voltam kint a Ringen. Emlékszem is, a célegyenes végén, ahol álltunk, az egyik kamionnak elment a féke és gyakorlatilag tovább jött, ami azért volt érdekes, mert elég meredek lejtő van, illetve volt ott. Azon teljes gázzal feljött, átszakitotta a korlátot, majd a pályán jócskán kivül állt meg.......
    Öregember nem gyorsvonat.......

  11. #11
    Hiszitek vagy nem, de én eddig mind a 30 Magyar Nagydíjon ott voltam! 1986-ban még gyerekként apámmal, később haverokkal. Az utóbbi tíz évben pedig újságíróként, ami persze teljesen más világ. Ahhoz, hogy így alakultak a dolgok, rengeteg szorgalom, de még több szerencse kellett. Tavaly és tavalyelőtt rádióztam is, ekkor volt élő bejelentkezésünk a kommentátorfülkéből. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer oda eljutok...

    Voltam persze más versenyeken is, 1998-ban például 25 ezer Ft-ért VIP jegyet vettem a GT világbajnokság versenyére, holott akkoriban kb. 35 ezer Ft volt a havi fizetésem. De megérte, mert életre szóló élmény volt. Később aztán jött a Gyorsasági OB (2004-től), GT (2006), WTCC (2011-től), DTM (2014), Superstars (2014?), Kamion EB (2015)... Az utóbbi verseny előtt Steffi Halm vitt három kört a kamionjával, amit természetesen nagyon élveztem. Pár hete pedig az aszfaltavató ünnapség alkalmával végre vezettem is a pályán néhány kört egy utcai Seattal ill. egy Audival.

    Ja, és a Magyar Nagydíjak alatt szombatonként szokott jótékonysági futóverseny lenni, akkor rendszeresen körbefutom a pályát. Ezen mérnökök, szerelők, újságírók, stb. vesznek részt, de néha a versenyzők is. Egyszer Sebatian Vettel jött mögöttem, aztán az 5-ös kanyarban kívülről(!) megelőzött és nem is láttam többé

    Majdnem kifelejtettem a 12 órás versenyt 2008-ból, amikor az egyik induló magyar csapat koordinátora voltam. Szóval rengeteg élmény köt a pályához! Ez látható a profilképemből is
    Utoljára módosította: Sury; 2016. 05. 05. 14:52.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •