Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (196 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    AC GT3 - Nordschleife - 05.15

    Kedves Versenyzők!

    Elérkezett a pillanat, amit a mezőny fele bizseregve, a másik fele rettegve várt, végre meghajtjuk a GT3-as gépeket a "Zöld Pokolban"!



    8. Futam: Nordschleife - Endurance
    Autók - alap: BMW Z4 GT3, McLaren MP4-12C GT3, Mercedes-Benz SLS GT3 (Setup-ok: Toga - BMW (Friss!), Gaál Laci - BMW, WR setup-ok, további setup-ok)
    Autók - DP1: Nissan GTR GT3 (v1.2-es setup-ok: Nissan setup, további setup-ok)
    Autók - DP2: Audi R8 LMS Ultra GT3, Lamborghini Huracan GT3, Glickenhaus SCG003 (Setup-ok: Kiss Norbi - Audi R8, Kemény Ákos - Huracan & Audi R8)
    Autók - DP3: McLaren 650 GT3, Mercedes AMG GT3, Lamborghini Huracan ST (Setup-ok: Leitner Norbi - Mercedes AMG)

    Időpont:
    2016.05.15. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 18:30-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:15-19:30 (15 perc)
    Időmérő
    : 19:30 - 20:30 (60 perc)
    Futam hossza: 10 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Használható gumik: Medium, Hard
    Gumi kopás mértéke: 200%
    Üzemanyag használat:
    100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #R1, #R2, #R3
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters



    Indulási feltételek és egyéb infók itt: Masters GT3 Bajnoskág
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    • A futamokon a pályaelhagyásért a program automatikusan büntetést ad, ami azzal jár, hogy körön belül 1 alkalommal 35 km/h alá kell lassítani. Ezt a manővert szigorúan tilos az ideális íven végrehajtani, csak a pálya szélére lehúzódva a mezőnyt a legkisebb mértékben sem zavarva szabad kivitelezni!





    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 05. 13. 19:20.

  2. #2
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nord is csak 1.5 órás lesz? Ha igen akkor miért van előrébb fél órával?

    re: át lett mozgatva a kérdés
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 05. 02. 23:09.

  3. #3
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nord is csak 1.5 órás lesz? Ha igen akkor miért van előrébb fél órával?
    Nem a futam hosszabb, hanem az időmérő edzés.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    AC GT3 - Nordschleife - 05.15

    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a futam hosszabb, hanem az időmérő edzés.
    Pontosan, szóval figyeljetek, mert 18:30-kor zár a Prekval és 19:30-kor indul a 60 perces Qual!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 05. 02. 20:51.

  5. #5
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan, szóval figyeljetek, mert 18:30-kor zár a Prekval és 19:30-kor indul a 60 perces Qual!
    Nem látom sok értelmét időmérőnek ezen a pályán... Így most majnedm ugyan annyi a bemelegítés + "időmérő" mint maga a verseny
    Nem lehetne egyszerűen a prequal alapján indulni??

    Ja, és a dátumot elrontotta a copypaste manó.

  6. #6
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Nem lehetne a versenynek megfelelő napszakot beállítani végre?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látom sok értelmét időmérőnek ezen a pályán... Így most majnedm ugyan annyi a bemelegítés + "időmérő" mint maga a verseny
    Nem lehetne egyszerűen a prequal alapján indulni??
    Nem, de nem kötelező részt venni rajta az elejétől, ha nem akarsz.
    Ami a gáz, hogy itt sajnos nem lehet "kis kört" futni, viszont annál inkább fontos/érdekes lesz, hogy ki tudja bolond biztosan összerakni a jó körét a qual-on.

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetne a versenynek megfelelő napszakot beállítani végre?
    Az egyik énem azt mondja, az lenne a legbiztonságosabb valóban, a másik meg azt, hogy random napállásra állítsam mindig a szervert a futamokon, hogy ez is egy olyan változó legyen, amihez alkalmazkodni kell, akár csak a valóságban.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 05. 02. 22:50.

  8. #8
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    hogy ez is egy olyan változó legyen, amihez alkalmazkodni kell, akár csak a valóságban.
    A valóságban a versenyek időpontja nem változó.

  9. #9
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Én azt nem értem, hogy miért endurance, ha nem is hosszabb?

    Ja még meg sem néztem a beosztásom most, hogy újból vasárnap is melózni kell, hogyan érek haza...

  10. #10
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Ez sajnos a pünkösdi hétvégén lesz így sajnos nem leszek otthon,hogy részt vegyek a versenyen,pedig ezt mindenképpen abszolválni szerettem volna.Azt szeretném kérdezni,hogy a többségnek jó ez a dátum?

  11. #11
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez sajnos a pünkösdi hétvégén lesz így sajnos nem leszek otthon,hogy részt vegyek a versenyen,pedig ezt mindenképpen abszolválni szerettem volna.Azt szeretném kérdezni,hogy a többségnek jó ez a dátum?
    Miért, hova tennéd? Mert páratlan héten DTM kupa van vasárnap. A mostani verseny is a munka ünnepén volt, lehet valaki azért nem tudott jönni

  12. #12
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, hova tennéd? Mert páratlan héten DTM kupa van vasárnap. A mostani verseny is a munka ünnepén volt, lehet valaki azért nem tudott jönni
    Én személy szerint az utána következő hétfőre tenném,mert az még munkaszüneti nap és talán több embernek lenne jó.Ez a saját véleményem,de ha nem így van azért ne harapjátok le a fejem.

    Tapatalk-kal küldve az én D5803-el

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez sajnos a pünkösdi hétvégén lesz így sajnos nem leszek otthon,hogy részt vegyek a versenyen,pedig ezt mindenképpen abszolválni szerettem volna.Azt szeretném kérdezni,hogy a többségnek jó ez a dátum?
    Jogos a felvetés, a hosszú hétvége miatt lehet át kéne tennünk a futamot egy nappal későbbre, azaz hétfő estére!

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem értem, hogy miért endurance, ha nem is hosszabb?
    A pálya verzió neve ez, nem a futamé.

    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    A valóságban a versenyek időpontja nem változó.
    Úgy értem, hogy a practice, a qual és a futam session-ök eltérő napállásnál kerülnek megrendezésre, mindig másmilyen a pálya, más a hőmérséklet, máshonnan süt a nap... sosem ugyan olyanok a körülmények.

  14. #14
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint az utána következő hétfőre tenném,mert az még munkaszüneti nap és talán több embernek lenne jó.Ez a saját véleményem,de ha nem így van azért ne harapjátok le a fejem.
    Hát, őszintén szólva nem tudtam hogy hosszú hétvége lesz. Hétfő este nekem is jobban megfelelne így, de vasárnap is jó.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 05. 03. 12:47.

  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nekem nem jó a hétfő este sajnos. Délutános leszek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem jó a hétfő este sajnos. Délutános leszek!

    Nekem se jó, másik bajnokságban is indulok többedmagammal. Hónapok óta tudjuk az időpontokat, én már júniusig minden időpontot lefixáltam.

  17. #17
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Nekem kivételesen mind 1.

    Mi keritést csinálunk, jó 2 napos meló, mivel csak akkor vagyok otthon 2 napot igy arra esett a választás.

  18. #18
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem kivételesen mind 1.

    Mi keritést csinálunk, jó 2 napos meló, mivel csak akkor vagyok otthon 2 napot igy arra esett a választás.
    Este már sötét van, olyankor ne építs kerítést

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Este már sötét van, olyankor ne építs kerítést
    Amig látunk nyomjuk.

  20. #20
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Az egyik énem azt mondja, az lenne a legbiztonságosabb valóban, a másik meg azt, hogy random napállásra állítsam mindig a szervert a futamokon, hogy ez is egy olyan változó legyen, amihez alkalmazkodni kell, akár csak a valóságban.
    A random még nem is lenne gond, de ez a lapos szögű késő délután állandóan itt a fák között nagyon tré, legalábbis nem segít annak aki most tanulná a pályát. Tudom ezt már anno Blackwoodban is leszartad, de itt most azért csak egy 8 perces körről van szó...

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    A random még nem is lenne gond, de ez a lapos szögű késő délután állandóan itt a fák között nagyon tré, legalábbis nem segít annak aki most tanulná a pályát. Tudom ezt már anno Blackwoodban is leszartad, de itt most azért csak egy 8 perces körről van szó...
    Nem leszarom, csak nem értem, hogy ez miért olyan nagy probléma? A pályát egész nap használják (van hogy 0-24, ugye ), mellette meg magas fák vannak, teljesen életszerű, hogy azoknak meg árnyéka van, ami belóg a pályára. Blackwood-ban sem értettem, hogy mi a bajod azzal, hogy egy fa árnyéka rálóg egy vonalra.... emlékszem még ScreenShot-okat is küldözgettünk egymásnak.

    Szerintem vmi nagyon nem oké a nálad monitor-, vagy képbeállításokkal... egy kis árnyéktól szerintem még nem lesz használhatatlan a pálya, hanem az is csak egy valószerű körülmény, amihez alkalmazkodni kell nekünk is, meg a valódi versenyzőknek is.


    Persze tőlem aztán lehet mindig minden session pontban délben fix 36 fokon is...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 05. 03. 17:17.

  22. #22
    Balázs Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 14.
    Város
    Győr <-> Budapest
    Üzenetek
    133
    És mi lenne, ha simán kitolnánk 2 héttel az egész bajnokságot? Vagy bedobnánk Spa utánra Nord-ot, vagy Circuit of America időpontjában lenne Nord, Spa időpontjában Circuit of America, és Spa 2 héttel utána.

    Btw a hosszú hétvége nekem se lesz jó, elutazunk külföldre, hétfőn este hazaesek, nem hinném hogy az lenen az első, hogy beugrok Nordra, feltéve ha hazaérünk

  23. #23
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg likeaRAINBOW írta Hozzászólás megtekintése
    És mi lenne, ha simán kitolnánk 2 héttel az egész bajnokságot? Vagy bedobnánk Spa utánra Nord-ot, vagy Circuit of America időpontjában lenne Nord, Spa időpontjában Circuit of America, és Spa 2 héttel utána.

    Btw a hosszú hétvége nekem se lesz jó, elutazunk külföldre, hétfőn este hazaesek, nem hinném hogy az lenen az első, hogy beugrok Nordra, feltéve ha hazaérünk
    Ha kitoljuk két héttel akkor meg én megyek külföldre. Mindig lesz olyan opció ami valakinek nem jó sajnos, ezért még mindig a legtisztább az eredeti ütemtervet követni, igaz ez a hétfő most lehet tényleg jobb ötlet.
    Any Given Sunday!

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Na látom ismét szavazás van a levegőben...

  25. #25
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem leszarom, csak nem értem, hogy ez miért olyan nagy probléma? A pályát egész nap használják (van hogy 0-24, ugye ), mellette meg magas fák vannak, teljesen életszerű, hogy azoknak meg árnyéka van, ami belóg a pályára. Blackwood-ban sem értettem, hogy mi a bajod azzal, hogy egy fa árnyéka rálóg egy vonalra.... emlékszem még ScreenShot-okat is küldözgettünk egymásnak.

    Szerintem vmi nagyon nem oké a nálad monitor-, vagy képbeállításokkal... egy kis árnyéktól szerintem még nem lesz használhatatlan a pálya, hanem az is csak egy valószerű körülmény, amihez alkalmazkodni kell nekünk is, meg a valódi versenyzőknek is.


    Persze tőlem aztán lehet mindig minden session pontban délben fix 36 fokon is...
    nem használhatatlan, csak zavaró...és mivel nem egyszerű a pálya lehet hogy segítene annak aki kevésbé ismeri...

    lehet hogy beállítás probléma, gondolom az árnyékok, élsimitás vagy tükröződés, vagy PP - ami off - amivel FPS-t spórolok, még az is lehet hogy a szemem nem az igazi, ebbe a korba bármi belefér.

    A fix dél az most annyiban különbözne hogy eddig fix délután 4 volt, alacsony nappal (a hőmérséklet meg nem időpontfüggő, csak a random beállított értékek között mozog...de tökmindegy, mert amennyit itt beszéltünk róla, meg ellenkeztél mindenféle ideológiát gyártva mögé azalatt 124x átállíthattad volna, minden korábbi szerver is így futott, alacsonyan álló napos prekvallal, és magasan álló napos versennyel, volt ahol zavaróbb volt nekem volt ahol kevésbé, de minden versenyen jobbak voltak a "látási viszonyok" mint prekvalon....nyilván mert így van elmentve a szerver, nem kell ide ideológia, hogy bezzeg a valóságban, nem akarod oszt annyi...

    (feltolom még minden grafikát maxra, de szerintem azt is próbáltam anno blacwoodba és nem lett tőle jobb - amúgy kb azóta ilyen a szerverbeállítás...)

    szerk.: hát, nekem a pálya nagy részén továbbra is zavaró, és kifolyik a szemem a fénylőaszfalt/árnyék vibrálástól gúvadnak a szemeim és legtöbb helyen így se látom a pálya szélét. így én ezt nem élvezem, nyilván senkit nem hat meg..de ha nem lesz ebben változás...kihagyom a további bulit...
    másnak tényleg nem zavaró???


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na látom ismét szavazás van a levegőben...
    pünkösd nem most lett hirtelen...ezt már jó előre tudta mindenki...nem?
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 05. 03. 19:13.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •