Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 196 (196 összesen)
  1. #176
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    elsőt ugyi nem tudom, köv. három kör 16-18-19, az ötödik lett pont 20-as .
    nekem a hosszú egyenes utáni lejtőn "belevert" a motor a pirosba, el kellett ott kicsit mindig vennem.
    Figyeltelek végig, ennél gyorsabb voltál.
    Aham akkor meg volt a különbség megtankolva is. Ezen a pályán aki végig 100%-ot jön az tökös gyerek, én tegnap megelégedtem kevesebbel, így legalább sikerült célba érni
    Eleinte én is egy rövidebb áttétellel mentem, azzal már üveghangon jöttem fel a dombra is, a lejtő meg piros motor.
    Amúgy bocsi ha nagyon behúztam eléd a rajtnál, de fontos momentum volt, Road A. okulva, a rajtnál mindig bajban vagyok, de ez lehet az én hiányosságom és nem az autóé.
    Any Given Sunday!

  2. #177
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Toga-t a zengőbe
    bárcsak ilyen egyszerű lenne...
    Any Given Sunday!

  3. #178
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    A te hibád!
    Azt mindjárt gondoltam Csaba, te hülye

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinél megszakadt. A mezőny nagy része nem tudta befejezni a versenyt ez miatt.
    Az meg nagyon zavaró, hogy néhányan elkezdtek üzengetni egymásnak, pedig még vége sem volt a futamnak.
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ez szerverbeállítás. Asszem 2 perc után levág mindenkit, mégpedig azért mert ha ez nemlenne, akkor mindenki visszatudná venni a körét. Itt most nagyobbra kellett volna tenni (7-8perc)
    Akkor beállítás kérdése. Lehet lett volna még 1-2 helycsere. Meg a statban majdnem mindenki kap egy kört (egyébként nem volt lekörözés)
    Any Given Sunday!

  4. #179
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    A mikrolag-ra reagálva. Nekem eddig nem volt ilyen, és igazság szerint most sem, de talán-talán 1-2x mintha behúzott volna egy minimálisat, de fps meg volt mellette dögivel. De videó rögzítésnél egyértelműen volt valami, azért tudtam csak ilyen trágya minőségben megoldani. A mappal van valami, nyilván a méretéből fakadóan, legalábbis ez lenne a logikus válasz.
    (na kifórumoztam magam a hétre )
    Any Given Sunday!

  5. #180
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mindjárt gondoltam Csaba, te hülye



    Akkor beállítás kérdése. Lehet lett volna még 1-2 helycsere. Meg a statban majdnem mindenki kap egy kört (egyébként nem volt lekörözés)

    Hol lehet látni eredményeket? Jó lenne, mert az se tudom ki hol végzett, mire ide felkerülnek meg elfelejtem a versenyt

  6. #181
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Elfelejtettem kimenni a boxba... hát ezen beszartok Siralmas volt az egész, inkább nevessünk...
    Hatalmas. Ha jól emlékszem, akkor Tömöl Tömi sem találta boxát

  7. #182
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas. Ha jól emlékszem, akkor Tömöl Tömi sem találta boxát
    Sőt Horváth Márk is csinált egy hasonlót.Megérne egy összefoglalót ezek a bakik.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #183
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas. Ha jól emlékszem, akkor Tömöl Tömi sem találta boxát
    Ja, nem tudom, mi volt... Talán az volt a gond, hogy a boxbejáratot simán megtaláltam, aztán ráültem erre a remek eredményre...
    Én valahogy nehezen látom, hogy hol van a kijelölt boxom, nehezen veszem észre azt a kijelölt négyzetet. Talán érdemesebb lenne valami feltűnő színt használniuk...
    Az volt a slussz poén, hogy simán túlmentem a boxomon, elkezdtem tolatni, de láttam, hogy jön valaki ezért gyorsan beálltam egy üres helyre. Aztán észrevettem, hogy az a valaki nem kifelé jön a boxából, hanem befelé ment, ezért szépen elköszöntem attól a csapattól, kiálltam arról a helyről és tolattam újra...

  9. #184
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sőt Horváth Márk is csinált egy hasonlót.Megérne egy összefoglalót ezek a bakik.
    Így van.
    Én szépen visszatolattam, féltem ha megfordulok büntit kapok

  10. #185
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, nem tudom, mi volt... Talán az volt a gond, hogy a boxbejáratot simán megtaláltam, aztán ráültem erre a remek eredményre...
    Én valahogy nehezen látom, hogy hol van a kijelölt boxom, nehezen veszem észre azt a kijelölt négyzetet. Talán érdemesebb lenne valami feltűnő színt használniuk...
    Az volt a slussz poén, hogy simán túlmentem a boxomon, elkezdtem tolatni, de láttam, hogy jön valaki ezért gyorsan beálltam egy üres helyre. Aztán észrevettem, hogy az a valaki nem kifelé jön a boxából, hanem befelé ment, ezért szépen elköszöntem attól a csapattól, kiálltam arról a helyről és tolattam újra...
    A boxban nem kell parázni az ütközéstől. Szellem autó ott mindenki.

    Tapatalkkal küldve az én Le X500 eszközömről

  11. #186
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Hol lehet látni eredményeket? Jó lenne, mert az se tudom ki hol végzett, mire ide felkerülnek meg elfelejtem a versenyt
    Manuálisan szoktuk feltölteni a futamot követi 1-2 napban.
    Ime: GT3 - Versenynaptár és eredmények (kis sárga és piros lapok)

    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Az a szoftver hibája hogy miután beért az első, azt követően 3 perc múlva félbeszakadt a verseny és next session indult? vagy csak nálam volt ez?
    Az a szoftver hibája, hogy képtelen "észben tartani" ki van még kint a pályán versenyben és ki az, akit már leköröztek és nem kell több kört mennie és hogy mikor zárható a session. Így nekünk kell megsaccolni, hogy az első célbaérkezése után hány másodperccel zárjon le a szerver. Az már a mi hibánk, ha rosszul saccolunk, vagy nem állítjuk be jól.

    Aki az utolsó körében előzött, de idő előtt levágta a szerver és emiatt nem ért célba, az kérem jelezze és korrigáljuk az eredményt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 05. 16. 14:30.

  12. #187
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése


    Elfelejtettem kimenni a boxba... hát ezen beszartok Siralmas volt az egész, inkább nevessünk...
    De ugye azt közben pontosan tudtad, hogy nem jön senki mögötted 20-30 másodpercen belül?
    Mert ez a "megoldás" addig mókás, amíg nem hajt beléd vki 200-zal...

    (ha egy ilyet véletlenül kiszúrna a VB az átvizsgálás során, azt biztos nem úsznád meg büntetés nélkül.. )
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 05. 16. 13:51.

  13. #188
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De ugye azt közben pontosan tudtad, hogy nem jön senki mögötted 20-30 másodpercen belül?
    Mert ez a "megoldás" addig mókás, amíg nem hajt beléd vki 200-zal...

    (ha egy ilyet véletlenül kiszúrna a VB az átvizsgálás során, azt biztos nem úsznád meg büntetés nélkül.. )

    Tisztában vagyok vele, de láttam a live timingon, hogy a mögöttem érkező Szántai-Pfennig páros kb 30-40 mp hátrányban van. Plusz a mapot is néztem, szóval láttam hogy van időm balfaszkodni... Egyébként "sima" dobogót dobtam el ezzel a kis mutatvánnyal, illetve utána teljesen szétestem fejben, volt még szerencsétlenkedésem bőven.

  14. #189
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztában vagyok vele, de láttam a live timingon, hogy a mögöttem érkező Szántai-Pfennig páros kb 30-40 mp hátrányban van. Plusz a mapot is néztem, szóval láttam hogy van időm balfaszkodni...

  15. #190
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése


    Elfelejtettem kimenni a boxba... hát ezen beszartok Siralmas volt az egész, inkább nevessünk...
    Legalább ezt nem kell keresgetnünk
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #191
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Egy R2-es replayt szeretnék kérni SOS!!!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  17. #192
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    UP! Szükségem lenne egy B szerver replayre SOS!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #193
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    UP! Szükségem lenne egy B szerver replayre SOS!
    Van a replayeknek külön helye,nézd meg ott biztos hogy fent van.

  19. #194
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Van a replayeknek külön helye,nézd meg ott biztos hogy fent van.

    Valamiért nem letölthető a replay, valószínűleg törölve lett
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  20. #195
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért nem letölthető a replay, valószínűleg törölve lett
    Felraktam: https://drive.google.com/file/d/0B3k...ew?usp=sharing

  21. #196
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Köszönöm!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •