Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (102 összesen)
  1. #51
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    A leírásban egyértelműen fel van tűntetve:
    "A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!"

    2 hét állt rendelkezésre, hogy jó időt fuss. kár lenne a rendszert hibáztatni.
    3 hétig nem voltam magyarországon és tegnap reggel értem haza, tényleg kár lenne a rendszert hibáztatni
    van akiknek sok idejük van gyakorolni és másoknak kevesebb. Nehogy már ez legyen a normális, ha mondjuk nincs időd megvárni a quali végét + a versenyt utána.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  2. #52
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    10 perc és zár a prequval, aki még nem nevezett, tegye meg!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  3. #53
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    10 perc és zár a prequval, aki még nem nevezett, tegye meg!
    Most is felezitek a nevezetteket?

  4. #54
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Most is felezitek a nevezetteket?
    igen, de te már biztos A-n vagy!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  5. #55
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    igen, de te már biztos A-n vagy!
    Ahogy elnézem éppen nem.

  6. #56
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy elnézem éppen nem.
    Egyelőre 29-15/14, szal. szerintem jó helyen vagy.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  7. #57
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy elnézem éppen nem.
    14 és feledik vagyok. Hová tesztek majd?????

  8. #58
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre 29-15/14, szal. szerintem jó helyen vagy.
    Ok, ez éles.

  9. #59
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy elnézem éppen nem.
    29/2=14,5, úgyhogy neked mindkét szerveren indulnod kellene Viccet félre téve 15/14 lesz az osztás.

  10. #60
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Szerverbeosztás:

    1-15. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters.hu #1 szerver
    16-29. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters.hu #2 szerver

    Mindenki a számra kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    20:40-kor LAG teszt!

    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  11. #61
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    -1 Lada.

  12. #62
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    -1 Lada.
    Nem tudsz jönni, vagy elfelejtettél nevezni?
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  13. #63
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Fáj a lábam. Max Talladega-t bírnám, ott nem kell fékezni.

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    3 hétig nem voltam magyarországon és tegnap reggel értem haza, tényleg kár lenne a rendszert hibáztatni
    van akiknek sok idejük van gyakorolni és másoknak kevesebb. Nehogy már ez legyen a normális, ha mondjuk nincs időd megvárni a quali végét + a versenyt utána.
    A rendszer működése (a maga korlátaival együtt) ismert, ha ezzel nem vagy tisztában, vagy nincs időd ehhez alkalmazkodni, az nem a rendszer hibája.

    Ott a Sector3 fórum, lehet írni a fejlesztőknek, hogy ne csak akkor generálódjon LOG fájl, ha teljesítesz egy kört a qual utáni futamon... ha többen is írtok, akkor lehet végre komolyan vesznek minket és megoldják.
    Viszont jelenleg ez van, ahogy mondani szokták "ezt kell szeretni"...

  15. #65
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A rendszer működése (a maga korlátaival együtt) ismert, ha ezzel nem vagy tisztában, vagy nincs időd ehhez alkalmazkodni, az nem a rendszer hibája.

    Ott a Sector3 fórum, lehet írni a fejlesztőknek, hogy ne csak akkor generálódjon LOG fájl, ha teljesítesz egy kört a qual utáni futamon... ha többen is írtok, akkor lehet végre komolyan vesznek minket és megoldják.
    Viszont jelenleg ez van, ahogy mondani szokták "ezt kell szeretni"...
    Szeretem az észosztást, de inkább nem is írok többet!
    thx
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #66
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Első futam jó volt, jó csatákkal, Gyuri bácsival megint megtaláltuk egymást, de most nem volt lökdösődés.
    A második futam is jó lett volna..... HA nem jövök rá, hogy qualis tankolással, tehát 10 liter benyával indultam el.

    Ezekután szépen lehúzódtam oldalra, majd kiléptem..... Mára ennyi volt.

    Gratula mindenkinek, nem voltak nagy attackok.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  17. #67
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

  18. #68
    Na végre ezen a pályán is túl vagyunk Először is Csabi neked nagy gratuláció Hibátlanul mentél.Az első versenyen nem bírtam fogást találni rajtad.
    A pálya egyik részén én voltam gyorsabb,máshol meg te így csak két előzési kísérletre futotta de mindkétszer nagyon benéztem a féktávot.Aztán meg elfogytak a gumijaim.
    Második verseny elég kalandos volt de nagyon jól esett Most nekem nem indult el a gép csak miután visszaváltottam kettesből egyesbe...
    Szerintem ezt azért csinálja mert időmérő után állítottam a beállításon.Eddig nem állítottam soha nem is ragadtam be egyszer sem.
    Kb a tizedik hely környékére visszaestem aztán lassan sikerült feljönnöm és utolértem megint Csabit de nem volt egyedül
    A Szabó Petivel meg a Csabival olyat meccseltünk kanyarokon keresztül hogy hihetetlen,remélem benne lesz a közvetítésbe mert eszméletlen volt.
    Végül negyedik lettem,ami nem is olyan rossz,kellett ez a bajnokságnak,már én is untam hogy örökké én nyertem

  19. #69
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Na végre ezen a pályán is túl vagyunk Először is Csabi neked nagy gratuláció Hibátlanul mentél.Az első versenyen nem bírtam fogást találni rajtad.
    A pálya egyik részén én voltam gyorsabb,máshol meg te így csak két előzési kísérletre futotta de mindkétszer nagyon benéztem a féktávot.Aztán meg elfogytak a gumijaim.
    Második verseny elég kalandos volt de nagyon jól esett Most nekem nem indult el a gép csak miután visszaváltottam kettesből egyesbe...
    Szerintem ezt azért csinálja mert időmérő után állítottam a beállításon.Eddig nem állítottam soha nem is ragadtam be egyszer sem.
    Kb a tizedik hely környékére visszaestem aztán lassan sikerült feljönnöm és utolértem megint Csabit de nem volt egyedül
    A Szabó Petivel meg a Csabival olyat meccseltünk kanyarokon keresztül hogy hihetetlen,remélem benne lesz a közvetítésbe mert eszméletlen volt.
    Végül negyedik lettem,ami nem is olyan rossz,kellett ez a bajnokságnak,már én is untam hogy örökké én nyertem

    Köszönöm szépen! Nagyon szépen nyomtad Te is. Igen az feltűnt, hogy az első szektorom nekem erősebb, a második meg neked. Pfuu annyira igyekeztem vigyázni a gumikra. Nagyon megdolgoztattál Nem győztem nézni a visszapillantót. Meg nagyokat is kellett védenem.
    A második verseny meg fenomenális volt. Keményen nyomtad neki. Csodálkoztam is hogy megúsztuk nagyobb galiba nélkül. Elég kemény koccok, szendvicsek voltak Örülök, hogy letudtuk ezt a pályát. Hungaroring után, ez is nagyon fárasztó volt Most kellene egy szellősebb Monza
    Szép volt! Nagyon várom a közvetítést
    Köszönöm mindenkinek a jó versenyt.

  20. #70
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    B szerver

    1 futam: időmérön sikerült egy második időt futni,a rajt az katasztrófa volt.Megint nem indult el az autó,gyors visszaváltás meg is előztek páran.Utána sikerül előzni egyet,majd mégegyet.Szorosan mentünk egymás mögött-elött Kis Danival.Majd jött a fekete leves T1 szélárnyék behúz és mire fékre léptem volna durr bele Daniba.Ezúton is elnézést kérek mégegyszer!Replayt még nem tudtam vissza nézni de ma megteszem és meg is fogom óvni az esetet természetesen.Vissza tudtam jönni a pályára és 5. helyen végeztem.
    2.futam: Öröm,bodottááá! Pole pozició és rajt-cél győzelem hiba nélkül.

    Mégegyszer elnézést az első futamon történtekért!!!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #71
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29

    A szerver

    Először is szeretném megköszönni, hogy indulhattam a versenyeken, valamint szeretnék gratulálni mindenkinek!

    1. Futam:
    Ez volt itt az első éles versenyem, így első körre a tervem az volt, hogy ne nagyon virgonckodjak, mert semmi verseny tapasztalatom nincs még a játékban.
    Az időmérőn sikerült egy egész jó kört futnom, majd a rajt is elég jól sikerült. 1-2 körig tudtam is jól menni, de tapasztalat hiány visszaütött, mert a versenyt 1-es szárnyal kezdtem meg, ami a T3-as kanyarban meg is bosszulta magát, mert elindult az autó segge és sajnos pont belülre csúsztam, ahol aztán kaptam is egy ütést és kb. mindenki elment. körökkel később próbáltam támadni az előttem lévőt, de az utolsó kanyarban, túlságosan is rátettem a rázóköre, ami megdobta az autót, hozzáértem az előttem lévőhöz és rögtön keresztbe is álltam. A futam végére sikerült ledolgoznom a 10 mp hátrányt, de az utolsó körben a T3-as kanyarban megint elvesztettem az autó fölött az uralmat.

    2. Futam:
    A superpole-t szándékosan versenyre tankolva futottam, úgy voltam vele, hogy az első futam után jobb lesz, ha nem a mezőny közepéről rajtolok, ami végül be is vált. A rajtom megint elég jól sikerült és most már 2-es szárnyal mentem, hogy stabilabb legyen az autó. Sikerült előznöm is, bár inkább hibákat használtam ki, így fel sikerült jönnöm a 6. helyig, aminek nagyon örültem, mert nem számítottam rá. A végére még Sebestyén Csabát is sikerült beérnem, gondolom jobban elkoptak neki a gumijai a sok meccsélesben.

    Összességében nagyon jó volt, élveztem mind a két versenyt. Volt néhány neccesebb helyzet, de erről szól a túraautózás.

    Utólag szeretnék elnézést kérni, ha valakinek kellemetlenséget okoztam a versenyen, nem sok tapasztalatom volt, így bele kerültem 1-2 pofozkodásba.

    Még egyszer köszönöm és gratulálok mindenkinek!

  22. #72
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    A második verseny meg fenomenális volt. Keményen nyomtad neki. Csodálkoztam is hogy megúsztuk nagyobb galiba nélkül. Elég kemény koccok, szendvicsek voltak Örülök, hogy letudtuk ezt a pályát.
    Gerőcs úr a második futamon a nagy sietségben sikeresen kiforgatott, de semmi baj nem vagyok kislány csak szegény Ákost sajnáltam, hogy az út közepén parkoló autóm mellett nem tudott elmenni.

  23. #73
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Második verseny elég kalandos volt de nagyon jól esett Most nekem nem indult el a gép csak miután visszaváltottam kettesből egyesbe...
    Szerintem ezt azért csinálja mert időmérő után állítottam a beállításon.Eddig nem állítottam soha nem is ragadtam be egyszer sem.
    Kb a tizedik hely környékére visszaestem aztán lassan sikerült feljönnöm és utolértem megint Csabit de nem volt egyedül
    A Szabó Petivel meg a Csabival olyat meccseltünk kanyarokon keresztül hogy hihetetlen,remélem benne lesz a közvetítésbe mert eszméletlen volt.
    Végül negyedik lettem,ami nem is olyan rossz,kellett ez a bajnokságnak,már én is untam hogy örökké én nyertem
    Eddig ez a legjobb élményem a versennyel kapcsolatban. Ez még nekem a tanulóidény, sohasem versenyeztem előtte online.
    Iszonyat csata volt kanyarokon keresztül. 2. versenyen a elég sokáig mentem Csabi előtta verseny közepéig, majd Gerőcs úr is megérkezett. Akkor már elkezdtem izgulni eléggé (a rutinhiány) Pár körig még ment a vonat, és a T12-nél túlcsúsztam az íven. Onnantól borult a lendulet a T13-ra és mellém értetek mindketten. Hosszú egyenesnél egy autó a lökhárítómon, egy mellettem a bal visszapillantómon volt. Célegyenes ráfordító előtt inkább lassítottam, mert nem láttam a féktávot és nem akartalak kiütni az előttem lévőt, így jobban tudtam kigyorsítani és folytatódott a visszaelőzések kezdete még a T1-T9ig. Nah az durva volt. Vááá miután elmentetet az adrenalintól remgett a kezem és szétestem. T9-et már nem tudtam bevenni. Visszatérés után Dezső Tomival akadtam össze. Elnézést tőle így is.
    Remélem lesz még ilyen élményem mert ez hihetetlen volt számomra. És próbálok tanulni és gyorsulni is még, meg verseny rutint szerzni,
    főleg "A" szerveren.
    Az tényleg jó volt hogy Hotlappal borult kicsit a papírforma és a rajtnál váltásprobléma is megkavarta a dolgokat.

  24. #74
    2. szerver - jó és korrekt versenyek voltak, élveztem. Érezhetően mindenki figyelt a másikra, az apróbb koccanások meg belefértek úgymond.

    1. verseny - Rajtnál szokás szerint vesztettem pár pozíciót, meg kellene tanulni már normálisan elindulni. Gyakorlatilag a verseny végéig egy kupacban autóztunk volna 5-en is, csak Zelfi és Kis Dani kikoptak, így Szilágyi Danival kergettük egymást leginkább, az utolsó kanyarban pedig a rommá kopott gumik miatt valószínűleg, sikerült elfékezni magam. Így necces lett a befutó, de marrdt bő egy tized másodperc előnyöm Ami meglepett a futam során, a gumik drasztikus elhasználódása volt. Már hátralévő 14 percnél elkezdett sárgán villogni a jobb első, 10 percnél pirosra váltott, az utolsó körben pedig gyakorlatilag eltűnt a két első gumi. Ez meglepett, mert felkészülésként futottam 30 perces futamot is, de kibírták a gumik ennél jobban.

    2. verseny - Superpole relatíve jól sikerült, az első kanyar kevésbé. Előttem Nagy Dénes és Fellenbeck Zsolt összeakadtak, Szilágyi Danival próbáltuk a két megcsúszó autót kikerülni, de végül Zsolt autójának koccanva megpördültem. Csapattársam érkezése és "impulzusa" pont irányba tett, így indulhatott a felzárkózás a 12. helyről. A futam előtt állítottam egy-két dolgot, hogy a gumikat óvjam, most nem is fogytak el annyira. Valószínűleg a kigyorsításokon kevesebbet pörögtek ki, ezért sokkal kevésbé koptak el. Halmi Józsi előzése volt kicsit necces az első kanyarban, mert bár volt hely a bukótérben, valószínűleg kicsit oda kényszerítettem, még ha összeérést nem is érzékeltem vele. Utána vissza akartam adni a pozíciót, de a T3-ban befordult és lemaradt 4 másodperccel, így inkább mentem tovább.

  25. #75
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Visszatérés után Dezső Tomival akadtam össze. Elnézést tőle így is.
    Ahogy este is írtam, utólag visszanézve, inkább én voltam túl optimista és magamat bűntettem. Szóval nem a te hibád.

    Viszont a log fájlokat nézve felmerült bennem: első futamon letöltötted a BUÁ-d?

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •