Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    789

Tájékoztatás

Tisztelt szervezők, kedves versenyzőtársak.

Lehet hogy feltünt, mostanában nem nagyon jeleskedem a futamokon, a részvételem is erősen gyérült. Sajnos az a helyzet, hogy egészségügyi problémám van, ami a vezetést jelentősen befolyásolja. Jelenleg ott tartok, hogy max húsz percet tudok edzeni kb egy nap, egy kétfutamos versenyen pedig az első futam vége már nehéz, a második futam pedig összeszoritott foggal megy csak.
    Ettől függetlenül próbálok jönni a különböző bajnokságok futamaira, de ezért fordulhat elő, hogy pl nevezek egy versenyre, de nem indulok el, vagy minimális edzéssel jövök futamra. Tudom hogy lassultam is emiatt, a futamokon igyekszem senkit nem feltartani, senkinek nem elrontani a versenyét.
    Ha a szervezők azt mondják, hogy ilyen feltételekkel ne jőjjek a futamokra, tudomásul veszem, de azért próbálok itt lenni amennyire tudok.

Remélem az őszi bajnokságokra rendbe jövök és megint teljes erőbedobással tudok részt venni bennük.
    Öregember nem gyorsvonat.......

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.574
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt szervezők, kedves versenyzőtársak.

Lehet hogy feltünt, mostanában nem nagyon jeleskedem a futamokon, a részvételem is erősen gyérült. Sajnos az a helyzet, hogy egészségügyi problémám van, ami a vezetést jelentősen befolyásolja. Jelenleg ott tartok, hogy max húsz percet tudok edzeni kb egy nap, egy kétfutamos versenyen pedig az első futam vége már nehéz, a második futam pedig összeszoritott foggal megy csak.
    Ettől függetlenül próbálok jönni a különböző bajnokságok futamaira, de ezért fordulhat elő, hogy pl nevezek egy versenyre, de nem indulok el, vagy minimális edzéssel jövök futamra. Tudom hogy lassultam is emiatt, a futamokon igyekszem senkit nem feltartani, senkinek nem elrontani a versenyét.
    Ha a szervezők azt mondják, hogy ilyen feltételekkel ne jőjjek a futamokra, tudomásul veszem, de azért próbálok itt lenni amennyire tudok.

Remélem az őszi bajnokságokra rendbe jövök és megint teljes erőbedobással tudok részt venni bennük.
    Jobbulást vénember, aztán gyere vissza!

Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Kitartás!

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.075
    Szia, először is mielőbbi jobbulást kívánunk és kitartást a gyógyuláshoz!

Ami a futamokon való részvételt illeti, azt kell egyedül mérlegelned, hogy ha nevezel egy futamra, és tegyük fel "A" szerverre kerülsz és nem jössz el, akkor egy másik versenyzőtől veszed el így a lehetőséget. Illetve ha olyan futamra nevezel, ahol pont esetleg a te nevezésed miatt lesz szükséges "A" és "B" szerverre osztani a mezőnyt, akkor az szintén hátrányosan érinti a többieket. Szóval szerintem azt tartsd szem előtt, hogy akkor nevezz, ha biztosan részt is tudsz venni a futamon. Ha bizonytalan vagy, akkor lehet jobb megoldás nem nevezni és utólag a fórumon engedélyt kérni a szervezőktől a részvételhez.

Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Jobbulást és kitartást a gyógyuláshoz!
    Aztán ha majd bírod uccu vissza a csatasorba!

Nem tudom mi a gond, de eröltetni ne eröltesd a gyakorlást, csak annyit amennyit jó állapotban tudsz menni. Nehogy vissza vessen a gyógyulásban.(mondom én amikor a lágyéksérv műtét után hazajöttem a kórházból azon a héten vasárnap már versenyeztem...)

De tényleg kitartást, a Top Crash nevében mondhatom, hogy nagyon szurkolunk!!!

Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    789
    Köszönöm a jókivánságokat. Sajnos kétszer egymás utáni lakásfelújitásból kifolyólag sikerült beszereznem a jobb vállamba egy krónikus izületi gyulladást, emiatt még a napi normál teendők is gondot okoznak. Egy sima félórás valós autóvezetéstől teljesen kikészül a vállam, ha indulok egy futamon, akkor az első verseny végére már nagyon fáj, a második végére már nem birom emelni a kezemet.

Igy sajnos nem okoz igazán örömet a versenyzés, de feladni nem akarom.

Reménykedem hogy őszre jobban lesz.
    Öregember nem gyorsvonat.......

Varga Balázs Szervertag 2019 Cerdoblaise logója
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Jobbulást és kitartást, várunk vissza!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.758
    Jobbulást Zsolti és várunk vissza. Tavaly hasonló problémám volt, sajnos elég makacs tud az ilyen lenni.

Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    701
    Gyógyulj meg mielőbb, Zsolti bácsi!

"If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

Halmi József Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Köszönöm a jókivánságokat. Sajnos kétszer egymás utáni lakásfelújitásból kifolyólag sikerült beszereznem a jobb vállamba egy krónikus izületi gyulladást, emiatt még a napi normál teendők is gondot okoznak. Egy sima félórás valós autóvezetéstől teljesen kikészül a vállam, ha indulok egy futamon, akkor az első verseny végére már nagyon fáj, a második végére már nem birom emelni a kezemet.

Igy sajnos nem okoz igazán örömet a versenyzés, de feladni nem akarom.

Reménykedem hogy őszre jobban lesz.
    Jobbulást kívánok a legkedvesebb ellenfelemnek! :heyjoe67_

Nem vagyunk orvosok, de valóban érdemes lenne vigyázni rá! (én is tudnék mesélni erről, már kétszer vágtak fiatal korom ellenére, igaz, a csuklómat)

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Üzenetek
    2.690
    Jobbulást Zsolti!
    pihentesd többet a tested, és fejezd be a felújításokat, hogy 100%-os formában térhess vissza, remélem mielőbb!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •