Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
  1. #1
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791

    Tájékoztatás

    Tisztelt szervezők, kedves versenyzőtársak.


    Lehet hogy feltünt, mostanában nem nagyon jeleskedem a futamokon, a részvételem is erősen gyérült. Sajnos az a helyzet, hogy egészségügyi problémám van, ami a vezetést jelentősen befolyásolja. Jelenleg ott tartok, hogy max húsz percet tudok edzeni kb egy nap, egy kétfutamos versenyen pedig az első futam vége már nehéz, a második futam pedig összeszoritott foggal megy csak.
    Ettől függetlenül próbálok jönni a különböző bajnokságok futamaira, de ezért fordulhat elő, hogy pl nevezek egy versenyre, de nem indulok el, vagy minimális edzéssel jövök futamra. Tudom hogy lassultam is emiatt, a futamokon igyekszem senkit nem feltartani, senkinek nem elrontani a versenyét.
    Ha a szervezők azt mondják, hogy ilyen feltételekkel ne jőjjek a futamokra, tudomásul veszem, de azért próbálok itt lenni amennyire tudok.


    Remélem az őszi bajnokságokra rendbe jövök és megint teljes erőbedobással tudok részt venni bennük.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  2. #2
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt szervezők, kedves versenyzőtársak.


    Lehet hogy feltünt, mostanában nem nagyon jeleskedem a futamokon, a részvételem is erősen gyérült. Sajnos az a helyzet, hogy egészségügyi problémám van, ami a vezetést jelentősen befolyásolja. Jelenleg ott tartok, hogy max húsz percet tudok edzeni kb egy nap, egy kétfutamos versenyen pedig az első futam vége már nehéz, a második futam pedig összeszoritott foggal megy csak.
    Ettől függetlenül próbálok jönni a különböző bajnokságok futamaira, de ezért fordulhat elő, hogy pl nevezek egy versenyre, de nem indulok el, vagy minimális edzéssel jövök futamra. Tudom hogy lassultam is emiatt, a futamokon igyekszem senkit nem feltartani, senkinek nem elrontani a versenyét.
    Ha a szervezők azt mondják, hogy ilyen feltételekkel ne jőjjek a futamokra, tudomásul veszem, de azért próbálok itt lenni amennyire tudok.


    Remélem az őszi bajnokságokra rendbe jövök és megint teljes erőbedobással tudok részt venni bennük.
    Jobbulást vénember, aztán gyere vissza!

  3. #3
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Kitartás!

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Ettől függetlenül próbálok jönni a különböző bajnokságok futamaira, de ezért fordulhat elő, hogy pl nevezek egy versenyre, de nem indulok el, vagy minimális edzéssel jövök futamra. Tudom hogy lassultam is emiatt, a futamokon igyekszem senkit nem feltartani, senkinek nem elrontani a versenyét.
    Ha a szervezők azt mondják, hogy ilyen feltételekkel ne jőjjek a futamokra, tudomásul veszem, de azért próbálok itt lenni amennyire tudok.
    Szia, először is mielőbbi jobbulást kívánunk és kitartást a gyógyuláshoz!

    Ami a futamokon való részvételt illeti, azt kell egyedül mérlegelned, hogy ha nevezel egy futamra, és tegyük fel "A" szerverre kerülsz és nem jössz el, akkor egy másik versenyzőtől veszed el így a lehetőséget. Illetve ha olyan futamra nevezel, ahol pont esetleg a te nevezésed miatt lesz szükséges "A" és "B" szerverre osztani a mezőnyt, akkor az szintén hátrányosan érinti a többieket. Szóval szerintem azt tartsd szem előtt, hogy akkor nevezz, ha biztosan részt is tudsz venni a futamon. Ha bizonytalan vagy, akkor lehet jobb megoldás nem nevezni és utólag a fórumon engedélyt kérni a szervezőktől a részvételhez.

  5. #5
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Jobbulást és kitartást a gyógyuláshoz!
    Aztán ha majd bírod uccu vissza a csatasorba!

    Nem tudom mi a gond, de eröltetni ne eröltesd a gyakorlást, csak annyit amennyit jó állapotban tudsz menni. Nehogy vissza vessen a gyógyulásban.(mondom én amikor a lágyéksérv műtét után hazajöttem a kórházból azon a héten vasárnap már versenyeztem...)

    De tényleg kitartást, a Top Crash nevében mondhatom, hogy nagyon szurkolunk!!!

  6. #6
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Köszönöm a jókivánságokat. Sajnos kétszer egymás utáni lakásfelújitásból kifolyólag sikerült beszereznem a jobb vállamba egy krónikus izületi gyulladást, emiatt még a napi normál teendők is gondot okoznak. Egy sima félórás valós autóvezetéstől teljesen kikészül a vállam, ha indulok egy futamon, akkor az első verseny végére már nagyon fáj, a második végére már nem birom emelni a kezemet.

    Igy sajnos nem okoz igazán örömet a versenyzés, de feladni nem akarom.

    Reménykedem hogy őszre jobban lesz.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  7. #7
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Jobbulást és kitartást, várunk vissza!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  8. #8
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Jobbulást Zsolti és várunk vissza. Tavaly hasonló problémám volt, sajnos elég makacs tud az ilyen lenni.

  9. #9
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Gyógyulj meg mielőbb, Zsolti bácsi!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  10. #10
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a jókivánságokat. Sajnos kétszer egymás utáni lakásfelújitásból kifolyólag sikerült beszereznem a jobb vállamba egy krónikus izületi gyulladást, emiatt még a napi normál teendők is gondot okoznak. Egy sima félórás valós autóvezetéstől teljesen kikészül a vállam, ha indulok egy futamon, akkor az első verseny végére már nagyon fáj, a második végére már nem birom emelni a kezemet.

    Igy sajnos nem okoz igazán örömet a versenyzés, de feladni nem akarom.

    Reménykedem hogy őszre jobban lesz.
    Jobbulást kívánok a legkedvesebb ellenfelemnek! :heyjoe67_

    Nem vagyunk orvosok, de valóban érdemes lenne vigyázni rá! (én is tudnék mesélni erről, már kétszer vágtak fiatal korom ellenére, igaz, a csuklómat)

  11. #11
    Jobbulást Zsolti!
    pihentesd többet a tested, és fejezd be a felújításokat, hogy 100%-os formában térhess vissza, remélem mielőbb!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •