Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    AC GT3 - Büntetések - Silverstone

    Kedves versenyzők!

    Az óvásokon felül a Versenybíróság a futam első pár körét szúrópróba szerűen átvizsgálta. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!


    Silverstone- 2016.04.03 - R1:
    Replay:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post224566


    2:43 Csupor Csongor - lökés: 3 db Figyelmeztetés
    2:47 Csupor Csongor - bemozdul keresztbe a pályán: szóbeli figyelmeztetés (ilyenkor taposs a fékbe!)
    2:52 Terhes Csaba - Lag: további vizsgálathoz Csaba kérlek töltsd fel a repaly-ed!
    89:18 Balogh Tamás - szabálytalan előzés, lökés: Figyelmeztetés (méltányolva, hogy Norbi előtte megcsúszott)



    Silverstone- 2016.04.03 - R2:
    Replay:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post224566

    2:58 - Mammel Erik - lökés: 3 db Figyelmeztetés
    5:04 - Pető László - szabálytalan visszatérés: szóbeli figyelmeztetés
    5:25 - Surányi Géza - leszorítás: szóbeli figyelmeztetés
    5:48 - Surányi Géza: Versenybaleset
    14:42 - Oláh Gergely - lökés: 3 db Figyelmeztetés
    43:09 - Oláh Gergely - Szabálytalan előzés: Figyelmeztetés
    43:10 - Oláh Gergely vs Laszlo Zrubecz: Versenybaleset
    44:28 - Zrubecz László - Szabálytalan Box-ba hajtás - szóbeli figyelmeztetés (méltányolva, hogy magát óvta)
    50:20 - Zrubecz László - szabálytalan visszatérés, lökés: 2 db Figyelmeztetés (méltányolva, hogy magát óvta)
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Azért az én esetemet elmagyarázhatnátok, mitől voltam szabálytalan amikor egy elfékezés után rám zárták a kaput pedig neki lett volna helye szélesebben fordulni.
    Én már rég a saját ívemen fordultam és tartottam amikor az ő kocsija kvázi egyenesen csúszott még, majd a csúszásból amikor sikerült lelassulnia eléggé betapadt és elindult befele lezárni az ívemet.
    Mit kellett volna tennem ott? Szűkebbre már nem tudtam menni és nem is terveztem, mert amikor megkezdtem a manővert az ő kocsija még szinte egyenesen csúszott, és ha nem zár rám akkor simán elfordulunk egymás mellett kocc nélkül, amint láttam, hogy elindul befele elvettem a gázt, és lassult is a kocsim, ő meg figyelmen kívül hagyta, hogy mellette vagyok.
    Köszi.

  3. #3
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Összevont büntetések:

    Boxutca áthajtás: Fehér Zoltán, Hetzl Kristóf, Laza Balázs,
    Mammel Erik, Piski Tamás, Zrubecz László
    4 Figyelmeztetés: Apojk Imre, Horváth Márk, Molnár Attis, Oláh Gergely, Pataki Szabolcs,
    3 Figyelmeztetés:
    Balogh Tamás, Csorosz László, Csupor Csongor, Homoki Csaba, Horváth Roland, István Kornél, Matejka Zoltán, Piski Tamás, Reményi Balázs, Szloboda Gusztáv, Terhes Csaba,
    2 Figyelmeztetés: Balázs Péter, Csáti Viktor, Fehér Zoltán, Kókai Konrád, Lele Péter, Pothorszki Attila, , Terjék Attila, Vona Zoltán, Zelfel Tamás
    1 Figyelmeztetés: Gedő Miklós, Hajas Tamás, Hetzl Kristóf, Horváth Krisztián,
    Mammel Erik, Pető László, Szabó Szilárd, Szántai Zoltán, Zrubecz László



    Mammel Erik és
    Zrubecz László esetében most, Piski Tamás, Hetzl Kristóf, Laza Balázs, Fehér Zoltán esetében pedig az előző futamokon összegyűlt az 5 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő verseny első 10 körében kell letöltenie, és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •